Skocz do zawartości
Forum

Skarby Styczeń 2015


Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie rozmiary mam 62, dodatkowo kupiłam ostatnio same pajace (5szt) 56 tak w razie jakby Młody był nieco mniejszy na początku żeby nie popłynął w 62 :)
większych na razie nie kupuję bo nie wiem kiedy podrośnie do 68 i nie wiem czy kupować na długi rękaw czy na krótki. A potem będzie okazja ruszać się z domu żeby kupować nowe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :-) wpadam na chwilkę :-) moim zdaniem te foczki to dobre rozwiązanie, ja zakupiłam taką jak podała Marti na to pieluszka i myślę, że się sprawdzi u takiej mamy bez doświadczenia :-)

Linda ja też bym brała to wsiowe, później będziesz się denerwować o wszystko w tamtej dzielnicy

U mnie chłop już wie co i jak, bo musiał się opiekować swoim młodszym bratem, co prawda było to 15 lat temu, ale nie uda mu się wymigać :D

Popytałam znajomych o wyposażenie mam i o kosmetyki i poleciły mi majtki poporodowe Hartmanna, takie siateczkowe bokserki, co można je wyprać, bardzo chwaliły, mówiły, że szybko schną i 3 sztuki w zupełności wystarczą. Na pewno je zakupię. No i poleciły właśnie Oilatum do kąpieli, ale to na później.

Zastanawiałam się jeszcze nad tymi osłonkami na brodawki, co by się nie zrazić przy karmieniu, gdyby wyglądało to inaczej niż to sobie wyobrażam :D

AnnaLee co dziś jeszcze zbroiłaś? :

madzia to masz prawdziwą laleczkę :-) mam nadzieję, że szybko Wam zleci jej pobyt w szpitalu i odzywaj się jak najczęściej :) bo zawsze z niecierpliwością czekam na wiadomość od Ciebie, pewnie nie tylko ja, ale całe nasze styczniowe forum :)

olenka mam to samo z małym od kilku dni, istne szaleństwo :))

Marti współczuję tej imprezy, ja już mam czasem dość jak goście za długo siedzą i nie mogę się rozwalić na kanapie :D ale jak trzeba to trzeba, na pewno sobie poradzisz :)

marlenek zazdroszczam faceta! pożycz go na trochę ;-)

Lecę, bo od jutra u mnie kolejny etap remontu, przyjeżdża na 2 dni siostra Ł. z mężem, co będzie nam gipsował ściany. Także Marti nie jesteś sama, ja też trochę postoję przy garach ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relganliyb0uls1e.png

Odnośnik do komentarza

marlenku u nas podział ja kuchnia i lazienka (bo garów i kibla mój chop nie ruszy) a on cala reszta. :D czyli odkurza, myje podłogi, wyciera kurze z szafek no i najbardziej pracochlonne...zagroda królików ;) ma 1,5m wiec jest co ogarniać :D no ale w zamian za to ja jestem skazana na gary... Ale zmieniania pieluch to on chyba będzie mnie uczyl bo ja w zyciu noworodka na rękach nie miałam :D

Marti a tam ta szara bluza nie byla dostepna od 74? Cos mi tak miglo :D ja narazie tez większych niż 62 nie kupuje, ale tesciowa mi juz większe przynosi.

moniqq ja ostatnio tez doszlam do wniosku ze nie mam za dużo :p i stwierdziłam ze trzeba jeszcze zainwestować w pajace bo to chyba dla nas i babla będzie najwygodniejsze :)

Bumblebee ahhh kolejna pracujaca dociagla do konca :D teraz jeszcze Linda :) dychaj póki możesz - wszystkie dzieciate mi to powtarzają wiec no...korzystam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Łolaboga, gdzie moja głwa...? Oczywiście że miałam na myśli rozmiar na 62, a nie na 62 cm, dzieki klalaa :D
To ja nie mam tyle do Marlenek a znacznie mniej: w sumie 13 body 62-68, 3 pajace 62 i 3 pary półśpiochów 62. poza tym 2 x łapki niedrapki, 5 par skarpetek, ciepła czapeczka, 2xcieńka czapeczka i kombinezon. I żadnych sweterków ani bluz, ale to mam dostać od kumpeli, więc npodchodzę na luzie. Co do przepisu na sernik to mam zaje* przepis ale na sernik snickers :) mega słodki ale w sumie pyszny, jak robiłam do pracy to potem wszyscy brali przepis, wrzucę na maila, jakby ktoś potrzebował potężnej dawki cukru :D

