Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Anela - ja tez mam czasem takie myśli :/ i czasem zastanawiam się jakby to było gdyby nie T. gdyby nie Kacperek - czasem mam wrażenie że nie jestem na właściwym miejscu. I pięknie dziewczyny piszecie o macierzyństwie i tym bardziej się zastanawiam bo ja tak ładnie o tym nie umiem mówić :/

Gabryś cudny :) na pewno wszystko ok - może u nich to standard z tymi kabelkami.

zielona - dużo zdrówka.

Kamila - dla Was też

Sylwunia dzięki o info o lidlu :)

Emka - witaj w klubie nocnych cycochów. U nas dziś pobudki średnio co godzinę. A teraz śpi od 2 godzin - aż się martwię :P może go obudzić? :) godzinę temu mu zupę ugotowałam a ten śpi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Hanka, nocne cycochy rulez:-) ale nie narzekam bo chyba dziś przespałam 3 h bez wstawania. Tak mi się wydaje albo to sobie tylko wmowilam... nie ważne. Ważne że mam dobry humor.
A z tą pracą to rzeczywiście kiepsko wyszło. Myślę że nie ma co się wyzywac na pracodawcy i trzymać fason ale koniecznie szukaj alternatywy. Będzie dobrze :-)

Anela, Gabryś urodził się z kasownikiem?! Szok. Btw mój mąż marzy żeby dać synowi tak na imię ;-)

Dobra wróżko, niepokoi mnie Twoje milczenie i jednocześnie wprawia w ekscytacje. Już coś wiesz?

Kamila zdrówka!

Frankamama, ja unikam przychodni itp. Szkoda narażać dziecko na choroby. Ale musisz sama wyczuć czy trzeba małego zbadać. Na pewno na koniec warto osluchac żeby mieć pewność że już wyzdrowial.

Odnośnik do komentarza

Anela gratuluję nowego członka rodziny, piękny moment witać małego człowieka na świecie :))
Co do tematu szaleństwa przed. Ja mam dopiero 23lata więc często nam takie myśli gdzie bym nie poszla, czego nie robiła itd ale raczej w kontekście tego żeby synuś chciał z kimś zostawać i żebyśmy mieli komu powierzyć. Już kiedyś mówiłam, że dopiero teraz wiem co to miłość :) I odkąd pamiętam chciałam być mamą. Jadę za tydzień do rodzinnego domu i już planuję lodowisko, Aquapark, jakiś relaks.
U nas też maruda na maxa tylkona mnie by wchodzić chciał. Imowi mamama, szczególnie jak mu źle:D Czyli prawie cały czas.Teraz jest gorzej odkąd zęby wyszły czy możliwe żeby go bolało ze rosną? Albo kolejne idą..Chociaż zaczynam myśleć, że on z nudów jeczy i chce żeby go zabawiać. Przynajmniej noce lepsze albo nie ogarniam pobudek odkąd śpi z nami, taki plus :P

W ogóle to mam ochotę na jakieś mega ciasto czekolaaadoowe. Ktoś coś :D?

Odnośnik do komentarza

Emagdalenka, medal dla Ciebie!! Kupilam to samo cudo co ty masz i lepiej z tymi górnymi zatokami ;) szczeka mnie dalej napierdala ale przynajmniej na oczy widzę, dziękuje! Jesteś mega ;) a! Trochę to płukanie dla masy o mocnych nerwach bo mózg mi tez wymylo haha ;D

Ola, polecam torcik wedlowski, słodki do zrzygania ale o to chodzi nie? ;p

Dobra Wróżka ponczo na wsi robi ostry wymiot!!! Haha a ludzie gapia ;) jest wygodne, cieple tylko trochę podwiewa ale przytulenie tygrysa rozwiązało sprawę, i ręce mam od łokci gole wiec bez cieplej kurtki się nie obeszło ale Filip w bluzie luuuuzno! ;) zdj będzie jak ktoś nam je strzeli bo ja mam za krótkie ręce na samojebke ;p pewnie w wiadomościach zabrzanskich juz jesteśmy haha ;p dzolk! Choć... Na wsi możliwe ;)

