Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
Agatha
ronia
hej agatha jak samopoczucie ?

Bardzo dobrze dziękuje, jakoś mi nie ciąży ta ciąża oprócz lekko spuchniętych stóp jest ok.
a mnie ciężko szczególnie w nocy jak wszystko boli ::(:

Biedne wy jesteście ale to pewnie dlatego, że jesteś bardziej zaawansowana. Zapewne mnie też dopadną te dolegliwości. Ronia już niedługo, dasz radę dziewczyno!

Odnośnik do komentarza

Izak1979

wiesz co to chyba nie Ty decydujesz, tylko lekarze, ale powiem Ci, że ja wole wiedzieć co się ze mną dzieje, możesz zawsze powiedzieć anestezjologom że coś jest nie tak a tak to nie wiesz co się dzieje, a wszystko trwa 15 minut z zaszyciem włącznie i zaraz Ci pokazują maluszka a od lekarzy jesteś zasłonięta parawanem...także nic się nie bój...

Z tego co wiem to raczej 30-45 minut,nawet moja ciotka, która pracuje na ginekologi tak mówiła. I ja wole nie wiedziec i wolę zasnąc. I jeśli będę miała w tej sprawie coś do powiedzenia to na pewno wybiorę narkozę:)
A Twój maluch jest boski, poprostu zdjęcie powaliło mnie:)

justynamularz
Sliczna fotka Izak i gratuluje srody:)zapewne bedziesz bardo zajeta;) Aliss ciesze sie iz wrocilas juz do domu,mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie po cesarce:)u mnie mam klucia w podbrzuszu od czasu do czasu czytalam iz szyjka sie skraca to tak sie robi...ogolnie czuje sie zmeczona na maxa dzisiaj, mialam gosci od 10 rano siostra mojego T przyszla z kuzynka dwie w ciazy rowniez z terminem na sierpien:)do tego ciotka mojego T tez przyszla a ja jak sluzaca echhh obiad zrobilam dla wszystkich,ziemniaki obralam caly gar wielki a rece spuchniete mam ze ledwo co noz w nich trzymam i kawke podaj pomyj gary echhhhhhh dosyc juz mam wole sama posiedziec w domu w spokoju i nie uslugiwac nikomu w tym stanie....szkoda slow mi....lece polozyc sie obejrze jakies tv moze echhh

Szok to co piszesz, najbardziej mnie rozwalił brak zrozumienia u tych ciężarnych!! A Ty dzielna walczyłaś do końca:)

aga2515
No hejka dziewczynki!!!
Nikula witamy w domku!!! Jeszcze raz serdecznie gratuluję!!!!
Izak już niedługo będziesz tulić swoją Córeczkę!!!! Super!!!!!!!!!!!!
Ja czekam do wtorku. W poniedziałek mam wizytkę a skierowanie do szpitala na wtorek i pewnie w środę cc. Niech ten czas szybko leci.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia!!!!

Ale Ci fajnie:) I życzę powodzenia:)

ronia
Witajcie

własnie się zerwałam żeby podzielić się z Wami nowiną oto sms

Madziaas:
Hej Roniu Urodziłam wczoraj przez cesarkę Mały ma 2900 a długi 52cm Wszystko ok tylko jestem zmęczona

GRATULACJE MADZIU BUZIAKI DLA KACPERKA :)
ODPOCZYWAJCIE I WRACAJCIE DO NAS :Śmiech:

Więc mamy parkę z 27 lipca Zuze i Kacperka :Śmiech::Śmiech: extra

Ale super - gratulacje i jednak któraś wyprzedziła Izak:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbncwa1vtor196m.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4ps0nz3443.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7ywdqvl030.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...