Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Zielona łącze sie z Toba w bolu i myślami! *) mam podobne podejście :)
Z tego wszystkiego nie moge zasnac, aż w końcu Hania sie obudziła (a pobudka juz była o polnocy..) i ze snu całkiem nici, a zaraz bedzie druga..
Próbuje dać cyca i odłożyć do łóżeczka, bo rozkłada mnie, ale niestety na razie bez rezultatu. Wisimy wiec na cycu na siedząco ostatkiem sił :(

Odnośnik do komentarza

Wisienka ja gardło płakałam wodą z solą na zmianę z zaparzoną szałwią. A co do rutiniskorbinu to nawet nie wiedziałam. Po prostu lezal na wierzchu bo chłopaki braly i wczynie desperacji tez łyknelam pare ale mój cycoch i tak mi na szczęście nie pozwala obniżyć laktacji :-)
Kamila u mnie za to przekreca sie juz swobodnie na brzuch i na plecy ale za to sam nie siedzi. Tez się troche martwię ale pewnie uslyszalabym to samo. Trzeba poczekać :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana- idziemy zważyć Odsetke, ciekawe czy dalej nadrabia?

Z tego co pamietam- Zielona: ja łykam 2 paracetamole co 4godz i mi przechodzi. Gardło jak Elżbieta-płukam wodą z solą i jest git :D
Elżbieta- ja chce to ciasto! !!! A je sie piecze? Bo nie mamy piekarnika :-(
Emagdalenka- od razu do pracy?! Ty to jesteś niesamowita! Ciesze się ze powrót bezpieczny i spokojny :-) ogarnij się i czekam na foty :D
Kamila- przezyliscie turbulencje czy były krzyki? ja w swoim szalonym życiu dwa lata studiowałam na uniwerku w menczesterowie ;-) wiec trasa pl- uk znam na pamięć i zdobyłam mistrzostwo w wyszukwaniu biletów po £1 :D ale to było dawno temu.
Hanka- oby juz było tylko lepiej ze zdrowiem

Proszę się nie dawać złym nastrojom!!
Dominika?????? Ktos coś? ?????
Ołwer!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my. Młody po wczorajszym arbuzie zafundował mi podlewanie łóżka i nad ranem go przebierałam w nową piżamę. Na gardło są tabletki prenalen dla karmiących, ale można też tantum verde psiknąć. Ela, szałwia też wysusza mleczko, ale tobie pewnie nic nie straszne :). Co do przeciwgorączkowych, to mnie doradca laktacyjna mówiła o dawkowaniu, więc spokojnie możecie brać.
Zieloona, to teraz trzeba znaleźć co, co przedłuży sen Tygrysa.
Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja tak na szybko.
Mam do Was pytanie u Franka na dziasle po lewej stronie w miejscu jedynki jest taka jakby górka. Takie wypchane dziąsło, zgrubienie. Wczoraj bylo mniejsze a dzisiaj juz wieksze i okropnie bije sie po tym dziasle pięścią i ma takie ataki glosnego placzu ze wtedy wtula sie we mnie i gryzie mi szyje albo tam mlaska wargami. Czy to w koncu ząb jest na dniach? Kiedys kuzynka mi mowila ze jak sie zab przebija to najpierw sie robi taki dołek (dziurka taka) a on ma takie wypchane do góry. To co to? Napisze pozniej wiecej :-)