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18657.jpg

Odnośnik do komentarza

dagucci ooohoho to ładny zwierzyniec w domku masz :) Zakochałam sie w tym dużym psiaku - uwielbiam duże :)
Noo to też macie podział obowiązków, nie ma ,że nie - juz myślałam, że Tylko Ty wszystko robisz, chociaż szkoda, że on do kuchni nie wchodzi bo fajnie jest razem coś upichcić :)
Marti, cudne ciacho - idę po składniki :) ale skoro mówisz, ze taki słodki a mój A. ostatnio trochę przytył, to nie kupię tych snikersów :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

Dagucci no pewnie, krolicza ferma, a co se będziesz zalowac (albo im) :-D ja biore tego mniejszego krolisia z podbitymi oczami , jak ma na imię?
Marlenek sernik jest slodki i kaloryczny, bo ma dużo snickersow i mase krowkowa, ale znika w mig :-D moze w sumie zrobie za tydzień na te urodziny? Choc mialam chec na to bounty z kokosem. Ciężki wybor ;-)

Odnośnik do komentarza

O ranyyy!!!! daguccii!!! BULDZIO FRANCUSKI! Piękność :,( W sierpniu pożegnałam swoją ukochaną i to ledwie 8-latkę... To było koszmarne przeżycie i to jeszcze w ciąży. Bardzo, ale to BARDZO mi jej brakuje. Fotka, którą wrzuciłaś, absolutnie mnie rozczuliła. Potarmoś ode mnie swoją bulwę, pliz!

Marti84 Ja kupiłam rozmiar 62 :D Nie pytaj o logikę - po prostu chciałam tego zająca jak najszybciej wcisnąć na Marcysię bez zastanowienia, kiedy najbardziej się przyda ;P A ten SNICKERS... o matko-bosko-postanowieniowo! Ja tu słodycze próbuję przestać jeść :D

klalaa a konsultowałaś już ze swoim ginkiem? Moja wiele odchyłów wytłumaczyła mi ciążą i przeziębieniem, które akurat wtedy przechodziłam. Teraz tylko walczę o żelazo, które nie chce skoczyć.

Zapomniałam Wam jeszcze podziękować za info o komórkach macierzystych:) Czuję się pozytywnie oświecona!

http://lb1f.lilypie.com/BeMTp1.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:)
Ale nieprzytomna jestem dzisiaj, masakra! Napisze szybciutko i lece spac. Wroce wieczorem ;)
Marti bylam u tego lekarza i co? Czas zmarnowany, kasa stracona. Powiedzieli, ze nie moga mi pomoc, ze tak bede juz miala, ze to w sumie niemozliwe, zeby odgadnac od czego mam ta egzeme i mam uzywac masci z hydrokortyzonem w razie potrzeby. Szkoda slow, jak pojade kiedys do Polski to sie wybiore do porzadnego dermatologa a nie z wariatami gadac.
Super macie zwierzaczki, kocham psy, moj Kamil tez, kiedys jak bedziemy mieli lepsze warunki to napewno sobie sprawimy. Poki co mamy ta upierdliwa kotke, ktora wymaga wiecej uwagi niz niejedno dziecko... No ale zawsze to jakis futrzak w domu :) Krolika mialam kiedys, ale byl jakis dziwny, biegal w kolko i obijal sie o sciany. Mialam tez zolwie, rybki, papuge, chomika no i psy... :)
Co do mieszkanka to naprawde dzieki wielkie dziewczyny za opinie. Mimo, ze tak jak Wy jestem bardziej za mieszkankiem na wsi to chyba jednak stanie na tym mniejszym w miescie... Raz, ze pieniadze (nawet jezeli dalibysmy rade na wsi to w miescie damy rade cos odlozyc moze a to jednak duzy plus) no i mamy nie trzeba bedzie wozic o 5 rano dzien w dzien ani odbierac. No i to w miescie, na paliwie sie zaoszczedzi, Kamil do pracy blizej bedzie mial i wbrew pozorom to jednak wiecej opcji do spacerow z malym. Wygodniej poprostu. Niestety, nie moge sie nastawiac, bo nie jest pewne, ze je dostaniemy. A co ciekawsze wiecie jaka jest data przeprowadzki? 01.01.2015. :D Czyli kiepsko... Ale moze za dodatkowa oplata udaloby sie zmienic na 1 grudnia, nie wiem. Sie okaze :)
Stwierdzilam tez dzisiaj, ze sama siebie ciagle wpedzam w ten marudny nastroj i jeszcze mam pretensje, ze mnie maz po glowce nie glaszcze. Nawet mu to powiedzialam i oczywiscie przyznal racje no bo jakby inaczej ;p Obiecuje poprawe.
Wiecie, ze ja juz nie pamietam co kupilam Kacprowi? Ani z ciuchow ani z kosmetykow... Tragedia. Najgorsze, ze wszystko lezy upachane na koncu garderoby i nie idzie sprawdzic. No nic, w grudniu przejrze wszystko jeszcze raz. Mam nadzieje, ze zdaze ;)
Musze sie kimnac a potem do Was wroce.
Madzia75 super, ze Ninka juz wiecej je! Zaraz bedzie sliczna rumieniutka kluseczka! Ciezko masz, ale kto da rade jak nie Ty... Inspirujesz :)
AnnaLee Nie tykaj sie niczego lepiej :D Co z tymi oknami? Skonczyli juz? Nie wypadl nikt?
Bumblebee super, ze wszystko dobrze na wizycie :) Jestes swietna :) Leniuchuj az Ci sie znudzi, wtedy wezmiesz sie do roboty :D
A z tym laktatorem ciezka sprawa... Trzeba sie zastanowic powaznie.

