Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) Kuba spędził noc w naszym łóżku nie miałam siły z nim walczyć jakoś :/ mąż chrapie na pół osiedla, dziecko się rozpycha na pół łózka MASAKRA!!!
Hanka współczuję tej sytuacji z pracą, trzymam kciuki żeby się wszystko ułożyło, może szukaj lepszej roboty jak tam nie potrafią się zdecydować?!
Zdrówka życzę wszystkim smarkającym, w taką pogodę to chyba cud żeby czegoś nie złapać :(
A dla wszystkich świętujących najlepsze życzenia, niech wszystkie maluchy dadzą się wyspać swoim mamom :)
A ja wstaje i sięgam po swój zestaw startowy na każdy dzień czyli kawa i krople do oczu :D

Odnośnik do komentarza

Witam.
Ola, spóźnione życzenia dla Piotrusia. Noc taka sobie, od 7 znowu nie śpimy.
HM, blw wczoraj nie poszło, ale Filip z powodzeniem moze zastąpić blender, bo na miseczce znalazła sie taka sama papka, jak na tej zmiksowanej. Dobrze, że u gina ok. A podobno usg mozna zrobić przy kp.
Hanka, współczuję sytuacji z pracą. Ja też się martwię, bo mam umowę do końca marca i nie wiem, czy mi przedłużą. Gratulacje pierwszego stania Kacperka.
Pola, dobrze, że badania wyszły ok. My 1 lutego mamy też do neurologa na kontrolę.
Więcej nie pamietam. Zdrówka dla wszystkich chorowitków.

Odnośnik do komentarza

Frankamama oczywiście zapraszamy na kawkę bardzo serdecznie:-))
Hanka ale to co oni tak kręcą z ta robotą? Może niech się określą żebyś wiedziała ci i jak. U nas też już pierwszy kinbinezon pójdzie w odstawkę na szczęście mamy drugi ale nie mamy do niego bucików i tetaz muszę gdzieś kupić bo w skarpetkach to za zimno.
Sylwiunia moje łóżko wąskie 160 *200 jak jesteśmy same to nawet ok ale np dzisiaj kacperek przyszedł w nocy to już ciasnota była. Oczywiście jeszcze barykada poduszkowa wkoło to jeszcze mniej miejsca dla mnie zostaje. A czemu codziennie kropelki do oczu?
Gardło boli nadal apap pomaga tylko na godzinkę.Na szczęście Zuzia w nocy spała w miarę dobrze

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Witamy sie ja chora :-/ a jutro impreza u babci. Tylko zeby Franek sie nie zarazil. Wychodzi mu 2 zab juz widac biala kreske mysle ze lada dzien :-)

Hanka no to sytuacja nieciekawa... ja mialam umowe do dnia porodu.

HM- to fajnie jak usg piersi nawet. Ja tez musze jechac teraz do gina kazal mi przyjechac po odwiedzinach 3 ciotki ;-)

Anela lacze sie z Toba w chorobie ;-)

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem jak mamusie z więcej niż 1 chorym misiem dają rade. Filip chory to taka przylepa ze gdyby nie chusta to się wody nie napije.... Ale juz lepiej, niema gorączki choć w nocy były chwile grozy 39.5...... Apetyt jeszcze nie wrócił. Attka strzykawy nie chce do ust wziasc. Biorę go na ręce i wyciskam mu palcami po troszkę mleczka do buzi...

Dzieci zdrowiec bo sanki czekają!!!

Hanka olej ich. Szukaj nowej pracy bo Moga Cie wyrolowac a na to sobie nie pozwalaj! Trzy mam kciuki!

Dobra Wróżka, kiedy test? :D

Nie mylam włosów 3 dni.... Czekam z utesknieniem na D aż mnie wyreczy w noszeniu tygrysa i ide je wymoczyc w domestosie ;p haha

Jest to możliwe ze u mnie na wsi i na sąsiednich wsiach niema Piotra i Pawła? Ekhm znaczy jakiś Piotr i jakiś Paweł na bank są ale zależy mi na tych popularniejszych... To wino potrzebuje bez alko ;/

Odnośnik do komentarza

Zieloona dzimi jest the best :)
Hanka05 w czasie jak oni się będą zastanawiać to mozesz szukać innej pracy, bo pracodawcy są teraz bez sumienia gdzieś to mają ze masz małe dziecko, moja koleżanka jest do marca na macierzynskim i zwolnili ja w styczniu także tak, każą rodzic dzieci a później nas mają w tyłku...
U nas smutny dzień babci i dziadka wczoraj rano pogotowie zabrało mojego tatę ( ma POCHP i prawdopodobnie do tego pękł mu wrzód) a w nocy pogotowie zabrało moją teściową prawdopodobnie cos neurologicznego także imprezy raczej nie będzie :(
Z dobrych rzeczy to idąc waszym śladem nabylam nocnik i dzisiaj była pierwsza kupa do nocnika :) brawo Hania :) az filmik nagrałam bo T się ze mnie śmiał ze chce ja juz sadzać i by mi nie uwierzył.
Wlasnie mi przypomnialyscie ze czas isc do giną zrobić przegląd ;)
Zdroooowia zyczymy :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Noc piękna, dziecko się budziło, ja nie reagowałam i tak w sumie spala sama w łożeczku do 5 rano!!!!

