Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

marcysia_83
hej!!

Wiktorek przyszedl na świat 27.08.2009 o 10.25 przez cc.Dzis minela 3 doba a my juz w domku!!! pozdrawiam

Marcysia gratuluję synka, data super (mój dzień ślubu)

ferinka
Basiu, czyli karmić na żadanie???nie budzić ze snu? Bo mój potrafi przespać 4-6godzin :) i jak go nie budze to jest o wiele pogodniejszy.

jasne, że na żądanie, po co dziecko w nocy budzić.... no chyba, że na zmianę pieluchy.

Odnośnik do komentarza

ferinka
Basiu, czyli karmić na żadanie???nie budzić ze snu? Bo mój potrafi przespać 4-6godzin :) i jak go nie budze to jest o wiele pogodniejszy.

no moja Nadia spi po 3-4 godzinki . Ale jak twoj bobas przybiera na wadze ok to widze sensu zeby budzic A lekarz co ci sugerowal zeby budzic?

justynamularz
Hejka dziewczynki:)))u mnie wszystko ok, malutki jak aniolek spi tylko, karmie piersia na zadanie tez nie budze ze snu kiedy chce to poplacze albo usteczkami da znac;) wazy juz 4060:) wiec przytyl,to znak iz karmie go dobrze;) wiecie co tesknie za byciem w ciazy, i sam porod to jak zza mgla pamietam juz jakby to nie bylo realne takie,,,a minely tylko dwa tygodnie...tez macie takie uczucie??? tesknie za tym ogladaniem gaci za glutem, pierwsze skurcze,oczekiwanie kiedy do szpitala...teraz jest uroczo miec malego bobasa kolo siebie w koncu, ale to takie wszystko nie realne jest jeszcze dla mnie....

tez juz ulecialo to wszystko ... tylko o mlutkiej mysle teraz :)

marcysia_83
hej!!

Wiktorek przyszedl na świat 27.08.2009 o 10.25 przez cc.Dzis minela 3 doba a my juz w domku!!! pozdrawiam

gratulacje Marcysiu !!!

madziaas
Moja Kruszynka;))

super

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

basia681
ferinka
Basiu, czyli karmić na żadanie???nie budzić ze snu? Bo mój potrafi przespać 4-6godzin :) i jak go nie budze to jest o wiele pogodniejszy.

no moja Nadia spi po 3-4 godzinki . Ale jak twoj bobas przybiera na wadze ok to widze sensu zeby budzic A lekarz co ci sugerowal zeby budzic?

lekarz nic nie sugerował. Mi położne mówił o karmieniu na żądanie :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

justynamularz
Kasiu gratuluje pociechy:)))dziewczyny moj maly byl bardzo niespokojny zeszlej nocy czy to moze byc przyczyna iz wczoraj zjadlam pikantne jedzenie??i jak zmienialam pieluchy to kupy nie widzialam....

całkiem możliwe bo ja też zjadłam w 3 dobie pikantną bułkę a mały się męczył całą noc.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Gratuluje wszystkim mamusią przyjścia na świat waszych pociech . Chodż jak tak się patrzy to duże te dzieciaczki z tego sierpnia :))
Dziewczyny jeśli chcecie uniknąć bolących brzuszków to nie jedzcie żadnych pikantnych rzeczy . Musicie jeść gotowane lub lekko smażone ale to później zależy od dziecka czy czasem nie zaszkodziło i brzuszek będzie bolał

Odnośnik do komentarza

basia681
agaa875
Witam:) moja mala akurat tez spi i tez siedze przy kawusi sobie teraz, milego dnia zycze:)

o jak miło :) jak sie czujesz juz szwy zeszły Jak malutka?
No i juz sobie poszłaś :(

Ja nosze caly czas opatrunki na ranie... bo mam jeszcze troszke rane otwarta... zeby mi sie goilo szybciej po tym jak mialam ropne zakazenie rany..... na szczescie bardzo ladnie sie goi:) ale tego co przezylam w szpitalu przez to nie zycze nawet najgorszemu wrogowi.