Jool!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Zieloona no nareszcie coś ci pomogło. Teraz stosuj wedle zaleceń i już nie choruj. Napewno świetnie wyglądacie w tym ponczo w lustrze zrób fotkę.
Ola jeszcze całe życie przed tobą mały zaraz podrośnie to sobie poszalejecie i udanych ferii. Zuzia też cierpi nawet jak już się. Ząbek przebije to jej bardzo dokucza.
Ela położna powiedziała że mu te ząbki wypadną zaraz. Pierwsze słyszę to co będzie miał 3 zmiany? A tak na marginesie to zobacz jaka równowaga julcio miał pierwszego zęba po roku dopiero a gabiś odrazu dwa:)
To już ostatnie zdjęcie obiecuję bo mnie zaraz z forym wywalicie

monthly_2016_01/majoweczki-2015_43053.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Kobitki jednak bylam u tego lekarza oskrzela czyste ale jestem spokojniejsza. Dostal flegamine bo mu b.zalega ten mokry kaszel lekarka powiedziala. W pt.jeszcze na kontrole.

Kamila1988 ja tez sie wzruszam gdy ogladam porody ;-) chociaz ogolnie jestem twarda babka (a moze i bylam?) zdrowka dla dzieci zyczymy. Chce ten basen!!!!!! :-D

Anela super duzy krasnoludek ten Gabrys :-) i 2 zeby ... no nie moge ;-) gratulacje cioci!

Ola u nas jak zab wyjdzie to jeszcze pare dni jest maruda.

Zielona dobrze ze juz Ci lepiej :-) juz widze miny ludzi jaka robisz furore. Czasem mam wrazenie jakbym zyla w innym wieku jak ludzie sie gapia gdy robisz dla Ciebie normalna rzecz a dla nich to odkrycie na marsie. A pozniej szczekaja gebami a bo ta to jest nienormalna, mamusia 21 wieku, poprzewracalo sie w glowach, kiedys tak nie bylo itd. ;-)

Ide ogladac z mezem mecza ale nie wiem czy dotrwam do konca ;-)

Odnośnik do komentarza

Zieloona dobrze, że Ci się trochę poprawiło, ja czekam do końca tygodnia i jak mi nie minie to gówno to idę znowu do lekarza.
Ela dzwoniłam dziś do Mopsu i kazali brać zaświadczenie z US i pojechałam z młodą od razu i z głowy, teraz czekamy aż przyślą pocztą i będziemy dalej załatwiać. A możesz mi napisać co oprócz tego zaświadczenia i tego od lekarza jest potrzeba? Tylko jeden taki druczek? Czy jeszcze coś od pracodawcy? Czy jak? Bo ja już nie wiem... Z góry dziękuję:-)
Frankamama dobrze, że się upewniłaś, że Franio zdrowy, my jutro rano mamy szczepienie na pneumo, o ile będzie szczepionka, zapomniałam dziś iść się zapytać.
Kamila współczuję szpitala... Taki sezon, że ciagle coś, a to katar a to jeszcze jakieś inne dziadostwo, wiosno przybywaj!;-)
Anela dobrze, że Gabryś zdrowy, ufff:-) możesz odetchnąć z ulgą. Śliczny chłopczyk, prawie identyczna waga urodzeniowa jak Lenki i też nie była nigdy taka malutka tylko taka "dorosła" zawsze. No ale z tymi zębami to szaleństwo:-) też gdzieś czytałam, że jak dziecko się urodzi z zębami to one zaraz wypadają a w niektórych szpitalach od razu je usuwają bo często się chwieją bo mają zazwyczaj słabe korzenie i są niebezpieczne dla malucha bo mogą wypaść i może się dzieć nimi zadławić. No i to raczej oznacza, że nie ominie ich ząbkowanie. A swoją drogą to przypomniało mi się, że miałam napisać, że ja najbardziej ucieszyłam się z pierwszego płaczu Lenki bo ona nie płakała od razu po wyjęciu i ja już byłam w panice, ale jak zapłakała to ja zapłakałam ze szczęścia razem z nią. Kurczę aż teraz mi łzy napłynęły do oczu.
Ola jestem za torcikiem wedlowskim, ewentualnie blok czekoladowy:-) bardzo prosty w przygotowaniu.
Anela nie krępuj się, dawaj więcej zdjęć:-)

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

ale dzień... Odsetka spała tylko 30 min a mi głowa pęka! Do tego teraz już 3 razy obudził ją jebany pociąg!! Obiecałam M, że tego nie zrobię-ale napiszę skargę!

