Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

jemtruskawki- www.mojewypieki.com , wszystko piekę z tej strony i wychodzi ekstra! drożdżówki sprawdziłam już w większości i pycha są! zamieniam czasami nadzienia tylko :P A teraz znalazłam przepis na pączki dyniowe nadziewane dulche de leche i już puree z dyni zrobiłam, a jutro albo w sobotę będe robić :)

Polecam wam krem warzywny ( zupa jarzynowa potraktowana blenderem- pycha) i zupę krem cebulowo- porową lub z samej cebuli - pyyyszotka z grzankami ziołowo-czosnkowymi, rozgrzewająca akurat na jesien! Dla lubiących ostrzejsze potrawy polecam dodać pieprz cayene, jeszcze bardziej rozgrzewająca!

Objadłam się dziś goframi- mniam :D nie ma to jak swojej roboty! ( jak któraś chce przepis to mogę napisać :P ze starego zeszytu mojej babci, jak nie przypadkiem prababci ) :)

jestem padnięta i zaraz też chyba idę spać :D :D jakiś taki dzień dzisiaj nijaki :)

Lenson- i jak ta kawka? bo chciałam zakupic :P smakuje jak typowa zbożówka? i którą wersję masz?

Odnośnik do komentarza

Ufff jak dobrze, że już wieczór. Mam już dla siebie marynarkę i chyba wszystko kupiliśmy. Dostaliśmy też szampana bezalkoholowego ( i nie mówię tu o pikolo :P ) i właśnie wypiliśmy butelkę. Powiem wam, że pycha. Smakuje jak normalny szampan tylko nie daje kopa :P Byłam też u siebie w pracy w przedszkolu zawieźć zwolnienie, moje dzieciaczki rzuciły się na mnie do przytulania, głaskaly brzuszek było fajnie. Koleżanki mówiły, że super wyglądam, w brzuch mi tylko poszło, ale, że już duży jest. Synek był chyba też happy bo latał jak dziki po swoim mieszkanku. Wieczorem tylko na wkładcę zauważyłam ciemną wydzielinę. Zadzwoniłam do lekarza i powiedział, że widocznie miałam z dwa dni temu skurcze i stąd to. Ale ja nic nie czułam. Mały boleśnie się wierci ale to nie były skurcze.

Dzięki dziewczyny za uspokajanie mnie, jak tak człowiekowi ktoś powie aby zluzował i nie panikował to jakoś lżej ;)

Mae ślub mamy w tą sobotę, 25 października :) A powiedz kurtkę zamawiałaś w swoim rozmiarze czy wzięłaś większą ? Bo ja tak zaryzykowałam i zamówilam w bonprixie w swoim, tym bardziej, że wszyscy piszą, że zawyżają rozmiary.

Kari dobrze, że córcia się "odzywa" ;) na pewno jesteś spokojniejsza

111magda jeszcze trochę i dotrwasz do wymarzonego dnia.

Powiem wam, że ja też się zastanawiam, która pierwsza się rozpakuje ;)

Martaa89 ja robiłam tylko raz. Ale dziś rozmawiałam z koleżanką, która też jest w ciąży i ona robiła już drugi bo mają z mężem inną grupę krwi.

Młodafasolka sukienka super ! Aż sama mam ochotę coś kupić ;)

Lenson my nic ten teges bo lekarz powiedział, że teraz już lepiej nie, abym wytrwała jak najdłużej, bo jeszcze możemy młodego pobudzić do wyjścia :/ Ale ja tak sobie myślę, że jak już będzie bezpiecznie aby Mikołaj się pojawił to chyba można, tym bardziej, że to też trenuje nasze krocze. Właśnie a jak te warsztaty ?

jemtruskawki ale masz fajne łóżeczko !

