Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny!
Jestem nowa na forum i w nowej sytuacji ;>
W niedzielę test pokazał tłustą krechę :) Wczoraj poleciałam zrobić bHCG z krwi i wynik pokazał 7246 ...
Ostatnia miesiączka 17 marca więc teraz 5 tydzień i 3 dni.
Wygląda, że termin gdzieś na 24 grudnia. To będzie prezent na święta! :)
Póki co boli mnie tylko codziennie podbrzusze jak na @ ale da się znieść. Piersi ani nawet trochę nie bolą, a senność... no może trochę ziewam w ciągu dnia i to by było na tyle.
Mam nadzieję, że dzieciątko się będzie dobrze rozwijać, bo to w końcu dopiero wczesny początek i żeby tfu tfu nic nie było. Przy każdym większym bólu brzucha od razu lecę do łazienki sprawdzać czy aby nie zacznę krwawić. Paranoja...
Planuję gdzieś za tydzień-dwa na USG się wybrać. Nie chcę za wcześnie iść, a tak ciężko się powstrzymać ;>

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jesteśmy z Wami i trzymamy mocno kciuki aby wszystko się dobrze zakończyło! Myślcie pozytywnie. To jak myślimy ma wpływ na zmiany w organizmie wiec redukujcie wszystkie stresy, róbcie to co sprawia Wam radość.

Co do zapalenia to słyszałam ze często się to zdarza. Tak jak dziewczyny przyłączam się do opinii, ze jeśli coś Cię martwi, lepiej iść to skonsultować dla własnego spokoju.

Odnośnik do komentarza

Beatka28 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, myślę że warto iść do lekarza, nawet dla własnego spokoju. Daj znać co u Ciebie.
Dziewczyny dopiero teraz zauważyłam ile będziemy miały maluchów na 6 grudnia i na 13 grudnia ( w tym moje) napiszcie czy przy wyborze imion brałyście pod uwagę miesiąc w którym mamy urodzić. Ja osobiście bardzo bym chciała mieć małego Wojtka ale jak by się urodził naprawdę 13 grudnia to odpada bo mi jako historykowi źle by się kojarzyło :) a narzeczony od razu powiedział, że w szkole nazwano by małego "generał" ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Musze sie wtracic tak jak iwa34;) Ja mialam brazowe uplawy na poczatku ciazy w 5 tyg przez tydzien a kilka dni pozniej wylecial mi skrzep krwi- myslalam ze poronilam. Od razu do lekarza i dostalam duphaston na podtrzymanie bo moglam stracic ciaze. Nie chce Was straszyc ale jak sa uplawy brazowe to nie zawsze jest to normalne- lepiej isc do lekarza niz sie domyslac czy to dobrze czy zle. Powodzenia i zycze szczesliwych rozwiazan!!!:)

Odnośnik do komentarza

Vanesa 35 gratuluję pęcherzyka! Oczywiście dam znać, ale ja dopiero w piątek. Na szczęście rano ;) Mam już pierwsze zdjęcie sprzed tygodnia gdzie widać pęcherzyk i ciałko żółte. Noszę w portfelu. :D
AnjaPD trzymam za Was kciuki! Ja też biorę Dupka i też mam nadzieję, że pomaga. Nie stresuj się, bo to najgorsze co może być. Widziałam, że jesteś z Wawy. Chodzisz prywatnie czy państwowo? Ja się byłam zapisać na Żelazną to nie ma szans. :/ Nie wiem gdzie chodzić.
Mae i Rzuczka witaj! Gratuluję! :)

Odnośnik do komentarza

hahaha olusssia7 Ty umiesz mi humor poprawić i pocieszyć :)) Kochana jesteś!
Darinka nie będę dziękowała żeby nie zapeszać. Ja na razie chodzę do enel-medu bo z pracy mam, ale też szukam jakiegoś lekarza prowadzącego, ale co się naczytam tych opinii to wychodzi na to że każdy jakiś trefny..:/ Już sama nie wiem :/
Ale myślę, że chyba prywatnie zacznę chodzić jak jakiegoś wybiorę. A może Ty słyszałaś o jakimś dobrym tutaj w wa-wie?
Mi jednego koleżanka poleciła ale on bierze 4 stówy za wizytę :/ masakra...

Odnośnik do komentarza

Megi1992 to dowodzi temu, że ciąża ciąży nierówna i nie należy się przejmować ;)
AnjaPD my leczyliśmy się w NOvum i na razie tam chodzimy. Dostałam kontakt do jednej lekarki z Żelaznej. Koleżanka powiedziała, żeby za jakiś czas do niej zacząć chodzić prywatnie (200zł za wizytę) to ona mi załatwi tam poród. Ale jeszcze nie wiem. Może coś innego wykombinuję.

Odnośnik do komentarza

Moja lekarka nie była zbyt wylewna. Powiedziała, że ciąża wysoko umiejscowiona (to dobrze). Oprócz tego, że mam nie jeść surowego mięsa, myć dokładnie warzywa i owoce, bo mam ujemny wynik na toxo i nie mogę się teraz zarazić. W zasadzie tyle. No i żeby odpoczywać. Nie jestem zadowolona z pierwszej wizyty, no ale z drugiej strony po co lekarka ma się roztrząsać nad 5 tygodniową ciążą... Ze mnie jest panikara i tyle. ;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) Czytam Was i powiem, że ja mam wizytę u nieznanej mi pani doktor ale polecaną przez znajomą położną. Obecnie przyjmują u mnie ginekolodzy do których nie zamierzam chodzić a mój lekarz przyjmuje 30 km ode mnie, niby nie dużo ale ostatnio źle znoszę podróże.
Co do Duphaston czuję się po nim lepiej, nie mam też takich mdłości, mają jednak wadę ich cena. Opakowanie 20 tab kosztuje ok 30 zł, ja biorę 3x1 więc muszę wydać ponad 100 zł na miesiąc :( ale czego się nie robi dla naszej fasolki :)
Na koniec najważniejsze ucha do góry i nie myśleć, co by się nie stresować ( tak mi położna powiedziała) ;)

Odnośnik do komentarza

Darinka mi doktor też powiedział, że wysoko i że to dobrze :)
olusssia7 też bym nie czekała :) chociaż mam swoją kolejną wizytę 8 maja, ale ja już widziałam serducho :)
Dziewczyny z Warszawy jeśli chcecie to mogę polecić mojego doktora, dostałam namiary z polecenia od koleżanki, która urodziła u doktora dwóch zdrowych chłopaków :) Doktor jest ordynatorem na Madalińskiego w szpitalu św. Rodziny. Wizyta 120 z USG 180, jakby któraś chciała to piszcie, ja jestem z niego bardzo zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny uważąjcie na plamienia- mi tak w pierwszej ciąży zaczęło się poronienie w 14 tyg:(Najpierw ciemno brązowe plamienia a potem żywa krew:( Ale miałam przy tym tak regularne skurcze jak w pierwszej fazie porodu.Tylko wtedy ciąża była już martwa od 8 tyg.

Dla mnie cena DUPHASTONU też jest nie zadowalająca:( A pewnie będę go brac do końca trzeciego miesiąca-- tak jak w drugiej ciąży- ze względu na torbiel i poronienie w pierwszej:(

http://s4.suwaczek.com/201106214965.png
http://s3.suwaczek.com/20141206734453.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...