Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

madziaas
Nikula ja nie wracam
A ty wracasz?

idę na wychowawczy, do pracy od września ...mam nadzieję że podołamy finansowo bo kredyt na zżera :)

a dziś niespodzianka miła:) dostałam kawalątek "trzynastej pensji" 212 złotych nie wiem dlaczego bo nie pracowałam w 2009 roku wcale, ale miło:)
aha narzekacie na urzędniczki a ja nią jestem , co prawda nietypową ale jestem:) ale rozumiem bo i u nas sie zdażają osóbki które traktują wszystkich z góry...

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

mpearl
Wpadam na chwilę. Hania dzisiaj ma ciężki dzień, myślę, że to po tym szczepieniu, była płaczliwa rano, popołudniu troche lepiej - aktualnie śpi. Dobrze, ze to ostatnia ta szczepionka, bo żal patrzec że tak się dziciaczki męczą. I wzięłam ulotkę i rozdrażnienie, płaczliwośc i np brak apetytu (jak u Was Blondi) są bardzo częstymi skutkami ubocznymi szczepionek. Wcześniej nie sprawdzałam, bo Hani nic nie było:) mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
Ania czekamy na Ciebie :)
I chciałam jeszcze powiedziec, że pochłaniam drugą częsc trylogi "Mlillenium" Stiega Larssona- poprostu wciąga na maksa. dzisiaj skończę i tak se myślę czy nie czytac czegoś innego, żeby tą przyjemnośc czytania oststniej częsci zostawic sobie na później? hihi

Cześć Mpearl, mój M. też przeczytał "O mężczyznach, którzy nienawidzą kobiet" z zapartym tchem(jak jeszcze byłam w ciąży, opowiadał mi wieczorami o tej książce). Teraz czyta tą drugą. Mimo iż ja jestem w tym domu humanistką, któregoś wieczora obejrzałam film na podstawie pierwszej części, ale może "O kobiecie która igrała z ogniem" przeczytam. Podoba mi się to co napisałaś o odłożeniu sobie tej przyjemności na później. Pozdrawiam:Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

Nikula
ferinka
Nikula pomyślimy nad rozgrzeszniem.
Bidulo najadłaś się strachu z tym szarpnięciem. Ja tez mojego trzymam bo czasem tez mu odbija i nagle ma zryw do tyłu. albo idziemy i łapie się drzwi nagle a mnie do tylu odrzuca (mamy drzwi harmonijkowe). PAranoja normalnie :(

A co do mleczka NAN to się troszkę nie zgodzę. Mój ma ale bardzooooooooo żadko zieloną kupkę :P:P

noo straszne to było...nawet nie chce myśleć jakby się mocniej uderzył...a co do kupek to tym bardziej posiew zrobię...ale sporo dzieci po Nanie Activ takie robi bo ma dodatkowe żelazo moze Oli nie wrazliwy a może u Domika coś jest na rzeczy w poniedziałek zawieziemy kupolca do sanepidu, mam nadzieję ze będzie oki.
a widzisz nie dodałaś AKTIVIE a to zmienia już postać rzeczy.
ja jestem na normalnym NAN :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

ferinka
LAski ! nie mialam pradu 30 min !! to było najgorsze 30 min jak w zyciu mialam!
sama z dzieckiem i ciemno jak w pupie u murzyna !! poważnie nigdzie nie było pradu nigdzie!!!!!!!!!!!!!!
Uwierzcie mi ze zapalilam mase swieczek ale to nie wyeliminowalo mojego strachu :(

MamaMonika wszyyyyyyyyyystkeigo naj naj naj:)

p.s. kochane zagłosuje wieczorkiem :)

Cykor, cykor:Psoty::Psoty::Psoty:

A tak na poważnie to czego Ty się Bidulo bałaś skoro świeczki zapaliłaś?

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

Nikula
madziaas
Nikula ja nie wracam
A ty wracasz?

idę na wychowawczy, do pracy od września ...mam nadzieję że podołamy finansowo bo kredyt na zżera :)

a dziś niespodzianka miła:) dostałam kawalątek "trzynastej pensji" 212 złotych nie wiem dlaczego bo nie pracowałam w 2009 roku wcale, ale miło:)
aha narzekacie na urzędniczki a ja nią jestem , co prawda nietypową ale jestem:) ale rozumiem bo i u nas sie zdażają osóbki które traktują wszystkich z góry...

ty bedziesz wyjątkiem urzedniczki ktora lubie!!
znam ten świat -u nas-nic sie nie robi tylko wiecej pierdzi w stolek.
a moja siostra jest tego zywym przykładem pracuja do 15.30 ale o 15 już nic nie zalatwisz bo one sie zbieraja paniusie do domu. i nie mowie ze ze 2h popracuje a reszte na gg siedzi. az ja opierdzielam czasem. A kasiorkę za zbijanie bąków trzepie równą:36_1_21:

