Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

My od poczatku uzywamy zielonych pampersów i jest ok. Teraz mamy 3 bo 2 przeciekaly.
Ale do kąpieli nie używam nic. Tylko woda. A później oliwka z ziajki. Polozna stwierdzila ze skoro tak mu pasuje i ma ładną skore to nic na razie nie zmieniać. Nawet proponowala kąpiele co 2 dzien. Ale w te upały nie mam sumienia. Sama wchodziłam pod prysznic pare razy a dziecka miałabym nie wykąpać ? Tym bardziej ze on teraz uwielbia kąpiele. A ja uwielbiam go kąpać i później smarować oliweczką.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Doradzcie cos prosze
Moj maluch sie zapowietrza nie jak placze tylko jak jest spokojny albo spi ma tak jakby cos go zatykalo. Budzi sie przy tym rozklada raczki i pozniej placze. Pediatra stwierdzila ze to wiotkosc krtani i powinno samo przejsc ale martwie sie zeby mi sie nie przydusil:-( nie wiem juz co robic jeszcze do tego jego kupka to zolta woda podawalam przez jakis czas kropelki ale nic nie daly :-( sorry ze Wam spamuje ale nie mam z kim pogadac i kogo sie poradzic. Siedze calymi dniami w domu moz ciagle w pracy jeszcze u nas taka pogoda nawet na spacer nie mozna wyjsc:-(

Odnośnik do komentarza

Elżbieta kopara mi opadła ... zajebista z ciebie laska ;) sprzedaj mi trochę twoich genów ;)

m.g u nas w rodzinie dziecko ma wiotkosc krtani i on się nie tyle dusi co chrumka.. ponoć to samo mija ale mały ma ponad 1.5 roku i dalej to ma .. trzeba obserwować dziecko. Nasz ma sapke i tez czasami tak dziwnie oddycha i bylo najpierw ze ma wiotkosc a potem okazalo sie ze to sapka .. pomogly mu nebulizacjeale i fenistil ale u nas to na tle alergicznym.

Odnośnik do komentarza

m.g
Doradzcie cos prosze
Moj maluch sie zapowietrza nie jak placze tylko jak jest spokojny albo spi ma tak jakby cos go zatykalo. Budzi sie przy tym rozklada raczki i pozniej placze. Pediatra stwierdzila ze to wiotkosc krtani i powinno samo przejsc ale martwie sie zeby mi sie nie przydusil:-( nie wiem juz co robic jeszcze do tego jego kupka to zolta woda podawalam przez jakis czas kropelki ale nic nie daly :-( sorry ze Wam spamuje ale nie mam z kim pogadac i kogo sie poradzic. Siedze calymi dniami w domu moz ciagle w pracy jeszcze u nas taka pogoda nawet na spacer nie mozna wyjsc:-(

Kupki jak.są rzadkie to.na 90% przejedzenie. Jeśli coś w stylu kropli biogaia dicoflor ich nie statkuje to bym nie panikowała. Chyba że karmisz sztucznym mlekiem. A z tą krtanią to nie wiem. Miałam przypadek w rodzinie ze dziecko się dusiło ale miało nie wykształconą przeponę. Trzeba dziecka strasznie pilnować i jak już płacze to niech płacze z.kilka minut, bo jak nie będzie płakać to nigdy się to nie wyrobi.

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8rvfxmp0yccf5s.png
http://www.suwaczki.com/tickers/17u9anli0sqk28t0.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Lachony!! Chyba większość podejrzałam i powiem Wam... dobrze że chłopów u nas nie ma bo profil forum mógłby się zmienić na randkowy :D :D
Niektóre o tych extrach kg pisały - myślałam że jakieś wielkie baby a tu same MODELKI :D

