Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Boziu dziewczyny wy to potraficie podbudować! Dzięki bardzo wam za to tylko ja lustro w domu posiadam i wiem co widzę.
Juli nie żartuj dawaj fotkę:)
Ewelina oj współczuję mój zawsze lądował na dole na kanapie nie cierpie jak chucha i stęka i chrapie . Po alko oczywiście.
Hanka kuruj się oby cię nie rozłożyło.
Wisienka ja też niskociśnieniowiec i dzisiaj chodziłam jak pół trupa. Wyśpij się chociaż ciut bo padniesz. Dzielny kacperek poradził sobie z babcią.
HM gratki 2 zębola. Mój dzisiaj przyłączył 2 króliki do poporcjowania to szybviej je wynosił niż przyniósł myślałam że pawia puszcze. Mama je podzieli i spakuje nie wiem jak ja to będę małej gotować jak jeszcze mnie trzęsie fee
Emagdalenka super takie oduczanie oby tak wszystkim się udało.
Moi chłopcy po skończonym kp pili mleko junior nestle waniliowe 2 * dziennie. Teraz pewnie jest inne.
Chyba nam też idzie drugi ząb bo dzisiaj jest teksańska masakra śmiech przez łzy. Bidulinka moja

monthly_2015_11/majoweczki-2015_38878.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jak ja moge sie wyspać jak od 21 Hania sie juz dwa razy przebudziła? Kto mi powie co sie dzieje z moim dzieckiem??
Na szczęście spi juz w lozeczku, wiec moze trzeci raz sie juz nie obudzi tak szybko. Nadzieje warto mieć..
Dziewczyny których dzieciaczki przesypiają większa czesc nocy - w jakich pozycjach śpią wasze maluszki? Moja stale fika przez sen na brzuch, przez co sie budzi, głowa do gory i po spaniu. Nie umie jeszcze sama sie przekręcić z powrotem na plecy i jest płacz. A zanim ponownie usnie to cyc musi byc, nic innego niestety nie pomoże.
Hanka duzo zdrówka Ci zycze!
Anela śliczna Twoja Zuzia;) oby ząbek jak najszybciej wyszedł i z mniejszym bólem.
Ja w końcu sie klade, moze dziecko mi pozwoli chociaz na trochę snu.

Odnośnik do komentarza

Wisienka no mamy identycznie jak wy. Od 21 przebudziła się 4 razy cały czas się kręci raz na jeden boczek raz na drugi to na brzuszek fiknie i też głowa do góry i koniec spania. Potrafi się zpowrotem przekręcić ale nie chce . Moja nie płacze tylko oczy otwiera a jak mnie zobaczy to się śmieje. To i ja idę wreszcie spać trudno łazienki zostają usyfione do jutra a nawet do dziś. Dobranoc

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Justyna padła jak mucha. Przetrzymalismy ja troche w gościach bo do 22, szybka kąpiel i dziecka nie ma :-)
Moja nie fika jeszcze , śpi na plecach z reguły.
Tata tak nagrzal w domu ze gorąco jak w bani.
Znowu się poklocilam z K. Boże ile ja bym dala żeby wyjechał choć na dwa tyg daaaaleeeekoooo.
Zapytalam się go jak widzi przyszłość Justynki. Czy córka będzie tate pamiętała jako tatusia i męża itp czy fleje który non stop obraza mamę i nie wyobraża sobie wieczoru bez alkoholu. To się obraził.
Tak. Moj maz jest alkoholikiem. Choć pracuje i utrzymuje nas.
Brak humoru .
przepraszam was bardzo ze zadreczam was moimi słabościami ale nie mam się komu wygadac. Wiem co o mnie myslicie. Poszlabym do psychologa ale.... Ale.
Dobranoc.

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

To sobie pospalam. Od polnocy do 2. Teraz od dwóch godzin moje dziecko po prostu nie spi. Juz nawet cyc nie pomaga, wierci sie, gaworzy, śmieje. Brak mi słów, bo naprawde padam na twarz a ona ani mysli isc spac. W lozeczku nie chce leżeć, bo stale fika na brzuch i krzyczy w nieboglosy, nasze łóżko tez parzy, naprawde nie mam pojęcia co jest grane. Najgorsze ze wcale nie wyglada na zmeczona czy zeby cos jej dolegało! Postanowiła mnie chyba dzisiaj dobić..:(

Odnośnik do komentarza

Kubcio był wczoraj taki spokojny w dzień że wychodziły mi oczy ze zdziwienia...i jaka wielką nadzieję miałam na spokojną noc...No i skończyło się tylko na nadzieji... Nawet nie zlicze ile razy się budził, Wisienka jestem z tobą myślami, nie czuje kręgosłupa i barków, głowa boli :(
Panifiona sama musisz sobie to poukładać w głowie, każda pewnie z dziewczyn ci powie ze alkoholizm to choroba, którą można leczyć tylko trzeba dobrej woli ze strony twego męża, jeśli w porę tego nie ogarnięcie to za kilka lat możecie potrzebować już obie psychologa...
Myślę o takiej sesji świątecznej dla naszej trójki, uwielbiam święta a teraz to nasze pierwsze będą. Aj tylko skąd kasę brać. Ciągle ładujemy tutaj pieniądze bo tu remontu chyba od 20 lat nie było, teściowej nic nie potrzebne, z kranu się leje ale co tam, w kuchni meble do wymiany wręcz. Zazdroszczę wam że urządzacie swoje cztery kąty, nic piękniejszego.