http://www.suwaczek.pl/cache/f441d20d35.png

http://s8.suwaczek.com/20110910310214.png

http://s2.pierwszezabki.pl/027/0272739b0.png?7925

Odnośnik do komentarza

agaa875
basia681
agaa875
Witam:) moja mala akurat tez spi i tez siedze przy kawusi sobie teraz, milego dnia zycze:)

o jak miło :) jak sie czujesz juz szwy zeszły Jak malutka?
No i juz sobie poszłaś :(

Ja nosze caly czas opatrunki na ranie... bo mam jeszcze troszke rane otwarta... zeby mi sie goilo szybciej po tym jak mialam ropne zakazenie rany..... na szczescie bardzo ladnie sie goi:) ale tego co przezylam w szpitalu przez to nie zycze nawet najgorszemu wrogowi.

ojej to współczuję, oby nie było źleeee. trzymaj się kochana.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamusie:) Widzę że została nam jedna nierozpakowana:)
MamaMonika - dawaj kobieto, czy może już jesteś po i się ukrywasz?

Kasia001 serdeczne gratulacje:)

Miałam dzisiaj wizytę położnej - wszystko ok, tylko mała dalej ma lekką żółtaczkę. W czwartek idę do pediatry. I zobaczymy co powie. Malutka dzisiaj ma jakieś większe zapotrzebowanie na jedzenie i co drugie jedzenie jest co 2 godziny. Może to jakiś skok rozwojowy? Też tak u was było?

agaa875

Ja nosze caly czas opatrunki na ranie... bo mam jeszcze troszke rane otwarta... zeby mi sie goilo szybciej po tym jak mialam ropne zakazenie rany..... na szczescie bardzo ladnie sie goi:) ale tego co przezylam w szpitalu przez to nie zycze nawet najgorszemu wrogowi.

Współczuję Kochana! Kuruj się i dużo wietrz ranę. Moja goi się jak na psie:) szew w piątek ściągnięty i małe strupki tylko zostały, nic nie boli i nie doskwiera:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbncwa1vtor196m.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4ps0nz3443.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7ywdqvl030.png

Odnośnik do komentarza

ferinka
moj od 3 doby smiga głowa w góre na brzuszku leżac. uwielbia byc noszony po mieszkaniu, wodzi wtedy wzrokiem. i lubi z brzuszka przewrócić się na boczek. czy oby nie za szybko??:)

masz zatem cudownego akrobate :)

qlczak
Cześć dziewczynki,
powiedzcie mi czy jecie:
winogrona
nektarynki
jabłka
jajka na twardo?
a wsuwa któraś danonki? bo mam ochotę a nie wiem czy można :(

jajka jadłam , winogorona odpadaja z tego co czytałam rodzyki można szamać :D
jabłka gotowane nektarynki nie wiem, danonki... spróbuj ja jadłam ale w niewielkich ilościach

ania_83
Basiu mój Mikołaj podobnie, choć czasem ma odchyły od tej normy, to chyba jeszcze za wcześnie,żeby tak dokładnie już się nauczył, ale staramy się. Kąpiel o 20, o 21 jedzonko i spanie, potem 24 lub 1, 3-4 i 7-8. Ale wczoraj na przykład zjadł o 21 i nie spał do 24, potem zjadł jeszcze raz i usnął. Ale chyba bolał go brzuszek bo robił kupę dwa razy i prężył się i dlatego pewnie zrobił sobie przerwę w spaniu.

