Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kłucia w pipi, mnie zaczęło właśnie kłuć, ale to na 99% po badaniu bo trochu doktorek tam dzisiaj pogmerał :D No i brzuch mnie zaczął boleć jak na @.

Ale tak jak piszecie lepiej się na 100% nie nastawiać każdym objawem, bo później rozczarowanie wkurza...
Lepiej zaczekać na pewne objawy, mocne skurcze, odejście wód i wtedy alarm i wio na porodówkę ! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Czesc mamusie

Melduję sie oczywiście w dwu paku...termin mam na za 10dni ale chyba nic nie wskazuje na to zebym miala urodzic wczesniej:( nawet najmniejszego skurczu nie mialam jak do tej pory. Moja mała juz nie jest taka mala na ostatnim usg w zeszla niedziele to byl 38+1 wazyla 3520 wiadomo +- 200g no ale fakt faktem jak urodze w terminie to jak nic 4kg bite jak nie lepiej dlatego tak ja codziennie prosze zeby juz wychodzila,wczoraj nawet kupilam ta pilke i dzis sie troche pokrecilam na niej moze to cos pomoze. A moge jedynie ponarzekac na straszny bol w okolicach kosci lonowej bol nie z tej ziemi nawet gdy jak leze chce noge podniesc delikatnie do gory. Wiec u mnie to chyba tyle.

Oczywiscie czytam codziennie i tak zazdroszcze mamusiom ktore juz maja swoje maluchy przy sobie. Ale widze ze roznie bywa z tymi porodami u jedbych objawy sa juz od kilku kilkunastu dni a porodu ani widu ani slychu a u niektorych zadnych objawow i akcja sie rozkreca w ciagu kilku godzin i pojawia sie malenstwo-troche mnie to pociesza ze moze i u mnie tak bedzie...:)

Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamusiek,a dla tych w dwu paku cierpliwosci!:)latwo powiedziec sama nie mysle juz o niczym innym eh:)

https://www.suwaczki.com/tickers/5b098ribpvkjd9gk.png

Odnośnik do komentarza

dziewczynki rozpakowane wpisywać w tabelce grudniowych mamusiek że już dzidzia jest - może to ns pozostałe w dwupaku zmobilizuje do roboty :)

Lenson - ja już nie będę męczyć męża w sumie sama jestem tak obolała, że bym mu się dotknąć nie dała

Młoda fasolka to jest patent - będą skurcze, odejdą wody i dopiero wio na porodówkę... tak się właśnie podczas kąpieli zastanawiałam.

Pateczka no to jesteś w prawie identycznej sytuacji co ja - ja mam 11 dni do dnia zero :)

a ja dziś zauważyłam, że się mleczko naturalne ekologiczne wydobywa z piersi... i dało mi to do zastanowienia że to może ciało się przygotowuje, może to za chwilkę... kolejny objaw do moich bóli i zdychania dzisiejszego - tydzień czasu masowałam sutki bo miałam płaskie i położna kazała je do karmienia przygotować.. co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

RudaOpole lśliczny syneczek;)i super małpka;) trzymam kciuki za karmienie, ja po cc też miałam problem ale próbował choć ciężko było i nie raz myślałam koniec z tym, a teraz jestem szczęsliwa że wytrzymałam;)

Mimi ekstra brzucholek ;) zobaczysz za chwile będziesz robić zdjęcia maleństwa ;)

Vanessa i Nuria trzymam za was kciuki, żeby wreszcie się coś ruszyło.

Agnesmagnes spokojnie z tym ktg u mnie też nic się nie działo i mialam tylko jedno ktg bo nie było potrzeby robić więcej no i jedno jak już byłam w szpitalu na oddziale.

Marta89 GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szybko poszło, szkoda że mąż nie mógł być z tobą ale najważniejsze że z małą wszystko dobrze. Powodzenia z karmieniem!!