z tym usg to mi gin radziła 2-3 miesiace po skonczonym kp bo poki kp to rozne rzeczy sie z cyckami dzieją wiec to nie jest wiarygodne i po co sie martwic na zapas co w sumie ma sens

Ewelusik , 3mam kciuki za Twojego Tate i teściowej tez zdrowia zycze :)

Dzimi piękności! Fifi zdrowiej szybciej!

Balkon mnie woła! ahoj!

A i sprzedaje hustawke moze ktoras chce? nieuzywana w sumie. 3 razy odpalona i mała nie byla zainteresowana.. ale byla juz chyba tez za duza jak ja kupilismy wiec stad ten brak zainteresowania bujaniem.. . :/

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Ojjjj tyle mnie nie było, że nie wiem co napisać. Tęskniłyśmy. Lenka właśnie zajada tosta i przegryza mandarynką to mam chwilę... Jak pisała Szczęśliwa Mamusia jestem chora, już mi lepiej, ale katar jest nadal meeega i lekki ból gardła jeszcze został. Lenka spoko. Wczoraj odjechała od nas nieteściowa, była od niedzieli. Nawet mi mielonych narobiła, to jej popisowe danie, nikt nie umie ich podrobić. Wcześniej byłyśmy też z Lenką u Zosi, jest słodka, tylko mają jakieś problemy z brzuszkiem. Mamy już 3 ząbki i czwarty w drodze, znowu pierwszy górny bez większych objawów a drugi armagiedon! W nocy się budzi, płacze, gryzie wszystko i się denerwuje. Nosy mamy obgryzione bo ją to bawi:-)
W dzień nawet spoko poza tym, że nauczyła się wymuszać płaczem i śmieje się na przymus:-) miny strzela jak szalona i gada od świtu do zmierzchu.
Wszystkim solenizantom sto lat!
A chorowitkom zdrowia!
Hanka słabo z tą pracą, beznadziejni potrafią być pracodawcy.
Ela mocno spóźnione Najlepszego!!!:-*
Sylwiunia ja dziś też musiałam młodą do łóżka wziąć przed 5 bo w łóżeczku nawet po butli siedziała i płakała, za długo to dziś nie pospała, no ale liczę, że ten ząb wkońcu wyjdzie i się poprawi chociaż na trochę.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Odsetka właśnie miała jakiś furiacki atak-nie-wiadomo-czego! Przez 15min darła się wniebogłosy! NICZYM nie szło jej uspokoić-nawet cyc nie pomagał! Myślałam kilka razy, że mi z rąk wypadnie-tak się rzucała O.o Pierwszy raz tak miała... oby ostatni! Ale padła spać-mam nadzieję, że ze 2 godz pośpi teraz.

Kurde-mało co pamiętam :(
Hanka - olej ich i szukaj czegoś! Z tego co pisałaś to chyba jakaś specjalistka jesteś a takowych zawsze potrzebują :)
Zielona - czekam na @ :P Ja dorwałam to wińsko w PiP :D były różne do wyboru po 16,99zł i powiedziałabym, że takie winopodobne ;) ale dobre! Myjesz włosy- no co ty??
Filip słiiiittt mocno <3 Dżimi szpetny :P<br /> Ewelusik - no to macie przykrą sytuację na święto babci i dziadka :( mam nadzieję, że wszystko będzie ok :***
House M- a jaka ta huśtawka?

Emka - jak sytuacja? Raport plis :D Konie wypuszczone z boxów? ;)

Zdrowiejcie misiaczki wszystkie i mamusie trzymajcie się dzielnie :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dzieki Dziewczyny! Wkurza mnie to na maksa - takie traktowanie przez pracodawców. Jak potrzebują to piszą dzwonią łażą za Tobą, obiecują gruszki na wierzbie a jak ich w d.... nie pali to już nie jest tak kolorowo. A ja głupia zawsze staje na głowie żeby pomóc jak mają urlopy, chorobowe itd. A najgorsze jest to że Ci tutaj wydawali mi się jedni z uczciwszych na rynku :( niestety to jest norma w tej branży :( czasem się trafi fajna normalna praca na etat na umowę o pracę itd ale jak ktoś taką ma to jej nie zmienia więc mała rotacja. A reszta to takie łatanie dziur :/ Ja właśnie miałam taką normalną fajną pracę dla której się przeprowadziłam i Małża ściągnęłam. Niestety firma padła i teraz się błąkam :/

Dominika - dobrze że jesteś! Dużo zdrówka dla Ciebie i Anieli i zielonej i Frankamamie! A Lenka już chodzi? Bo Kacperek leniuszek i nie chcę mu się pełzać tylko hyc i siada :)

H-M fajna ta huśtawka - tez taka bardzo chciałam ale w końcu nie kupiliśmy.

