Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Maja spi :D heheh! Oby 2h!

VSA - ja teraz niestety nie pomoge, ale wlasnie jak minie nam ten okres ochronny, to chce oddawac krew.

Elzbietta, Anela,Wisienka - Laski, nie dac sie cycowym terrorystom! Pozytywne nastawienie. Macie czym karmic te Wasze Bobaski, przedluza nam to mlodosc, dziala dobrze nie tylko na dzieci,ale i na nas, wiec korzystajmy z tego. No i powiedzcie same - w mleku matki sa komorki macierzyste, ktore moga przeksztalcic sie w cokolwiek, rozumiecie??? Wiec jesli teraz rozwija sie ich mozg,to te komorki wlasnie tam sie lokuja! One sa bezcenne! Mnie to w kryzysie wystarcza, a cycki, coz, na razie juz porzucilam mysli o ich wygladzie po kp,bo w sumie chce karmic do ok. 2.r.z.

W ogole, siostra meza stwierdzila,ze karmienie piersia powyzej 10. miesiaca jest niesmaczne i nieestetyczne no i zbedne! Hmmm....mysle,ze jest po prostu glupia, bo brak jej podstawowej wiedzy,a co do estetyki,to moze i miec takie zdanie, szanuje. I zdziwila sie,ze nie daje zadnych herbatek i wody nawet. O Boze, normalnie glodze swoje dziecko. Takze krotka wizyta,a ile wspomnien :D

Laski z Trojmiasta, bo chyba nie tylko ja stad, moze jednak jakis spacerek np. w Parku Oliwskim???

Mezu wraca 17.09. Ile ja sie naczekam.... no, ale jest czas na zrzucenie jeszcze jakichs kg. Planuje na roczek moj wielki come back :D

Dominika - ja moze na silownie pochodze zima,jak maz bedzie w domu dluzej. Planuje wtedy robic zamowiony trening i chodzic na spinning, ktory Ci zreszta bardzo polecam,bo raz w tyg taki wysilek 40min jest zajebista motywacja i dawka energii,a ze Ty nie kp,to sobie mozesz Kochana hulac i hulac (bylebys nie padla). Aha, a co do wagi,to widocznie masz do zrzucenia malutko i organizm nie traktuje tego jako zadnej nadwagi czy balastu stad zastoj. Musisz probowac urozmaicac i cardio Kochana. Waga ruszy, ale jedz duzo,jesli duzo cwiczysz - warzywa swieze najlepiej, bialko!!!!, pelnoziarniste itd. Poczytaj o indeksie glikemicznym, bo to wazne przy owocach i obrobce termicznej warzyw.

Dzieki za info o pieluszkach. Mysle,ze raczej bede sie rozgladac wokol tego,co Wy uzywacie, bo po co kombinowac,skoro macie sprawdzone. A za 2 miesiace zaczynamy przygode z nocniczkiem ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście nie myślę, że będę tak długo karmić. 2 lata kawał czasu ale kto wie może mi się coś odmieni, na początku tak nie lubiłam kp że myślałam że po pół roku to skończę, ale już mi przeszło...A w ogóle na wadze domowej mi wychodzi, że Kuba nawet 1 kg nie przybrał w miesiąc...mam się martwić?
Elżbieta też mam ten pałąk tylko z klaunami i tam jest taka wibrująca małpka i Kuba sam ją ciągnie :)
Dziś młody pierwszy raz zobaczy swoją koleżankę, mała ma 2 miesiące, myślicie że zwróci na nią uwagę? Wczoraj leżał z psem mojej siostry i ciągnął go za ogon, myślałam że nie dam zbliżyć się żadnemu zwierzakowi do niego ale to był taki słodki widok :)

Odnośnik do komentarza

Emilka23 moj maly smoja nie chcial a tez mialam lovi. Butelke tez mam z lovi i jak chcialam podac wode to nie dalo rady wcisnac a jak kiedys zostawilam go z mama i odciagnelam mleczko to od razu zalapal :-) sprawdz bo moze Kacperek po prostu nie lubi niczego innego pic tylko mleczko :-)
Marti ja tez chce karmic do 2 roku. Sama bylam karmiona ponad 2 lata.
Anela sama slodycz :-* slicznosci.

