Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dominika i do mnie :-) plissss
Ale nic, w perfekcyjnej pani domu nawet po 3 latach nie sprzątania dostają złote korony. To spoko. Jak Wiktor pójdzie do przedszkola to ogarne :-)))) ha!ha!
Hmmm.... A co do trzymania ubranek to tak mnie nadchnełyscie ze może przytrzymam dla wnuczków :-) w końcu najstarszy syn w kwietniu skończy 17 lat to kto wie ? Może będę szybciej babcią niż nie jedna z was drugi raz mamą. Ha!!!ha!!!
No dobra koniec żartów.
Anela u mnie tez tak sie ślini ze body do przebrania. I ciągle piąstki w buzi. Ale dziaselka raczej w porządku.
Czy jak psiukacie ta woda morska w srayu to tez się tak aż krztuszą dzieciaczki ?
Wisienka, Sylwunia może nie będzie tak źle.
Dobra wróżko odgon od siebie i od nas te katary.
Anela szkoda ze nie możesz pójść. Pewnie 20-lecie ?
Ja ostatnio tez juz się pogodziłam z brakiem wyjść. Stwierdziłam ze cóż to jest rok? Szybko minie a przeciez imprez i wyjść będzie jeszcze od groma. A teraz skupie sie na Wiktorku i na cycu bez którego nie może żyć.
Jak patrzę na moich starszych synów to czas tak szybko leci.
No nic zaczelam od żartów skonczylam na refleksji.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ela, madre rzeczy piszesz :)
Filip dostał krzeselko po starszym kuzynie. Takie venge drewniane obite ceratka z zyrafka. Mozna je rozlozyc i jest krzeselko i stolik. Nie wiem jaka firma widziałam je w smyku po 200 zl. Mnie się podoba choć musi juz twardo siedzieć do niego bo jest takie proste oparcie.

Wiem, wiem. Zdjęcie ;p

Cal noc się skupialam co by zapamiętać wszystko i czarna dziura w głowie! Odsetka jest mega :) wszystkie dzieci cudne!!!!
Karinka ( chyba Ty masz śliczna błękitna chustę) brawo! Pierwsze wiązania nie są idealne nigdy, dobrze Wam idzie, życzę wytrwałości ;) ja juz nie umiem z Filipem zmywac w chuście bo skubany taki wielki ze nic nie widzę przez niego!! Reszta robot domowych nadal na bieżąco można powiedzieć. Okna muszę umyć ale to Tygrysa bym musiała w korzuch zapakowac... i tak mamy zimno w domu :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Ela ja mialam podobne krzeselko i uwazam ze to jest niezbedne wyposazenie kuchni:)u nas bardzo sie sprawdziło.jak psiukasz to wez go tak wyzej zeby mu do gardla nie splywalo.u nas tez katar.Julek juz nic z nosem nie da sobie robić.fascynuje mnie twn katarek aspirator.ja mam fride ijak ja widzi to juz glowa kreci ze na sile trzeba;( jakbym do tego uruchomila odkurzacz to chyba by sie wściekł.u nas nos w miare drozny ale splywa mu do gardla i po spaniu odkasluje.ja mu inhalacje z soli fizjologicznej robie i duzo na brzuszku.
Kamilka mozesz natursept.jest tam troszke szałwii ale to nie wplynie na laktacje.tylko to bardziej na nawilzenie gardła.jak masz tantum verde to sobie weź lepiej przeciwzapalnie działa.
My o 4 mielismy pobudke ale po 40 min zasnął.

Odnośnik do komentarza

Jaka tu cisza dziś?! My walczymy chyba z zębami, a jeśli to nie zęby to chyba diabeł w niego wstąpił...coś czuję że nie pośpie dziś w nocy, już mam dreszcze na samą myśl...
Zielona też czytałam żeby dawać masło (nie wiem czy takie najtańsze czy takie droższe), dobry olej rzepakowy lub olej z pestek dyni?! Mam nadzieję że dobrze pamiętam jeśli nie to mnie poprawcie :)

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
Ja tak szybko:)jak nadrobie to będę sie madrzyć;DPPP
Patka,
objawy alergii,czyli katar i kaszel moga być po spożyciu pokarmow,coś go pewnie uczula:( najlepszym przykladem jest orzeszek ziemny,jak zjesz to możesz nawet umrzeć,jeżeli jesteś uczulona ,to jest akurat mocny alergen.

Juli,
Olki z 81 są super;ppppp,a z jakiego mca jesteś?,ja z marca,jestem owca:D u mnie 11 lat różnicy miedy Karla i Kubkiem.Ona zaczyna latać za chłopakami ,a ten sra w gacie,nie ma nudy:D,mam jeszcze psa i od niedawna męża:D

Podczytuje Was,ale jakoś nie mam czasu pisać,a jak chce napisać to nie wiem,co która napisała,taki nieogar ze mnie ostatnio:(u nas też katar,a nie gardło zaczęlo boleć:(

Oprocz kaszki Holly,polecacie coś jeszcze? my co prawda jeszcze mamy miesiąc na jedzenie,ale wczoraj czytałam etykiety słoiczkow i niektóre masakra w HIPPIEjakaś maka ryżowa w jablku....

