Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej pisze jak tylko mam komputer ;) niech ten remont się skończy jak najszybciej bo nawet nie mam ciągłego dostępu do Internetu przez te przeprowadzki i wyjazdy ;(

Madziara super że wizyta udana ;) oby gbs dobrze wyszedł.

Kari spokojnie wszystko z tobą dobrze ;) imię ostatecznie można wybrać jak maleństwo będzie na świecie. Moja koleżanka całą ciąże miała mieć Pole a teraz ma Zuzie i nie wyobraża sobie że było by inne imię ;)

AgaPo jak zobaczyłam twój suwak to się za głowę złapałam jeszcze tylko 9 dni, to nawet nie liczba to już cyfra ;)

mamaMA ja mam wizyty co 2 tygodnie po 36 tc.

Iza-majka gratulacje dla mamy bliźniąt, oj tak ciężko będzie miała ale da rade, moja mama urodziła po mnie i siostrze (bliźniaczki) brata własnie w odstępie 1,5 roku. Mówi że dawaliśmy czadu że nie miała pomocy bo teściowa w pracy ale jakoś udało się odchować potworki;)

Sówko moja kruszyna też nie chce się przekręcić i grozi mi cc ja mam zgłosić się 8 na oddział chyba że 3 na wizycie okaże się się raczył współpracować ale jak na razie się nie zanosi. W którym tyg u ciebie ostatecznie podjęto decyzje o cc, ja byłam na wizycie w 36, 4 ale są jeszcze szanse na obrót a potem będę w 38,4 i tu już ma być ostatecznie wiadomo czy cc czy nie.

Aleksandra to jesteś pierwsza w kolejce do rozpakowania, trzymam kciuki ;) co do wagi z usg nie ma co się jej sztywno trzymać bo mogą występować duże wahania.

Olusia nie denerwuj się tym dupkiem z uczelni. Idiota jakiś i tyle:(

Jem truskawki co do półki nad łóżeczkiem u mnie zdecydowanie odpada, czasem jestem tak na Maksa nie porada że na bank bym coś zrzuciła;( Ja pieluszek terowych wzięłam 5 i chyba z 2 flanelowe.

Nuri spokojnie na pewno nie będziesz w ciązy tak długo jak słonica daje ci słowo;) mnie ZUS też wkurza co prawda nie tak bardzo jak ciebie ale kasa powinna być na koncie 20 jest 24 i tu dalej nic a wiadomo jak te dni przed wypłatą się dłużą ;(

Caroline oby was szybko wypuścili ;) i oby pokarm pojawił się szybko i można było spokojnie bez nerwów karmić. Tantum rosa mam już spakowane do do kosmetyczki szpitalnej ;)

Lenson super że ozdrowiałaś ;) i super że takie wieści po wizycie. Teraz pytania kto będzie pierwszy ty Czu Aleksandra ;)

Asiek25 super że wizyta udana ;) teraz jeszcze dwa tygodnie i można rodzić ;)

Dziewczyny jestem odcięta od wagi, przez remont, i dziś z barku laku zmierzyłam brzuch centymetrem krawieckim i w szoku byłam wszyscy mówią jaki mam maly brzuszek że nic nie przytyłam tylko brzuszek urósł i takie tam a mi miarka pokazał 106 cm aż dwa razy spr czy się nie pomyliłam. Zapisałam sobie ten wynik z data i tygodniem ciąży, zmierzę się jeszcze z dwa razy a potem po porodzie dla porównania ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Aleksandra – no pięknie z tym rozwarciem :) Może będziesz teraz kolejną rozpakowaną mamuśką. Czekamy na wieści jak się sytuacja rozwija!
Olussia – straszny cham z tego prowadzącego. Tak jak dziewczyny piszą, ja bym tego tak nie zostawiła. Poprosic o skopiowanie postów z forum, które wyraźnie sugerują, że pisze o Tobie. I lepiej się pospieszyc z tym, bo gościu może to wykasowac ze strachu. Żeby mieć twarde dowody, że coś takiego się faktycznie stało. A nie, że po prostu jakieś roszczenia masz bo nie zaliczył. I do dziekana, dyscyplinarka się należy skur.... za takie postępowanie.
madalena0803- witaj w grudniowym gronie :)
aasiak – moja kotka właśnie śpi z nami w sypialni albo na fotelu w salonie. I nie wiem czy jest sens jej tego oduczac. Wolę, żeby spała u mnie w nogach niż żeby wskakiwała do łóżeczka.
KariKari – nie jesteś szalona z tym imieniem. Spojrzysz na małą buźkę i wtedy będziesz wiedziec jak nazwiesz córkę.
Młoda Fasolka – biedny ten twój mąż. Uważaj na siebie, żeby się nie zarazic o ile się da.
Lenson – do lekarza z takim gardłem. To już nie brzmi jak „zwykłe” przeziębienie. A co rozwarcia. Kobito, ty masz termin podobnie jak ja! Nie strasz mnie, bo ja chcę jeszcze 2 tygodnie wytrzymac. A nie mam zielonego pojęcia jak wygląda moja szyjka bo nikt mi jej nie mierzy i nie bada.
Jemtruskawki – jak półka solidnie zamocowana to czemu nie? W sumie to ona stwarza tylko zagrożenie jeśli spadnie. Albo pomyśl faktycznie o tym organizerze jak dziewczyny piszą.
Nuria – współczuję tego burdelu z ZUSem. U mnie macierzyński też ciągle nie załatwiony. Za tydzień oficjalnie mam przejsc na urlop a tymczasem ciągle mi go nie przyznano. No i wypłata w grudniu wisi pod znakiem zapytania. Pójdż szybko dzisiaj spac.
Carolinee – trzymajcie się dziewczyny i nie poddawaj się z karmieniem. Nie ma co głodzic, ale próbowac dokarmiac piersią warto.

