Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Tosia trzymaj się dzielnie ! Kurcze ach ta nasza służba zdrowia:( u mnie tez coś się pieprzy ...w poniedziałek ide do ginki i zobaczymy co dalej....

qlczak
nie jestes wyrodną matką ja tez tak myslałam na poczatku ale teraz wiem że w miare mozliwosci trzeba maleństwa przyzwyczajać do samodzielnego zasypiania, u mnie jest różnie czasem widzę że potrzebuje mojej bliskości i śpi dwie godzinki u mamy na klacie:) a czasem jak się wycisza spi sam w łożeczku i też jest oki.

Ronia nie zazdroszcze kalafiora:( o probiotyki spytam w piątek będe u pediatry.

mały badanie zniósł dzielnie, nawet tak bardzo nie płakał, głownie to z głodu o mało smoka nie połknął:) od razu po badanku butla:)
Wada jakas jest ale nie wiem jeszcze czy refluks czy poszerzenie UKM w czwartek będę miała opisy i potem rejestrujemy się do urolog i zobaczymy na czym stoimy. Mały marudny bo ptaszek po cewnikowaniu boli:(
Poza tym ma 37 stopni, rozpalony lekko, jak długo może mieć tak podwyższoną temperaturkę?

tak w ogóle to non stop mam schize że przeocze jakies objawy choroby:( nawet kupiłam encyklopedię zdrowia dziecka...

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Izak1979
Nikula

tak w ogóle to non stop mam schize że przeocze jakies objawy choroby:( nawet kupiłam encyklopedię zdrowia dziecka...

no...tylko sie w nią nie wczytuj, bo wszystkieobjawy zobaczyszw dziecku jak tak sie naczytasz...:36_1_21:

no dokładnie:( muszę z tym walczyć :smile_move:

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

właśnie siedzę i kminię na allegro nosidełka, chce takie zwykłe do chodzenia po domu a potem na wiosne kupimy turystyczne juz jakieś konkretne.

myslę te :NOSIDEŁKO 5 POZYCJI-CZERWONE,SZARE SUPER JAKOŚĆ (718326982) - Aukcje internetowe Allegro
czy te:Oddychajace nosidełko OLCA INFANT super tanio !!! (725787969) - Aukcje internetowe Allegro

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Nikula
właśnie siedzę i kminię na allegro nosidełka, chce takie zwykłe do chodzenia po domu a potem na wiosne kupimy turystyczne juz jakieś konkretne.

myslę te :NOSIDEŁKO 5 POZYCJI-CZERWONE,SZARE SUPER JAKOŚĆ (718326982) - Aukcje internetowe Allegro
czy te:Oddychajace nosidełko OLCA INFANT super tanio !!! (725787969) - Aukcje internetowe Allegro
Ty nosidełka a ja leżaczki

zobacz ten opis mnie rozwalił ; Granatowy LeĹźaczek PRIMI SOGNI W-wa (725424430) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Nikula
właśnie siedzę i kminię na allegro nosidełka, chce takie zwykłe do chodzenia po domu a potem na wiosne kupimy turystyczne juz jakieś konkretne.

myslę te :NOSIDEŁKO 5 POZYCJI-CZERWONE,SZARE SUPER JAKOŚĆ (718326982) - Aukcje internetowe Allegro
czy te:Oddychajace nosidełko OLCA INFANT super tanio !!! (725787969) - Aukcje internetowe Allegro
Bardzej podoba mi się te pierwsze nosidełko a tobie ?

Ja mam takie zwykłę wolmaru

Odnośnik do komentarza

Ronia opis faktycznie niezły :36_1_21:
ja tez skłaniam się ku pierwszemu jest kilak opcji noszenia i tańsze:)
w sumie po domu do noszenia to nie będzie w nim mały godzinami siedział...

ciekawe czy Junior po rentgenie nie będzie mi w nocy świecił:rentgen:

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

stosuje Nystatynę na plesniawki , jezyczek czysty zostało na jednym policzku zostały 2 punkciki, czytałam że nie można stosowac tej kuracji dluzej niż 7 dni...
kolejny antybiotyk, i rentgen mały zaliczył i furagin dostaje -biedny jest :(
zła jestem że wczesniej głupia nie wpadłam na te probiotyki i nie poprosiłam niczego osłonowo, pajac ze mnie:(
w piątek na wizycie przycisnę lekarkę...a z drugiej strony to ona powinna sama zapisać.