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

aganiecha
ferinka
LAski ! nie mialam pradu 30 min !! to było najgorsze 30 min jak w zyciu mialam!
sama z dzieckiem i ciemno jak w pupie u murzyna !! poważnie nigdzie nie było pradu nigdzie!!!!!!!!!!!!!!
Uwierzcie mi ze zapalilam mase swieczek ale to nie wyeliminowalo mojego strachu :(

MamaMonika wszyyyyyyyyyystkeigo naj naj naj:)

p.s. kochane zagłosuje wieczorkiem :)

Cykor, cykor:Psoty::Psoty::Psoty:

A tak na poważnie to czego Ty się Bidulo bałaś skoro świeczki zapaliłaś?

ja sam z dzieckiem. mieszkam na parterze. Ciemno wszedzie jak u murzyna! cała miescina padła bez pradu :( poza tym wiesz ja mieszkam tu od niedawna w obcym miescie.... :(:36_1_4:

ale i tak cie lubie :Kiss of love:

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

ferinka
aganiecha
ferinka
LAski ! nie mialam pradu 30 min !! to było najgorsze 30 min jak w zyciu mialam!
sama z dzieckiem i ciemno jak w pupie u murzyna !! poważnie nigdzie nie było pradu nigdzie!!!!!!!!!!!!!!
Uwierzcie mi ze zapalilam mase swieczek ale to nie wyeliminowalo mojego strachu :(

MamaMonika wszyyyyyyyyyystkeigo naj naj naj:)

p.s. kochane zagłosuje wieczorkiem :)

Cykor, cykor:Psoty::Psoty::Psoty:

A tak na poważnie to czego Ty się Bidulo bałaś skoro świeczki zapaliłaś?

ja sam z dzieckiem. mieszkam na parterze. Ciemno wszedzie jak u murzyna! cała miescina padła bez pradu :( poza tym wiesz ja mieszkam tu od niedawna w obcym miescie.... :(:36_1_4:

ale i tak cie lubie :Kiss of love:

Dzięks Feri:wybierz_mnie:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

ferinka
Nikula
madziaas
Nikula ja nie wracam
A ty wracasz?

idę na wychowawczy, do pracy od września ...mam nadzieję że podołamy finansowo bo kredyt na zżera :)

a dziś niespodzianka miła:) dostałam kawalątek "trzynastej pensji" 212 złotych nie wiem dlaczego bo nie pracowałam w 2009 roku wcale, ale miło:)
aha narzekacie na urzędniczki a ja nią jestem , co prawda nietypową ale jestem:) ale rozumiem bo i u nas sie zdażają osóbki które traktują wszystkich z góry...

ty bedziesz wyjątkiem urzedniczki ktora lubie!!
znam ten świat -u nas-nic sie nie robi tylko wiecej pierdzi w stolek.
a moja siostra jest tego zywym przykładem pracuja do 15.30 ale o 15 już nic nie zalatwisz bo one sie zbieraja paniusie do domu. i nie mowie ze ze 2h popracuje a reszte na gg siedzi. az ja opierdzielam czasem. A kasiorkę za zbijanie bąków trzepie równą:36_1_21:

u mnie akurat jest tak że ja oficjalnie pracuje 7-15 a nie oficjalnie 7- 19, albo i dalej, spotkania po południami, projekty pisane w domu, szkolenia, wyjazdy , np. w 2008roku byłam cały lipiec i cały listopad w UK :( , ciągłe dokształcanie - fundusze unijne to nie jest łatwy chleb, ale masz rację koleżanki z mniej "zapracowanych działów" zazdroszczą troszkę wyższych pensji w naszym wydziale ale od rana kawka, potem o 15 trzasną drzwiami a ja segregatory pod pachę i dalej do pracy:(
teraz tyle się byczę ,że szok...koleżanka mi powiedziała ,że jak mogę to mam iść na wychowawczy bo jest tyle roboty ,że szok ona czasem do 22 zachrzania to i siedzę w domku, bo dziecko bym widziała od święta. Aż się będę bała wracać...a tak szczerze to powoli będę się rozglądać za czymś innym mniej absorbujacym ...ale wiecie jak to jest ...z pracą.