No i po co Młoda Fasolka pisałaś o tym kebabie :( Teraz nie mogę przestac myślec o fast foodzie i zaraz jadę na stację benzynową po hamburgera z frytkami...
Ja mam w tygodniu śmiesznie, bo dwie wizyty. Jutro u lekarza rodzinnego standardzik ciśnienie, mocz itp. i pobranie krwi na czynnik Rh. A w czwartek u położnej będziemy rozmawiac już o samym porodzie co i jak.
Dzisiaj położyłam się spac o 5 tej rano. Plan nie spania nie wypalił, bo uznałam że nie chcę funkcjonowac w trybie zombie. To się wyspałam do 13 i duuuże energii dzisiaj złapałam i dobrego nastroju. Jako że po wielu dniach po raz pierwszy dziś nie padał deszcz to wybrałam się na spacer. Nie był za długi bo mnie chwyciły bóle jak na @ po drodze, aż do kręgosłupa promieniowało. Ale potem w domu jeszcze uporządkowałam rzeczy w szafkach, zrobiłam pranie, mycie naczyń i ogarnęłam jakieś papiery. Jeszcze bym coś porobiła ale uważam, że nie ma co przesadzać.
Dowiedziałam się dzisiaj, że moja paczka z zamówionym fotelikiem, wózkiem i materacykiem w ogóle jeszcze nie wyruszyła z Polski :/ Aż się boję, że naprawdę urodzę zanim to do mnie dojdzie i będę pożyczać od kogoś fotelik.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

No to ja już siedzę z hamburgerem w dłoni :D
W ogóle wczoraj odkryłam na udach rozstępy. Prawie całe 8 miesięcy był spokój, aż tu na sam koniec... Na brzuchu też jest zarys jakiejś podejrzanej siateczki i obawiam się, że to będzie to samo :/ Teraz ciągle się oglądam czy gdzie indziej na ciele się nie pojawiły, ehhh...

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Mae smacznego ! :) hihi

Vanesa, ja bardzo chciałabym jednak dotrwać chociażby do tego 1.go grudnia, ale wiadomo to nie ja wybieram !
a w niedziele mamy jechac do mojej siostrzenicy na urodziny !

asiek, skurcze mam, twardy brzuch w sumie cały czas. Tylko, że sukrcze sa u mnie niezbyt bolesne, cały czas tylko jak na @. Może ja po prostu już sie do nich przyzwyczaiłam ? a synek waży gdzieś ok 3kg dziś wyszło, 2 tyg temu 2800 ale tam był chyba bład pomiaru, bo w ciagu 2 tyg. przybrałby aż 800g, wiec 2 tyg temu pewnie było ok 2600 a teraz pasowałoby te 3kg :D

Asiek a Ty nie rodzisz w Gdańsku? :D bo ja na Klinicznej, dziś porodówke ogladałam :P