Odnośnik do komentarza

Emagdalenka nigdy wcześniej o tym nie słyszałam no podziwiam tę twoją znajomą. Ja chyba bym tak wcześnie nie zaczęła. Za wygodna jestem.
Marti ja karmiłam Piotra równo 2 lata to już jest naprawdę duże dziecko. Teraz wystarczy max 1 rok. Młodszego karmiłam rok i to było w sam taz jak dla nas. Oby ci się póżniej też tak chciało jak teraz:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. My jeszcze w domku. Tak za godzinkę myślę że pójdziemy na spacerek bo teraz księżniczka śpi z tatusiem. Ja prasuje jak juz widze ze ciuszek jest pognieciony bardzo. A tak to nie prasuje. My też mamy taki pałąk ten z pieskami. Fajna sprawa. A co do pieluch w nocy to prędzej zmieniałam co karmienie a teraz dopiero po obudzeniu rano lub chyba że słyszę jak zrobi kupę bo nie sposób nie usłyszeć jak moja niunia robi kupę. I jest ok żadnych odparzen nie mamy ani nic.

Odnośnik do komentarza

Hej ho ! :D
Co do zmieniania pieluch to ja tez w nocy nie zmieniam tylko jak kupe zrobi :D a czasem nawet nie slysze ze zrobila i widze rano dopiero ale wtedy od razu sudokrem idzie i nie ma zadnych odparzeń. Wasze maluszki tez ulewaja nosem ? kurde zauwazylam ze jej mleczko noskiem ucieka np dzis sobie kichla podczas jedzienia i kichla mlekiem doslownie i nie raz widze w nosku zaschniety pokarm...
dzis po raz trzeci przespala mi cala noc od 22 do 7 :D
ale matka zamiast spac to filmy oglada lub robi cos innego :)
co do butelek to ja tez mam z LOVI ale mala nie pije z niej , bardziej jak zabawke wlasnie tez ja traktuje :)
A to moja 3 miesieczna spiaca krolewna :)

monthly_2015_08/majoweczki-2015_35030.jpg

monthly_2015_08/majoweczki-2015_35031.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Elżbietta cieplutko u was ? Jak wyszlyśmy rano to było 14 c . Ja tu już myślę o kupnie śpiworka do wózka a Wiktorek plażowicz hi hi. Dzisiaj dałam Zuzi spróbować marcheweczkę tak sobie smakowało. Śmieszną miała minkę. Wypiła 10 ml wody z butelki wow .
My też ok 8-10 pieluch zużywamy. W nocy przeważnie nie zmieniamy tylko rano

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jejciu kochany co ja z tym moim syniem mam, pojechaliśmy do znajomych po maliny bo nam soki posmakowały i coś mi ten zbój jęczy z tyłu, odwracam się (bardzo mądre kierując autem) a on siedzi, głowa leci do przodu jednak, myślałam że oszaleje, bałam się że mi się przegibnie cudak.. Cała mokra wróciłam z tych wrażeń uffff....
Co do ubranka na chrzest to nie mam tak samo i pomysłu na nie...mam nadzieję że załatwię to w galerii na kilka dni przed...W ogóle nic nie mam oprócz sali i tego co mi koleżanki wymyślają, taka ogarnięta jestem ;(

Anela piękny śpiworek był w pepco za 39,90 zł taki z polaru na jesień idealny nawet na lekką zimę bo mega gruby. Ale ja bałam się brać za szybko mi rośnie ostatnio synio, jak ubranka 56 i 62 użyłam wszystkie to 68 mi normalnie przeskoczyl chłop...

Odnośnik do komentarza

Ja tez nie mam jeszcze pomysłu na ubranko na chrzest. Znajoma mi poleciła sklep abrakadabra.pl, maja piękne rzeczy, planuje wybrać sie tam po niedzieli - cos na pewno wybiorę.
Marti87, wytrwamy z kp, mocno w to wierze i na pewno sie nie poddam. Karmie co godzine, juz sie powoli do tego przyzwyczajam ze całymi dniami tylko to praktycznie robię..:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...