Mam pytanie dziewczyny kiedy odciągamy pokarm laktatorem, gdybym chciała go zostawić z kimś i odciągnąć to nie wiem, po karmieniu od razu czy czekamy? ile?
I jeszcze jak sobie radzicie jeśli wyjdę na przykład i będzie pora karmienia a w piersiach nawał? Ja mam tak nie raz w domu, jak on się długo nie budzi do karmienia to już mnie bolą i muszę go budzić, żeby zjadł. Dlatego się obawiam jak wyjdę, bo co z tego że odciągnę wcześniej jak piersi będą boleć to co mi po takim wyjściu

Co do nawału są specjalne wkładki do biustonoszy :) groszowa sprawa
ale najlepiej odciągnij trochę przed wyjściem możesz zostawić w lodówce pokarm i podać później

ania_83
Kurcze pada dzisiaj u mnie, a planowałam pierwszy spacer ::(:
no nic może po południu się rozpogodzi, a jak nie to może jutro
wczoraj udało mi się wyjść do fryzjera i na zakupy, synuś z tatusiem został, fajnie tak oderwać się na chwilkę

pozdrawiam Was serdecznie i miłej soboty życzę

Cudo Mikołajek :love::Podziw:

Agatha
Witam!

Ja już w domu od wczoraj. Te trzy dni bez maleństwa to były najdłuższe dni w moim życiu. Ale już zdrowa i prawie w formie.

Nie karmie pierśią, od początku było mi trudno rozkręcić laktacje a teraz po pobycie w szpitalu cyce puste a mały wcale ich nie chce przyzwyczaił się do butli. Trudno mam trochę smuta z tego powodu, ale niestety poddaje się juz. Był u mnie doradca laktacyjny pokazał sposoby na stymulacje laktacji tylko, że mały musiał by najpierw chciec złapać cyca a on nie chce.

MAm pytanko do butelkowych mam skąd mam wiedzieć ile ml mieszanki mu podawać? Są jakieś normy? Ile jedzą wasze dzieciaczki?

Znam ten ból ... jeśli chodzi o łapanie cyca ::(:
3maj się :Całus:

Tosia27
Cześć Mamuśki
Przepraszam że sie nie odzywam ale nie mam kiedy:le:
Już Wam szybko pisze co u mnie... we wtorek dostałam prawi e 40 st gorączki, przyjechało do mnie pogotowie i chcieli mnie zabrać do szpitala, jednak kiedy pow mi że musze jechac tam gdzie rodziłam to odmówiłam, bo pewnie to piersi i przejdzie. O 21 pojechałam jednak na pogotowie bo goraczka nie złaziła a ja jak na haju:( przyjął mnie lekarz który był przy porodzie, od razu zaczął na mnie morde drzeć że czego zamęt sieje przecież nie umieram a to tylko nawał. Do mojej mamy rzucił text że ma cyce jak stara baba - szkoda gadać. Stwierdził ze weźmie mnie jeszcze na usg... tam mówi że mam skrzep i jak gorączka nie minie do rana to łyżeczkowanie:le: ja w ryk za telefon do mojej gin by mnie przyjeła w swoim szpitalu. Więc w śr rano pojawiłam się u niej dalej z 40 st gorączki, zrobiła mi badania krwi, usg i pow że mi krocze pękło:( pewna jestem że ten debil jak mnie badał to rozerwał bo mówiłam że szew boli i ciągnie. I teraz chodzę z dziurą smaruję jakąś maścią - jak sie nie zrośnie to szycie na nowo. Co do łyżeczkowania też nie trzeba robić tylko czekać aż samo zejdzie.
Do tego wszystkiego od antybiotyku i leku na skrzepy małą boli brzuszek i ciągle albo przy cycu albo leżeć trzena z nią:( już nie wyrabiam, płakać mi się ciągle chce... nie mam kiedy jeść, zrobić siku, wykąpać się. T chodzi na noce do pracy wiec wiekszość czasu sama z Mają. No i te cholern karmienie... chciałam już zrezygnować bo nie wyrabiam z bólu - ale moja gin mi nie pozwoliła i powiedziała że nie da zastrzyku. Całe to karmienie jak dla mnie to ściema. Nie buduje więzi z dzieckiem a raczej uwięź. Jak czasem dokarmie z butelki to idzie to szybko i wiem ile Maja zje. A ja zamiast karmiac cieszyć się z dziecka to nad nią płaczę i bywam zła za te wszsytkie bóle. Nie powinno tak być:le:
Przepraszam że tak z doskoku i nie wiem co u Was ale mam chwilę nim sie wybudzi a musiałam sie komuś pożalić bo już nie chcę płakać przy mężu, bo widze że mu tez ciężko - ledwo zdąża ze wszystkim, a nawet nie ma kiedy kawy wypić:(

