Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

H-m my rodzilysmy tego samego dnia i tez mnie cos brzuch boli na @. Oby jeszcze poczekała. A fotelik opatentowany 16 lat temu przy najstarszym synu :))
Attka a dlaczego twój nie może wit D3?
Ja używam zwyklej kranówy przegotowanej ( ale ja z tych co juz ma 3 dziecko :)) - pamiętacie tekst dobrej wrózki ?) ha!ha!
Witamy daduśka !!!
Ja tez planowałam karmić do 6 m-ca ale przez to ze on nie chce butli to raczej sie przedłuży.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hanka to jest pomysł. Może jak one nie czują mleka i cycków w pobliżu to lepiej śpią? Ale u mnie ten numer nie przejdzie. No chyba ze pójdę w nogi spać ;-))) ha!ha!
Zielona wyluzuj może on czuje to napięcie. Najwazniejszy okres w zyciu kp. Teraz juz rozszezanie diety wiec potraktuj to jako kolejny etap w zyciu. Kiedys będzie mial 18 lat i to jest chyba gorsze do przeżycia ze synek juz jest mężczyzną.
Emagdalenka dzieki za odpowiedz.
Ewelinka ja tez jeszcze wożę w gondoli ale wydaje mi sie ze tak mu cieplej teraz.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź odnośnie pieluch. Kupiłam rosmanowskie. Zobaczymy jak się sprawdza. Ja podobnie jak Ewelinka używałam sprezentowanych papmersow i dopiero niedawno zaczelam kupowac pieluchy.

Używam wody z kranu.

I używam jeszcze gondoli bo mam wrażenie ze Kamilowi jest w niej cieplej. On na spacerach zazwyczaj śpi. I jeszcze się nie podnosi to póki co wozimy się w gondoli.

L

Odnośnik do komentarza

Ewelusik dzięki za info odnosnie działania mleka na kleik. W międzyczasie zrobiłam i jakiś wodnisty się zrobił :-D przynajmniej wiem dlaczego.
Co do wody to mnie uspokoiłyście. Myślałam, ze tylko ja taka wyrodna
;-) jak przeczytałam gdzieś zalecenia.
Ela, Filipowi musiałam odstawić wit d, bo ciemię już w zasadzie mu całkiem zarozsło i jest obawa, że szwy czaszkowe nie zaczęły zarastać, bo wtedy nie byłoby dobrze. W ogóle on urodził się z małym ciemiączkiem i nie powinien jej wcale dostawać, ale to mi dopiero ta ostatnia neurolog powiedziała.

Odnośnik do komentarza

Ja mysle ze niedługo juz powróci nam @ bo rozszerzamy dietę maluszkom. Ja ostatnio sie zlapalam ze prawie caly dzien jadę bez cyca. Tzn. cyc służy do popicia jedzonka. Bo kolo 10 kaszka na mm, później komo 13-14 zupka i kolo 17 kaszka z owocami. A cyc na śniadanie i kolacje. No i całą noc of kors ;-)))
Ale powoli go przestawiam na mój powrót do pracy. 24.11 koniec macierzyńskiego i biorę urlop wypoczynkowy ale z urlopu w razie draki mogą ściągnąć wiec wole być gotowa tzn. Nie chce żeby on odczul mój powrót do pracy.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Tyle się dziś działo tutaj, ze nie wiem co komu odpisać.
Ela, noc była trochę spokojniejsza, to chyba przez to ze wczoraj Hania mało spała i w dzień i poprzedniej nocy. Za to dziś w dzień tylko jedna drzemka w samochodzie i trochę po wyjęciu z samochodu, łącznie na cały dzień jednorazowo 2 godziny jak wózek jechał. Rozjechał się cały mój plan dnia, bo nie było ani porannej drzemki ani popołudniowej. Była zmęczona, teraz marudzi maksymalnie ale jak wkładam do łóżeczka to fik na brzuch i po spaniu..
Boje się myślec co będzie w nocy.
Ewelusik dziękuje za info o kaszce, będę niedługo robić kukurydziana na wodzie z jabłkiem. Kupiłam ta co poleciłaś, kupca kukurydziana.
Hanka kupiłam dwie kaszki: 3 zboża pełnoziarnista i mleczna jaglana pełnoziarnista. Będę próbować.
Ewek dużo zdrówka, kuruj się!
My jeszcze jeździmy w gondoli ale powoli myśle o spacerówce, tyle ze Hania jeszcze nie siedzi wiec muszę trochę odcżekac.

