Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:)
My ciężką noc miałyśmy, Hania po wczorajszych stresach źle spała, co troche płakała przez sen, sapała i stękała, nie obudziła sie co prawda ale ja spac nie mogłam:( mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej!

Tosia27
hihihi Mpearl Maji raczej nie da się wyciszyć w kąpieli:) bo wariuje z radości wtedy:) bawi sie kaczuszkami i macha nóżkami:) mówie Ci ADHD:D

Hihi:smile_move:

Tosia27
a własnie Mpearl byliście z Lolą u tej fryzjerki?

W końcu nie jeszcze, sama jej trochę obciełam włoski na mordce, ale zarośnięta jest starsznie. Musze pogonic chłopa, żeby się w końcu umówił.

Tosia27
powiem Ci Madziu ze już traciłam cierpliwość:(
już nawet przeszło mi przez myśl by zapalić papierosa!!!
oby jak najdłużej spała...

A paliłaś wcześniej?

Tosia27
hello
jejku, mimo wszystko Majka wstała po 15 minutach:Real mad: dobrze ze T był w domu bo się nią zajął:) a jak mnie zobaczył jak wrócił to powiedział tylko: Idź dzieciaku na spacer albo na solarium jak masz ochotę... I właśnie Maja zasnęła - ciekawe na jak dlugo tym razem???
a ja musze się zapisać do lekarza niech zleci mi jakieś badania... kręci mi sie jakby w głowie, tzn czuję kilka razy dziennie jakby miało mnie znieść na lewą stronę:( nie wiem co to może być:( może coś z błędnikiem albo... ehhh nie będę wymyślać
idę poleżę w wannie i chyba pójde spać bo padnięta jestem:(
Blondi i co lekarz na Twojego "niejadka":)

To chociaż zrób sobie wyniki z moczu i krwi. Może to jakaś anemia?

ferinka
Tosia27
hihihi Mpearl Maji raczej nie da się wyciszyć w kąpieli:) bo wariuje z radości wtedy:) bawi sie kaczuszkami i macha nóżkami:) mówie Ci ADHD:D

bałam się że tylko moj ma ADHD w wannie :P:hahaha::hahaha:
Bosheeeeeee a wyciąg go z niej to jeden ryk !
I tak pozwalam mu 30 min. ale on by chciał wiecej :P

Oj u mnie kąpiel to krótka piłka:)

qlczak
czy ktoś mi umie odpowiedzieć, czy jak dopajam bebilonem to kaszki musze bebilonu czy moge robic np. Nestle na bebilonie?

Wg mnie nie ma to specjalnie znaczenia, jeśli nie ma uczulenia na mleko.

ronia
ja tak po krótce

a więc dzisiaj raczej ostatni dzień karmienia piersią był :15_5_17:
Olka już woli konkretniejsze rzeczy
Na obiadek dostała jarzynkę z cielęcinką i powiem Wam pycha polecam palce lizać :kucharz1:

Z innej beczki mam problem z pazurkami u Olki konkretnie na tych najmniejszych paluszkach u nóżki takie są wywinięte twarde dziwne i nijak je obciąć :ehhhhhh:
nie wiem piłować czy jak ?
Ale kurcze trzeba to zrobić umiejętnie żeby jej nie wrastały a ja chyba nie umiem :kiepsko:

Do kosmetyczki na manicure z nią:smile_move:

Mama_Monika
ronia papa cycusiu ;)

My we wtorek byłyśmy na szczepieniu, naszczęście następne dopiero jak Lenuśka skończy rok. Waży 6500g a jako ciekawostke powiem, że Roksana w tym samym miesiącu wazyła 8200g ;)

Moja hanka waży 8200 teraz:)

aga2515
Hejka dziewczynki! Byłam wczoraj z małą u pediatry. Powiedziała mi że czasami jak dziecko posmakuje innego jedzenia to już nie chce jeść mleka. Mogę jej dawać dwa razy dziennie zupkę i deserek, mleka ile się da i sinlac( ale i to Julci za bardzo nie pasuje). Wczoraj przez cały dzień udało mi się dać jej 510 ml mleka. Zobaczymy. mam obserwować.
Dzisiaj jesteśmy już po prześwietleniu kręgosłupa - lędźwiowo - krzyżowego bo przez zasinienie na plecach chirurg podejrzewa u małej: że taki jej urok, naczyniak lub utajony rozszczep kręgosłupa. NA 11 MAMY WIZYTĘ. TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!
Pozdrowienia dla wszystkich

Trzymam kciuki!

basia681
HEJ
no my na cycusia nad ranem zawsze dwa, trzy razy :) A teraz śpi niuńka ... idę po :kawa: Ale mam dołą a wqr... jestem na maxa

A co to za nerwy z rana??

MamaMonika tradycyjnie ode mnie spełnienia marzeń z okazji urodzin:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbncwa1vtor196m.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4ps0nz3443.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7ywdqvl030.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki!

MAMA MONIKA SERDECZNOŚCI !!

Qlczak Byłam u alergologa pediatry, narazie jest chyba lekka poprawa, ale trzeba sobie dać trochę czasu.

Tosiu Idz do lekarza, ja w ciązy miałam napady zawrotów głowy z wymiotami masakra, ale neurolog się niczego nie dopatrzył. Lepiej dmuchać na zimne to pewnie jakaś drobnostka, ale sprawdz to!

Mpearl Brawo! u mnie też małe sukcesy.

Lecę do małego.

Miłego dnia dziewuszki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...