SZOK. Co do karmienia ... przy Maćku tez miałam pogryzione brodawki znam ten ból.
Maciek był tylko miesiąc na karmieniu mieszanym ale jest zdrowym i mądrym chłopcem.
Więc może mieszanka nie jest taka zła.
Co do rany SZOK SZOK SZOK partacze ....ściskam Cie mocno:Całus:

Tosia27
A to moja Maja

:love::love::Podziw:

Tosia27
ja w sutkach to aż mam dziury które nie chca sie goić:( jak zaschna to sie robia strupy a przed kazdym karmieniem strasznie sie boje:(

wyciskaj trochę pokarmu po karmieniu i wmasuj w brodawki zostaw do wyschnięcia szybciej się goją

aganiecha
Witam wieczornie:)
Właśnie karmiłam Synka i muszę Wam o czymś napisać. On mnie dosłownie rozpiericza kiedy possie sobie przez jakieś pół godzinki cycocha, a później lekko tylko trzyma go w ustach, albo miele języczkiem i się do tego cyca cieszy, a wystarczy że się lekko ruszę już chwyta mocno i udaje bardzo głodnego. No aktor dosłownie. Zaliczyliśmy już spacerek, sprawiłam sobie pasek do spodni, bo dosłownie spadały mi z zadka jak chodziłam po mieście, nie wiem czy to normalne że ja tak szybko chudnę...??

Prosze jakie kochane dzieciątko masz :Śmiech::mdr:
Ja mam 4,5kg mniej niż przed ciążą :lol:

Odnośnik do komentarza

ferinka
qlczak

Kurcze o kompocie z jabłek położna mi mówiła, a teściowa szumu narobiła że jabłek niet i się zestresowałam :(

nie słuchaj teściowej. pij kompocik mi mąż robi codziennie z jabłek. nie wolno nam tylko jeść surowych jabłek.

można sok jabłkowy też ale może być za mocny więc dobrze rozcieńczać wodą

aganiecha
Mam pytanie, czy Wasze dzieci też wydają takie dziwne chrząkające dźwięki jak świnka dosłownie?? Nie umiem tego inaczej oreślić.Martwi nie to trochę....

tak jak świnka chrumka :lol::lol: moja też :happy:

ferinka
ania_83
ferinka

Aniu mam tak samo ze w jednej chwili jestem mokra. poza tym mam dużo pokarmu i normalnie cała się nim w nocy zalewam mimo iż odciągam. Już też siadam normalnie :) bo od dziś już jest o niebooooooooooo lepiej. Ale pierwsze 5 dni, masakra. Mam tylko problem z zaparciami. jechałam na tabletkach lub czopkach a dzis pięknie się wypróżniłam!!!!!!!!!!
I to bez wspomagaczy :)

No to super, ja nie miałam problemu z wypróżnieniem, a pokarmu też mam dużo i już patrzeć nie mogę na moje piersi, zawsze miałam miseczkę B, a teraz to ja nie wiem co to jest, nie mam jeszcze dobrego biustonosza, bo ten co sobie wcześniej kupiłam niby do karmienia jest beznadziejny, ma dużo szwów i mnie uciska, jak go ponoszę to całe piersi poodbijane w tych szwach i bolą jeszcze bardziej.
Ja po karmieniu masuje pierś okrężnymi ruchami, zwłaszcza w miejscach gdzie czuję jakieś grudki, potem odciągam, na razie kupiłam ręczny laktator, a potem zimny okład 10 minut

ja mam dość ręcznego wole elektryk. :)) a ja biust mialam 80 b a teraz 90c :P jak nie wiecej :P