Dobrej nocy wam życzę :)

Odnośnik do komentarza

Pada u mnie śnieg ! ! ! Siedziałam w oknie jak małe dziecko i patrzyłam na płatki śniegu, co prawda topnieje, ale sam fakt, że pada :D :D :D

Lenson, Aleksandra i reszta, która ma jutro wizyty, Powodzenia! I dajcie znać oczywiście :)

Carolinee- GOFRY? Jejku jak ja dawno nie jadłam! Miałam gofrownicę, ale spadła mi z lodówki i pękła. :( I jakoś zawsze jak mam kupić to znajdzie się coś ważniejszego... A też mam przepis babciny :D

JemTruskawki- Piękne łóżeczko i sypialnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Nuria niemam zadnych problemöw z nerwami i nieczuje potrzeby pisania z toba! Dobrze wiesz ze to bylo skierowane do mnie bo jak ci odpowiedzialam wiecej nienapisalas raczej nieudzielalas sie na moje pytania czy odpowiedzi takze oczym to swiadczy? Z twojej strony w kierunku moim nic do tej pory milego nieuslyszalam i zanim cos napiszesz pomysl 2 razy by nikogo nieurazic!

Lenson mi sie wydaje ze mezczyzni sie teraz bardziej boja zblizania bo widza nasze brzuszki i boja sie ze nas moga skrzywdzic a raczej ze potrzasna czy stukna w glöwke malenstwo,smieje sie bo wlasnie mi maz cos takiego powiedzial! Ja szczerze möwiac niemam zadnej przyjemnosci z tego bo brzuch przeszkadza ale mojemu nieodmöwie bo musi sobie jakos ulzyc.

Madlenka a mi sie sni czesto möj maly,poröd raczej nie,dzis mialam piekny sen.

Kari to teraz normalne z tymi ruchami bo maja malo miejsca,mojego czuje tylko jak sie rusza bo juz niema jak kopac.Kari ja jezdze autem tylko mam problem z wysiadaniem dlatego niejezdze juz malym autem tylko duzym,lepiej mi sie wsiada.

Vanesa za to jak bedzie juz po wszystkim to pewnie niewyjdziecie z tydzien z lözka i spedzicie wspaniale chwile!

Marysia a jeszcze troche bedziemy pisac o karmieniu,nieprzespanych nocach i zgubionych kilogramach!

mamaMa ja tez niewieze w kremy ani na rozstepy ani na zmarszczki ani na celulitis! Jak mam byc to bedzie,niezaradzisz niczym! Jak möwia Sport dobre odzywianie i swieze powietrze troche temu zapobiega a na rozstepy na brzuchu chyba niepomoze nic,ja juz otwozylam 6 butelke 125ml olejku od czasu ciazy,narazie niemam ale to narazie!

jemtruskawki narobilas ochote na ten basen ale samej sie niechce,kolezanki pracuja albo zajete,zreszta chyba juz bym z tego basenu nieumiala wyjsc!Co do brzuszka niemartw sie jeszcze moze sie wybic,ja widze dzien w dzien ze coraz wiekszy jest. Ladne lözeczko,tez mam ta karuzele nad lözeczkiem jak ty tylko jeszcze wszystko w kartonach.

Olusia wspölczuje ci teraz tak samej byc ale masz racje szkola najwazniejsza pözniej ulozycie sobie tu zycie.

MlodaFasolka ja teraz bez slodkiego zyc niemoge,przez caly dzien owoce warzywa zdrowa zywnosc a wieczorem wyröwnam slodkim i mam wyzuty sumienia.

mimi a czemu poszlas do lekarza po jedzeniu,niemialas isc na czczo?

Aleksandra,Lenson zycze udanej wizyty!

MoniC to mialas przyjemny dzien dzisiaj z dzieciakami napewno sie cieszyly widzac ciebie.Moni to czyli slub teraz w sobote?

MlodaFasolko a gdzie ty mieszkach ze pada juz snieg?

Megi co sadzisz o tym skandalu z tym paracetamolem,bralas je? Ja moze ze 4 wzielam na poczatku ciazy.

Sylwia cos dalej sie nieodzywa!
Wlasnie patrzac na ten sweter przypomnialo mi sie ze 8.11 jest slub brata meza,cywilny tylko ale niemam w co sie ubrac! I to bedzie juz 37 tydz o kurde chyba kupie sobie namiot i cos uszyje!
Dzis mialam zabiegany dzien zreszta teraz bede miala mniej czasu bo w poniedzialek dostajemy wkoncu upragniony klucz do domu i zacznie sie remont,wiadomo ze ja tam nic niezrobie ale szefem musi ktos byc! Zamawianie,kupowanie,wymienianie teraz sie zaczelo no ale kiedys bedzie koniec,mysle ze przed nowym rokiem sie tam niewprowadzimy,czyli do tej pory niebede miala dla malutkiego pokoiku! A tak bym chciala jak wy juz miec wszystko zrobione.
Dzis kupilam 2 staniki i papke elektryczna z Avent (mam nadzieje ze bede miala mleko) byla okazja takze ja kupilam najwyzej jak cos sprzedam. To chyba wszystko z dzisiejszych relacji,spijcie dobrze.