http://s10.suwaczek.com/201501101770.png

Odnośnik do komentarza

no to po kolei
mała czarna - Pepa, buldog francuski, ale ona w sumie moja, nie moja bo to psiur z mojego domu rodzinnego i teraz została u rodziców :(
duży biały - Kokos, marlenku zdjęcie było robione jak miał 4 miesiące, to owczarek podhalański :D
mały biały - Lilu, też już zdążył podrosnąć
mały rudzielec - (Marti powinno ci sie spodobać :P nazywa sie Krupniok :P

moniqq ty też masz konkret stadko! :D no ja też o tym myśle jak to będzie...najbardziej boje sie o Kokosa, bo on nie ma poczucia swojej wielkości :p ale chyba nic nie da sie przewidzieć, czytałam już mnóstwo sposobów, wożenie brudnych pieluch ze szpitala, że wprowadzić bobasa jak psa nie będzie i dopiero później wpuścić psa... zobaczymy jak to wyjdzie :)

Marti a bierz go :D chociaż zastrzegam, że od czasu zdjęć troszke sie upasł :D

marlenek duży i wariat :) jak czasem mu chce ugotować makaron to mój największy gar nie starcza :D no co ty, on też ma swoją robote :D teraz sie to rozmyło bo siedzi na budowie więc wszystko spadło na mnie, ale zwierzyniec wziął z sobą, bo to jednak duże obciążenie :)

nataliaj dobrze wiedzieć, może w stacjonarnych sklepach nie mają tych ciuszków? juz masz fotelik, super, ja jak oglądam juz to wszystko to oczami wyobraźni widze w tym nasze bąble :D

http://www.suwaczki.com/tickers/thgflhb8pi36qmsc.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Wlasnie wrocilam z konferencji o chorobach cywilizacyjnych. I odwiozlam mame na autobus bo byla u mnie kilka dni. Lek kazal mi mierzyc cisnienie i analiza moczu. Cisnienie ok, mocz ok bialka nie ma, czyli zatrucia ciazowego nie ma. Uff.. bedziemy kontrolowac puchniecia;) Jestem mega zmeczona..... kierowanie autem to juz nie dla mnie. Nie moge sie swobodnie porpzgladac, obrucic, ciezko mi wyjsc... przywiozcie mnie gdzies zebym nic nie robila, bo pozniej zaluje:/ bo tu mnie boli tam mnie boli.... a jak przejdzie to znowu hulanka

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3orjjgxtbcrb8j.png

Odnośnik do komentarza

Wyobrażam sobie Marti, że z tymi snikersami urywa tyłek ale juz sobie je daruję , samam masa to juz wielka słodycz :) Już kupiłam idę działać :)
dagucci, też mialam kiedyś owczarka podchalańskiego :) suczkę ale powiem Ci , że jej bym nie zostawiła z małym dzieckiem, o nieee. Nie wiem jak ten wasz, to oczywiście każdy jest inny ale ta nasza to groźna była nawet dla właścicieli.