Odnośnik do komentarza

Ela, nie Strasz ze on się wyprowadzi do innej kobiety ;p juz ma dziewczynę... Masz racje, są gorsze momenty...

Z fotelika nogi mogą wystawać bo dzidz je zegnie i oprze o siedzenie. Byle głową nie wystaje albo za ciasno mu nie jest :) jak najdłużej wozic w tych fotelikach bo tyłem do kierunku jazdy jest najbezpieczniejszych dla małych niedojrzałych kregoslupkow w razie W! Czego nikomu nie życzę a feeee!!!!

Mieliśmy gości ( Filipka dziewczyna z mama) i poszły i Filip wziął się za cyce wypił wszystko do cna aż brakło i ryczal przy każdym cycu! Ja juz jestem głupia z tego wszystkiego, teraz pewnie nie mam tyle mleczka ile by chciał bo drugi dzień je zaniedbuje terrorysta jeden!!! Fak end szit...
Oby to nie było tylko na robienie na dzięki matce...

Zdrowia! Mnie tez katar dopadł ;/
Jem budyń! Mniam! ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Co do fotelika - pytałam niedawno pediatry i mowila zeby sie sugerowac wiekiem. i wymienic na wiekszy jak dziecko bedzie siedziec

Pampersy - my tylko premiumcare, inne nas uczulają :/

Woda - mała ma swój osobny garnek, rano wstawiam kranowe, gotuje do wrzenia i potem jeszcze chwile (ze 3 min) i tyle. woda na caly dzien do picia i mm. Jak potrzeba szybko wrzatku do prosto z czajnika zalewam jej i sobie kawe :D

Godola u nas jeszcze w ruchu, poki jako tako sie miesci. ale nie jest łatwo :D Poza tym ja ostanio tylko balkonuje bo i tak u nas chodnika nie było i cieżko wyjść, wiec gondola dawała rade

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

[quote="zielizka"doniesiono mi że byłam poszukiwana :) staram się zaglądać, ale nadrobić Was jest niemożliwością ;) kto mnie poszukiwał?[/quote]
No kurde ja gardło zdarlam na nawoływaniu was! Zabralas nam Jasia i smutno:-(
Gadaj co u Was?! Cieszę się że jesteś :-*

Zielona gud lak! Ja bym namawiała Cię do walki o dalsze kp! Masz moje wsparcie:-*

Ja kp a @ dostałam trochę miesiąc po porodzie :-\
Woda kranowa mniam!
Pampersy z tesco loves baby super.
HM jakto juz kupilas 80? Kurde Odsetka w 68 dopiero i pampy 3 dalej:-\

Nie pamiętam co jeszcze :-(

Dominika? !? Gdzieś ktoś ją widział?
A Doris?

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Z Dominika, Ola, Lenka i Kubusiem jutro sie widzimy ;)
Dobra wróżko, moja Hania tez rosnie szybko i juz od dawna zakładam jej ubranka na 74 i takie w przedziale 6-9, a ona dopiero w czwartek kończy 6 miesięcy.
Niedługo przechodzimy na 80 i 9-12 bo długa moja panna to jest wyjątkowo, pewnie po tatusiu ktory ma prawie 2m wzrostu ;)
Teraz juz sie usypiamy, oby tylko ta noc była dobra. Tak mi sie marzy trochę snu, ale..pomarzyć dobra rzecz!
Kaseya, witaj ponownie! Pisz co u Was.
Daduska witaj! ;) fajnie ze kolejne mamusie sie ujawniają.

