Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, uczuliły Was kiedyś wkładki higieniczne ?

Nosz kurcze, zawsze używałam Carfree czy jak to się pisze te szerokie fresh. Później ich w rossmanie nie było i kupiłam z braku laku Naturelle bo tylko ona była z tych dłuższych i szerszych i wczoraj kupiłam znowu Carfree tylko nie spojrzałam, że zamiast fresh wzięłam z aloesem. Wczoraj wieczorem już czułam, że coś mnie piecze, ale dzisiaj myślałam, że oszaleję. Poprosiłam męża żeby oblukał jak moja pipi wygląda (niestety sama już nie jestem w stanie :p ) i powiedział, że mam czerwone kropki. Co prawda 3 dni temu się goliłam, ale to raczej nie od tego bo wcześniej tak nie miałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka- w ciąży mogą się takie rzeczy dziać po goleniu, a co do wkladek to ja mam uczulenie na naturelle, na te ich podpaski tak samo i zresztą śmierdzą mi ;/ Teraz mam chyba z carrefree, ale nawet nie jestem pewna :P Wiem, że są takie grubsze, ale nie cierpie wkladek i wolne same majtki bo mi sie zsuwa, skleja i ta wkladka nic nie daje i tylko mnie wkurza... zakładam jak mam wiecej wydzieliny. A te swoje czerwone kropki spróbuj sudocremem potraktować- 2-3 dni i zniknie, a piec przestanie od razu :)

kassandra- na szczęscie wszystkie w wielopaku jeszcze :)

Kochane! Zmartwiłam się dziś, chociaż w sumie to nie wiem sama co mam mysleć... moja gin powiedziała, że mam szerokie biodra, ale kanał rodny i `tam` mam bardzo wąskie, no a dzidziuś jest większy o 6 dni, wiec ma być duży... i raz, że raczej urodzę w 36-37tc to dwa, że na 99% cesarka... żeby mnie `tam` nie porozrywało... Zapytałam o znieczulenie itd. i kiedy dzidziuś już może sie rodzić, że jest bezpieczny już i powiedziała, że ZZO odradza stanowczo pacjentkom, a dzidzius moze od 34tc się rodzic i mimo wczesniactwa będzie miał wykształcone płucka itd. że będzie normalnym dzieckiem, tylko mniejszym. I uspokoiła mnie, że mam sie nie martwić bo po to podalismy ten celeston na płucka, i załozylismy pessar, zebym sie nie denerwowała. Kazała mi leżeć więcej... to da sie wiecej?! Nospy juz moge nie brac, magnez cały czas 3x1 a na te bakterie dostałam ten zurawit i jutro zakupię bo dzis zapomniałam...

Niestety mam niskie płytki krwi i za tydzien mam zrobic badanie dodatkowe i zadzwonic do gin, dzis zrobiłam sok z marchwi,jabłek, cytryny, szpinaku i buraków czerwonych- duuużo żelaza, wypiłam pół butli1,5l i reszta na jutro i potem w sobotę znów zrobie - naturalnymi sposobami moze poprawię troche krew :)

Hm... chyba tyle, jeśli chodzi o wizytę- mam nadzieje, że mała nie będzie na tyle duza, ze potrzebna będzie CC...

na warsztaty sie nie wyrobiłam... o 40 minut mi sie przedłużył pobyt u lekarza bo jakies opóźnienia były, więc żałuję :( za to wynagrodził mi to mąż, przedlużeniem umowy z siecią komórkową i tym ,że chyba odda mi telefon, bo w sumie ja go wybrałam :D Czekamy na kuriera na poniedzialek i mojego ślicznego LG G3 <3 :D Miał być Szajsung Note 3... ale akurat sie wszystkie wyprzedaly, a moze nastepnych szt. nie byc... trudno, rozważalam te dwa i jeden z nic będzie w moim posiadaniu :) <br />
Co do legginsów to ja w nich nie chodzę, bo mój tłuszczyk skupia sie na biodrach i udach.. wiec nie wygląda to estetycznie ;/

