Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Gabi, tak już wiemy :)
Będziemy mieli synka a na imię damy mu Wojtuś :) co do kosmetyków, tak się właśnie zastanawiam jakie na sam początek będą najlepsze... :)
to będzie nasze pierwsze maleństwo i szczerze strasznie się boję, że sobie nie poradzę a jak pomyślę o kąpieli takiego maluszka to dostaje gęsiej skórki...
Słyszałam, że takiego noworodka nie trzeba kąpać w płynach do kąpieli itp.. bo niby się nie poci itd.. wiecie coś może na ten temat? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kyyng0nxq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9h00ct7ltb3wh.png

Odnośnik do komentarza

Kowalcia 88 witam;) i gratuluje córeczki;)super brzuszek;)
Madlenka nie będę pisać że musisz leżeć bo to już wiesz, napisze że dobrze że masz wizytę już za dwa tygodnie czyli jesteś pod stałą opieką i jak lekarz zauważy jeszcze gorsze zmiany na pewno zareaguje na czas.
Nuria ja też mogę zaproponować Kinga, Dallas 63, lub Rękę mistrza (ale to jest straszne bardzo jak dla mnie) lub Bezcenny Miloszewskiego.
Carolinee piekny brzuszek;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Madlenka dolanczam do dziewczyn i popieram ich zdanie,dlatego wiesz co masz robic ale wiem jakie nic nierobienie i lezenie jest meczoce ale za to pözniej bedziesz miala co robic,takze glowa do göry dasz rade i wszystko bedzie napewno dobrze zreszta widac po brzusiu ze bedzie dobrze!!!!!!!!!

Witam nowe mamy! Sliczne brzuszki!

olussia ja tez z ciekawosci pytala dzis o twardniejacy brzuch i mi powiedziala ze jak niejest to co 15 min albo co 30 min to to jest normalne.

Marta89 super ze jest wpozadku u ciebie tylko szkoda ze dalej niewiesz czy chlopczyk czy cörcia! ja bede uzywac kosmetyköw z Penaten bo sprawdzone i chwalone takze je kupilam.
Nuria jestemm tez za tym,lepiej nieczytac takich wiadomosci.

Vanesa35 pözniej bedziemy pisaly co nasze maluchy wyrabiaja,ile jedza,ile spia itd.. takze mysle ze bedzie kontakt dluzszy. Udanej wizyty!

Carolineee masz piekny brzusio niewiem co ci niepasuje!

Wkoncu pospalam troche bo te ostatnie dni siedzialam do 5-6 rano i 3-4-5 godzin pospalam i znöw na nogach ale teraz nadrobilam no ale jest juz 1 i pewnie teraz posiedze sobie wyspana do rana!

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczynki w ten słoneczny dzień. Widzę, że nie tylko ja miałam nieprzespaną noc. Nie mogłam zasnąć, jak padałam to oczywiście były wycieczki do łazienki :). Obudziłam się wcześnie rano z bólem głowy. Spałam raptem 4,5h. Na złość wczoraj wieczorem złapałam katar. Kiepsko się czuję :(
Madlenka piękne brzusio
Vanesa ja też słyszałam że johnson uczula
Martaa dzięki za info nt warsztatów.
Elciaaaa gratuluję synka, piękne brzusio

Odnośnik do komentarza

aasiak ja byłam w poniedziałek na warszatatach przesyłam linka: http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html
i jestem bardzo zadowolona z wiedzy którą nabyłam + dodatkowo pelno upominków dostałam więc polecam ;-))

dziewczyny piekne brzusie
Carolineee jesli chodzi o mój brzuszek to dobrze że Ala ma dużo miejsca w środku ale już o nakładaniu butów skarpetek czy nawet nalowaniu paznokci u nog moge zapomnieć dobrze że mój R mi pomaga bo bym sie załamała hihi ;-)) pozytywem duzego brzuszka tak jak mowilam jest duzo wod plodowych wiec mala ma gdzie plywac i to ze kazdy ci ustepuje miejsca bo mysla ze zaraz bede rodzic ;p;p

Odnośnik do komentarza

Witam przyszłe mamy :)

Gratuluje udanych wizyt dziewczyny.

Madlenka to teraz faktycznie, odpoczynek, odpoczynek i jeszcze raz odpoczynek. Trzymam kciuki aby się już nie skracała ta szyjka.

Carolinne dopiero teraz doszłam do Twojego postu :) Ślicznie urządzasz ten pokoik dla córeczki :)

Nuria ja też uwielbiam kryminały ! :) Właściwie mogłabym czytać tylko to. Bardzo podobała mi się seria Jo Nesbo z policjantem Harrym Hole ;) Ostatnio czytałam polski kryminał Nikodema Pałasza "Brudna Gra", może nie powalił mnie na łopatki ale nawet przyjemnie się czytało. A Ty co polecasz ?

Widzę, że wrzucamy brzuszki :) Pięknie je macie dziewczyny !

Ja też nie mogłam wczoraj długo zasnąć. Okropnie się męczyłam. Ale to chyba z nerwów, mamy teraz trochę problemów z bankiem w którym kredyt wzięliśmy na mieszkanie. Wygląda na to, że zawinili ale nikt się do tego nie przyzna a korzystamy z programu rządowego Mieszkanie dla Młodych i jutro trzeba wysłać wszystkie dokumenty a oni zwlekają....Dziś tam jedziemy i jeżeli nie potrafią tego załatwić to piszemy oficjalne pismo, aby nam wyjaśnili swoje postępowanie.

