Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

ELŻBIETA jaka jest cena tej poduszki? Nie doszukalam się cennika.
Pola też ma ulubiona stronę. Początkowo ciągle ja odwracalam, teraz robi już to sama, ale na lewej leży się jej lepiej.

Otulinka, w sobotę jedziemy do Dźwirzyna ze Śląska. Wyruszamy w nocy, żeby przynajmniej połowę drogi przespała. Większy kłopot dla mnie, jak się tu spakować z małym dzieckiem ;)

Dominika bardzo dopieszczony ogrodeczek

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej2859ac3azz.png

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3csqvcr09ztkt.png

Odnośnik do komentarza

W życiu nie pomyślałbym ze robienie porządków w szafach szafkach polkach poleczkach moze zajac calutki dzien i tak zmeczyc czlowieka.. doszlam do wniosku mam za maly dom aby wszystkie ciuchy i graty pomiescic :D
Ja na mojego K wypowiadac sie nie chce ale jedna rzecz po prostu musze napisac bo zaczyna mnie smieszyc juz... otoż kilka dni temu po przytulaniu sie zauwazyl u mnie TAM uplawy , a ze sa biale to co wymyslil ? Ze to jest sperma i to w dodatku nie jego bo my prezerwatyw uzywamy i ze go zdradzam itp itd... i ze jak bede w ciazy teraz to rozwod bo to nie jego dziecko bedzie itp... i mozna mu tlumaczyc ze kobiety maja uplawy to on twierdzi ze nigdy ich nie widzial i o nich nie slyszal.. a jak sie zapytalam po co wkladki nosze to co wymyslil ? ze okres mam ! no mnie to juz smieszy... dzis mu wyszukalam w necie temat tego i kolorystyke itp to sie uspokoil.... ale caly czas twierdzi ze ma powody aby sadzic ze go zdradzam a jak sie pytam jakie to wypomina mi wlasnie ta niby sperme...
sorry ze o takich rzeczach ale jak tu sie nie smiac ?
Oczy mi sie kleja nogi bola.. aaa dzis doszlam do wniosku ze musze schudnac !! przymierzalam dzis ciuchy z przed ciazy zimowe i co ?? dupa za duza !! i cycki ale co do cyckow to Justysie prosze by je wysysala :D
Jutro , sobota, niedziela.. nie wiem jak przezyje te dni... w niedziele jest u nas ospust i stragany i przyjezdza brat z dziecmi i zona.. boze juz sie boje . dzieci jego sa nieznosne.. a starszy ich syn ostatnio jak byl to bral raczke malej i ja " prostowal " a ze ja to bolalo to w ryk ... i zawsze tak robil ze ja nie widzialam . to tak jakby ktos na chama nam chcial kosci lamac.... K dzis juz zamek do drzwi zamontowal do naszych skromnych pokoikow zeby nikt nie wchodzil. bo brat ma taki nawyk ze wchodzi grzebie po szafkach i pierdzieli jakby u siebie byl..
uuuu sie rozpisalam a mialam sie nie nagadywac . ok laseczki slodkich snow :*
tak na dobranoc mina jaka dostalam w odpowiedzi na pytanie co jest w pampersie... :D

monthly_2015_08/majoweczki-2015_34247.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Kobitki:)
Elżbietta,Szczęśliwa mamusiu,
jutro jadę z Kubą do fizjoterapeuty na konsultacje,bo on z co prawda jak śpi na plecach,to raz z jednej ,raz z drugiej strony głowke trzyma,ale na brzuchu tylko na lewo:(
Napiszę Wam co mi powiedziała i co z tym robić.

Dominika,
kwiatki zajebiste.Polecam sztuczne stokrotki z IKEI,mam takie,wyglądają,jak prawdziwe:)

Odnośnik do komentarza

Pójdę w pon po receptę jeżeli mi pediatra wypisze to dam znać jak się sprawdziły bo mamy szczepienie 19ego.

Jak jutro nie odwiedzi mnie opieka społeczna to będzie sukces. Adaś tak płakał przez 2 h do 00:20 ze prawie płakałam z nim.. dopiero tata go uspokoił. Czasami czuje ze juz nie daje rady.. w dodatku ząbkujemy i mały ani jeść nie chce nawet nie zjada połowy tego co przedtem i ma biegunkę co kilka dni .. znacie coś dobrego na te dziąseł ka żeby mu ulżyć ? Bo biedny wszystko ciśnie do dziubka i tak zachlannie gryzie i przy tym płacze ze juz serce mi pęka .. zamówiłam na Gemini camille ale to chyba lek przeciwbólowy jak ibuprom? Może jakieś specyfiki do smarowania macie sprawdzone?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...