Odnośnik do komentarza

Filmik na dobranoc
http://dzieci.pl/kat,1033939,title,Sprobuj-sie-nie-zasmiac,wid,16903947,wiadomosc.html?smgputicaid=6138d6
a my dzisiaj po szkole rodzenia uwielbiam moją położną dzisiaj omawialiśmy temat witamin w ciazy i po ciazy + dla maluszka , dodatkowo rozmawialismy na temat szczepien fajne jest to ze nie bylo mowy ze musimy badz nie tylko ze to nasza decyzja i ze jesli nie chcemy aby dziecko bylo szczepione to warto to wpisac w PLANIE PORODU bo inaczej mozemy zostać postawione przed faktem dokonanym
ja osobiscie jestem za szczepieniami ale dla tych mam co nei chca szczepic swoich maluszków przekazuje info wpiszcie to info w swój plan porodu
rozmawialismy rowniez o badaniach w szpitalu tych zaraz po porodzie u maluszka

Dobranoc mamusie ;-))

Odnośnik do komentarza

Carolineee mi tez mowia ze bedzie porod szybciej i ze na 90 % CC ale wszsytko w swoim czasie pozwolmy naszym maleńśtwom i organizomom zadecydować jak to bedzie wygladac a lekarze dopasuja sie do tego , wiem ze w pierwszej kolejnosci zazwyczaj PN a jesli nei wychodzi badz sa przeciwskazania to CC ale pamietajmy wszsytko dla dobra maluszków no i naszego ;-))

Odnośnik do komentarza

Gabi, dzięki za pocieszenie :* Wkurzające są takie komentarze, szczególnie jeśli to bliscy od których jakoś tak oczekuje się wsparcia. Szkoda nerwów, żeby tylko nasze dzieci cierpiały od tego... Powodzenia u okulisty! Oby miał dobre wieści dla Ciebie!

Carolineee - jeśli urodzisz trochę przed terminem to może dzidziuś nie będzie za duży do porodu SN. Już Ci dużo czasu do końca nie zostało, 3-4 tygodnie i możesz odetchnąć z ulgą i rodzic :) Nie martw się na zapas. Wypoczywaj, jeśli masz zaufanie do tej lekarki to wiesz, że chce dobrze dla Was.

Pora mykać już spać. Pa

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Carolineee wlasnie słyszałam o Twojej lekarce że wykonuje masowo cesarki, co nie zmienia faktu że ma bardzo dobre opinie.

Olussia też już słyszałam nie raz tekst od mojej mamy i teściowej że one do końca pracowały... Wkurza to. Jeszcze wczoraj teściowa mnie podrażniła po raz kolejny wypominając mi maly brzuch i jaki to jej córka miała duży. Już jej mialam powiedzieć, że polowa z tego brzucha jej została do tej pory...

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz615nm8es4ycdd.png

Odnośnik do komentarza

dzieńdoberek ;-))))
u mnie tata tak podchodzi że po co już kupuje po co tyle ale wiem że to z troski o mnie on się poprostu bardziej boi niż ja , zwlaszcza że w rodzinie w ostatnim czasie mamy bardzo niemiłe wiadomości ciążowe...
jeżeli chodzi o moją mamę i przyszłą teściową to szaleją tak samo jak ja ;-)) a zwlaszcza moja mama ;-))) nie mówiąc już o siostrach a przedewszystkim przyszłej chrzesnej Ali ;-)))
Jakiś taki dobry dzień mam, fakt faktem miałam straszną noc koszmary ... że poroniłam.... ale wstaje trano robić R śniadanko i tu "puk puk" jak by ktoś chciał mi powiedzieć nie martw się mamusiu ja tu cały czas jestem ;-))))
MIŁEGO DZIONKA ;-)) a co do mam to sie nie przejmujcie tak to jest czasami że ""inni wiedzą lepiej"" :p mam nadzieje że tak jak w moim przypadku bardziej chodzi o troskę o was niż o jakieś wywyższanie się ps. ja juz od 3 miesiąca jestem na L4- powód wypadek samochodowy i zagrożenie ciązy więc może dlatego omijają mnei niektóre zbedne komentarze , tekst mojej mamy: "skoro państwo daje możliwość to dlaczego z tego nie skorzystać.. przez najbliższe lata będziesz pracować na 2 etaty 24h na dobe 7 dni w tygodniu"