Odnośnik do komentarza

Kamila1988 masz rację ;-) mieszkam tu już pięć lat i chyba daję radę ;-) na pewno nie jest nudno ;-)
Ja o spacerówce myślę od miesiąca, ale jakoś nie mogę się zebrać... gondola nie ma już dawno swojej usypiającej mocy i zwykle wracamy ze spaceru w kombinacji :dziecko na rękach, ja resztkami sił pcham wózek... od tygodnia Antoninka siedzi samodzielnie, więc chyba już powinnam się ogarnąć i ulokować ją w nowej karecie... czyli do dzieła ;-)
Mam pytanie, czy któraś z was podawała swojemu dziecku czerwonego buraka ? Help! Chciałabym jutro zaserwować go Antonince, ale czy wystarczy go ugotować i zblendowac? A może lepiej wymieszać go z jakimś innym warzywem? W planach mam też szpinak. I to samo pytanie - jak najlepiej go przygotować?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Zielona Tymek jak nie chciał cyca to Dawałam mu słoiczek obiadek i owoce, próbowałam też flipsy ale jakoś nie za bardzo mu szło. Ogólnie przez te 2 czy 3 dni słabo jadł. Już jest dobrze.
Karinka tak jak pisalas chociaż ja nie testowałem, tylko pozniej tak zauważyłam że to coś w sobie ma. Wstawiam fotkę z chińskim kalendarzem planowania płci

monthly_2015_11/majoweczki-2015_39060.jpg

monthly_2015_11/majoweczki-2015_39061.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

Wodę używamy przefiltrowana brata przegotowanej.
Pieluszki pampers zielone, dada premium, rossmanowskie nie podeszłym mi takie sztywne i grube wydaje mi się. Ostatnio kupiłam tescowe i nawet nawet. Kupiłam też toujours ale Tymcio szczuplutki i były za duże, teraz zobaczymy.
A spacerówka to my już ze 2 msc używamy. Tymek w gondoli nie chciał jeździć a że mamy quinny buzz i tu spacerówka taka kubełkowa i można na pollezaco to tak jeździmy. Chyba że do miasta to nosidełko samochodowe na stelaż i jemu wygodnie i mi też.
Dziewczynki ha też że wschodniej ściany Polski, ja do lublina mam 50 km. Buziaki "lubelanki".

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

Zieloona usłyszałam twoje wołanie i jestem... Nie no tak serio to przepraszam dziewczyny ale bardzo dużo się dzieje I zaniedbalam was nie dam rady nadrobić ale ostatnie 10stron przeczytane. Ogólnie synki tydz chodziły do zerówki a teraz znów choroba...cała niedziela i dziś Z krystianem w szpitalu bo wymiotowal co 15min przez cały dzień. Mam nadzieję że Oli i domin nie złapią już. Hmmm trochę chaotycznie ale nie wiem od czego zacząć. Mąż zaczął wracać do alkoholu stał się agresywny... Ops założył mi niebieską kartę. Wróciłam na terapię dda mąż przymusowo na aa jednak nic prócz dzieci i wynajmu mieszkania nas nie łączy już..dzieci go bardzo kochają on je,jednak z nami finisz.. Walczę ze swoimi stanami depresyjnymi które zaczynają wracać ale bardzo chce DLA SIEBIE nadal cycowac, jutro mam wizytę u psychiatry więc zobaczymy... Malutka na szczepieniu zwazona 6700 waży w końcu troszkę przybrala jednak ma problemy z zaparciami i odkryłam przez co ma niespokojne noce a więc uczulenie na nabiał, po odstawieniu maselka noce lepsze jednak i tak Non stop cyc...doline mam bo dobija brak kasy.. W ciuchy niestety się nie mieszcze a na nowe nie stać :(jednym słowem dupa.. Jest mi ciężko bo nie poświęcam tyle uwagi dzieciom co kiedyś ale sił i ochoty brak.... Eh starczy bo dużo by pisać przepraszam że tylko o sobie ale jak zwykle komu jak nie wam..kocham was dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...