DW - kurcze oby się takie ataki nie powtórzyły. Narobiłaś mi smaka na wino od Piotrka :)

Mam nadzieję że u Tygrysa lepiej. A koala pomógł coś na nocne pobudki? i czy Tygrys zasypiał przy cycu wcześniej?

Anela ja ostatnio kupiłam buciki w HM za 20 zł. My mamy łóżko 140 :p

Ewelinka - dużo zdrówka dla Taty i teściowej.

Sylwunia mam nadzieję że dzisiaj Kubuś pośpi, najlepiej w swoim łóżeczku :)\

U nas weekend zaplanowany - jutro galeria handlowa bo T porwał kurtkę, zobacze od rau czy jest cos dla Kacperka. A później sprzątanie bo w niedziele przyjeżdża teściowa i siostra T :) nawet się cieszę bo ich lubię :p

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Jestem i ja, tylko ostatnio brakuje mi na wszystko czasu.
Dobra wróżko współczuje tego ataku, oby już się nie powtórzył!
Hanka ja bym na Twoim miejscu szukała sobie czegoś, skoro tak się zachowali. Jak tak można??
Ewelusik współczuje :/ niech dziadkowie szybko wracają do zdrowia.
Zielona dzimi boski :)
Ja w tym tygodniu zajęłam się szukaniem niani, postawiłam sobie za cel jak najszybsze zamknięcie tego tematu i nie zapeszajac - miałam chyba trochę szczęścia. Dziś potwierdziłam jednej pani, że się na nią decydujemy, co by nikt nam jej nie zabrał (a miała sporo propozycji). Zaczyna u nas od kwietnia na kilka godzin dziennie, a od maja już na pełny etat. Temat mnie przerastał jeszcze kilka dni temu, a dziś mogę stwierdzić ze trochę mi ulżyło, bo martwiłam się bardzo.
Oby tylko teraz wszystko dobrze się ułożyło i intuicja mnie nie zawiodła.
U nas poza tym w miarę ok, chociaż ja jestem cały czas chora, teraz przerzuciło mi się totalnie wszystko na gardło.
Hania szaleje, dziś próbowała stawac przy pufie:) zaprosiliśmy dziś na wieczór dziadków, było wesoło, ale przez to Hania zasnęła dopiero o 21.30, jest wiec nadzieja ze trochę dłużej pospi.
W niedziele mamy chrzciny u mojej siostry i małej Basi, a jutro chyba wybierzemy się z Hania na małe zakupy, zobaczę jeszcze jak się będę czuła.

Odnośnik do komentarza

Wisienka super że udało się znaleźć nianie, spodziewam się że jest Ci lżej na sercu od razu a ja nadal myślę i myślę co zrobić z małym :(
Hanka a mój mąż popsuł buty zimowe oczywiście tylko tego mi brakowało żeby szukać butów na te wielkie stopy wrrr!!! Udanych zakupów życzę :) ja próbuję coś cały czas upolować na zara online ale nie mam szans z tymi mamuśkami które chyba pół dnia siedzą i sprawdzają czy czegoś nowego nie dorzucili, masakra...
Dominika super że jesteś znowu, myślałam że porzuciłyście z Lenka forum :p a dla nieobecnych na fb niech Dominika się pochwali wyczynami Lenki, która wspięła się na drzwi od zmywarki :D
H-M też mam tą huśtawke ale czeka na rodzeństwo Kuby o ile mi sił starczy na jeszcze jednego malucha :)
Anela ja codziennie nie mogę się dobudzić i aplikuje krople do oczu, to jest jak nałóg normalnie :D
Kuba w nocy spoko tylko szkoda że nie w swoim łóżku :D a mąż 16 dzień pod rząd w pracy zarabia na fotelik do auta bo nam się powoli kończy ten pierwszy :/

Odnośnik do komentarza

W byciu dorosłym fajne jest to ze można jeść budyń na śniadanie i nikt nie zabroni :D

