Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny 40 min od założenia tego cewnika zaczęły się pisać regularnie skurcze na Ktg później ból jak na okres a nawet gorszy i krzyż co ok 7 min . Poszłam do wc i balonik pękł. Pech bo miałam go mieć dobę. No ale co założyli mi go znowu o 20. Zakładanie jego nie należy do przyjemności. Wiem tylko ze czop mi wypadł cały brązowy. Powiem Wam że przeżywam męki i liczę jutro na oksy i niech się zaczyna. Tym którym zaczęło się bez wspomagaczy - szczerze zazdroszczę. A niewiem czy pisałam mój synek podobno waży 4 kg. Ja niewiem jak go wypre.

http://fajnamama.pl/suwaczki/hgipr58.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

MADZIX-Strach ma wielkie oczy, staraj się nie denerwować, ja też mam dużą córkę i damy radę wypchniemy .Trzymam kciuki za Was.Oxydocyna to płyn z piekła rodem,wiem coś o nim...Ona ruszy to wszystko i szybko zobaczysz malucha.

Odnośnik do komentarza
Gość Poterminowa

Cześć dziewczyny. ;) ja miałam być marcówka, bo termin na 30 marca miałam przewidziany a tu mamy już 5 kwietnia i dalej nic. Co 2 dni jeżdżę na KTG i z Małą wszystko w porządku, ale już się doczekać jej na świecie nie moge i martwię sie, że jak za długo w brzuszku będzie to komplikacje jakieś mogą wystąpić np.. z lozyskiem lub z wodami plodowymi. Najgorszy okres chyba teraz na poród w święta. Jak myślicie zacznie mi się akcja sama czy we wtorek zaczną mi wywoływać?

Odnośnik do komentarza

~Poterminowa
Cześć dziewczyny. ;) ja miałam być marcówka, bo termin na 30 marca miałam przewidziany a tu mamy już 5 kwietnia i dalej nic. Co 2 dni jeżdżę na KTG i z Małą wszystko w porządku, ale już się doczekać jej na świecie nie moge i martwię sie, że jak za długo w brzuszku będzie to komplikacje jakieś mogą wystąpić np.. z lozyskiem lub z wodami plodowymi. Najgorszy okres chyba teraz na poród w święta. Jak myślicie zacznie mi się akcja sama czy we wtorek zaczną mi wywoływać?

Witaj w klubie przeterminowanych ja miałam na 1 kwietnia i już od dziś rana mam założony cewnik foleya.

http://fajnamama.pl/suwaczki/hgipr58.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Madzix85 dasz radę. Ja z piątku na sobote poczułam bóle na dole brzucha niepokojące jakieś takie inne wiec pojechałam na izbę. Zostawili mnie na oddziale i ktg usg mierzenie miednicy i nagle decyzja ze naturalnie nie urodzę, bo jestem za wąska. Szok straszny, jakoś doszłam do siebie i o 10 sie zaczęło. Cesarka sama w sobie ok, ale bol po nie do zniesienia ;/ dziś juz ok brzuch tak nie boli bede wstawać i w końcu w 100% cieszyć sie moim maleństwem.

Odnośnik do komentarza

Kiwietniówki Wesołych Świąt życzę i przed wszystkim szybkich i jak najmniej bolesnych rozwiązań!
Takie pytanko w ten poranek świąteczny do Was: czy któraś bierze tabletki typu micromiror podpochwowe? Do tej pory było ok jak brałam bo zawsze tabletka m i się rozpuszczała i wylatywało troszkę, a dziś noc miałam dość mokrą- jak nigdy. Mam nadzieję, że to nie wody płodowe. Zaczynam się bać :(

http://fajnamama.pl/suwaczki/ij8n1j2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...