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się dzieje, ale obudziłam się przed 8 i jestem padnięta. Wszystko mnie boli i jestem zmęczona nocnym wstawaniem co godzinę na siusiu. Cały dzień przeleżałam w łóżku. Nie miałam siły iść dziś do ginki
Zmartwiłam się, bo ginka powiedziała mi dzisiaj, że córeczka mało waży. W 33t5c ważyła 2125g i żeby dobiła do 3200g :( Mamy zważyć się jeszcze ok 37-38tc i wtedy zapadnie decyzja o ewentualnej wcześniejszej cc :( jeśli córeczka będzie mało przybierała. Kurcze przytyłam normalnie 13kg, sama już nie wiem. Wystraszyłam się i boję się o córeczkę
Lenson zdrówka życzę, super wieści, fajnie, ze po wizycie wszystko ok
MłodaFasolka widzę, że teściu złożył zamówienie :) oj smaku narobiłaś mi tym kebabem :)
Jemtruskawki to mamy takie same godziny nocnego wstawania 0:30, 1:30, 2:30 itd. Zegarek mogę ustawić haha My nie montujemy półki nad łóżeczkiem, bo nic innego oprócz naszego i córeczki łóżeczka nie zmieści się. Mogę zapomnieć nawet o przewijaku, bo niby jak ją przewinę :( W zestawie do łóżeczka dostałam przybornik, a przewijać będę na naszym łóżeczku. Do szpitala mam spakować po 5szt pieluch flanelowych i tetrowych
Marysia gratuluję Twojej koleżance córeczki, duża :)
Madziara u mnie do szpitala też trzeba wszystko spakować. Jakoś nie mam weny i siły na pakowanko :( fajnie, że po wizycie wszystko ok
Madalena0803 witam nową mamuśkę na forum
Olusssia7 wykładowca - profesjonalizm pełną gębą. Brak słów. Zgłosiłabym to do dziekana.
Sówka25 już nie dużo Ci zostało :)
4leks4ndr44 zaczęło się, no to czekamy na dalsze wieści
Carolineeee jeszcze trochę i będziecie w domu, a pokarmem nie przejmuj się. Będzie
Asiek25 super, że po wizycie wszystko ok

Odnośnik do komentarza

Gabi- Spokojnie, jeszcze maleńka ma czas żeby dojść do właściwej wagi. A dzisiaj na wizycie nie mówiła Ci ile może ważyć? Na pewno będzie wszystko dobrze.

Mój mały synuś świruje w brzuchu aż miło, rozciąga się przeciąga... Mężuś twierdzi, że jak przyłożył ucho do brzucha to słyszał bicie serduszka. Aż się odkleić nie mógł. :) Poczytałam w necie i faktycznie jest to możliwe... :]

Ehh czeka mnie samotna noc... Męża nafaszerowałam lekami i śpi dzisiaj w stołowym. Chociaż przez 2 noce. Co prawda jak miałam złapać bakterie to i tak złapałam...
Ale przynajmniej się wyśpię, bo jak jest chory to chrapie jak ciągnik! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Gabi- ja bym się na zapas nie martwiła. Dzieciaczki są różne, nie można wymagać aby wszystkie miały w danym tygodniu wymiary książkowe. Przyjęło się, że w 34 tygodniu dzidzia ma około 2300, więc niewiele więcej niż Twoje maleństwo. U nas na wizycie 35tyg+6dni ważyła nie więcej niż 2500 a podobno na tym etapie malutka powinna ważyć 2800 :) Wcale się tym nie martwię, bo po prostu uważam, że jest zwyczajnie drobna. Ja przytyłam niewiele bo 9kg, teraz ważę 65 kg, ale mi lekarz ani przez chwilę nie zasugerował, że za mało ważymy.
Co do przewijaka, ja też mam tylko ten na łóżeczku, tak mi nawet wygodniej. Bo co zagracać mieszkanie.

Odnośnik do komentarza

A ja dziś mam bardzo słaby dzień. Być może moja córeczka też dziś wreszcie korzysta, że nie latam jak szalona i odpoczywa, ale troszkę mnie to nie ukrywam stresuje. Dała mi pospać w nocy i nad ranem też była bardzo spokojna, około 20 gdzie zwykle byla najbardziej aktywna ani drgnęła, aż zmusiła mnie do wepchnięcia w siebie kilku kostek czekolady żeby sprawdzić czy się poruszy. No i zrobiła to bardzo mozolnie, nie wiem czy mam jechać to sprawdzić czy po prostu taki ma dzień lub zwyczajnie coraz mniej miejsca ? Martwię się jak głupia.