Darka obiecany LINK do meitai. Tak jak pisałam - na panel najlepiej wykorzystać kawałki chusty skośnokrzyżowej - będzie się super dopasowywała do dzieciątka :D
Agul z wózkiem mało km bo u nas na wsi kuźwa asfalt zwinęli :D ale w chuście i z psem to duuużo :)
katee94 jaki słodziak włochaty <3 mam nadzieje, że poszliście do lekarza - daj znać co uczony orzekł! <br /> Panifiona W nowej fryzurze - rewelacyjnie wyglądasz! Usta soczyście czerwone powinnaś nosić - takie całuśne :) A rączka - jakbyś nie pisała o niej to nie zauważyłabym :)
Emilka, Patka moja córa ma czujnik na wc - mama zasiądzie na tronie i nawet z głębokiego snu się wybudza i histeria :/
Aneta będzie dobrze - to chyba rutynowo robią - nie? Ale z jedzenie to współczuję - moja terrorystka by mi nie przepuściła ;)
Myszeczka moja mała wcześniej na brzuchu chętnie leżała, a teraz po 1 min bunt! :/
Emilka z pierdami też u nas ciężko. Ale od jakiegoś czasu podaje po 5-6 kropli pierdotwóra rano i wieczorem i jest lepiej.
Marti piosenka super - ale na jaką melodię!?
Asia moja Odsetka narobiła na babcię kiedyś - jako pierwsza się odważyła :)
mg nie pomogę bo się nie znam. Ale brzmi trochę strasznie i chyba poszłabym na konsultacje do innego lekarza.
Elżbieta (bo, że niby taka 'stara'. Taa -nie ściemniaj tu :P) i Dominika (taka drobiutka i młodziutka jesteś *.*) najbardziej mnie zaskoczyły :)

Mnie pieluchy DADA wkurzać zaczęły! O ile 1 były super, tak 2 juz kilka razy przeciekły! 3 na pewno już nie kupimy! Muszę zobaczyć te z tesco - ponoć też są ok.

Przypomniało mi się: czyszczenie uszu patyczkami NIE WOLNO WKŁADAĆ DO USZKA!!!! Ani dorosłym ani tym bardziej dzieciom! Wycieramy jedynie to, co z uszka wypłynie! Poważnie - poczytajcie o konsekwencjach wkładania patyczków do ucha -brrr!
Sory za długi post :D

monthly_2015_07/majoweczki-2015_33509.jpg

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Boszzzzze dziewczyny! Szalejecie dzisiaj, nie mogę was nadgonić!! :D
U nas pogoda M A S A K R A!! Ja juz nie wiem czy to lato czy jesień może?? Nie ma mowy żeby na dwór wyjść bo pada cały czas.
Dlatego Amelia taka marudna chyba wściekła się jak szalona. Ja pytalam wczesniej o karuzele nie doczekała się odpowiedzi wiec zamowilismy z prorektorem, dźwięki natury, bicie serca i kołysanie z takim baldachimem gdzie wyświetla obrazki ten projektor i tak: misie super Amelka zachwycona, muzyka tez (dzięki za nią bo właśnie mała przy niej zasnęła!!) ale projektor jeszcze jej nie interesuje.
Moja śpi od 21.30 do 10 jakoś z 2 przerwami na karmienie.
Szok dostałam ZUS i to dzień przed końcem miesiąca i do tego 150 zł więcej... Niewiem czemu ale nie wnikam ich sprawa ja nie będę płakać :D
Elżbieta w ogóle inaczej sobie Ciebie wyobrażalam laskaaa jesteś :)
Ja też uważam że lepiej tu zostać :)
Marti dzięki i masz racje. 26 idziemy na szczepienie to pokaze doktórce.
Waga? Ja mam 2 kg mniej niż przed ciążą. Od dzisiaj zaczynam z mężem ćwiczenia żeby te flaki zniknęły wszystkie. W ogóle podjelismy decyzje ze w trybie natychmiastowym rzucamy palenie i teza zacząć zdrowy tryb życia jak chcemy tez tego Amelke uczyć.
M.g ja bym poszła do lekarza szybko..
Dziewczyny pomoście... Co używanie na odpazenia? Bo moja mała ma od szpitala odparzenia większości się pozbylam sudocremem została tylko jedna plamka czerwona u gory malytkiej ... I niczym nie schodzi... Zmienilam pampersy, nie używamy chusteczkę nawilaznych tylko wodę przygotowana, często zmieniamy pampersy, uzywalam masę maści najlepsze sudocrem ale tez juz nie daje rady.. Mieliśmy alantan, linomag, pudry, krochmal... Myślę nad termentiolem ale ponoć nie powinno się do roku używać bo jest mocny:( Pomocy!!

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

m.g
Dzieki dziewczyny;-)
SobraWrozko a to odnosnie kp moze widzialyscie juz;-)

hahahahaha -DOBRE :D :D :D
Karinka - ja nie pomogę, bo nie mamy takiego problemu. Ale coś z cynkiem powinno pomóc.
--
EDIT:
Rusanka jak mogę Cię prosić - pokaż Antosię, bo chyba jeszcze się Nią nie chwaliłaś :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...