Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

zielizka
Dobra Wróżko - Jestem, czasem poczytam, ale nie piszę, bo nie ogarniam tylu stron :( z Jankiem teraz ciężko o cokolwiek... jak zaśnie postaram się coś naskrobać!

Święto Święto Święta :D :D :D :D :D :D
Kocham :**** pisz cokolwiek kiedykolwiek i gdziekolwiek!!! Ale dawaj znać, że jesteś!!
Co u Was?
AAAAAAA!!!!! Oszaleję ze szczęścia <3

monthly_2016_01/majoweczki-2015_42048.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Oj się działo!
M (jak Menda!) spisuje testament = ma gorączkę 39'C, Dorotka walczy w nocy ze snem, sąsiedzi z góry rzucają się meblami o północy (już wolę słuchać sexu staruszków!), a jak zasnę kot zaczyna mnie ugniatać łapkami=nie śpię w ogóle :(
Ale jest ok! nie narzekam :D

Emka - Alusia wie, że super wakacje się szykują i liczy na plażing-smażing :D więc spodziewaj się dobrych czasów :D
Pola-dobra historyja :D
Dominika - a to Lenka zaszalała w tą rocznicę :P jak było bez wsparcia?
Sylwiunia - nie strasz tym 8mcem!! Ja liczę na POPRAWĘ! :P
Hałs - melduję, że bliźniaczki się telepatycznie porozumiewają! Kuźwa u nas to samo - kup więcej jak w 1mcu życia! I tak samo wyglądają. WTF?! Tylko, że u nas aż 0 zębów ;)
Anela - u nas to samo! Kurde, w ciągu doby należy mi się 20min relaxu w ciszy i spokoju! Ale M (jak Menda) też "chodź, zobaczymy co robi mama", albo leżę cała w wodzie, pianka te sprawy- Mała się drze (a spała). M wpada z nią na rękach "nakarm ją!" Co to za stworzenia to ja nie wiem!! (ale ciii- nie narzekam, bo jeszcze mi nic nie zapisze ;))
FrankaMamka - gdzie tyle śniegu, że sanki można wyjąć? U nas pod górami może ze dwa cm :|
Hanka - u nas wózek nieużywany jest więc i psiwora ni mo :P A może mażł ma jelitówkę od Kacperka?
Elżbieta- łelkom bak! I nie poddawać mi się tu!
Zielona -ni mo srancza-pancza :P jak nie wyrwę jutro na wyprz jakiejś chusty to zrobię ;)

Wszystkim DUŻO zdrowia i SPOKOJNEJ, przespanej nocy :D
Ołwer!

PaniPiona??!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dobra wrozko super pomysł z tym medalem!ja przylaczam sie do gratulacji oby juz bylo po wszystkim.
Dominika ja pewnie tez bede miała problem z przewijaniem przebieraniem itd.Julek jest strasznie silny jak tylko wycwiczy raczkowanie to tyle go widziałam.juz teraz przy zmianie pieluchy daje mu cos w rączki on (cytując klasyka) robi kontrole jakości a ja mam jakies 5 sekund;) z ta próchnica pieluszkowa jeszcze nie słyszałam ale jakiś"ekspert" w TVN coś wymyśli i kto wie...;)
Moj dzień dziś daleko odbiegal on wyobrażeń.myślałam ze mały pośpi odpocznie od siostry i taty a on prawie nie spał i matka musiała wymyślać głupoty zeby był zadowolony.

Odnośnik do komentarza

No i pięknie, najadlam się strachu :( naczytalam się internetow ze jak dzieci raz je raz nie, ciężko zasypia, słabo śpi, energicznie kręci główka przed snem, zgrzyta zebami , jest placzliwe , późno raczkuje to to może byś jakąś padaczka ;( u nas się wszystko zgadza, aż mnie brzuch boli... Jutro do lekarza po skierowanie do neuro bo się zaplacze ;(
Bez odbioru :/

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Ela zębów niema co gratulowac.moja Mery ma 5 lat i 3 m-ce i juz 4 zeby stale a 2 kolejne w drodze.tez wczesnie zabkowala.Ela czy ty kupowalas spiworek.ja tez nie kupiłam i licze na koniec zimy od jutra;)ale u nas dzis popadalo ze ho ho na sanki mozna iść śmiało.
Dobra wrozko poprosze o przepis na ten twoj optymizm.
Dominika czy zalatwilas juz becikowe?