Odnośnik do komentarza

MoniC - kurtkę zimową kupiłam w Decathlonie jakieś 2 rozmiary większą bo była w promocji. To było na początku ciąży i wtedy wydawała mi się ok, że jest zapas na brzuch. A teraz noszę kurtkę kupioną w sklepie H&M którą przymierzałam. To było jakiś miesiąc temu-półtora. Nie jest dużo większy rozmiar niż noszę, ale ma potencjał ;> To taki typ kurtka-płaszczyk ściągana w pasie.

Powodzenia dzisiaj na wizytach i miłego dnia :)

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Dziś normalnie święto! ! Przespalam całą noc! Tzn od 0.30 do 6.30 ale to ciurkiem... ale jestem wyspana!!!! Śmieję się do męża że tak będę mówić za kilka miesięcy jak z synkiem się ogarniemy. .. hehehe. Musze wam powiedzieć że wczoraj byłam na sr i mieliśmy wycieczkę na porodowke. Ogólnie wszystko spoko. Tylko najbardziej hmmm zachwyciło mnie to że ja jako uczestnik sr będę rodzic w pojedynczej sali. Bo u nas są w sumie 3! Jedna to taka na kilka kobiet tylko oddzielona sciankami druga to do naturalnych i płatnych porodow a trzecia to właśnie normalna ale jedynka !!! Normalnie byłam w szoku.

Odnośnik do komentarza

witam dziewczynki w piątkowy poranek - mroźny bo u mnie -4,5 stopnia.... każdy musi wstawać a ja nie.... jupi :)
dziś postanowiłam nie siedzieć w domku a pojechać na miasto może coś sobie kupić
dziękuję dziewczynki za miłe słowa i faktycznie Malutka jest buziaczkiem do wnętrza ułożona bo szaleje - wczoraj popołudniu mega szalała co mnie cieszyło... dziś ją obudziłam pukaniem do brzuszka... uwielbiam to :)
fotki brzuszka i łóżeczka super :)
czekam na relacje z wizyt dzisiejszych - powodzenia dziewczynki :)
tak piszecie o jedzeniu a ja od kilku dni na nic nie mam ochoty.... jednie co mogłabym pic bez opamiętania... jakieś suchoty mnie dopadły aż usta mam suche

miłego dnia
pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Hej!
Ale mroźnie i pięknie na dworze! Uwielbiam taką pogodę :) tylko żeby jeszcze nie wiało
Dziewczyny a dacie przepis na gofry? Ja kiedyś robiłam ale chyba nie były najlepsze. Powiedzcie jakie wychodzą z Waszych przepisów? Takie podobne do tych co się kupuje w budkach? Chodzą za mn a gofry ostatnio strasznie ale te do kupienia w sklepie są okropne.

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Witam was w ten brzydki szary poranek :(
Normalnie światło w kuchni musiałam zapalić, żeby zjeść bo ciemno było. Idzie zima nie ma co ;/
Ale smaka robicie na te gofry :P

MartaA nikt mi nie mówił, że do diabetologa trzeba iść na czczo, poza tym kto by wytrzymał do 11 bez śniadania ;p Nie liczyłam w ogóle na wizyte w tym samym dniu pojechałam się dowiedzieć co i jak :) Ale mierze ten cukier od wczoraj po posiłkach i wyniki rewelacja;p oby tak dalej :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie w ten pochmrny poranek. U mnie zimno ale na plusie.

jemtruskawki - fajne łóżeczko a ubrankami się nie przejmuj zdążysz wyprasować i poukładać

kari - dziecko to tak jam my ma swoje humorki i jednego dnia się więcej rusza a drugiego mniej, najważniejsze, że się już nie martwisz i nawiązujesz kontakt z malutką :-), ja tylko lokalnie jeżdzę samochodę do przychodni zrobić winiki i spowrotem, a tak to mam szofera :-) męża

Moni C - fajne przeżycie musiałaś mieć, jak te wszystkie dzieci ucieszyły się na Twój widok i przytuliły się, aż zazdroszczę ...
To jutro noc poślubna :-) ?