Odnośnik do komentarza

Od soboty nie mogłam się zalogować na forum :' -(
Wisienka zieloona i wszystkie chorowitki kurujcie się porządnie i nie zarażajcie maluszkow.
Ela mniam pyszota chałwa i beza przepadam. Na sylwestra robiłam pavlową gdyby nie suszenie tej bezy przez 3 godz w piekarniku to chyba bym co drugi dzień piekła.
DW super wagi życzę odsetce
Emagdalenka Kamila witajcie znów. Dzielne dzieciaczki obieżyświaty małe.
Sobotni wypad super choć tylko 2 godz . Zrelaksowana i uśmiechnięta wróciłam do domu.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Ela, wszystkiego co najpiękniejsze z okazji urodzin! Dużo zdrówka dla Ciebie i Wiktorka. No i oczywiście bajkowego ślubu ;) Tort wygląda przepysznie. Zjadłabym połowę na raz! Muszę też wyczarować jakieś cudo. Dzięki tobie nawiedziła mnie chyba kulinarna muza ;) nie mogę tego zmarnować!
Dobra wróżko, trzymam kciuki za mega hiper przyrost na wadze Dorotki. Zresztą innej opcji nie ma!
Kamila, Emagdallenka, witajcie, że tak napiszę, "w domu".(!?).
Styka, z bułką też zazdroszczę. Moja panna gdy dałam jej kawałek chleba do pociumciania, napchala tyle do buzi, że pojawił się odruch wymiotny.... jeszcze nie bardzo rozumie, co i jak
Ale pochwalę się, że wczoraj o w sobotę dałam Antonince spróbować mankdarynkę i bardzo bardzo jej posmakowala.Balam się, że w niedziele moje dziecko obudzi się całe w krostkach, ale tfu tfu wszystko ok. Dostała więc kolejne trzy cząstki. Dziś też buzia i ciałko czyste, więc chyba jest ok. Poobserwuje jeszcze kilka dni o jeśli nie pojawi się żadna alergia, to wprowadzimy mandarynki do naszego menu.
Dziś na dworze "tylko" -18', więc chyba znowu siedzimy w domu. Głupia myślałam, że nie będzie takiej zimy o nie kupiłam nawet śpiworka do wózka... Głupota nie boli...
Zdrówka dla wszystkich kurujacych się mam i maluszkow!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv738twq9e2y.png

Odnośnik do komentarza

Hejka laski :) Dawno mnie nie bylo ale sie już odnalazlam :) Nadrobilam i powiem Wam ze czyta sie Was jak bardzo dobra książkę :) Nawet mojego ulubionego Nesbo zostawiłam chwilowo zeby Was poczytac :)
Z tego co pamietam:

Dobra Wrozko moja koleżanka zaszla w ciążę jak karmiła i nawet dawała cyca do 5 miesiąca ciąży a później mała nie chciała pic bo podobno mleko w II trymestrze robi sie bleee :) i wlasnie wczoraj urodziła takiego byczka 3900g i 60 cm :) Także wszystko przed Toba :)

Dziewczyny które powrocily z dalekich podróży WELCOME HOME :)

Ela Wszystkiego Naj... z okazji urodzinek, tort boski ja jestem antytalent jesli chodzi o pieczenie :(

Ja na przeziebienie brałam paracetamol i piłam prenalen. Garflo psikalam unibenem( tanszy zamiennik tantum verde).

Idziemy dzisiaj na kontrol do lekarza po chorobie i zobaczymy co tam pani doktor powie. Zmienilam przychodnie bo u nas byla porażka zobaczymy jak bedzie w nowej :)

Zieloona z ta rybka to mistrzostwo świata- jak ona se tak po prostu wyskoczyła?! Szkoda ze nie przeżyła :( Niech jej los bedzie przestroga dla pozostalych gdyby chciały sie gdzies wybrac poza akwarium ;)

Frankamama Co do wyjazdu na deske, czy narty - jak lubisz to jedz sie rozerwać bo ja nienawidzę NART uczylam sie 3 razy i to nie dla mnie. Ja moge pilnować picia pod stokiem he he Wezcie mnie to przypilnuje i dzieciakow i picia i jedzenia i wszystkiego co tylko bedzie he he

Wczoraj bylismy u rodziny T 150 km od domu. Odwiedzilismy trzy rodziny i Hania byla bardzo grzeczna. Bawila się, śmiała do momentu jak... wzuela ja tesciowa na ręce. Hania po prostu nie znosi tej kobiety OMG! Nie wiem co jej zrobiła ale tylko ja widzi i płacz płacz i nie moze sie uspokoić. Taki to juz los tesciowej :)

Wiecej grzechów nie pamiętam :)

Pozdro idziemy sie szykowac do lekarza :)

http://s1.suwaczek.com/201505134580.png

Odnośnik do komentarza

Elżbieta sto lat!!! Tort rewelacja choć nie lubię chalwy to aż mi ślinka na sam widok cieknie :) a ja głupia wywaliłam 6 białek do kibla bo nigdy nie wiem co mam z nimi zrobić jak zostają :/
Frankamamka to pewnie ząbek idzie, u nas pod palcem było czuć cały zarys ale trochę czasu minęło zanim się przebiło cokolwiek...
Anela jakie laseczki na zdjęciu :) u nas z pięknego białego ścieżku który spadł wczoraj została czarna breja blee. A jak pies wrócił na łono rodziny czy dalej wędruje?
My wczoraj ukradliśmy z mężem sanki na 20min bo stoją sto lat bezdomne w piwnicy, ale jednak zamówiłam małemu takie co można pchać przed sobą bo mają taką rączkę :) pytanie czy będzie tyle śniegu żeby ich używać?