Odnośnik do komentarza

Gabi nie martw sie ! dzieciaczki sie rodza roznej wagi :) widzisz magda111 lekarz jej mówił ze mały za maly 2700 a urodził sie 3200 wiec jak widac usg tez sie myli bedzie doberze :)

Jemtruskawki ja też kilka dni wstecz miałam taka sytuacje i wieczorem chciałam jechac na ip ale wziełam ciepły prysznic zjadłam ptasie mleczko i sie mała obudziła :) jak dzis twoja mała bedzie słabo dawała znac to jedz na ip sprawdzic dla spokoju .

Moj skarb znowu przespał cała noc a jak tata M wstaje do pracy o 6 to mała też sie budzi :) mój skarbek kochany :*

Właśnie wcinam sniadanko :) za oknem zimno -1 dzis u nas tez ma popruszyc snieg ale od jutro znowu ma byc lepiej :)

Lenson asiek25 maluszki napewno wytrzymia jeszcze do pon :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Witam tak wiec maz od delegowany zalatwia dzisiaj sprawy i ma.badania idzie na prawko CE tak wiec bedzie zmienial prace , tyle ze w domu bedzie tylko na.weekendy ale puki jest musze sie.nim.nacieszyc. tak wiec z corcia po wizycie u lekarza okazalo sie ze ma zapalenie oskrzeli i.antybiotyk,eh. Gabi nie martw sie waga moj gin powiedzial ze synus tez nie bedzie.duzy i dlatego dobrze.by bylo by posiedzial dwa tygodnie zeby tak przybral.chociaz do 3200. Ale mowil ze kazdy lekarz ma inny przelicznik i inaczej liczy i te komputery sie czesto myla,

Odnośnik do komentarza

Jemtruskawki. Nie stresuj sie na zapas, moj synus czesto ma dni ze cisza i.oczywiscie w tych godzinach co najbardziej szaleje tez.cisza, ale sa dni ze calymi dniami sadzi mi kopalki i sie przeciaga, albo tylko na odczepnego jak zjem cos slodkiego, ale jak tak sobie do niego mowie to czesto mi odda kopalkiem.albo pogila.he, lekarz mowil ze dzieci tez chca spac ze jeszcze nie maja swojego trybu , i.roznie z.nimi jest a czasami maja dni.leniuszka ze aby machna raczka albo pogilaja a my jak chodzimy nie zawsze.czujemy

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, tak sobie do Was zaglądnęłam żeby trochę powspominać :)
Zazdroszczę Wam tych chwil które Was czekają i tego wielkiego brzucha też :D
Jeśli macie małego dzidziusia w brzuszku to tylko dla Was lepiej, będzie Wam go łatwiej urodzić. Ja miałam 4400g i poród sn się nie udał. Nie mniej nawet jeśli czeka Was jeden z najbardziej męczących dni w waszym życiu, to pamiętajcie że będzie to jeden z najcudowniejszych dni, wspominanych chyba przez całe życie :)
I z takim, pozytywnym nastawieniem marsz na porodówkę!
Powodzenia dziewczyny. Życzę Wam ślicznych bobasków i łatwych porodów.

http://www.suwaczek.pl/cache/673b0f16bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9ee138bc50.png

Odnośnik do komentarza

Mangolia jeszcze ty mozesz pojsc pierwsza i nam zdac relacje hi, ja slyszalam dobre opinie na temat klinicznej, moja siostra rowniez tam rodzila, i nie.narzekala . Zdecydowalam sie tam. Corcie rodzilam w wojewodzkim i uwazam ze byla tam w tedy rzeznia strasznie zle wspominam porod , po porodzie. Ale kazda ma inne zdanie na ten temat. Lenson jak tam trzymasz sie?? Ja jutro jeszcze.musze badania zrobic czy nie mam bialka w moczu. W sobote imprezka hi to sie objemy

Odnośnik do komentarza

witam Was :)
u mnie też śnieg za oknem czyli zima :)
wczoraj zakończyliśmy SR i trochę szkoda, bo fajnie spędzony czas, fajni ludzie i atmosfera... no cóż coś się kończy by coś innego zaczęło...
śniadanko zjadłam i wróciłam na drzemkę do łóżeczka

piszecie o wadze Maluszków i nie mamy sie co martwic bo każde dziecko ma inną budowę i inaczej będzie przybierać na wadze więc spokojnie... mi też pani doktor mówiła, że Malutka jest drobna ale nie martwię się bo zdąży przytyć a mi będzie łatwiej urodzić....
jutro badania zrobię a w czwartek wizyta - ciekawe czy zrobi mi usg bo 3 tygodnie temu miałam robione... ciekawe co mi powie z tymi skurczami....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...