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Nikula
stosuje Nystatynę na plesniawki , jezyczek czysty zostało na jednym policzku zostały 2 punkciki, czytałam że nie można stosowac tej kuracji dluzej niż 7 dni...
kolejny antybiotyk, i rentgen mały zaliczył i furagin dostaje -biedny jest :(
zła jestem że wczesniej głupia nie wpadłam na te probiotyki i nie poprosiłam niczego osłonowo, pajac ze mnie:(
w piątek na wizycie przycisnę lekarkę...a z drugiej strony to ona powinna sama zapisać.

słuchaj a jak pójdziesz do apteki i zapytasz o coś osłonowo dla dziecka?
Napewno Ci doradzą a do piątku troche czasu jest szkoda go kochana
a te probiotyki bez recepty są
zobacz ja takie znalazłam
dicoflor 30 kapuslki probiotyk niemowlat dzieci - znajdĹş i porĂłwnaj ceny w Nokaut.pl
Zdrowie niemowląt i dzieci Vitis Pharma Dicoflor 30 proszek probiotyk dla - cena: 13.70 PLN Fabryka Zdrowia Olsztyn - pkt.pl
to to samo

Odnośnik do komentarza

ronia
ktoś życzliwy wypisywał kiedyś co można a czego nie przy karmieniu ...

właśnie, chętnie się dowiem co jecie, bo ja na razie tylko kanapki z wędliną na śniadanie lub płatki kukurydziane z mlekiem 0,5% przegotowanym, rosół, krupnik, ziemniaki, buraki, gotowana marchew, gotowane mięsko, kompot z jabłek, herbatniki, biszkopty, kawa zbożowa, serki waniliowe, jogurt naturalny i co dalej...?
już mi się to trochę znudziło, a to dopiero 2 tygodnie, najgorzej bo nie wiem co na obiady robić, brak pomysłów, może coś podpowiecie

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

ania_83
ronia
ktoś życzliwy wypisywał kiedyś co można a czego nie przy karmieniu ...

właśnie, chętnie się dowiem co jecie, bo ja na razie tylko kanapki z wędliną na śniadanie lub płatki kukurydziane z mlekiem 0,5% przegotowanym, rosół, krupnik, ziemniaki, buraki, gotowana marchew, gotowane mięsko, kompot z jabłek, herbatniki, biszkopty, kawa zbożowa, serki waniliowe, jogurt naturalny i co dalej...?
już mi się to trochę znudziło, a to dopiero 2 tygodnie, najgorzej bo nie wiem co na obiady robić, brak pomysłów, może coś podpowiecie

Kama gratulacje!! Maluch super!!
Ania ja jem normlanie, tzn i smażone i pomidory i różne rzeczy. Poza napojami gazowanymi, czekoladą, z owoców to tylko banany, no i bez fasolki, kapusty, itp.
Póki co Małej nic nie dolega więc nie będę się specjalnie ograniczać:)
A tak w ogóle to dzień dobry:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbncwa1vtor196m.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4ps0nz3443.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7ywdqvl030.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze ja jakaś zestresowana jestem, Mikołaja wieczorem bolał brzuszek, a jak dzisiaj robił kupkę to stękał i czerwony jak burak się zrobił, nie wiem czy to ma związek z tym co zjadłam?
Boję się coś zjeść żeby potem nie żałować jak on będzie się męczył, bo sobie nie wybaczę, a z drugiej strony, im bogatsza moja dieta tym lepiej dla niego,
i być tu człowieku mądry