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Nikula
ferinka
Nikula

idę na wychowawczy, do pracy od września ...mam nadzieję że podołamy finansowo bo kredyt na zżera :)

a dziś niespodzianka miła:) dostałam kawalątek "trzynastej pensji" 212 złotych nie wiem dlaczego bo nie pracowałam w 2009 roku wcale, ale miło:)
aha narzekacie na urzędniczki a ja nią jestem , co prawda nietypową ale jestem:) ale rozumiem bo i u nas sie zdażają osóbki które traktują wszystkich z góry...

ty bedziesz wyjątkiem urzedniczki ktora lubie!!
znam ten świat -u nas-nic sie nie robi tylko wiecej pierdzi w stolek.
a moja siostra jest tego zywym przykładem pracuja do 15.30 ale o 15 już nic nie zalatwisz bo one sie zbieraja paniusie do domu. i nie mowie ze ze 2h popracuje a reszte na gg siedzi. az ja opierdzielam czasem. A kasiorkę za zbijanie bąków trzepie równą:36_1_21:

u mnie akurat jest tak że ja oficjalnie pracuje 7-15 a nie oficjalnie 7- 19, albo i dalej, spotkania po południami, projekty pisane w domu, szkolenia, wyjazdy , np. w 2008roku byłam cały lipiec i cały listopad w UK :( , ciągłe dokształcanie - fundusze unijne to nie jest nietety łatwy chleb, ale masz rację koleżanki z mniej "zapracowanych działów" 5 tzazdroszczą troszkę wyższych pensji w naszym wydziale ale od rana kwaka, potem o 15 trzasną drzwiami a ja segregatory pod pachę i dale do pracy:(
teraz tyle się byczę ,że szok...koleżanka mi powiedziałam ,że jak mogę to mam iść na wychowawczy bo jest tyle roboty ,że szok ona czasem do 22 zachrzania to i siedzę w domku, bo dziecko bym widziała od święta. Aż się będę bałą wracać...a tak szczerze to powoli będę się rozglądać za czymś innym mniej absorbujacym ...ale wiecie jak to jest ...z pracą.

Nikula, myślę, że taka mądra, zaradna i ambitna babeczka jak Ty na pewno nie będzie długo pracy szukać. Powodzenia.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

aganiecha
Nikula
ferinka

ty bedziesz wyjątkiem urzedniczki ktora lubie!!
znam ten świat -u nas-nic sie nie robi tylko wiecej pierdzi w stolek.
a moja siostra jest tego zywym przykładem pracuja do 15.30 ale o 15 już nic nie zalatwisz bo one sie zbieraja paniusie do domu. i nie mowie ze ze 2h popracuje a reszte na gg siedzi. az ja opierdzielam czasem. A kasiorkę za zbijanie bąków trzepie równą:36_1_21:

u mnie akurat jest tak że ja oficjalnie pracuje 7-15 a nie oficjalnie 7- 19, albo i dalej, spotkania po południami, projekty pisane w domu, szkolenia, wyjazdy , np. w 2008roku byłam cały lipiec i cały listopad w UK :( , ciągłe dokształcanie - fundusze unijne to nie jest nietety łatwy chleb, ale masz rację koleżanki z mniej "zapracowanych działów" 5 tzazdroszczą troszkę wyższych pensji w naszym wydziale ale od rana kwaka, potem o 15 trzasną drzwiami a ja segregatory pod pachę i dale do pracy:(
teraz tyle się byczę ,że szok...koleżanka mi powiedziałam ,że jak mogę to mam iść na wychowawczy bo jest tyle roboty ,że szok ona czasem do 22 zachrzania to i siedzę w domku, bo dziecko bym widziała od święta. Aż się będę bałą wracać...a tak szczerze to powoli będę się rozglądać za czymś innym mniej absorbujacym ...ale wiecie jak to jest ...z pracą.

Nikula, myślę, że taka mądra, zaradna i ambitna babeczka jak Ty na pewno nie będzie długo pracy szukać. Powodzenia.

Dzięki:) w sumie zobaczę jak będzie jak wrócę wewrześniu zespól się cały wymienił została tylko jedna koleżanka z biura, kierowniczka tez młoda i ma dziecko, może nie będzie tak źle ;) ale nie na długą metę po fundusze UE nie dla mnie uczę się i uczę i coraz głupsza w tym jestem...a odpowiedzialność spora, ja bardzo bym chciała pracowac jako szkolny doradca zawodowy ale tutaj nie mam szans, w każdym bądź razie trzeba będzie coś pomyśleć:)

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Dzięki, ale ja ebooków nie mogę czytać, oczy strasznie od tego bolą. Mam problemy ze wzrokiem od dziecka, kilkanaście lat nosiłam okulary( na początki +4,5 później w okresie dojrzewania wada zaczęła się zmniejszać na szczęście), nadal powinnam, ale już mam ich dość. Zakładam czasem w domu czy do kompa. Myślę nawet, że w ciąży jeszcze pogorszył mi się wzrok i że ktoś powinien mi du... skopać za to, że nie idę do okulisty ale póki co nikt nie chce tego zrobić:Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doanliubb3i8j7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...