Marta A - troszkę cierpliwości i Ty będziesz miała pokój dla maleństwa, popatrz z innej strony na to to Ty będziesz decydować co mają tam zrobić i jak, i z każdym zrobionym kawałkiem mieszkania będziesz się cieszyła
ja tak miałam jak kończyliśmy budowę i zaczęliśmy wykańczać pomieszczeni po pomieszczeniu,
a co do wyboru ubrania na ślub to na pewno coś sobie znajdziesz a namiot nie będzie potrzebny :-)

Lenson - u nas też posucha w zbliżeniu, może i mąż by chciał, ale ja mam jakąś wewnętrzną blokadę i na tym etapie nie sprawia mi to żadnej przyjemności, bo moje myśli są na brzuszku aby nic się z nim nie stało ... ale co się odwlecze to nieuciecze i później to sobie odbijemy :-)

Młodafasolka - sukienka super ! a kapcie jeszcze lepsze :-), ja też zamówiłam sobie ten stanik ale jeszcze nie przyszedł

Carolineee - ale mi smaka na gofry narobiłaś - wrzucaj ten przepis :-)
Powiem Wam, że wczoraj zrobiłam naleśniki i poraz pierwszy w ciąży się nimi najadłam i o dziwo cukier był w normie (oczywiście po podaniu insuliny) co mnie bardzo ucieszyło, bo wcześniej tylko jednego mogłam zjeść

Co do zup krem to ja uwielbiam je jeść, ale niestety przy cukrzycy jedzenie ich nie jest wskazane bo żołądek nie ma co przetwarzać i cukry bardzo szybko się przedostają do krwi :( no cóż cierpliwie poczekam do grudnia

Dziewczyny czy Wam też tak puchną nogi? pomimo smarowania specjalnym kremem to wieczorem jest masakra, wejść po schodach to jeszcze wejdę gorzej z zejściem...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Odebrałam swoje wyniki i jest sukces. Hemoglobinę miałam 10,4 na ostatnich wynikach a teraz po trzech tygodniach picia soku z natki pietruszki mam 11,2. To jest podobno bardzo duży sukces bo w ciąży ciężko podnieść żelazo. Więc polecam jeżeli któraś ma problem z żelazem teraz lub później w trakcie karmienia.
Byłam u położnej rano. Wszystko spoko - z tym że mały dalej poprzecznie.
Mam 14 kg na plusie.
Ktoś prosił o przepis na drożdżowe. Ja robię przynajmniej raz w tygodniu. U mnie takie ciasta najlepiej się sprawdzają. Dodatki tzn. owoce dodaje w zależności od sezonu - w sobotę były np. jabłka z budyniem i kruszonką.
Drożdżówka z tego przepisu wychodzi zawsze. Jest pyszna - wyrasta zawsze - nie opada i jest długo świeża.
PYSZNA DROŻDŻÓWKA:
Cukier (15 dag), mleko ciepłe (szklanka) , drożdże (80 dag) + 5 łyżek mąki - rozmieszać - zrobić zaczyn i odstawić do wyrośnięcia. Ja robię to w dużej misce w której później wyrabiam ciasto. Zaczyn po 15-20 minutach wyrośnie albo nie - jak nie to się nie przejmujcie i tak jest spoko - mi czasami wyrasta a czasami nie ale ciasto zawsze się udaje.
Następnie dodajcie 70 dag mąki (jakiej chcecie tzn. tortowa pszenna lub pełnoziarnista jak wolicie ja wolę tradycyjną), 3 całe jajka + 2 żółtka, cukier waniliowy, 10 dag oleju, 1/2 łyżeczki soli. Zagniatacie. Nie jest to mega męczące. Ja się jakoś strasznie nie wysilam ale musi być jednolite. Odstawicie na godzinę. Po godzinie wykładacie na blaszkę (Ja po prostu wywalam na stolnicę i wałkuje na mniej więcej placek wielkości blaszki). Odstawiam. Nagrzewam piekarnik do 180. Robię kruszonkę. Wykładam na ciasto owoce (jakie chcecie polecam dodać budyń do owoców tzn w lukach między ułożonymi owocami dodać kleksy z budyniu - ale musi być ugotowany na gęsto nie na lejąco) na to dać kruszonkę i do piekarnika na 40 minut. Aż się zarumieni.
Kruszonka: 1/4 margaryny (ja daję rozpuszczoną) 3 łyżki cukru +cukier waniliowy, 4 łyżki mąki - zagniatasz. posypujesz.
Acha piekę w blaszce tradycyjne - z tych płaskich ciasto wam wypłynie bo wyrasta bardzo wysokie.