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny:)
mpearl, basia, SUPER CÓRKI MACIE, mojego Niuniala nie zamieniłabym na najpiękniejszą dziewczynkę świata, ale chciałabym jeszcze dziewuszkę urodzić i na tym planuję zakończyć produkcję:Oczko:), ale jak będzie drugi syn to też dobrze.
Ronia, strasznie mi się podoba to zdjęcie z Olą i Maciusiem na łóżku, super jest. Mała wygląda jakby dosłownie pozowała. Śliczne dzieciaki masz, mój M. też tak stwierdził jak zerknął:)
ania 83, z tym jedzeniem to masakra jest, ja jem różne produkty i obserwuję reakcję Małego(oczywiście czekolady, czy cytrusów, kapusty i innych wzdymających nie jadam). Najgorsze są rzeczywiście obiady. Ja ogólnie nie lubię wymyślać co na obiadek zrobić (ale gotować lubię), a teraz to już szczególnie. Wczoraj chyba popełniłam błąd, bo na śniadanko wszamałam 3 kromki razowego chleba z jakimiś ziarnami(niewiele ich, ale jednak) i Dawid był cały dzień hiperaktywny, wiercił się, stękał, nie usnął na dłużej niż godzina. Myślę, że od tego chleba, choć nie wiadomo, polożna powiedziała że w okolicach miesiąca dzieci przeżywają skok rozwojowy i mogą się dziwnie zachowywać i cały dzień chcieć jeść.
Nikula, nie radzę Ci czytać tej książki, chyba, że pojawią się jakieś niepokojące objawy. Ja gdybym miała takową, to bym ześwirowała na 100%.
Kama78, witaj w gronie MAMUSIEK:smile_move:

A ja miałam TRAGICZNĄ noc. Od porodu co jakiś czas strasznie rwie mnie prawa ręka(cała od łopatki, po końce palców), i tak mnie dzisiejszej nocki złapało, że w którymś momencie nie wytrzymałam i się popłakałam. Najgorsze, że nie mogę brać silniejszych niż paracetamol(który tylko nieznacznie pomógł) tabletek. Budziłam M. za każdym razem kiedy potrzebowałam zrobić coś przy małym, podawał mi go, teraz teściowa to robi choć już mniej boli. Co to za cholerstwo się przyczepiło to nie mam pojęcia....

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

Mpearl śliczne dziewuszki masz :love:

Aganiecha chleb razowy, ale bez ziarenek, to położna mi mówiła, więc raczej to te ziarna mu zaszkodziły. Co do tego bólu ja miałam tak kilka dni temu też ręki, nie aż tak mocno, ale ból jakby mnie przewiało albo coś w tym stylu, co jest nie możliwe, bo teraz szczególnie uważamy na przeciagi przy maluszku naszym. Może nasmaruj spirytusem i rozgrzej, chyba można.
Aganiecha ja tez nie zamieniłabym mojego Synusia na nikogo innego, ale córeczkę tez bym chciała, ale wiadomo co będzie kiedyś tam to będzie i też będę kochac nad życie, ważne by zdrowe było i już. Ja to w ogóle dziękuję Bogu, że udało mi się zajść w ciążę, donosić i szczęśliwie urodzić, bo teraz coraz więcej par ma z tym problemy, a my możemy ściskać naszego skarba

A mój królewicz dalej niespokojny, leży teraz w wózku co prawda sam bez smoczka, ale cały czas się wierci i pręży, tak mi go żal, bo nie wiem jak mu pomóc, ponosiłam, poodbijało się i nie wiem, na razie nie płacze, może zaśnie biedactwo

Nikula z tą książka to potwierdzam to co dziewczyny napisały, zwariujesz od tych objawów. Na pewno zauważysz, że coś się dzieje, masz instynkt, będzie dobrze.

Jak mnie wypisywali ze szpitala to była bardzo fajna pani pediatra, taka starszej daty, dużo ze mną rozmawiała, tłumaczyła jak zajmować się maluchem, dlaczego warto karmić piersią i w ogóle dużo rzeczy mi mówiła i między innymi mówi, że na pewno spotkam się kiedyś z taką sytuacją jak maluch zachoruje na zwykły katar nawet, że co lekarz to będzie inna opinia albo ciotki klotki doradcy za 5 groszy będą mówić co jest dobre a co złe dla mojego dziecka i mam pamiętać, że to ja jestem matką, ja mam instynkt i to ja wiem najlepiej co jest dobre dla mojego dziecka, trzeba sobie zaufać

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...