Miłego popołudnia Majóweczki:)

Odnośnik do komentarza

Zielona, moze jutro tygrysek bedzie miał smaka na dobra marcheweczke ;) musi sie przekonać.
Dominika, powodzenia jutro! Bedzie dobrze, zobaczysz ;)
Wiedziałam ze dzisiejszy dzien bedzie ciężki, ale nie przypuszczałam ze aż tak. Mimo deszczu poszłyśmy o 13 na spacer, tak jak zwykle chodzimy i Hania spi. Dzis ledwo co pospala godzine z przerwami i musiałam wracać bo zaczęła płakać. I tak od 14 nie spi tylko marudzi, dosłownie. Nic nie jest w stanie jej zając, tylko noszenie na rękach. Nigdy tak nie było. Ja nie nosze bo nie mam siły, moj maz trochę ponosił ale to przecież nie jest normalne. W końcu wykapalismy ja, karmie i usypiam. Ciekawe ile pospi i czy znowu bedzie pobudka o 5. Potrzebuje chociaz chwili ciszy, bo oszaleje dzisiaj. Nie wiem o co chodzi. To chyba przez te zeby bo śliny masa. Albo kolejny skok, mamy 20tydz, musze poczytać. Jedyne co udało mi sie zrobic po południu to upiec szarlotkę, uprasować i powiesić firankę. Wszystko oczywiście na sprincie.
Ola, ja co prawda nie jestem Ola, ale tez 81 ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jak to ostatnio bywa znowu mam zaległości.. Doczytam później a na razie chciałam tylko napisać ze byliśmy dzisiaj u mojej siostry zobaczyć to maleństwo. Dawidek ma tydzień i jak tak patrzyłam na niego to wydawało mi się to takie nieprawdopodobne ze Majeczka była taka malusia ;) a jak położylysmy ich obok siebie to ta moja gwiazda wyglądała przy nim jak zawodnik sumo :-P śmiesznie to tylko niecałe 4 miesiące różnicy i tak szybko te nasze Maluszki rosną . Ehh ale leci ten czas ..

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

Takiego walnelam posta i mi nie dodało :(więc od nowa... W pepco niestety kamer nie będzie Pani nie tłumacząc mi dlaczego powiedziała że jak nie ma gdzie wózka stawiać to mam z kimś przychodzić na zakupy nóż kur.. A i nie chodzę już tam.. Kartka miała wisieć od tygodnia ostrzegają o kradziezach i chyba jest niewidzialna. .. Ja nerwy przed chrzcinamu i ślubem a to już za tydz... Jutro muszę iść na mszę i umówić się z księdzem na ostatnie spotkanie no ale nie wiem kiedy mam iść z kartka do spowiedzi przedslubnej i tu Pomocyyyy... Nie wiem xzy jutro czy to się idzie przed samym ślubem??? Mieliśmy robić przyjęcie w restauracji przez ten pośpiech nie stać nas na wesele :(ale niestety przez tą kradzież nie damy rady więc przyjęcie będzie w domu.. Masakra :(miejsca mamy ale nie chce gości i jeszcze tyle sprzątania. Mam doła przez to wszystko a to powinien być najpiękniejszy dzień niestety nie będzie :(((moja Oli je trzy razy dziennie warzywka i też po troszeczku maselka jej daje.. Przez jedzenie już nie chce tyle cyca :(ale kobitka musi trochę nabrać masy jestem wrogiem soczkow ale podaję jej trochę bo mają wit c i lekarka mówiła że ogólnie witaminy A ona częste infekcję... Ale tfu tfu miesiąc się trzyma. Tylko duży problem nadal z miesniami mamy. No to się rozpisalam teraz nadrobie stron i postaram się popisać trochę

Odnośnik do komentarza

Zieloona ja też gotuje takie pyszne z ogródka z oliwą i nie chce zresztą ze słoika też nie.
Ela dostałam takie krzesełko tylko nie wiem czy się rozkłada. Stolik i krzesełko mam po Kacperku z ikei.
Dzisiaj przyjechała moja przyjaciółka z lo powiedziała że wyglądam na bardzo zmęczoną. Poszłyśmy do szkoły i po 40 min tel wracaj bo ryk. Więc zabrałam Zuzię i tak skończyłyśmy nasz zjazd. Fajnie było chociaż trochę się odhamić. A i w restauracji wycierałam sobie usta tetrą nagminnie. Chyba już żle ze mną
Pisze tego posta od 16 ej

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Po południu podałam małej paracetamol nie mogłam patrzeć jak się męczy. Strasznie cierpi rączki aż czerwone od gryzienia i kilka kupek dzisiaj. Ach te zębiska.
Szczęśliwa mamusiu no to faktycznie pepco olało sprawę dziady. Życzę ci aby jednak to był piękny dzień w twoim życiu. My byliśmy w ostatni piątek przed ślubem. Ale chyba możesz jutro z tą kartką co to za różnica? Może nie na grzeszysz przez tydz ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Anela dziękuję za odp może jutro mi ksiądz podpisze...