Odnośnik do komentarza

Wisienka wspolczuje. Mój tez co chwila chce cyca ale przy nim drzemie ( bo snem bym tego nie nazwała ) ale przynajmniej ja tez mam zamknięte oczy i tez drzemie. A to juz cos !!!
Panifiona nie wiem co ci doradzić bo to bardzo trudne. Bo on pewnie nie widzi problemu ? I to jest najtrudniejsze.
Anela ja tez wczoraj oglądałam program muzyczny bez głosu :))) ha!ha!
A ! Mój śpi na plecach lub na boczku w kierunku cyca. Na brzuch sie narazie nie przekreca wiec wszystko przede mną :-))
H-m może to nie kombinezon sie popsuł tylko drugi ząbek tak na nią działa.
Hanka zdrówka. I gratulacje z przekrecenia sie na brzuszek. Jesli dobrze pamiętam to on tez nie lubił tej pozycji ? Ale skoro Kacperek sie przełamał to jest nadzieja ze i Wiktorek sie w końcu skusi. Oby nie w nocy !!! Ha!Ha!
Dobra wróżko dzieki za zdjęcia. Oby cos zadziałało.
Ewelinka no to poszalałaś na parapetówie :-)))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Sylwunia współczuje Ci, wiem co to znaczy. Te nasze małe kochane szkraby;)
Ela u nas jeszcze niedawno było tak ze mala tez spała czy drzemala przy cycu i ja oczy miałam przynajmniej zamknięte, a dzis w nocy przeszła sama siebie z tym co wyprawiała. Oby to był jakis jednorazowy wybryk bo ja naprawde padam. Szczególnie po tym wczorajszym dniu z bólem głowy. Dzis znowu daje o sobie znac z wiadomych powodów.

Odnośnik do komentarza

Hej my już na pierwszej drzemce po śniadaniu. Leże sobie a Zuzia oczywiście z cycusiem. My dzisiaj sami bo się m. uparł znowu zmienić mi auto i pojechał 400 km po nie. Te chłopy to nawiedzone dopiero co kupił mi w czerwcu podoba mi się lubię go i jest ok. To teraz stwierdził że lepiej mi będzie w kombi. Nie lubię zmian jak mi coś pasuje.
Pogoda za oknem nie wiem jaka niby ciepło 12c ale na zmianę leje i słońce do tego wiatr wieje okropny. Jak tu wyjść na spacer? Wczoraj w deszczu łaziłam z zuzią jak bezdomna bo spała i spała.
Wisienka wytrwałości życzę. A może w dzień ktoś się zajmie małą a ty się odstresuj albo zdrzemnij z godzinkę?
Zuzia dzisiaj zrobiła mi pobudkę ugryzieniem w suta. Teraz jak ją Karmię to trzymam palec blisko jej buzi żeby zdążyć zareagować.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Wisienka Elżbieta Sylwunia współczuję nocy. Elżbieta Ty powinnaś dziadka wypożyczyć na noc może Wiktorek z nim będzie spał dłużej i wytrzyma bez cyca. Żebyś Ty mogła się wyspać.

Anela śliczne jesteście.

Mój Kamil śpi tylko na plecach i ostatnio zauważyłam ze odksztalcił sobie główkę. Zaczął mu się robić taki wyraźny placek z tyłu. Ale na boku spać nie chce, na brzuchu to już mowy nie ma. Muszę zacząć tego pilnować.

Dobra Wróżko współczuję tej kradzieży. Chamy jedne, oby ich to samo a jeszcze z nawiązką spotkało.

U nas słońce więc jakoś od razu lepiej się wstaje. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja. Póki pamiętam, Dobra Wróżko, dzięki za info - będę szukać bezsmakowego wapna.
Ja mam ostatnio jakiegoś doła, ryczeć mi się chce. Jeszcze od 2 dni mój Filip postanowił pobić rekord w marudzeniu. Nic mu nie pasuje, mało śpi. A na dodatek wczoraj co chwila była kupka. On zawsze robił kilka razy dziennie, ale ostatnio było ich już mniej a wczoraj to chyba z 8.
To sobie ponarzekałam. Przepraszam.
A tak w ogóle to Was podziwiam, że mimo wszystko dajecie radę fizycznie i psychicznie, mimo niewyspania.
A co do pozycji spania, to ostatnio jak młody już śpi, to przekręca się na lewy bok i przy tym też jęczy i budzi się. O w końcu przysnął. Śmigam do łazienki.