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia namierzyliśmy włóczęgę 2 dni temu na osiedlu ja jak wariatka z wózkiem za nim biegłam a on zamiast do domu to w drugą stronę i wlazł na czyjąś posesję. Okazało się że tam suczka jakaś jest i on tam waruje kilka dni. Więc wrócił syn marnotrawny na łono rodziny a Zuzia jaka szczęśliwa na powitanie go wytarmosiła brudasa.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Ela, ja oczywiście zapomniałam - STO LAT i spełnienia marzeń i przespanych nocek. Paznokcie pomalowane?
Anela, napatrzeć się na was nie mogę, tak ślicznie wyglądacie :). I zawsze myślę, że tak super mieć córeczkę. Ech, synek też jest kochany. A pies niezły włóczęga i amant.
Ile waży Odsetka? , cyc na pewno daje radę.
Frankamamka, u nas też były górki na dziąsłach. A po chyba 3 dniach poczułam ząbka.

Odnośnik do komentarza

yeaaaaahhhhh!!!! Mamy 7200g :D :D :D :D 1,2kg w miesiąc zrobiony :D :D wróciła na swój 50 centyl
Dzięki za kciuki :***********
Pytanie: jak ją teraz zastopować?! hahahahaaa!

Frankamamka- ja nie pomogę bo zębów dalej brak ;(
Anela -fiu fiu fiu :D :D :D jakie laseczki! Ale śnieg bleeee :P
Elżbieta - tyle w piecu?! Chyba wbiję do ciebie bo smaka narobiłaś :P
Nad tym samym się dziś zastanawiałam-czy nie będzie nam wyrzutów robiła za tuczonko :)
Rusanka - mała smakoszka rośnie :)
Ewelusik - teściowe to złe baby są i Hania to wie ;) No ja liczę, że zaskoczy ciąża :D a i tak planuje do max 5-6mca karmić, żeby zdążyła się odzwyczaić, bo dwóch nie utrzymam na cycu :P
-----
PYTANIE:
Czy podawałyście dzieciom szpinak/ suszone śliwki lub morele? Jeśli tak, to jak?

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

O Boszeeeeee !!! Dziekuje dziewczyny aż mi łezka w oku stanęła jak zobaczyłam tyle życzeń.
Dobra wróżko wpadaj na torta i nie zapomnij zabrać ze sobą tego przystojniaka ;-))))
Anela ale ślicznie wyglądacie. Taka spełniona mama z coreczką ;-)
Jejku ja tez bym tak postroiła sobie dziewuszkę :-)
Hanka z tą teściową to powiem ci ze niezły numer.
Attka paznokcie pomalowane - nie na czerwono bo w czwartek do pracy to juz nie będę zmywać.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Elu jeszcze ja:P Wszystkiego co najlepsze!! Pociechy z Chłopaków i z Twojego Mężczyzny także:) i udanego, bezstresowego powrotu do pracy:)
Anela u nas tez syyyypie. Pługu ani widu ani słychu-może juz sie w lesie zakopal:P ale chociaż w końcu tak ładnie,świątecznie;) a my kurczę sanek nie mamy z oparciem:P nie poszalejemy:D
Dobra Wróżko nie gońcie tak z tą wagą bo w kompleksy Iza mi wpadnie:P i tak jest na spacery chodzimyz Madzia-ma 5 mscy i 8kg.a my powoli może do 8 się do lutego dobujamy a Wy jak torpeda idziecie teraz: P
Co do teściowych -moja nie jest zla bo rzadko ja widzę a dzieli nas aż 12km:P ale ostatnio jak byla(po 1,5msca) chciała żebym Izie dala spróbować zupy szczawiowej:P biedne kości mojego dziecka jakby z nia siedziała:P

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...