House- niestety, siostra uparla się na tinylove i koniec :-\

Odsetka spała 3godz pod rząd :-):-):-):-):-):-):-):-)
Radość, radość wielka!!!!!!! :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jestesmy i my.
Dzisiejsza noc to jedna wielka blada dupa. Kacper chory, zarazili katarem Majkę. Nie dała się przełożyć do łóżeczka, od samego poczatku spała z nami. Tez mamy materac tylko 140 cm, jest ciasno i to zawsze się na mnie odbija. Kolo 1 miałam wrażenie, że mała ma gorączkę, siup po termometr, ściągam pampersa no i się obudziła. Gorączki nie było, ale nie mogła zasnąć, gluty chyba jej przeszkadzały. Zaliczyliśmy nocne czyszczenie nosa przy Tel komórkowym co by męża nie budzić. Cycek był chyba ze sto razy, w końcu jakoś zasnęła, ja z tego zmęczenia chyba spałam jak kamień i co? Wielki huk i krzyk, Maja spala z lóżka.... Popłakała i poszła spać, ja roztrzęsiona zaczęłam myśleć jak łóżko poprzestawiać i za chwilę budzik, mąż do pracy. W międzyczasie chodziłam do Kacpra macać głowę, wysłuchałam balangi za ścianą i 100 ataków kaszlu u małego. Jednym słowem masakra. I z tymi przeziębionymi dziećmi idziemy do sali zabaw, Kacper ma jutro urodziny i zorganizowaliśmy mu tam imprezkę, miało być 10 dzieci a nie wiem czy chociaż 6 przyjdzie, bo wszyscy pochorowani :/

Dobra Wróżko, zaproś mnie,na śniadanie, też juz jestem dorosla...
Hanka, trzymam kciuki, na pewno znajdziesz jakąś fajną pracę.
Wisienka super, że znalazłaś nianię, intuicja na pewno Cię nie zawiedzie.
Dominika, dobrze, że juz jesteś, wracaj do zdrowia.
Ewelusik, przykro z powodu taty i teściowej, pechowy dzień w to ich święto. Fajny macie domek nad jeziorem, sielski klimat.
Zielona, dziki super ziomek, a Filip jest przesłodki.
Sylwunia, Hanka, owocnych zakupów.
Anela, Frankamamka, szybkiego powrotu do zdrowia.
Attka, nie mam blendera, ale może tez Mai podrzucę jak będę chciała coś zblendowac :D
Ela, jak tydzień w pracy minął? Wiktor daje pospać??

Odnośnik do komentarza

Mamusie ogarniajace swoje chore dzieciaki- sile przesylam! Bo się wyspalam ostroooo!!! Tygrys padnal 20:30 i pierwsza pobudka 1:00 - Cyc druga pobudka 4:30- Cyc i o 7 juz wyspami wstalismy ;D haha! Jest nadziejaaaaaa!!!!!!!

Koala spełnial swoje zadanie póki Filip nie zachorował i nie zaczął spać tylko przy mnie, probowalam wlezc z nim do lozeczka ale on by się juz nie zmieścił... Dopiero wczoraj koala powrócił do łask. Tygrys zasnął z nim w lozeczku ;) trochę męki miał ale padnal. A przed koala to było Cyc, Cyc, Cyc, na polspiocha do lozeczka, budził się marudzil i zasypial jak go glaskalam i robilam " szzzzzzzz" ;p
Hanka, dzięki! Tygrys juz wczoraj bez gorączki i noc tez bez ;) straszny kaszel i katar są ale myślę te inhalacje mu pomogą, przy dałoby się cos odkrzusnego ale nie wiem czy mogę mu podać a przychodnia zamknięta :/

Dominika! Lenka Ci tablet zabrała i w gry na gry.pl smiga???? Zdrowia!!

Emagdalenka, Kamila- szacuuun! Siły i cierpliwości życzę ;) jesteście super mamuski!

Dobra Wróżka, Odsetka wie co robi ;p musi Cie raz na jakiś czas do pionu ustawić ;p mam ponczosa ;D

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Jestesmy i my. Leze dzis od rana i odpoczywam po tygodniu pracy i tak sobie mysle ze może krasnoludki posprzątają? Hmmm...poczekam do jutra :-)
Dziewczyny raz dwa trzy mi do zdrowia wracać i dzieciaczki też. Babci i dziadkowi Ewelusik tez dużo zdrówka życzę.
Zielona dzimi jaki słodki oczywiście nie słodszy od Filipka :-)
Hanka ja bym szukala czegos innego na boku a na razie z doskoku tam bym pracowała. Jak znajdziesz to bym jej dowaliła tak jak ona teraz tobie.
Wisienka fajnie ze udalo ci sie tak szybko znaleźć kogoś sensownego. Będziesz spokojniejsza.
Udanych zakupów, udanego weekendu :-))))
Hmmmm.... Ciekawe czy te krasnoludki pomyślą zeby jeszcze przy okazji choinkę rozebrać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...