Odnośnik do komentarza

zieloona
No i pięknie, najadlam się strachu :( naczytalam się internetow ze jak dzieci raz je raz nie, ciężko zasypia, słabo śpi, energicznie kręci główka przed snem, zgrzyta zebami , jest placzliwe , późno raczkuje to to może byś jakąś padaczka ;( u nas się wszystko zgadza, aż mnie brzuch boli... Jutro do lekarza po skierowanie do neuro bo się zaplacze ;(
Bez odbioru :/

Buuuuuu!!! Masz naganę za czytanie internetów!!! Filip jest zdrowy szalona Ty!!
Looknij na mejla :D

monthly_2016_01/majoweczki-2015_42054.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jestem jestem :-) ponownie przywołała nas do porządku kochana Hanka, a raczej postraszyła Dobrą Wróżką ;-)

Dobra Wróżka jak rówieśniczka mojego Oliwierka rośnie? Oli tęskni za Dorotką :-)

Dziewczyny nie będę namawiała i od razu zaznaczam, że nie chce żadnej afery, ale było by fantastycznie jak byście dołączyły do Nas na fejsbuka. Zachęcam, zachęcam. A żeby zachęcić jeszcze bardziej to tam dziewczyny wrzucają filmiki jak.ich dzieci raczkują, chodzą, jedzą, śmieją się itd i co najważniejsze tam jesteśmy zupełnie prywatnie i mamy pewność, że tylko nasze grono czyta nasze posty.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

http://fajnamama.pl/suwaczki/rgtacd3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Zieloona nosz ...wystaw te swoje chude cztery litery to cię kopnę !!! Co ty za bzdury wypisujesz? Tygrys jest napewno zdrowy. Jak moi nie raczkowali wcale to niby co to ma byc? Daj spokój to zmęczenie nam już na mózg pada i różnie się objawia:-)) Uspokój się natychmiast! !!
Dobra wróżko trzymać kciuki? Ostro działacie?;)
U nas też 2 zęby od 3 mcy i wydaje mi się że idą 4 ale nie jestem pewna.
Hanka ja mam na polarze śpiworek i jest ciepły.
Juli on pewnie za nimi tęsknił. Zuzia jest smutna jak rano chłopaki wyjdą do szkoły i raptem jest cisza w domu.
Też dzisiaj jadłam budyń uwielbiam neskłik jest pysznyy. I dałam małej spróbować oj smakował jej bardzo.
Śniegu u nas brak ale piżdzi ostro wczoraj i dzisiaj nie wychodziłyśmy na spacer nawet bo -16 c było.
Frankamama i siedział grzecznie nie wyłaził ?moja chyba by nie dała rady ledwie w wózku chwilkę posiedzi jak nie śpi i już chce uciekać .
Dominika no właśnie ja też bym ją już przodem usadzała ale zawsze jakoś tak zimno z tamtej strony i wieje a tyłem to jakoś osłania. Czekam jak będzie cieplej i ją odwracam. Szkoda że rączka w wózku nie przekładana tylko siedzisko trzeba przekładać a samej ciężko. W ciąży ogładałam wózek co się okręcało chyba ramę 360c . Żałuje że nie kupiłam.
Codziennie chodzę do pracy dzisiaj już byłam 3 godz a Zuzia tak fajnie się bawi z moją mamusią i śpi ładnie i je i tylko mi fotki ciągle przesyłają. Fajnie jest.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Zielona, nie strasz, bo mój też ma podobne zachowania i zaraz będę ja wymyślać.
Hanka, ja mam śpiwór na polarze, właśnie ten czarno szary i jest w porządku, Filip w nim nie marznie.
Anela, zazdroszczę wyjść do pracy. Z jednej strony boję się powrotu (jak będę miała gdzie) a z drugiej już też chciałabym wyjść do ludzi.
HM u mnie ten nivea sos też nic nie pomaga, nawet zaczęłam sie zastanawiać czy nie pogarsza sytuacji, bo lepsze efekty są po tym nivea na każdą pogodę.
No i nie pamiętam co jeszcze miałam napisać.

Odnośnik do komentarza

Kurde sorry za poprzedniego posta, nie mogłam dokończyć bo się tablet wziął i rozładował bo Lence muzykę usypiającą puszczałam, ale chociaż podziałało, spała za jednym zamachem 1,5 h, oczywiście z dwoma przebudzeniami i dobujaniem w wózku, ale spała. A cały dzień ogólnie wyglądał naprawdę super, oby tak dalej:-) nie jęczała, jadła ładnie i była szczęśliwa:-)
I teraz dupa psia bo nie wiem komu jeszcze miałam odpisać, ahhhh!!!
Zieloona masz kopa w dupę za czytanie internetów!!!
Juli chyba każda z nas będzie prędzej czy później miała ten problem z przebieraniem, to raczej nieuniknione, u nas już nic nie działa, mogę jej dawać do ręki nawet gwiazdkę z nieba a ona i tak swoje. Żadne wiersze, piosenki, nawet telefony i tablety, no po prostu tylko trzymanie jej jakimś sposobem, żeby nie mogła się przekręcić co dla jednej osoby jest prawie niewykonalne.
Anela też się bałam, że będzie jej zimno przodem do kierunku jazdy bo pod wiatr było, ale jej to wcale nie przeszkadzało, dzisiaj już przodem do mnie była bo lubię ją mieć na oku;-p i zaraz zasnęła to i tak by nie oglądała.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

