Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej hej :D znowu szalejecie ze stronami :)
dzieciaczki piekne przepiekne :)
chudniecia zazdroszcze :) ja walcze walcze i mam wrazenie ze nic nie leci :(
u nas tez kichanie czasami a jutro szczepienie.. no zobaczymy bo juz sama nei wiem czy kicha tak poprostu czy cos sie przyplatalo :/
my po baaardzo meczocej nocy.. maja budzila sie co 1,5- 2 godziny.
dobraWrozko dobrze ze wszystko w porzadku ale tak jak lekarz powiedzial .. jokos :p sie oszczedzaj :)
Bronte Maja w zaleznosci od jej humorku. czasem sobie gada, czasem niby gada ale bardziej to jeczenie i marudzenie przypomina a czasem ma wszystko gdzies i sie nie odzywa. za to czesciej niz gada to pokrzykuje a jak do niej podejde to sie cieszy (ale nie na glos)- czy ona sobie mnie trenuje ??! ;)
Kari_nka oby to nic powaznego i zeby szybko przeszlo! daj znac po lekarzu.
Anela- tatus staral sie jak mogl ;) w zamalym body czy nie i tak wyglada slodko ;)
no i nie wiem co jeszcze mialam napisac.. starosc i pamiec juz nie ta .. :p

http://s8.suwaczek.com/201506014956.png

Odnośnik do komentarza

Czesc. Cudne te dzieciaczki.
Co do chudnięcia to ja mam z 5 kg mniej niż przed ciążą ale to pewnie zasługa mojego ssaka bo jem bardzo dużo.
Anela dekoldzik pierwsza klasa !
Wisienka jesteś the best !!!
Bronte mój tez raz gada raz nie i tez dopiero zaczyna cos tam rechotać na glos ale to tez trzeba trafić w humorek :-) pozatym jest leniuszek i nadal nie chce leżeć na brzuchu :-(
Dobra wróżko " jakos " dasz rade tylko nie rob juz przetworów i nie dźwigaj desek !!!!
Zielona tez dzis zamówilam ten zestaw startowy do karmienia.
Mysle ze akurat te Male pojemniczki będą pojemnosciowo jak te Male słoiczki.
Dziewczyny po szczepieniach dajcie znać i wszystkim zakatarzonym życzę zdrówka.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Ela dziekuje;)
Ja myśle ze Twoj leniuszek jest podobny do mojej Hani. Tez za nic nie chciała leżeć na brzuszku, aż pewnego dnia po prostu zaczęła sie przekręcać na brzuch (do tego nie przez ten bok, na który zazwyczaj odwraca głowę) i teraz juz nie poleży na plecach tylko cały czas obraca sie na brzuch ;) zajmuje jej to sekundę. Ale juz w druga stronę na razie nie potrafi.
Jesli chodzi o wage to ja juz tez jestem 2 kg sprzed ciazy, ale to pewnie przez permanentne karmienie mojej ssaczki.

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my po dłuższej nieobecności :) czytam na bierzaco ale jakoś brak sił czasem na pisanie.
My za tydzień idziemy na szczepienie, które miało być w 6 tyg mam nadzieję że wszystko bedzie ok i wtedy się dowiemy ile Hania waży. Ciekawe jak bedzie na tym szczepieniu bo Hania jak jest tylko rozbierana w obcym miejscu np na rehabilitacji to odrazu wpada w histerię ;/ ma to od czasu jak miała krew na badania pobieraną:(.
Za tydzień Hania kończy 4 miesiące i pomału będziemy rozszerzać dietę :))

https://www.suwaczki.com/tickers/16udskjow3fqq0ji.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydmuq5q8jc.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny:-) udalo mi sie uspac mojego krzykacza - te jej wychodzące zeby mnie juz dobijają... Jutro dodatkowo mamy szczepienie, wiec sie zastanawiam, czy skoczyć z dachu przed, czy po :-/
Wszystkie dzieciaczkowe buźki prześliczne i przesłodkie:-D