Anela <3 płakałam ze wzruszenia przez 5 min! Jaki słodziaszek! A spotkanie braciszków idealne do ramki!! <br /> i te paznokietki!! BTW-teraz już wiem kto zwinął nam zęby dla Dorotki :P
Emka - nie podążaj z Alusią tą drogą! Tu tylko niewyspanie i zmęczenie Was czeka! Opamiętajcie się ;)
Cieszę się, że pierwsza prosta za nami w wyścigu :D musimy apdejtować na bieżąco co i jak :) na razie wiem, że @ zawitała :P
Zielona - już miałam zacząć czarować, ale cieszę się, że Emagdalenka mnie wyprzedziła i Ci lepiej :*** walnij fote w lustrze -poka poka poka!!
Na mnie z Odsetką ostatnio gapili się bardziej niż na charta w sweterku !! Czujesz?!
Kamila - współczuję i coś dobrego i zdrowego Wam poczaruje :*****
Ola - ty młodziutka jesteś, młody podrośnie i się wyszalejesz-na wszystko będzie czas :)
FrankaMamka-super, że wszystko zdrowo :)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Anela! Jaki słodki brat! Przyszedł z autkami juz mu pokazuje haha! Jakie to słodkie ;) kochane dzieciaki! Moje chrzesniaki bliźniaki tez juz chcą Filipka na rowerze uczyć jeździć haha ;D gorące buziole dla slicznego Gabrysia!!!!! I w ogóle to nie znam ale jestem pewna ze masz super rodzinke ;) takie uczucia u Was ze malo gdzie ;) a tak daleko! Świetnie!

Dominika, machnij sobie plukanke ;D serio! Nieprzyjemne, aż się wymiotowac chce ( ale ja to dzika jestem, ciężko mam oczy zakroplic bo mi się dźwiga hah) i będzie lepiej ;) i zapij tym theraflu i jesteś uratowana ;) trzy mam kciuki!

Kamila trzymaj się ciepło!

Franek, świetnie ze juz Zdrówko!

Zdroooowia! ;) spadam spać!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Hej, ja tylko na chwilkę. Anela, Gabryś sliczny i taka fajna fota trzech panów. Zielona, dobrze, że z zatokami lepiej.
Dominika, Fifi rączki i ciałko też uwielbia myć, ale z buzią gorzej. To chyba trochę moja wina, bo jak mi się skonczył plyn do kąpieli, to myłam go mydełkiem i mu do oczka naleciało i szczypało.
Moje dziecko dzisiaj omal mnie nie wyprowadziło z równowagi z jedzeniem obiadu. Dwa podejścia zakończyły się kategoryczną odmową i uwalonym dywanem. Dopiero jak go posadziłam z nami przy obiedzie i jedną ręką jadłam sama, a drugą karmiłam jego, to zjadł bez problemu.
A w ogóle to rozryczał się jak go teściowa wzięła na ręce.
Dobranoc. Spadam spać, bo jak będzie taka noc jak wczoraj, to sie potnę.