Odnośnik do komentarza

Czesc mamusie
Potem was nadrobie a teraz tylko na chwilke weszlam bo przeszukuje imternet. Mam pytanie. Od paru dni mam mega problemy z oddychaniem ale nie przy wysilku tylko jak leze albo jem albo siedze normalnie nie potrafie zlapac oddechu staram sie wielkie wdechy nosem wypuszczac buzia ale to nic nie daje . Wiem ze w tych momentach nie ma co wpadac w panike ale dzisiaj az sie poplakalam . Wyczytalam ze w 35 tyg niby to normalne ale az tak mocno. Przypomina to uczucie tak jak byscir chcialy oddychac w worku na glowke wdycha sie ale to nic nie daje bo juz nie ma tlenu. Dzisiaj pierwszy raz mowie glosno i wyraznie ze mam dosc i chce urodzic :(

Odnośnik do komentarza

Jeszcze dorzucę Wam przepis na moje ciasto drożdżowe na drożdżówki. Robię z tego tradycyjne bułeczki lub rogaliki. Nadziewacie czym chcecie - ja daję ser, budyń, owoce, co chcecie. Z tego przepisu robię też zawijane bułeczki z cynamonem - na pewno je kojarzcie takie ślimaczki. Więc to ciasto jako baza na takie wypieki jest super bo jest bardzo delikatne takie prawdziwe drożdżówki.
Margaryna (250 ) roztopiona ale nie gorąca, jajko, 500 mąki, 100 drożdży, 80 ml mleka, 60 cukru. Zagniatacie i na 2 h do lodówki. Najlepiej w jednorazówce bo swobodnie rośnie a potem nie macie mycia.

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki wczoraj jak wrociałam z sr to juz mi sie nie chciało nic poszłam sie wykapac i spac pobudka 3-20 bezsennosc mnie dopadła do 6 i dopiero wstałam o 9-30 juz po sniadanku :)jajecznica zaliczona i szklanka z soku z grejfrutai pomaranczy swiezo wyciskane pije dziennie praktycznie do sniadania :)

Wczoraj fajnie było na zajeciach w SR :) był poruszany temat porodu naturalnego i cc wszystko o znieczulenieu ZO zalecali tez od 37 tyg stosowac olejek z wiesiołka pic herbate z lisci malin podobno to dobrze przygotowuje macice do porodu :)

Połozna wczoraj dała mi liste cwiczen jakie wykonywac by pomoc małej sie obrocic :) a jak to nie pomoze to cc bede miała ok 2-6 grudnia :) czyli 1.5 tyg szybciej :) ale mam nadzieje ze mały uparciuszek sie obróci jeszcze mam taka nadzieje :)

MartaA tez tak mysle ze pozniej z M sobie odbijemy :)

Mowiły wczoraj tez o tym ze najlepiej jak akcja porodowa zaczyna sie naturalnie od skurczy dopiero pozniej odpłyniecie wod płodowych wtedy jest lzejszy porod najgorzej niby jak najpierw odpłyna wody i nie ma skurczy wtedy musza sztusznie porod wywoływac i jest to bardziej bolesne i dłuzej porod przebiega ;/

Pogoda nie najgorsza zimno ale bez opadow i sie przejasnia jutro ma byc cieplej 13stopni i słonce :)

Jade na zakupki a potem do bratowej na kawke :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Maslak napewno skorzystam z twoich przepisów :) uwielbiam drozdzowki :)

Meggi wspołczuje Ci tych problemow z oddychaniem ja tez jak leze mam płytkie oddechy nie umie wziasc głebokiego oddechu sa takie krótkie płytkie az sie boje ze dalej bedzie gorzej bratowa tez tak miała powiedziała ze juz w 9 miesiacu wogole sie nie dało spac ;/ ah najgorsze tyg przednami ..... msimy jakos dac rade ...