Megi a kiedy u was się zaczęły kolki ?? Kuba dziś ma 10 dni i zaczynam się stresować że zaraz i my będziemy walczyć po nocach.

Nati trzymam kciuki żeby wyniki się poprawiły i żeby nie było potrzeby hospitalizacji.

AASIAK POWODZENIA !!!

Maee trzymam kciuki żeby wszystko poszło sprawnie!!!

MartaA mój to sama ma z sikaniem czasem wszystko ładnie i przebieramy chwile a czasem to idą trzy pampersy i jeszcze z dwa komplety ubranek, no taki urok chłopców że lubią fontanny ;) Moje biodra też się zwiększyły ale nie wiem o il cm bo strach spr;)

Dziewczyny wy już macie wizyty z bioderkami a ja mam termin dopiero na 12 lutego, czy któraś wie do którego tygodnia trzeba zrobić pierwsze usg bioderek ?

mamaMa gratuluje Marianki (piękne imię, moja koleżanka która jest w ciązy bardzo chciała mieć Mariankę ale dziś się dowiedziała że będzie Staś;) wspaniały poród, jestes do tego stworzona !!!

Monikam super chłopak widać że duży i jak poza ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Hej! Melduje się w dwupaku :)

Gratuluję nowym rozpakowanym :)

U mnie spokój, robię pierniczki, stroiki itd. Codziennie mam jakiś plan na dzień. W poniedziałek wizyta, jak dotrwam :P ale na razie cisza. W nocy śpię tak sobie, jak się za wcześnie położę to później pobudka o 3 i wiercę się do 6. Mała cały czas się rozpycha, no chyba że jestem na ktg to wtedy siedzi cicho i ani drgnie.
Czytam was na bieżąco, ale po prostu u mnie jest tak spokojnie że aż nudno i nie mam co pisać :)

[http://s3.suwaczek.com/201501051556.png

Odnośnik do komentarza

alusia gratulacje i ty sie wkoncu doczekalas!

Olusia sie juz dlugo nieodezwala pewnie juz urodzila

Pragosia ze ty jeszcze masz takie sily,podziwiam!

Marysia kolki sie niby zaczynaja okolo 3 tygodnia.

Pateczka jeszcze troche cierpliwosci!

Fasolka sliczny ten wözek.

Lenson a brzuch ci nieprzeszkadza? Bo mi przeszkadzal i w ostatnim miesiacu ciazy z moim nieumialam spac przez brzuch a od tylu niemialam zadnych satysfakcji! Jak ty to robisz kobieto?

mamaMa sczesciara z ciebie! Gratulacje!

Mae bedzie dobrze ,niemartw sie! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie zdecydował lekarz ze indukcja będzie jutro z rana. Ktg które robili później były lepsze ale przy jednym skurczu znów był spadek tętna. Dlatego chcą sprawdzić jutro jak się zachowa maluszek przy porodowych skurczach i wtedy decyzja czy poród SN czy cc.
Sprobuje pospać choc trochę przed wielkim dniem. Co ciekawe nie dadzą mi oksytocyny tylko chcą zacząć od cewnika. Rozwarcia nikt mi do tej pory nie badał. Mam cicha nadzieje ze jakieś mam tylko o tym nie wiem,heh.

Odnośnik do komentarza

Marta89, polecam medelę, ja mam r. M. Bez nich nie karmiłabym piersią. Cena ok. 40 zł. Są bardzo cieniutkie i dobrze przylegają.
Laktator mam Medelę Mini Electric i z moim nawałem pokarmu radzi sobie świetnie.

MartaA, już przywołuję się do porządku. Czytam Was na bieżąco, ale nie mam czasu odpisać. Postaram się to nadrobić.

monthly_2014_12/grudnioweczki-2014_22558.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Nuria, 3mam kciuki. Mam nadzieję, że tym razem się uda i niebawem będziesz tuliła swoje Szczęście.