Dziewczyny normalnie Pamela Anderson się przy was chowa :lol::lol::lol::Psoty:

ferinka
ania_83
ferinka
Aniu a masz tak jak ja?? że potrafię codziennie płakać ze szczęścia jak patrzę na synka :)

aha nie pochwaliłam się. Mój maluszek w nocy dziś usnął o 23.30 i obudził się o 6 rano a ja się wyspałammmmmmmmmmmmm p.s. mało tego potem zjadł z cyca i lulnął na 3 h :)

No to super, ja też nie narzekam na noce na razie, ale nie wiem co będzie potem. W dzień staram się go budzić co 3 godziny, ale w nocy sam się budzi jak mu pasuje, najdłużej wytrzymał 4,5 godziny
Ja też jestem przeszczęśliwa jak na niego patrzę i musze powiedzieć, ze instynkt macierzyński zadziałał u mnie od razu
A z płaczem mam tak, że na razie 2 razy się popłakałam, z czego raz to nawet nie wiem czemu, po prostu same łzy mi płynęły

a ja karmie w sumie na żądanie i nie wiem czy dobrze??? niby tak położna kazała. Czyli jak śpi to go nie budzić??

jak śpi nie budzić sen to zdrowie, dziecko jak śpi rośnie. Chyba że jest sytuacja że się nie najada wtedy dzieci śpią bo oszczędzają energię .

pumacreate
jeśli chodzi o odciągacze pokarmu to w szpitalu używałam szpitalnego elektrycznego firmy medela
W domu używam ręczny tej samej firmy i powiem że nie zdążę się namęczyć a już pokarm mam odciągnięty bo na początku miałam zwykły odciągacz lakta plus to był beznadziejny bo nie mógł złapać próżni i za każdym razem miałam problem z odciągnięciem pokarmu
Polecam ten medela a i AVENTa laktator też jest ponoć świetny bo ma silikonowe nasadki i one dodatkowo masują brodawki

Ja mam ręczny medeli i nie jestem mega zadowolona wkurza mnie machanie tym tłokiem ;/ na elektryczny mnie nie stać ::(: wygodniej mi ręcznie paluszkami wyciskać

alisss
Tosia27
i co już wogóle nie masz mleka??? jak to zrobić???

Mam jeszcze troszke (ale malutko), czasem pocieknie jak karmie malego butla :) dziwne nie. Na poczatku odciagalam co 3 godz, pozniej coraz rzadziej niestety, a teraz to juz wcale :(, chociaz ja chcialam bardzo karmic...

ja dostawałam lek bromergon ale wiesz jak nie bedziesz jej przystawiać to i pokram zaniknie, są też zioła które powodują zanik laktacji

aganiecha
Mój Syn przechodzi okres buntu:)

CUDNY :D :love::love:

mpearl
Wpadam na chwilke się przywitać, bo zaraz będę małą budzic do karmienia.
Tosia, moje współczucie, tak mi się przypomina jak Nastusia się urodziła i też miałam takie problemy z karmieniem i w końcu skończyło się butelką. Na zatrzymanie laktacji dostała wtedy tabletki od mijej pani ginekolog, bardzo szybko pomogły, ale nie czuła się po nich zbyt dobrze. Mam nadzieję, że u Ciebie kryzys minie i karmienie zacznie sprawiać Ci przyjemność.
Ja póki co nie narzekam na pokarm, jedynie chciałabym sprawdzić czy malutka przybiera na wadze, może wybiorę się do pediatry w tym tygodniu? Jutro mam wizytę położnej, może będzie miała wagę?
Hanie jest kochana, baaaardzo spokojna, aż jestem w szoku i biję się czy to nie tymczasowe:) Ładnie je, śpi jak aniołek i a momenty kiedy nie śpi to spokojnie sobie leży, bez płaczu i krzyku. Cudna jest ta moja córeczka:)))
A ja mam mega doła dzisiaj:le::le: Małż wyjechał z Nastuśką do Inowrocławia i zobaczymy się pewnie dopiero za jakieś 2, 3 tygodnie, jak już będziemy się z Hanią nadawać do przeprowadzki. I bardzo mi smutno i już tęsknię za nimi a dopiero co pojechali:le::le:
Więc płacz dzisiaj na zawołanie u mnie jest:(((