Odnośnik do komentarza

Haha Dobra wróżko ja już po dwóch kawach :D taka jestem śpiąca że ledwo trafiam w literki żeby coś napisać na kom...
Anela kombi będziesz mieć? Ja z parkingu nie umiem wyjechać naszą "krową" mąż musi schodzić i mi wyjechać bądź parkować, dobry widok mają sąsiedzi z okna.
Musimy siedzieć w domu przez przeziębienie Kubcia ale coś czuję że i tak byśmy nie wyszli tak wieje. Mój królewicz śpi wiadomo jak i przy czym a ja czytam co się dzieje na świecie.

Odnośnik do komentarza

Wisienka, Dobra Wróżko współczuje :/ trzymajcie się dzielnie! Może faktycznie niech Was ktoś w dzień zastąpi i troszkę odeśpijcie.

Attka Ela - to samo ;)

A u nas noc dziś piękna :) poszedł spać po 19 i pierwsza pobudka...uwaga uwaga....o 4 :D cyce miałam kwadratowe :D obudziłam sie po 1 i zaglądałam czy żyje :p i znów sie zastanawiam czy to nie głód go budzi bo wczoraj mama ok 15 dała mu kaszę (normalnie dostaje cyca) później o 17 zjadł słoik owoców i o 19 miałam tak pełnego cyca że mało nie wybuchł - nażłopał się do oporu i proszę jaka piękna noc :)

Niestety przeziębienie mnie rozłożyło. Na noc zarzuciłam 2 apapy, rutinoskorbin i mleko z czosnkiem i dupa - łeb boli, katar, gardło drapie :( także mimo super nocy czuję się fatalnie :/

Ela dobrze pamiętasz że mój też nie lubił na brzuszku, chociaż ostatnio się poprawiło i leżał już dłużej i nawet sięgał po zabawki. Wiktor z końca miesiąca także spokojnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

kinia widziałam że masz krzesełko z ikei. Zadowolona jesteś bo tęż chce je kupić. Tylko teraz same białe a czerwone ładniejsze :/

Anela ja też bym nie była zadowolona jakby mi ktoś auto zmieniał, szczególnie że swoje lubie, ale co tam ;)

ma_górka mój też ma lekko spłaszoną głowę bo śpi głównie na plecach ale pytałam o to w czwartek u lekarza i dr mi powiedziała że Ona by się nie czepiała bo za chwilę będzie więcej siedzieć i raczkować i powinno się samo wyrównać.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie dziś niebardzo ma mnie kto zastąpić -maz pojechał załatwić jakieś sprawy, ma wrócić niby do południa choć watpię.. A po południu jedziemy w odwiedziny do szwagierki.
Przed chwila zjadłam w końcu śniadanie, bo jak Hania zaczęła mi przysypiac ok.10 to musiałam skorzystać z okazji i ogarnąć trochę mieszkanie, jedynie udało mi się odkurzyć i wstawić pranie, i było po drzemce.
Zaraz chce wyjsć z nią na spacer na godzinkę, bo potem nie będzie szans.
Ela nie wiem czy to nie zeby, niby jeszcze dziąsła nie czerwone, ale ślinotok już od kilku tygodni straszny wiec kto wie.. Oby to się skończyło jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Hanka już wiem czemu mi nie pasuje to krzesełko bo ono przynajmniej co do zasady jest dla dzieci które siedzą już same a nie takich galaret jak mój mały który się gibie na wszystkie strony. Dziś walną mi tak głową o ten plastik że byłam gotowa wyrzucić to krzesełko przez balkon. Chyba jednak zostawię to krzesełko a pieniążki na coś innego przeznacze.
Tanna gratuluję ząbków i szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Odnośnik do komentarza

Witam się w ten piękny słoneczny jesienny dzionek. Trochę wiatr spory ale my już po jednym spacerze. Cyc był teraz coś konkretniejszego i na spacer szkoda tracić tak pięknej pogody bo pewnie już nie będzie tak ładnie i w miarę ciepło.
Hanka jeśli chodzi o krzesełko to mi odpowiada. Fakt trochę miejsca zajmuje. Utrzymanie czystości super przetrzeć ściereczka i Czyste.
Sylwunia może jakaś mała poduszeczke albo ręcznik podłoz to nie będzie się gibal na boki.
O 4 nad ranem taki ból brzucha mię obudził jak nigdy. Spodziewam się odwiedzin cioci @ ale może parę razy w życiu zdarzyły mi się takie bolesne. Wzięłam paracetamol i jakoś usnęłam. Do tej pory @ nie widać.
Tymcio dzisiaj pięknie je oby tak mu zostało. Jak mąż mu daje to jakoś ładniej je.
Kupiłam mu kubeczek do picia jak że szklanki z avent super bardzo mu podszedł.jestem zadowolona z zakupu kosztował prawie 30,00 ale się opłacało.
Pochwalę się jeszcze ze Tymon od jakichś 3-4 dni tak ładnie Gaworzy, aby coś zobaczy to buzia się nie zamyka.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5euum8xcey.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...