PaniPiona hahahahahahhaahahahhaha :-D :-D
Jestem żyje .u nas fajnie , mamy 3 zebole , na 4 czekamy, Justyna siada pomału, tzn siedzi sama ale tylko w wózku i na huśtawce a gdzie indziej już jej się nie chce . jak wy to robicie że wszystkim odpisujecie ? Kartką i notatki czy jak ? Też chce tak !
Zielonaaaaaaa nie czytaj internetow m choć sama czytam i się stresuje ale ja zawsze byłam inną :-D
Która pisała a relaksacyjne kąpieli ? Też mi się marzy niestety u mnie to nierealne.
Dobra wróżka coś miałam napisać już nie pamiętam co .
Czasem mi się wydaje że jak rodzilam to takie parcie !miałam że i mózg wyszedł .. Hm .
Jutro mamy szczepienie... Nie chce. Nie chce jej płaczu . i boje się że znów będzie gorączka i wysypka.
A propo płaczu dziś zalozylam Justynie skarpetki z gerzechotkami przypominającymi gąsienice, mała patrzy i w ryk. Tak się biedna ich wystraszyła a jak później jej zdjelam i pokazalam tak o i to samo było. Pieskow też się boi a kiedyś je uwielbiała... Hm . nauczyła się mnie karmić. Jak ma coś w rączce do jedzenia to wkłada mi do buzi heh a potem się dziwi że nie ma :-D :-D
Ide się myć i spać chyba... Dobranoc

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Część. Witam sie z rana. Nie wiem co ja robię nie tak ale u mnie dziecko zaczyna się uwsteczniac ! Najlepiej leżałby z cycem w buzi !!! Nie je tylko dudła go jak smoka albo po prostu sobie trzyma a jak mu wyjmę to ryk i nic nie pomaga. W nocy to samo. Ja juz jestem powykręcaną w chińskie s a na cyckach mam malinki bo pewnie w nocy zle chycił a ja przysnęłam. Ja nie wiem czy on wyczuwa ze ja za pare dni idę do pracy i tak się zachowuje ? Jak noworodek mógłby godzinami wisieć mi na cycku.
Nie mowie ze jest to niemile jak tak sobie leżymy wtuleni on ssie cycusia i mruczy jak kotek i robi oczy maślane ale boje się coraz gorzej tego rozstania. I czy to normalne u 8 miesięcznego dziecka?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Attka właśnie tak mi chodziło po głowie ze to ty mi wklejałas fotki tego śpiworka ale nie bylam pewna.
Panifiona fajnie ze się odezwałaś. Ja właśnie tez myślałam o zakupie tych skarpetek grzechotek :-)
Dominika u was sie właśnie skończył 8 miesiąc wiec może i poprawa nastąpiła. I juz będzie zawsze tak cudownie.
Dobra wróżko i jak ????? Bo ja jestem tak podekscytowana jakbym to ja miała robic ten test. To by było takie nasze wspólne formułowe dzieciątko :-)))))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Elzbietta- snieg bardzo mu sie podobal az nie chcial wyjsc z tych sanek. Ela chodz ukradniemy chociaz po jednym zebie dzieciakom hy? :-D
Zielona pochwal sie jak juz potniesz :-P
DW- podziwiam Cie ze juz dzialacie ale trzymam mocno mocno kciuki :-* a sniegu pod czestochowa :-P
Zielona zolta kartka za nakrecanie sie!
Anela on na dworze jesli tylko moze siedziec to jest tak powazny i spokojny ze nawet sie nie usmiechnie bo siedzi jak król ;-)

DW- dopiero powiesz wieczorem??? Litosci nie masz :-P my tu wszystkie czekamy a Ty co :-P

My mamy spiwor z owczej welny ale on gdZies duzy jest do wozka mi sie wydaje i przykrywam takim grubym kocem :-) za to spiwor sie przydaje na sanki.

Dziewczyny wczoraj maz mnie namowil na ogladanie droga bez powrotu 5... kojarzycie? O kanibalach co zjadaja ludzi ;-) teraz mam te okropne gęby przed oczami a mąż sobie poszedl do pracy :-( boje sie!!! :-D
Doradzcie mi cos: mezu chce mnie zabrac w gory zebym sie nauczyla jezdzic na snowboardzie bo juz dawno mi sie marzy ale kurcze ciezko bedzie z Franiem bo tak zajedziemy to on bedzie jadl i spal a pokoj jest dost.o 14 a on o 13 je i spi. I co ja mam z nim zrobic? Przeciez go w knajpie nie poloze. Mam tam latac i pytac kto mi podgrzeje obiad? Jeszcze nowe miejsce a my pojdziemy jezdzic a on bedzie taki biedny :-( wiadomo opieke bedzie mial alee jakos sobie tego nie wyobrazam. Niby to tylko 2 nocki... a w domu go nie zostawie bo bede czula sie wyrodną matka i przeciez sie zatesknie! Chociazz mama jest chetna zeby z nim zostac. Ale ja jakos nie umiem tak :-( doradzcie plis :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...