Skocz do zawartości
Forum

Kwietniówki 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny :)
Czyli pełnia za bardzo nie pomogła :D
Ja wczoraj nawet na weselu się bawiłambo miałam nadzieję że może coś przyśpieszę ;)
madzix85 gratuluję maleństwa :)
Przeterminowana a gdzie w Krakowie chcesz rodzić? Gdzie to tak dużo porodów było? :D Ja jestem z krakowa i planuje rodzić w Rydgierze... Jutro wybieram sie na ktg wiec zobaczymy co tam pokaże :D

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Madzix! Bardzo dzielna jestes, duzo dobrego dla Was:)
Mi szwagierka wczoraj opowiadała że w ogóle nie miala objawów porodu. W nocy terminu wstała siku i jej w łazience wody odeszły, skurcze od razu i tyle, nawet nie wie kiedy czop jej odszedl, żadnych skurczy przepowiadających, twardnienia brzucha, nic!
A mnie dzisiaj tez nogi bola, spac mi sie chce ale leżeć sie nie da takze będę sie plątać caly dzien. Chyba to efekt świat że się dużo siedzi i Malo rusza i maluchy uciskają na co sie da:( Ja się pocieszam tym że góra miesiąc i Mała będzie z nami:)

Odnośnik do komentarza
Gość Przeterminowana

Ja planuję rodzić w Ujastku, alw myślałam wcześniej też o Rydygierze i o Uniwersyteckim, ale z tego co poczytalam i poroznawialam z mamami co niedawno rodziły to w Ujastku było super, jeżeli można to tak nazwać. Mają oddział neonatologii ciąży IIIstopnia referencyjnosci wiec w razie problemu wszystko jest na miejscu. Sale porodowe i popprodowe ładne i odnowione. Ogólnie spodobało mi się tam.

Ja też mam bóle w dole brzucha, pach winach i kroczu już od tygodnia i nic ;( nawet schylic się nie da. Ale oznak żadnych nie widzę. Wczoraj lekarz mi powiedział, że zazwyczaj to bierze nagle bez jakichkolwiek oznak więc tym się pocieszam.

Odnośnik do komentarza

hej

Te skurcze to są takie nieby jak na okres ale dłużej trwaja i brzuch boli.Nie wiem Ja to jakoś odrózniam teraz ,że jest juz blisko wszysko po za tym nie wiem jak wy ale Ja jak się dotknełam tam na dole to skura jest taka spompowana jak pusta piłka.tak jakby zrobiło sie miejsce na główke.Śmieszne to szystko.Wszyscy sie pytaja kiedy rodzisz,urodziłaś juz tak urodziłąm 2 razy!!!irytacja haha.
Gratuluje tym co urodziły ja tez bym chciała.W piatek wizyta u mojego ginka iii zobaczymy co powie.Dostałam teraz cukrzycy ciążowej...dieta itp na sam koniec ciąży mi wyszła.Miałam robiony test obciążenia glukozy w styczniu i nic nie bylo a teraz 6,80.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że każdej z nas najbardziej daje się we znaki czekanie... Ja mam termin na jutro, chociaż tak strasznie chciałam urodzić w święta, jak są pustki na oddziałach, no ale, nie ja wybieram termin tylko dziecko :) Także nie pozostaje nic innego, tylko spokojnie czekać, chociaż objawów żadnych. Energii mam dużo, humor dobry, jeszcze mi wszyscy mówią, że nie wyglądam na osobę, która ma zaraz rodzić, bo za wesoła jestem i nie zmieniłam się na twarzy - jakby to miało jakieś znaczenie :)

Odnośnik do komentarza

betimo podziwiam za optymizm ja mam jeszcze 12 dni do terminu a już jajo znoszę więc nie wyobrażam sobie jak to będzie dzień przed terminem... :) ja wczoraj przeszłam istną rewolucję w brzuchu... chyba za dużo czasu spędziłam siedząc za stołem i w samochodzie bo miałam straszny ból brzucha i żołądka mały wariował męczyłam się pół nocy na szczęście dzisiaj jest już ok tylko jestem strasznie osłabiona no i mały też chyba odsypia bo bardzo mało się rusza... miała któraś z Was coś takiego? Jutro ktg więc mam nadzieję że wszystko będzie ok... :)

Odnośnik do komentarza

Hejka dziewczyny ;) Jak tam u was po świętach :) Widzę że wszystkie nie mogą się doczekać na poród ;) Ja wczoraj tak się najadłam że ciężko było chodzić :D No i młody mnie w nocy wystraszył bo w ogóle nie dawała znaku życia. Ale jak wstałam rano poruszał się trochę ospale i tak co jakiś czas :) Mam nadzieję że to nic takiego że po prostu ma dzień lenia :) Ale zobaczymy jeszcze :) Mam nadzieję że się rozrusza na noc tak jak ostatnio zawsze :) gratuluję świeżo upieczonym mamom i czekam na kolejne miłe wiadomości i oczywiście zdjęcia :) Buziaki! :*