Odnośnik do komentarza

Olusia – olej teksty mamy – mi też każdy powtarzał, że za wcześnie to się wkurzałam i odpowiadałam, że to moja sprawa, że nikt tego za mnie nie załatwi poza tym nie wiem jak będę się czuła i w życiu różnie bywa… teraz mam praktycznie wszystko i jestem spokojna bo na latanie po schodach się nie nadaję. Poza tym to moje finanse i nikomu nic do tego :)
Carolineee – moja pani doktor też powiedziała, że bylebym do 36 tygodnia wytrzymała i raczej urodzę wcześniej – no i każdy mi to mówi… wcześniej mówiłam, że chcę do stycznia dotrzymać, ale tu się nie da tak bo ja chcę, tu rządzi maleństwo…. Musimy ufać lekarzowi bo oni chcą dobra naszego i dziecka…. Cesarką też mnie straszyła, że jak się Gabi nie przekręci to będę na nią skazana.. ale modlę się i wierzę bardzo, że się obróci i będzie naturalnie
Inna kwestia to fatycznie są lekarze, którzy uwielbiają cesarki… co nie drażni bo kurcze na życzenie jest ponad 60 procent cesarek, że to modne, ale tak naprawdę nie jest to ze wskazania lekarza, tylko jakieś naciągane zaświadczenia…. Wiadomo trzeb to trzeba, ale jeśli można naturalnie to lepiej i dla kobiety i dla dziecka… nie ma co być wygodnym i egoistycznym bo się kobieta nie chce męczyć… niech pomyśli o korzyściach na całe życie dla dziecka…. Sama o tym czytałam i nie miałam pojęcia o tym, jaki to ma wpływ… a jak ktoś kto miał cesarkę mnie namawia na nią to dostaję agresji ostatnio nawet się wściekłam i powiedziałam parę słów za dużo…. Ale nie lubię narzucania i nie mam takiego podejścia jak ta osoba….

Odnośnik do komentarza

u mnie też pięknie słonecznie ale chłodno....
z wózkiem miałam to samo, że za wcześnie to się wściekłam na teściową.... ona głaszcze mnie po głowie śmieje się, że za wcześnie a we mnie się gotowało i mówię, że zamawiam bo czekam 5 tygodni a w kwestii ciąży wszystko jest nieprzewidywalne a ja jestem osobą zorganizowaną i nie zostawiam wszystkiego na ostatnią chwilę.... chyba przesadziłam bo tez miałam na myśli jej bałaganiarstwo i niezorganizowanie :) że mi nikt na to nie da i póki mogę to chodzę i kupuję....
oczywiście mężowi się dostało za to :) że to nasza sprawa i że wkurza mnie wtrącanie się bo jakbym słuchała innych to w chwili obecnej nie miałabym nic a nic.... to przyznał mi rację :)
wiadomo olać trzeba ale mimo wszystko wkurza to człowieka nic się nie poradzi na to że takie wrażliwe jesteśmy :)