ściskam Cię mocno aby te dni szybko minęły :Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

justynamularz
Hejka dziewczynki:)))u mnie wszystko ok, malutki jak aniolek spi tylko, karmie piersia na zadanie tez nie budze ze snu kiedy chce to poplacze albo usteczkami da znac;) wazy juz 4060:) wiec przytyl,to znak iz karmie go dobrze;) wiecie co tesknie za byciem w ciazy, i sam porod to jak zza mgla pamietam juz jakby to nie bylo realne takie,,,a minely tylko dwa tygodnie...tez macie takie uczucie??? tesknie za tym ogladaniem gaci za glutem, pierwsze skurcze,oczekiwanie kiedy do szpitala...teraz jest uroczo miec malego bobasa kolo siebie w koncu, ale to takie wszystko nie realne jest jeszcze dla mnie....

hehe :sofunny: nic prostszego musisz sie postarać szybciutko o rodzeństwo dla Bruca:love::mdr:

marcysia_83
hej!!

Wiktorek przyszedl na świat 27.08.2009 o 10.25 przez cc.Dzis minela 3 doba a my juz w domku!!! pozdrawiam

:brawoo: :brawo: GRATULACJE :brawo:

arianna
No witam was mamuski :)
My z Haneczka juz po wizycie u pani profesor i mala 17 lutego bedzie miala operacje .A co do karmienia ja narazie budze malenka do karmienia co dwie max trzy godziny bo ona zjada od 4o do 80 mltakze malutko i do tego to co zjada odrazu spala bo sie tak meczy .i Od poniedzialku zakladamy jej sade zeby przybierala na wadze .A co do spania chyba wszystkie HAnie sa takie kochane spokojne i grzeczne moja tez spi caly czas a jak sobie nie spi to lezy i patrzy a wogole zobaczcie jaka z niej luzaczka pozdrawiam :)

Wierze że wszystko skończy się pozytywnie dla Was. Malutka Hania super taka kruszynka maniunia :love: Bardzo mi sie podoba Twoje podejscie do całej sytuacji. Pozytywnie myślisz tak 3mać. Życzę wszystkiego dobrego Wam wszystkim :Całus:

Odnośnik do komentarza

Dobra teraz co u mnie póki Olencja przycina komara.
Je .. głównie z butli. Głową muru nie przebije. Rośnie. Ma niedużą wysypkę na policzkach w 99% alergia. Narazie ja odstawiam pochodne mleka. Jeśli zniknie git. Jeśli nie trzeba będzie zmienić mleko na HA.
Tak ogólnie grzeczna. Spacery nie działają na nią usypiająco co wiecej jazda w aucie też nie. :Szok: zupełnie inaczej niż z Maciem.

Ja nie wyrabiam na zakrętach. Jak tylko mała śpi to albo obiad albo pranie... śniadanie jem w biegu przeważnie. A to dopiero początki. Od środy Maciek do szkoły to się zacznie.

U mnie szwy już odpadły rozpuściły się.
Za to przy ucisku na tyłek odnalazłam kalafiora :Histeria:
w dupe mać ....