Odnośnik do komentarza

Hej:) Dzięki Dziewczyny za miłe słowa:) Ja mieszkam tu na stałe 3 czy4lata i też tych widoków nie mam dość:) a śniadanie na kładce-bajka!:) Kamila to mnie podbudowałaś ta rezydencją!:) ja zawsze mówię"na budowie" bo tyle czasu budowaliśmy ze mi weszlo nazewnictwo w krew:P
Attka my tez na NFZ ale nasz taki trochę cudak:p ale nie narzekam:D
Dominika takie pocieszenie to jak przestroga:p
Anela gratuluje:) Śliczny Maluszek:)autko na powitanie Braciszka-super! A te zęby to mnie powaliły:)co niektórzy 8mscy czekają a tu ciach odrazu 2:D
Co do wzruszeń-ja od zawsze nadwrazliwa:p w gimnazjum jak Krzyżaków czytaliśmy to ryczałam jak Danuska umierala:p teraz jeszcze gorzej:D
A ja mam problem-wychowałam koalę. Iza tylko wisi na rękach i nie chce siedzieć, leżeć ani pełzać. Do tego tylko moje ręce wchodzą w grę. Wszyscy inni są blee. Jak se pomóc? :D
Spokojnej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Attką haha, czy to nie prawidłowy odruch co do teściowej? :p

Pola, zazdroszcze chaty! A jakie imprezy by odchodziły mm mm haha ;) co do rekowego problemu - chusta! Jak Tygrys goraczkowal to tez tylko moje ręce i tylko mi na rekach drzemal to hop do chusty i ja na pol leżą co a on na moim brzuchu drzemal ;)

Czekam aż zaś nie żeby wyskoczyć siku.... Boje się ze spadnie- takie minusy wspólnego spania! Niech juz zdrowieje i się wyprowadza do siebie ;p oboje będziemy lepiej spać ;)

Dobranoc!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Anela gratulacje Ciociu :D. Śliczny maluch i zdjecie braciszków też super.

Wisienka super ze udało Ci się tak szybko znaleźć nianię. Ja wybrałam żłobek, już złożyłam deklarację. Mój mąż ma zmianowy system pracy więc Kamyczek nie będzie chodził tam codziennie. Ja może jestem dziwna Ale bałam się niani w domu. W żłobku jest kilka pań jedna drugiej patrzy na ręce i jakoś psychicznie lepiej się z tym czułam. Ale pierwsze dni zestawienia tam dziecka obcym babeczką MASAKRA dla matki. Wszystko jednak do przeżycia.

Dużo zdrówka dla chorowitkow.
Ewelusik dla taty i teściowej też dużo zdrowia.

Pięknie dziewczyny piszecie o macierzyństwie. Ja ostatnio też sobie myślałam jakby to było gdybym była sama. Nawet sobie tego nie umiem wyobrazić. Dzieci są moim motorem, robię wiele rzeczy o które bym siebie nawet nie podejrzewala ze umiem czy mi sie chce np. wstawanie o 4 rano z usmiechem do zabawy, szycie, robienie kukielek, pieczenie babeczek ciasteczek i innych muffinek czy jeszcze wyrywanie zębów mlecznych i wiele innych. Macierzyństwo daje moc i napęd do życia.

U nas dni marudy ostatnio. Wszystko na nie. I w nocy z 5 pobudek. A były już czasy ze była tylko jedna. Płacz o zagubiony smoczek. I cyc poszedł w ruch. Częściej ssie. Moze jakiś skok. Albo te trójki mu rosną. Bo slini się jak nigdy a ma już 6 zębów.

Dziś z Kamilkiem jedziemy w odwiedziny do jednej mamy z naszego forum. Kamil ma randkę ze Słoneczkową Amelka. Chociaż Amelka podobno już zajęta.

Wstaje robić śniadanie i wyprawić do szkoły starszaka.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Witamy się z samego rana :)
Anela piękny twój siostrzeniec i ten malutki i ten większy normalnie taki obrazek do gazety można dać jako obrazek szczęśliwej rodziny :)
Zielona super że ci polepsza, ciężka sprawa z tymi zatokami, gdzie się tak załatwiłaś?
Ma_Górka ja się żłobka nie boję jako tako tylko te choroby maluchów mnie przerażają, muszę do pracy wrócić i zdobyć nową umowę, a tak to żłobek prywatny trochę kosztuje, dziecko choruje to trzeba mu zapewnić opiekę i kupić lekarstwa i takie błędne koło się robi...U nas na Lubelszczyźnie żeby wziąć do ręki 2000 zł to trzeba jeszcze nadgodziny złapać, także jest ciężko i myśl o utracie pracy mnie przeraża :(
Kurcze ja do becikowego żadnych zaświadczeń nie dawałam. Zaraz się okaże że coś źle zrobiłam i każą zwracać :D
Kuba się przeniósł na stałe do nas do łóżka i teraz mamy problem :/ wczoraj skończył 9 mscy, patrzę na niego i jest już taki duży, taki dorosły z tymi zębami :D smoczka nie używa, butli też czasami się zapominam że to nadal niemowlaczek :p

