Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Nuria - szkoda, że kroplówka nie zadziałała. Ale niestety tak też bywa. Może ten cewnik pomoże w akcji. Obyś się nie musiała długo męczyć...
Vanesa - tobie też życzę żebyś wyszła już teraz ze szpitala z dzieciątkiem a nie musiała przychodzic znów na indukcję.
mimi - Też znam ten ból że coś się niby dzieje, pobolewa a potem lipa. I wyglądam tego czopu a tu nic. Może się już rozpuścił a może odejdzie tuż przed porodem.
monikam - śliczny twój synek a jaka minka :) Zadowolony z życia jak widać. Jak się czujesz? Napisz coś więcej w wolnej chwili.
jemtruskawki, Kari, mamaMa, aLusia - co u was???

Ja dzisiaj mam mało uciążliwy wieczór na szczęście. Coś tam się odzywają bóle jak na @ więc postanowiłam że policzę czy jest jakaś regularność. Ale większych nadziei sobie nie robię...

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

witajcie mamusie
powodzenia dla tych które są już w trakcie... szybkiego rozwiązania i cierpliwości
byłam wzywana więc już wam wszystko mówię.
Miałam dziś wizytę
rozwarcie od poniedziałku się zmieniło z 2 na 3 cm. Mogę zacząć rodzić jutro lub za tydzień. Do 30 grudnia mam czas by urodzić i do tego czasu zwolnienie a potem jak coś jak nie urodzę to mam wizytę i będziemy przyśpieszać. KTG w porządku...
Czekamy..... ale nie wiem jak długo... schody nie pomagają, masowanie sutków by nie były płaskie też nie skutkuje....
Po badaniu boli mnie mega podbrzusze i chodzić nie mogę, chyba pani doktor szyjkę masowała bo badanie samo w sobie tez bolesne było.

Odnośnik do komentarza

Witajcie rozpakowane, nierozpakowane i rozpakowywujące się właśnie:D ciężko za Wami nadążyć...ehhh na 10 dni przed rzekomym porodem wreszcie uporałam się z wszystkimi ciuszkami i czekam już w Katowicach na rozwiązanie ( mam nadzieję, że jednak po Nowym Roku )

Młoda Fasolka ja mam w nocy to samo( pachwiny najgorsze chyba) z tym, że u mnie termin 29 grudnia a ma tak już od 2 tygodni...pomogła mi poduszka podłożona pod brzuch wtedy nic mnie nie ciągnie ale jak tylko chce się przekręcić to jest masakra:( na zgagę pomogło odstawienie kawy i czekoladowych słodkości...niby proste ale z tą czekoladą nie jest łatwo heheh no i u mnie też brak czopów czy innych oznak:/
monikam. RUDAOPOLE, Megi piękne te Wasze maleństwa aż nie mogę doczekać się swojego^_^
mimi88 u mnie odwrotnie:) lekarz usg nie robił ale do dziurki zajrzał i....nic nie stwierdził tzn niczego co by miało wskazywać na rychły poród i też wygania do szpitala jeśli do 5 stycznia nic się nie wydarzy...
Nuria, Vanessa 35 trzymam za Was kciuki, oby w końcu coś się ruszyło

i zastanawia mnie jedno...mój szanowny lekarz powiedział, że już nie muszę do niego zaglądać aż do rozwiązania ale na 10 dni przed terminem nawet nie wspomniał mi o żadnym ktg żeby choćby sprawdzić...a tu tylko czytam, że jedna czy druga właśnie były...może dlatego, że u mnie nic konkretnego się nie dzieje?

]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Nuria zadna sila nie chce ruszyc maluszka?ale mu dobrze u mamy.. Nie poddawaj sie! Moze po prostu skonczy sie cc? A jak szpital? Dobre warunkh? 3maj sie:-*

Marta serdeczne gratulacje :-)

Kari 3 cm to super:)to juz przygotowania do porodu w toku..obys za dlugo nie czekala:):-*

Odnośnik do komentarza

Korzystam z chwili ze mała śpi. Poród nie był najgorszy, od rana bolały mnie plecy raz miałam skurcze regularne co 10 minut a później się uspokajalo. Rano mi odszedł czop. Wieczorem się uspokoiło, mąż wziął mnie jeszcze na przejeżdżał po dziurach i przeszło mi po tym. Wzięłam prysznic i stwierdziłam idę do łóżka jak nie chce wyjść to nie. Ale od 23 zaczęły się bolesne skurcze co 6, 5 minut. Miałam bóle z krzyża wiec brzuch mnie nie bolał. Po 24 pojechaliśmy do szpitala, o 1 zbadal mnie lekarz i miałam rozdarcie na 8cm. Jak polozylam się na łóżko na ktg to już z niego nie wstałam. Położna przyniosła mi gaz rozwesalajacy ale nie miałam kiedy z niego skorzystać. Pojawiły się problemy z tetnem małej podali mi tlen i 2 kroplowki. Akcja postępowala i mąż nie mógł wejść :-\ i było zagrozenie to nie mógł wejść. Przykro mi było ze sama byłam ale akcja szkła szybko. Do wyciągania używali proznociagu, dowiedziałam się po fakcie o tym. Mała była owinieta pedofila, ale tak było wszystko dobrze z nią. nacieli mnie i bardzo bolało mnie szycie. Na razie coś tam wypala z piersi ale mało. Ma ciemne włoski lekko kręcone po tacie. Nie umiem wrzucić zdjęcia, spróbuję później.
Nuria będzie dobrze :-)
Vanessa a to nie moga dzisiaj ci wywołać porodu? Szkoda żeby cię na święta zatrzymali w szpitalu.
Jak reszta mam? Ktoś się jeszcze rozpakowal? Lenson, młoda fasolka, jem truskawki?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Marta
Gratulacje :) szybko poszlo dopiero co pytalas o bole a pare godz i dominika juz jest z toba :)

Vanesa
Ale lipa u ciebie. Wiem ze juz bys chcials miec lalunie przy sobie a tu czekac i czekac.