Odnośnik do komentarza

Tosia27 trzymam kciuki aby wszystko się ładnie pogoiło i życzę cierpliwości w walce z cycuchami: ) mi jest żal ,że nie mam mleczka:(
ferinka jak piersią karmisz to na żądanie tak mi położna mówila, dziecko samo reguluje sobie pory posiłków, ja karmie malego sztucznie i staram się dawać butle nie częściej niż co 2,5 godziny żeby mleczko miało czas sie strawić , ale jak śpi dłużej to go nie budzę na jedzonko.
justynamularz ja do dziś mam wrażenie nierealności a poród to 100 lat temu byl:)
Agatha my na pierwszej wizycie u pediatry byliśmy po 2 tygodniach i zakończyło sie szpitalem:(

Marcysia gratulacje:)
mpearl tęsknota podobno wzbogaca relacje międzyludzkie:) trzymaj się...
arianna trzymam Kciuki mocno za Haneczkę, kurczę wyczytałam ,że ten zespól występuje 1:8.500 urodzeń,i wam się trafiło, beznadziejnie jest ,że te dzieciaczki nasze muszą chorować, człowiek by wszystko zrobił byle miały latwiej,a Haneczce od razu po porodzie to wykryli czy ty zauważyłaś jakieś objawy?
agaa875 wytrwałości życzę...mi też sie rana po nacięciu ciężko goi...
Kasia001 gratki ogromniaste...

My jutro mamy badanie straszniste -mianowicie UCM :( strasznie się stresuje, pewnie przeżyje je bardziej niż mały ale jak mus to mus dzisiaj jeszcze z urologiem konsultowalam czy nie poczekać aż podrosnie jednak , ale kazał robić i potem z wynikami na konsultację...Dominik pewnie się jutro zryczy na amen, będzie miał założony cewnik przez siusiaka do pechęrza moczowego przez ktory wleja mu plyn kontrastowy i będa robić zdjęcia rentgenowskie.dziecię musi byc na czczo 5 godzin i mało sie ruszać podczas zdjęć nasz głodomór wariuje jak chce jeść więc nie wiem jak to będzie chyba nie będę dzisiaj spała. Robimy też badanka na tarczycę i zobaczymy , ponadto kontrola moczu i morfologii no i usg główki odnośnie tego krwiaczka...kurczę ciekawe czy to wszytsko mu się porobiło przez te moją cukrzyce???
Trzymajcie kciuki za nas jutro oby z nereczką było ok.

Poza tym ostatnio marudny się zrobił, plesniawki prawie wyleczone oby tylko mu kolejnego antybiotyku nie zafundowali :(

martwie sie czasem tym,że nasz mały głodomorek zjada bardzo dużo 150-160 ml , ale ulewa choć nie po każdym karmieniu, jest tak łapczywy że zdarza mu się zadławić mleczkiem i to mnie martwi ( zachłystowe zapalenie płuc) -jakie to ma objawy? czy każde zachłyśniecie może być przyczyną?
poza tym zdarza mu sie potem odbijać nawet 2 godz po jedzeniu:(
ogólnie strasznie sie boję czy czegoś nie przeoczę...
a w piątek szczepienie, napiszcie jak wiecie jakie sa rodzaje tych szczepionek na pnemokoki i rotawirusy i jaki koszt?

dziewczyny a macie jakieś plany odchudzanka ja planuje sie w koncu za to zbrać...

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

ronia ja właśnie korzystam z ręcznej odciągaczki z medeli i powiem że nie jest najgorzej elektryczne medeli kosztują od 180 do 240 zł ale jest też możliwość wypożyczenia tej elektrycznej z której korzystają w szpitalach tyle że z krakowa ;/ na allegro sprawdziłam za dobę płaci się 3 zł tylko trzeba mieć wszystko swoje czyli odciągaczkę buteleczkę ten kabelek i tłok

http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpktuvys79n.pnghttp://babel.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/019303982.png?371
http://www.suwaczek.pl/cache/e47c61e1a6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz2fhzqh5og.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...