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamusie !
Ale sobie dziś pospałam. Nie pamiętam kiedy wstałam po 10. Codziennie chodzę spać około 1 i 7.30 na nogach bo mój J się ogarnia do pracy i trzeba zrobić śniadanko :D Później już nie ma sensu się kłaść z powrotem.

Pisałyście o ruchach dziecka. Ostatnio też się zestresowałam bo moja malutka była bardzo aktywna, a przez dwa kolejne dni jakby sobie leniuchowała. Próbowałam ją poruszyć na różne sposoby, zjadłam czekoladke i dopiero jak na odczepne mi odkopała ze dwa razy :D Od wczoraj już fika jak zwykle, co prawda powoli sprawia mi to niemały ból ale jestem spokojniejsza :)

Marta A- ja na basen mam dosłownie około 100 metrów od domu. Chodzę razem z moim J zwykle około 19/20 jak już wróci z pracy, zjemy obiadem itd.
Zazdroszczę klucza do domu! My ponad rok już wynajmujemy mieszkanie, na początku było założenie, że wyprowadzimy się we wrześniu tego roku, ale nie udało się. Chcieliśmy kupić mieszkanie, ale w końcu zdecydowaliśmy się znaleźć działkę na obrzeżu miasta i od nowego roku zacząć budowę. Bardzo żałuję, że moja mała nie będzie miała na razie własnego pokoiku, ale narzeczony tłumaczy mi, że i tak nie będzie pamiętała tego mieszkania :) No i ma rację! Poza tym, taki maluszek czego wiele potrzebuje do szczęścia ?

111magda- tak, karuzelka z Fisher Price. Od dawna mi się podobała, nie kupiłabym jej osobiście tak szybko, ale mój J się uparł. Leżałam sobie wczoraj i słuchałyśmy sobie. Malutka fikała jak szalona :D

aabalik- nogi puchną mi też czasami. Zwykle kiedy za długo stoję na nogach. Np godzinę w kuchni jak robię dwudaniowy obiad :D

KariKari- z kurtką też będę miała problem. Póki co mieszczę się w swój normalny sprzed ciąży pikowany obcisły płaszczyk, ale podejrzewam, że za dwa, trzy tygodnie już się nie dopnę :(
Przymierzałam pikowaną kurteczkę z działu dla ciężarnych w h&m, ale nie udało mi się kupić. S była dobra w ramionach itd- w brzuchu za ciasna, m natomiast wisiała na mnie jak na sierocie, a w brzuchu była super. Także jak przyjdą pierwsze przymrozki będę warować w domu :D

Maślak- dzięki za przepis ! Jak zrobię to na pewno się pochwalę :)

Megi1992- też ostatnio troszkę panikowałam bo nie mogłam oddychać w trakcie leżenia, budziłam się w nocy i siadałam na łóżku żeby się dotlenić. Ogólnie o głębszym wdechu ostatnio nie ma mowy, oddycham dosyć płytko i częściej, wtedy mi lepiej. Niestety maluszki coraz bardziej uciskają na nasze narządy :(

Vanesa35- a jak mała leży ? Ja mam wizytę w środę i zastanawiałam się czy lekarz powie mi już czego będę mogła się spodziewać w kwestii porodu. Ale czytałam, że dzieciaczki mogą się jeszcze śmiało obracać do 35 tyg.

Wystarczy leniuchowania! Dobrze czasem sobie dłużej pospać, ale jednak to nie dla mnie, zaraz 12, całe przedpołudnie minęło a ja nie zdążyłam nawet wziąć prysznica. Sprzątanie czeka !

Odnośnik do komentarza

Spróbujcie może spać tak na w pół siedząco. Wiem, że niewygodnie ale mi się lepiej oddycha jak mam ze 2 jaśki i poduche pod głową :)
Ale smaka robicie tymi słodkościami a tu ograniczać się trzeba :(
W h&m jest promocja na prawie wszystkie kurtki -30%, na męskie damskie dziecięce. Tylko nie wiem co z ciążowymi, bo tą informacje dostałam od koleżanki smsem.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...