http://www.suwaczek.pl/cache/e5a6d90d75.png

Odnośnik do komentarza

madzix85 gratuluje synusia :)
Dziewczyny ja tez juz ledwo daje rade... Jestem cala napuchnieta, dziś nie zmiescilam butów na nogi nawet tych kupionych o rozmiar wieksze. Brzuch ciągnie strasznie. Juz myslalam, ze się zaczęło w nocy skurcze miałam i coraz częściej były i nagle cisza, dziś do tej pory może ze dwa. Są tez plusy :) mój mały jest ciągle aktywny i chociaż sie nie martwie. Bo jak miał dni ciszy to tez od razu panika... A z tymi skurczami to jak znowu będę miała i będę myślała, ze to juz to zanim pojade to poczekam aż będą naprawdę co chwilę i długie a nie tylko regularne, bo po dzisiejszej nocy juz wiem, ze nie ma się co spieszyć :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e0bdbdb270.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ta ostatnia prosta zawsze najbardziej się dłuży... Święta, święta i już prawie po... Ostatnia wizyta w środę i będę wiedziała kiedy cc, już się doczekać nie mogę:):) wczoraj oczywiście dużo nie zjadłem, a dolegliwości do północy... Dzisiaj nawet ciasto nie smakowało:( i masa pytań " co chciałabyś już... A kiedy, a Ty jeszcze chodzisz" aj na samą myśl się złoszczę...

Odnośnik do komentarza
Gość Przeterminowana

No właśnie najgorsze to czekanie. Po terminie jeszcze przychodzi obawa czy lozysko się nie starzeje i czy maluch nie wypuścił smułki do wód plodowych albo czy tetno nie spada Maluszkowi.

A mam pytanie. Jak Wam cukrzyce ciążowa wykryli pod koniec ciąży? Krzywa cukrowa Wam znowu robili?

Ja już jutro będę miała 8 dni po terminie więc najwyższy czas mi się wydaje, żebym zgłosiła się do szpitala.

Ja przytylam w ciazy 19 kg ale nic mi nie spuchlo. W biżuterii normalnie chodzę i moglabym chyba nawet szpilki założyć. Jedynie brzuch mam ogromny i chodzę w dresach męża, bo już nic na mnie nie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Ehh to ja przytyłam 15kg i w zasadzie wcisne sie w spodnie z przed ciąży ale jestem cała napuchnięta nogi to banie i tak samo ręce biżuteri nie noszę już dobre 4 miesiące a do tego dokucza mi zespół cieśni nadgarstków...:/ hmmm to miałyście podwyższone wyniki przy cukrze że ponawiałyście próbę ? Bo moja gin stwierdziła że mam tak dobre wyniki że nie wymagają kontroli...

Odnośnik do komentarza
Gość Przeterminowana

Ja tez właśnie miałam dobre wyniki i już mi lekarz nie kazał powtarzać tego badania z czego bardzo się ciesze, bo nie należało do przyjemnych.

Ja się w swoje spodnie już dawno nie mieszcze, nawet w dresy więc brzuszek jest.

Już mi się wydaje że chyba nigdy nie urodze i będę w tej ciąży do końca życia.

Zobaczymy co mi jutro na IP powiedzą.

Odnośnik do komentarza

Sandra początkowo objawiało się tylko drętwieniem dłoni w nocy a teraz na stałe mam zdrętwiałe właśnie 3 palce u obu dłoni (kciuk, wskazujący i środkowy) przez cały czas odczuwam w nich mrowienie do tego czasem dochodzi sztywnienie no i ból dłoni... Ponoć po porodzie ma minąć:) więc czekam
Przeterminowana widzę, że nie tylko ja nie mam spania :)

Odnośnik do komentarza
Gość mon-stu-dio

Hej dziewczyny. Ja mam termin na jutro. Nie śpię juz drugą noc. Budzą mnie skurcze. Niby regularne ale jak chce się pakować do szpitala to się wyciszaja. Brzuch boli jak na okres cały dzień. Niech się wreszcie zacznie bo dostanę do głowy

Odnośnik do komentarza

madzix85 ciesze się bardzo ,że masz już Maleństwo:)Powodzenia w laktacji i innych,nowych wyzwaniach!!!
A ja jakoś leniwie,wchodzę tu i tylko czytam...jeszcze się nie stresuję...termin na 16 skurczyki minimalne-wczoraj wieczorem jeden...Koleżanki,które mają już dzieci, mówią bym cieszyła sie jeszcze tą chwilą dużo wypoczywała,bo niebawem na nic nie będzie czasu...a ja jakoś próbuję teraz robić rzeczy,na które później nie znajdę chwili...leżenie jest dla mnie męczące.Poleżę godzinkę i wstaję...eh...byle do finału:))))))))))

Odnośnik do komentarza

Dzis mam wizyte ostatnio byłam w 34 tyg miała 2990g i dość wysoko zero rozwarcia ze przed terminem ani w 37 tyg nie zapowiada sie i miała racje ;D po świątecznym maratonie w łożku i liczę na obniżenie jakies małe rozwarcie :D i ciekawe czy buła nasza rosnie s znaczy tyje w zabójczym tempie napisze wieczorem jak było

http://s10.suwaczek.com/201504237151.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...