Odnośnik do komentarza

Czesc mamusie i ja jestem po wczorajszej wizycie.
Wszystkie badania okey nie mialam usg .
Moja szyjka tez zaczela szalec przez 2 tyg bardzo sie skrocila wczoraj miala 2,9 cm a ostatnim razem nic nie wskazywalo ze cos sie dzieje. Nastepna wizyta we wtorek jesli do wtorku znow pojdzie w dol to szpital. A teraz przez te pare dni mam zakaz na wszystko mam lezec i pachniec ha ha :)
Jeszcze co do tych szyjek to pani doktor powiedziala ze nie ma co se robic stresu niektore kobiety maja bardzo skrocona a mimo to wytrzymuja do 40 tyg albo i nawet jeszcze dluzej wiec dziewczyny glowy do gory :)
Carolinee dasz rade mysl pozytywnie
U mnie maluszek z ostatniego badania co bylo 2 tyg temu wyszlo ze jest wiekszy o dobre 3 tyg wiec chyba nie ma co sie tym sugerowac :)

Milego dnia

Odnośnik do komentarza

A oprócz tego wczoraj moja teściowa wypaliła z tekstem że ona jak szla rodzic to ważyła 58 kg, chyba chciała powiedzieć że jestem wielka... no ale wisi mi to.... ale jak jakiś czas temu powiedzieliśmy że będzie Hubert to stwierdziła że dziwne imię, że ciężko będzie się przyzwyczaić. .. i jeszcze bezczelnie mówi : Hubcio- Głupcio.... no wiecie... ale wczoraj jak powiedziałam że kuzynowi urodziła się Natalka to też stwierdziła że nie takie imię. .. na to ja : Jakaś dziwna jesteś, żadne imię Ci się nie podoba, ani Hubert ani Natalia ani Patrycja sąsiadów. ... hehhee. I spokój :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki!

U mnie przepiękny dzień i już byłam na dłuugim spacerze.
Iza majka zabiłabym taką teściową :)
ja też się nasłuchałam że za wcześnie wszytsko robimy ale ucięłam to gadanie w zarodku :)
Megi nie ma jeszcze tragedii z szyjką, dobrze że inne wyniki w normie a leżenie jeszcze nikomu nie zaszkodziło :)

Wróciłam z usg.
Wszystko idealnie. Jestem taka szczęśliwa. Synuś 1432g z usg wychodzi idealnie że jest 30.1 tc
cieszy mnie to zwłaszcza że mam niby cukrzycę-a moja waga i dziecka idealna! dostałam mega energii :)
Jeszcze 7-8 tygodni i będę namawiać synka żeby już wychodził :)

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

ale to fajnie brzmi... jeszcze kilka tygodni... a jeszcze tak niedawno... był 7-8 tydz no a teraz tylko tyle zostalo...

ja dziś mam zły dzień.. w nocy nie mogłam spac, noga mnie bolała jakbym ją gdzieś wykręciła, wieczorem zachciało mi sie kanapki z jajkiem i majonezem a potem poszłam spać i chyba za wczesnie to zrobiłam, bo zgaga była niesamowita, a oprócz tego lewy bok na którym zawsze spie tak mnie niemiłosiernie bolał, ze prawie sie popłakałam... dopiero plecy przeziebionego meza pozowliły mi usnąć... wrrrr... dobrze że choć słonce za oknem:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny nie było mnie wczoraj bo wreszcie udalo nam się zrobić plener pogoda dopisała jesteśmy mega zadowoleni, szkada tylko że taka sesja jest strasznie męcząca, wyjechaliśmy o 10 a do domu wróciliśmy o 20:/ dostaliśmy mega dużo życzeń od obcych ludzi i tych szczęścia na nowej drodze życia i tych z szczęśliwym rozwiązaniem;) nawet pewan japońska grupa turystów złożyła nam życzenia i zrobiła masę zdjęć;) bardzo fajny dzień;)
No i teraz musze was nadrobić, strasznie nie lubię mieć zaległości w grudnioweczkach;)

Carolinee fajnie ze wszystko dobrze i że "mała" tak ładnie rośnie;) i ba fajnego lekarza trafiłaś;)

Iza majka ja też ostatnio myślałam o Madzi byłam na jej profilu ale chyba nigdzie nie pisała.

Kowalcia ale masz miłe przygody jesteś dowodem na to jeszcze z narodem nie jest tak źle;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...