Odnośnik do komentarza

Anela siostrzeniec cudo! :-* Gratuluje nowrgo czlonka rodziny!

Zielona ciesze sie ze troszke pomoglam! Musisz kilka razy dziennie plukac i po 2 dniach zobaczysz zdecydowana poprawe. Wiem ze nie jest to przyjemne ale jak skuteczne. Malz mowi ze po tym plukaniu jestem inna osoba...wiec cos z tym praniem zatok i mozgu jest ;-)

U nas gluta x2 ciag dalszy. Nocki ciut lepsze. Pogoda straszna. Z -18 zrobilo sie +3 i deszcz, dziec ryczy ze balwan zniknal. Dramat!

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Anela, Gabrys i Julek pięknie się prezentują! Gratulacje! I jaka piękna waga! A zęby to już mega odlot! Zdrówka dla siostry i maleństwa .
A propos państwowego żłobka to u nas nie ma nawet szans. Kolejki jak stąd do Pekinu... jesteśmy już zarejestrowani i dobrze będzie, jeśli dostaniemy się do przedszkola za 4-5 lat... dlatego musimy musimy szukać czegoś prywatnego... a jeszcze mamy w mieście oficjalnie epidemie grypy. Miałyśmy dzis iść do przychodni na ważenie, mierzenie i szczepienie, ale zadzwoniła do nas pielęgniarka i uprzedziła, żeby nie przychodzić, bo taki klops z epidemia... najgorsze jest to, że 15 osób zmarło na świńska grypę... strach wychodzić z domu... jednym słowem zonk

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Rusanka aż się o was boję. Nie wychodż może z antosią w takie skupiska ludzi. Ja to bym się chyba zabarykadowała w domu do wiosny. Ale jak tak żyć? Żeby było bezpiecznie? Co za świat.
Zieloona dzięki no my właśnie jesteśmy tacy mega rodzinni i jeden za wszystkich wszyscy za jednego. To dzięki naszej mamusi kochanej taka jest i tak nas tym zaraża.
Emagdalenka szkoda bałwanka może z plasteliny ulepcie zastepczaka? Współczuję glutów u nas już tydz i nadal są blee.
Sylwiunia u nas z tą kasą tak samo trzeba się napocić na 2 tyś. Ale co poradzisz ? A co do wniosku to gdybyś coż źle zribiła to by ci chyba nie przyjęły. Przynajmniej tak u nas jest Sto latek dla kubunia:-))
Ma_górka fajnie wam z tym spotkaniem wstaw jakąś fotkę z randki Kamilka. Zazdroszczę wam.
Pola u nas to samo tylko ręcę i to na dodatek prawa. Już mi wysiada boli że hu hu. Wczoraj piotruś mi kolację robił bo się przylepka nie chciała nawet do krzesełka posadzić.
Ela miłej pracy. Jak Wiktorek i jak dziadkowie?
Dominika to mnie nastroszyłaś z tymi ząbkami. Boziu i teraz trzeba pilnować żeby się nie zadławił albo dać wyrwać i też będzie cierpiał. Dupa tak od urodzenia kochany mój . Zdrówka ci życzę.
Dobra wróżko masz tory obok domu? To pisz skarge a co ci będą niunie budzić.
Ja już do domku z pracy lece.
Do póżniej
A zapomniałam wam znowu podziękować za piękne życzenia* ** kochane wy moje wszystkie***

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...