Karinka, biedna Amelka :-( daj znac, jak u lekarza :-)
Dominika, jestes wielka z tymi dyniami, ja teraz przy tej histerii z zabkami nawet nie mam kiedy butelek jej umyć, bo ciągle cos a co dopiero cos zaprawiac :-o
Elzbietta, Wisienka - moja tez zaczela lubić pozycje na brzuszku tak z dnia na dzien, od razu głowę podnosila wysoko, wysoko, a zaraz potem zaczął sie etap turlania: plecy-brzuszek-boczek-plecy-brzuszek-boczek, itd... Wiec z oka jej nie moge spuscic :-P a co do przekręcania sie na ten drugi bok tzn przeciwny do strony w ktora do tej pory dziecko ukladalo głowę przy upodobaniach jednej strony to niestety tak przeważnie wygląda, bo tamta druga strona jest slabsza. My chodzimy na rehabilitacje z Julka, tez mieliśmy dokladnie taka sytuacje, ze spala z Glowa w prawo a przekręcała sie w lewo i fizjoterapeutka wytlumaczyla, ze to typowe przy wlasnie takim asymetrycznym napięciu mięśniowym, ale z tygodnia na tydzień u nas lepiej :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkcwa1rrchwp39.png

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że tylko ja jestem tłustą krową, wszystkie już ważycie mniej albo tyle co przed ciążą a ja nadal 7 kg do wagi sprzed ciąży, o niczym więcej nawet nie marzę.
A moje dziecko ma nerwa na maksa, ryk, ryk, ryk. Ja już głupia jestem, nie wiem o co chodzi, może zęby, może nie zęby, moze Dobra Wróżka mi pomoże bo ja wysiadam...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Dominika nie denerwuj się tak tą wagą.. przeciez nasze maluchy dopiero co wyszły z naszych brzuchów! Miałas 9 miesiecy na przybieranie wiec teraz daj sobie minimum 9 miesiecy na odejmowanie wagi :)

Odsetka przesłodka! Przypomina moją Julę :)

Doris, nie skacz z dachu. Tez mam na to czasem ochote, ale po tem sobie mysle.. no tak.. skocze z dachu, z moim szczesciem nic mi sie nie stanie.. wroce na gore a tam moj krzykacz bedzie sie hihał i hehał i udawał aniołka i mi złosc minie :D

Panifionaa ty kp co nie? jak to zrobilas ze Justysia przesypia cala noc?!?!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Pigulka84 witaj! Mamy córeczki w podobnym wieku. Moja Hania jest 4 dni starsza od Ani:) wszystkiego najlepszego dla Ani!
Napisz cos więcej o sobie.

Doris skakanie z dachu nic nie da:) jutro bedzie lepiej, zobaczysz!
Dominika, moze dzis Lenka ma dzien rozrabiaki, moze po południu trochę jej przejdzie. Trzymam kciuki i zycze wytrwałości.
A z waga to H-M dobrze pisze - daj sobie trochę czasu, Lenka rosła w brzuchu 9 m-cy wiec na spokojnie.
My byłyśmy na spacerku i od jakiegoś czasu na szczęście moje dziecko spi okolo tej pory godzinke-dwie na powietrzu, tylko wózek musi jechać, inaczej katastrofa ;)

Odnośnik do komentarza

Ania jest moim drugim dzieckiem, mam też 7-letniego synka. Od niedzieli walczymy z katarem i na szczęście dość skutecznie bo jest coraz lepiej. Z tego co czytam tu na forum to dużo dzieciaczków teraz choruje. Do tego Anusia jest teraz trochę marudna i nie chce spać we wózku przez co niestety nasze spacery trwają nie dłużej niż 30 minut:(
Wisienka2 Twoja córeczka ma śliczne imie( braliśmy je pod uwagę).

Odnośnik do komentarza

My juz po szczepieniu,mala strasznie plakala ,prawie sie zaniosla.Niestety przybrala mniej niz sadzilam i wazy 6810 co daje 100g tygodniowo i tak jak sie spodziewslam mam zmienic jak najszybciej mleko bo jej niesluzy i kazala nam narazie probowac ogolno dostepnych mieszanek ,jak zadna jej niespasuje to zostaja nam mieszanki mlekozastepcze.
Dziwczyny nieprzejmujcie sie tak swoja waga bo wiadomo cialo sie zmienilo po ciazy.I tak na poprawe humoru to wam powiem ze ja w ciazy przytylam 15 kilo,po porodzie bylo juz tylko 5 na plusie a teraz jest 10,wiec jakim cudem pytam.

Odnośnik do komentarza

Dominika -looooz! Ja w ciąży najmniejszy brzuch miałam i przybrałam mało, ale za to teraz waga stoi w miejscu :/ cały czas +6 :( i to w takich 'dziwnych' miejscach...
H-M -a pokaż Juleczkę :D porównamy ;)
Panifiona - JA TEŻ TAK CHCE!!! a nie co 2 godz pobudka :(
Pigułka - witaj! Ania jest jedyną Anią na forum :D miło!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...