Vanessa, KariKari, MłodaFasolka i inne nierozpakowane Mamuśki, nie zazdroszczę Wam tego oczekiwania. U mnie wszystko zadziało się bardzo szybko, 3 tygodnie przed terminem, więc nie przeżywałam tego zniecierpliwienia co Wy. Jak będę miała chwilkę czasu, to napiszę Wam, jak to wszystko wyglądało. Teraz z perspektywy czasu, opowiadając moją "historię porodową" najbliższym, sama się śmieję z momentu odejścia wód płodowych. W moim wypadku to był raczej Ocean Wód Płodowych :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Wow..ile síe dzieje :-) gratulacje dla kolejnych świeżo upieczonych mam ! :-)
Nakładek nie uzywalam wiec nie moge pomoc.
Nuria badz dzielna... :-* juz niedlugo sie skonczy to czekanie..
Marta a . Klade malego na podklad do przewijania , na brzuszek pieluszke , pod dupke rozlozonypamper i skóra trochę oddycha.. A na plesniawki kupilismy apthin,taki plyn którym síe smaruje dziaselka..

Wiecie co wczoraj była u mnie tesciowa, za wszelką cenę próbowała mi pokazać że uspokoi i uspi Malego.. Mowilam jej kilka razy żeby mi go podała na ręce bo już mi serce pekalo jak slyszalam jak płakał, a ona to ignorowala.. nie będę jej dziecka z rąk wyrywać, w końcu odpuscila jak już młody całkiem síe rozkrzyczal, wzielam go na rece, przytulilam i dosłownie w sekundę síe uspokoił :-) to było cudowne.. Wiem z teorii że dzieciątko czuje zapach mamy itp itd, ale jak mi wczoraj synus to zademonstrował, to naprawdę niesamowite... Jeszcze większą więź odczulam.

milego dnia kobietki :-*

Odnośnik do komentarza

gratuluje wszystkim Mamusią :) jejus jak ja bym chciała być po wszystkim , jutro tak więc na 9 stawić sie mam w szpitalu i będa mi robić test OCT , jak czytam nuri ze to nic nie zadziałało to smutaśno mi sie robi , bo jutro mam mniec tylko jedna podana kroplówke i jak nie zadziała to do domu , i dopiero 31 znowu ale w tedy już do skutku :( a jak tak bym chciała żeby sie udało nie nawidze rozłąk z moją córcia :( ehh

Odnośnik do komentarza

Nuria 3maj się Kochana ! Moim zdaniem (nie jestem lekarzem oczywiście) nie powinni już Cię męczyć, no i maluszka i zrobić CC. Wydaje mi się, ze jak "całą" ciąże była cisza, po kroplówkach i baloniku cisza to nic sie nie rozwinie. A tak zrobiliby CC, szybko i po sprawie. Ale to tylko Lenson pisze, nie lekarz :))

Marta A, mieliśmy przerwę 2 miesieczna, bo mój sie bał, ze bedzie Małego w główkę pukał a ja, ze jestem tam tak ciasna, że bedzie bolało. No i troche boli, mój juz nie mysli o pukaniu w głowke, tylko żeby synek już wyszeł, bo tez juz zmęczony jest tym czekaniem, no ale brzuch nie przeszkadza, bo ja mam tylko piłkę z przodu i naprawdę małą. Nikt nie wierzy, ze juz mam termin z takim brzuchem małym. :D

Vanesa mam nadzieję, że w weekend coś sie nsturalnie rozrusza u Ciebie. A jakies skurcze masz?

soqlka, urodzilas najlepiej jak moglas, przed terminem, bez oczekiwania, chyba z zaskoczeia, nie? tak najlepiej. Zazdroscimy :D

Mae powodzenia ! trzeba byc dobrej mysli, lekarze zp ewnoscia wiedza co robią.

madziara, Dand i Olussia nie urodziły, bo widziałam na fejsie, ze sie udzielają :)
A co z resztą : kowalcia, Monia??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...