Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość werka71

Co na zaparcia i wzdęcia?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość werka71

Dziewczyny, mam problem z trawieniem. Mój metabolizm jest bardzo wolny, a co za tym idzie bardzo często zdarzają mi się wzdęcia i zaparcia. Z czasem stało się to dla mnie bardzo męczące, co poradzicie? Macie jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandra_P

Może pijesz dużo gazowanych napoi? Nie ma nic gorszego, od nich od razu mam wzdęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaparcia to naprawdę problem cywilizacyjny - zawsze trzeba zacząć od uregulowania diety i wyeliminowaniu rzeczy które te gazy zwiększają.
Tutaj jest fajny artykuł naszej pani ekspert do której można spokojnie się odezwać na naszych forum.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie dużo zależy od diety jaką stosujemy i od trybu życia. W razie wzdęć mi szybko pomaga espumisan, ale staram się uważać na to co jem i nie jeść w pośpiechu.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaj44j6npfr40t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2s8fwoxc2zo6y.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MarthaP

Mi pomaga łyżka kminku przed wiekszym posiłkiem :) Słyszałam też o sokach z aloesu. Podobno po nic jest petarda :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinga_Z

Przeczytałam na forum i próbowałam espumisan i na mnie jakoś nie działa :( Myślę o czymś co by mi pomogło oczyścić organizm, bo zapowiada się to na dłuższy problem i jednorazowe rozwiązania nie pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aneta33

O tak ! Surowe jabłko i kawa :D A później modlisz się by to już się skonczyło :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mama_pawelka_1985

Hm... ja jestem zwolenniczką naturalnych produktów. Myślę, że soki z miąższem i wprowadzenie do diety zupy krem załatwi sprawę. Kuchnia polska jest smaczna, ale ciężka :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roksanna

Wzdęcia i zaparcia nie biorą się z niczego, jesteśmy zapracowani, przemęczeni, przykuci do biurka i wszystko się odkłada co zjemy. Na oczyszczanie mogę polecić sok owocowy z noni , po dłuższym piciu pomaga w regularnym wypróżnianiu i oczyszczają się jelita.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JoJoanna

Ludzie to sobie nawet sprawy nie zdają co się dzieje w ich jelitach... Czasem warto sobie zrobić tzw. dzień "płynny", czyli jeść jogurty, zupy krem, pić wodę, czy soki z aloesu oczyści organizm i przyśpieszy metabolizm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tom_Dan_1

Też słyszałem o tych "płynnych dniach", może warto spróbować, zwłaszcza teraz, po świętach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to możliwe, że mogę mieć wzdęcia od siemienia lnianego? Zawsze myślałam, że to cudotwórcze a teraz mam wrażenie, że mam po tym wzdęcia:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też co jakis czas mam takie problemy, nawet przez pare dni lubi mnie trzymac... :/ nic fajnego. Próbowałam jabłek, troche pomagaja ale to jeszcze nei to co powinno byc. Nie słyszałam o tych płynnych dniach, chyba sobie wypróbuje, może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...