Mi jest też ciężko, zgaga się ostatnio uspokoiła ale zauważyłam, że jak tylko się zdenerwuje, albo przemęczę to zaraz boli, ciągnie i mały napiera na dół :( Więc jak lekarz powiedział staram się nie przemęczać, nie chodzić za dużo itp. Szczerze to jak stara babcia się czuję, bo drepcze a nie chodzę, ale nawet nie da się inaczej jak to tak boli wtedy.

Madziara dobrze, że zniosłaś tą glukoze :) Ja przez całą ciąże boleśnie odczuwam wkłuwanie igłą. Co jest dziwne bo wcześniej oddawałam krew i nigdy mnie to nie bolało.

Marysia powodzenia z glukozą :)

Też się pochwale brzuszkiem :) Zdjęcię robione na początku 26 tc.

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_16533.jpg

Odnośnik do komentarza

Jakie piękne brzuchole!!! :)) Rosną w oczach :)

Gabi82
To na pewno babcia z dziadkiem są przeszczęśliwi i odliczają czas do grudnia..:) Moi dziadkowie mają już prawnuczki-córki mojej siostry, ale za to babcia i dziadek mojego K doczekają się pierwszego prawnuka i jak widzę ten błysk radości w ich oczach, to wyraża on wszystko, nie muszą nawet mówić jak bardzo pragną doczekać prawnuka i patrzeć jak rośnie, wystarczy spojrzeć na nich i wszystko jest jasne:)
Czekamy na fotkę łóżeczka:)

Vanessa35
też dziś bylam rano na krwi i moczu. :)
oby Mama przyjechała dotrzymać Ci towarzystwa:) ja też nie
znoszę być sama;/
Co do firmy to też słyszałam od położnej że Johnsons uczula wiele maluchów.. Jeszcze nie jestem zdecydowana na konkretną markę. Tak jak już Wam pisałam położna radziła nam na sr żeby wstrzymać się z zakupem kosmetyków do pielęgnacji, bo to czego skóra maluszka będzie potrzebowała zależy też od terminu porodu, np. przenoszone dzieci mają podobno przesuszoną skórę. Ponad to co mnie zaskoczyło, poleca żeby jako oliwkę pielęgnacyjną stosować np olej z pestek winogron albo kokosowy zamiast drogeryjnych oliwek

Marta89
U mnie te warsztaty są dopiero w październiku i to dopiero pod koniec. W bydgoszczy czyli i tak muszę dojechać 50 km, więc bardzo bym chciała i zapisałam sie ale nie jestem pewna czy będę się czuła na siłach żeby jechać:(
Za to niedługo w toruniu "bezpieczny maluch", mam nadzieję że uda mi się wziąć udział

Elciaaa90
Wojtuś- ślicznie:)

Nuria
Co do książek to ja ostatnio regularnie odwiedzam bibliotekę i po prostu co widzę w nowościach ciekawego to wypożyczam albo jakieś przygodowe lub takie typowo babskie coś w stylu Grocholi wybieram no i strasznie uwielbiam książki biograficzne:) Ale powiem Ci szczerze że dawno mnie nic nie porwało do takiego stopnia żebym mogła Ci polecić, zwłaszcza jeśli lubisz kryminały-bo z nimi nie mam nic wspólnego:P

iza-majka Marta A. Gabi82
ja też nie pospałam sobie.. mój K miał służbę na rano i jak wstawał o 5 to razem z nim wstałam.. Teraz bedę się snuła jak zombie.. bo po południu nie umiem drzemać, a wieczorem zasypiam koło północy najwcześniej

madziara1991
no to super że już po:) masz to z głowy! a kiedy wynik?
Ja ostatnio miałam GIGA siniaki na obydwóch rękach przez dwa tygodnie.. :/ pierwszy raz mi się takie zrobiły jak kiedyś jak w szpitalu mi żyła pękła. Ciekawa jestem czy po dzisiejszym pobieraniu mi zostanie taka pamiątka

marysia
powodzenia z glukozą:P

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

MoniC
Współczuję problemów z bankiem.. Niestety tak jest że petenci/klienci muszą się wywiązywać ze wszystkich terminów, zobowiązań itd, a jeśli nie to oczywiście wyciągane są automatycznie konsekwencje, a "góra" ma prawo coś zaniedbać, przeoczyć i nic nie możemy na to poradzić..:/
Ja o dziwo miałam jakieś dwa może nawet trzy tygodnie spokoju ze zgagą:) Pisze o dziwo bo mam przepukline przepony i juz przed ciążą mi dokuczała.. Wczoraj znowu o sobie przypomniała, ale najadłam się i położyłam więc pewnie dlatego.
No i również piękny brzusio masz :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

madziara
aaa.. no to jeszcze kilka dni.. daj nam znać jak wyniki:)
To trzecie kłucie jest najgorsze, bo o tyle o ile drugi raz można pobrać z drugiej ręki, to trzeciej już brakuje:P mi niby pielęgniarka przy trzecim pobraniu wbiła w inną żyłę niż za 1szym razem, ale to i tak nic nie dało. Mam tak jak Wy, ze przed ciążą nie sprawiało mi bólu wbijanie igły a teraz baaardzo tego nie lubię..

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...