Co do krzesełka to ja chcę takie z regulacją oparcia bo teraz mała karmie w bujaczku a tak to by już w krzeselku leżała bo siedzieć to zaczniemy chyba za pół roku... Żałuję że po synkach sprzedałam ale kto wiedział...

Oli Noe chce jeść owoców ale za warzywami to by się wsciekla jak widzi miseczke To się trzęsie.. M

Co do pepco to na prawdę takiej chamowy to nie widziałam... W dupie mają bo wiedzą że klientów zawsze będą mieć

Odnośnik do komentarza

Wszystkie Majoweczki się hajtaja! Ja dziś znowu mam nerw na D nici ze ślubu by były do odwołania znowu! :p kasa na lokacie na wesele na 3 lata to szybko się nie pozenimy haha!
Dużo dobrego na nowej drodze życia wszystkim świeżo i dopiero za chwile męża tym ;)

Maratonka, co tam? Tez się na FB przeniosłas? ;p

Słaba produkcja dziś :( wchodze co parę godzin i za malo informacji...

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Dużo dużo na fb.
Szczęśliwa mamusiu tak daję ten sam zestaw plus masaż nakładką ulga na chwilkę. Dzięki jutro spróbuje z marchewką
Zieloona zdążysz z tym ślubem nie boj ;)
Muszę w spacerówce podnosić oparcie bo panienka siedzi w pionie i się kiwa. Łapie nawet za parasolkę i chyc już siedzi. Wolałam bym gondolę bo cieplej w spacerówce trochę piżdzi nawet ze śpiworkiem.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Ola ja z lutego.nie wiem dlaczego myślałam ze u ciebie mniejsza roznica wieku;)
Wisienka podziwiam za ta szarlotke i firanki.u mnie prasowanie czeka i doczekac sie nie moze;)
Cos mi Julek tez dawal popalić.dzis drugi raz od porodu wyszlam sama na cale 1.5 godz.mam blisko galerie to ruszyłam.nic nie kupiłam.w smyku fajny kombinezon na jesien widzialam 100zl.zimowego narazie nie kupuje bo ni cholery nie wiem jaki rozmiar brac.a ceny z kosmosu.bylo mi potrzebne to wyjscie bo juz mam nerwa na wszystko kazdy dzien taki sam i nic tylko dzieci i dom.a moja pamiec bije rekordy.weszlam do apteki po tran dla Mery i kurde go nie kupiłam tylko 3 inne rzeczy.czuje sie naprawde z tym źle.chyba sobie krzyzowki kupie;)
Szczesliwa mamusiu strasznie współczuję.oby zle bylo dobrego początkiem.dasz radę!

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa mamusiu - pepco chamy i prostaki! I oby im obroty spadły i premie zabrali :p
Przyjęcia w domu są fajne :) może porozdzielaj prace. Niech ktoś upiecze ciasto, ktoś zrobi sałatkę itd. Jak dobrze pokombinujesz to zostanie Ci sprzątanie ;P
My kartkę od spowiedzi dawaliśmy w dzień ślubu -świadek zanosił.
Ania - pamiętam jak byłam w przychodni z Kacperkiem jak miał 5 tyg. Podchodziły do mnie mamy z ok 6 miesięcznymi bobasami i mówiły - jaki On malutki, ja już nie pamiętam jak to było- wtedy myślałam że są nienormalne a teraz już sama nie pamiętam jak wygląda 2 kg dziecko :D
Wisienka współczuje :/ mam nadzieję że Hania ładnie prześpi noc i jutro obudzi się w dobry nastroju.
Wszystkim ząbkującym maluchom ukojenia a Mamusiom cierpliwości.

U nas jutro impreza na 16 osób. Urodziny mojego T.Nie wiem gdzie będa siedzieć ani z czego jeść :p max u nas to 12 także 4 osoby będą stały i podziwiały jak reszta się bawi :P mój T. ma wszystko w pompce to ja też. Wkurza mnie ostatnio tak że nie mam ochoty z Nim rozmawiać. Grrrrr...gdzie ja oczy miała ;D i Kacper tak mi dziś cycki pogryzł że nie wiem jak go będę karmić. Coraz silniejszy skubany. I usypiałam go 1,5 godz. Myślałam że padnę a T. sobie włączył muze na połowe głośności - a sprzęt mamy dość dobry. Myślałam że go rozniose. Ma szczęście że się Mały nie obudził.

Dominika powodzenia na chrzcinach. Jak Cię to pocieszy to Kacper darł się całą Msze. U nas chrzty są w połowie Mszy po kazaniu. Do tego było milion stopni na dworze więc był w samym body i nie wyglądał zbyt elegancko ;) także gorzej być nie może :D a Lenka mądra dziewczynka to zachować się umie :)

Spokojnej nocy Mamusie!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...