Też myślimy z A.jak to będzie, jak zareagują nasze sierście - ciekawe. Na szczęście zero w nich agresji, nigdy pazurka nawet jednego nie wyciągnęły, to o to jesteśmy spokojni ale czy znowu w drugą stronę nie będzie i nie spanikują - bo to tchórze co nie miara :) mam nadzieję, że nie przesiedzą całego życia pod łóżkiem :) Wrzucam ich fotki. Jasna to kotka Luna, czarny kot Diego.
nataliaj łany kolorek fotelika :)

zabieram się za ciasto...

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18679.jpg

monthly_2014_10/skarby-styczen-2015_18680.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ezp03lg0i.png

Odnośnik do komentarza

marlenek Sliczne kociaki :) Oby przyzwyczaiły sie do dziecka i nie siedziaóły tylko pod łozkiem :D Moje zwierzaki tez są łągodne, kot nigdy w zyciu nas nie drapnął.... no ale tez jestem ciekawa :)
Lewel uff, to dobrze,ze nie masz zatrucia ciązowego. To teraz odpoczywaj !
daguccii Ponoc dla psiaków najgorszy okres, jak sie zacznie raczkownie..wtedy fajnie,zeby miały swoje bezpieczne miejsca, jak bedą juz miały dosyc nachalnego malca:P Bo jakoś o zazdrośc sie nie obawiam, gorzej moze jakby jeden pies był w domu, a tak to one sobą sie zajmują... no zobaczymy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/43kt2n0ajsbauhb0.png

Odnośnik do komentarza

witajcie:) na przepis czekam jak tylko dostane napisze :)
sliczne macie futrzaki!!! a buldog francuski ojccccc moje marzenie ale to jak dorobie sie domu z duzym ogrodem :P
narobilyscie smaka na ciacho :D
i tak pod rana walczylam z myslami co zrobic sernik drozdzowe czy moze szyszki iiiii
w koncu! pojechalam do sklepu i kupilam kawalek drozdzowki kawalek sernika i ryz preparowany szyszki moze zrobie jakos na weekendzie :P jejciu a potem ze kg za szybko leca w gore :D ahaha
w koncu odebralam antybiotyk i jestem po 1 mam nadzieje ze pomoze na te bakterie!
i przy okazji oczywiscie kupilam pare rzezcy koszmetycznych dla dzidzi obcinacz nozyczki szczotke grzybek patyczki higieniczne i sobie majty jednorazowe i podpaski ktore chyba jak zostana to moga mi sluzyc za szal :D oggggromne! ale pamietam ze b.przydatna rzecz na parenascie pierwszych godzin i najlepsze sa najzwyklejsze bez zadnej siateczki itp zeby sie nie przyklejalo do ran :) i bez skrzydelek! pewnie w pl macie jakies specjalne pociazowe ale jesli nie to smialo kupujcie na noc takie w najwiekszym rozmiarze najtansze czyli ala bella czy cos bez tych sieteczek wartowe takie:))a i kupilam w koncu wklady laktacyjne ! bo bez nich jak bez reki :)
co do laktatora to naprawde poczekajcie.wybierzcie sobie i najwyzej maz szybko kupi jesli bedzie potrzeba.w szpitalach mysle ze maja a wydaje mi sie ze najgorszy pocz pare dni a potem sie wszytko normuje i ja dalej jestem za recznym:)

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

Odnośnik do komentarza

No dziewczyny zwierzaki macie piękne! Kocham takie cudeńka! :)
Wy o mózgu na urlopie piszecie a wyobraźcie sobie że mi się zachciało robić prawko w ciąży. Miałam kilka dni laptopa w naprawie, na nim wgrana płytę, więc nie ćwiczyłam tych testów. A teraz nie mogę tego ogarnąć! o masakra! Powiela mi się czasami pytanie a ja nie pamiętam jaka była odpowiedź! Nieeee ja nie wiem, ja po prostu samą jazdą jestem zdezorientowana, a tu jeszcze te pieprzone testy, a mój mózg z Waszymi na urlopie ;)
Super te zakupki, juz każdej widzę powoli się zbiera pokaźna wyprawka. Ja kupiłam do mycia Oillan, a Wy piszecie o Oilatum i zastanawiałam się, czy źle nie wybrałam...
Madzia dawaj zdjęcie pampersa, tej miniatury!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...