Mimi
Ladny brzuszek :) teraz to juz pewnie ostatnie zdjecir nastepne bedzie maluszka :)

Mloda fasolka
Nie szalej z datami na styczen :) zobaczysz synus wyskoczy jeszczr w tym roku :)

U nas wczoraj Colin mial rowne 3 tyg i byl wazony 4460 juz prawie 1 kg wiecej ale niech rosnie zdrowo :) mecza nas kolki znowu. Wczoraj na malego znalazlam sposob muzyka dla dzieci mozart albo takie szumy jak u mnie w brzuszku mial do maxi cosi bujanko i moja koszulka obok glowki zeby czul moj zapach i dziecko spokojne :)

Monikam
Sliczny synus :):)

Odnośnik do komentarza

Megi dokladnie lipa na maxa alec o mam zrobic staram sie nie denerwowac chciaz w ssrodku to wszystko siedzi w wigiliee beda mi wywolywac porod wiec bedzie gwiZdeczka pod choinka jak nic saamo nie ruszy . nuria jak tam ? mi crp spadlo do 6.-5 ide so domu tam jjednak lepiej tu nic mmi sie nic nie. Rozkreci ! Mam blisko 10 min moge wroccic jestem mega zmexzona tu juz !

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Martaa - oby każda z Nas miała takie szybkie porody ale bez niespodzianek.. Pewnie mąż był niepocieszony, że nie mógł razem z tobą przywitać waszej Kruszynki na świecie. Ale najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło.
Megi - no pięknie karmisz Colinka.... oby tak dalej :)
Aleksandra - u mnie te 3 cm to kropla w morzu.... czekanie najgorsze.. albo się coś dzieje albo nic... a nie tak niewiadomo jak... ja lubię konkretnie
Vanesa - oby się ruszyło i święta już z najpiękniejszym prezentem spędzili... bo w świąt w szpitalu to i ja sobie nie wyobrażam
Nuria - biedactwo - oby się rozkręciło. Jeden krok do finiszu ale tak się dłuży... masakra jakaś. Trzymaj tam się dzielnie i porozmawiaj z dzieciątkiem by się jednak zdecydowało wyjść do mamuni bo mamunia się doczekać nie może już. Podobno dzieciaczki słuchają rodziców... ja do swojej Majeczki codziennie mówię
Agnesmagnes - tobie także powodzenia i oby Maluszek się zdecydował na powitanie rodziców... niewiele nam zostało a święta jakoś Nas blokują, że albo przed albo po, bo w trakcie to tak kiepsko

u mnie noc nieprzespana - Majeczka postanowiła szaleć a dodatkowo po badaniu wczorajszym strasznie mnie rwie w dole ze chodzić ciężko i krzyż jakby się miażdżył, jęczałam i stękałam z bezsilności .... nawet zbierało mnie na wymioty.... i tak planowałam troszkę sprzątać ale nie nadaję się.... a nie chcę przeciwbólowych brać żadnych tabletek... jedyne co mi się chce to pić...
chyba los ćwiczy moją cierpliwość

Odnośnik do komentarza

Hej, melduje sie. W 2paku oczywiscie!

JemTruskawki nam sie rozpakowała wczoraj o 10, widziałam na fb ;)

Marta89 gratulacje!! Ty szczesciaro!!

Marysia, świetny ten Twój Kubuś :))
RudaOpole, słodziak na maxa z Tomaszka :))
monikam zakochałam sie w tym usmiechu!!!!! Umów mnie za wczau na randkę :D gratulacje :))

aasiak też chyba zaczęła rodzić !

A ja to jakos mam wrazenie, ze do terminu to moge spac spokojnie. Jeszcze jak na zlość nie mialam wizyty w tym tyg, bo lekarz ciagle chory i nawet niewiadomo czy w poniedzialek bedzie a wtedy wypada moj termin ;/ nie wiem co robic, bo ostatnia kontrole mialam 9.go ;//
czy jechac do szpitala by mnie zbadali czy wierzyc, ze jest ok i czekac.

Nuria, szczerze wspólczuje !! Mam nadzieje, że coś sie w końcu ruszy, bo jak nie to co, cc?? 3mam kciuki !!

Vanesa, moze urodzisz w poniedzialek w moj termin?? :))

Kari super, ze cosik tam postepuje ! :)) głowa do góry !
Ja sie wkurZam, ze od 10dni nic nie wiem przez ten brak wizyty :(

Meggi super, że COLIN PRZYBIERA ! Oby jeszcze te okropne kolki minely!!

aLusia,mamaMa, Olusia jak tam ??

Odnośnik do komentarza

Martaa89 mimo wszystkiemu dobrze ze sie wszystko szczesliwie skonczylo.
Megi ja tez wazylam wczoraj Semiego 4500 kg ale od 2 dni jakos mi niechce spac,marudzi placze,zasnie na pare minut i znöw sie obudzi,dalam mu czopka pospi troche ale nie dlugo i dalej koncert, polozylam mu 2 podcieplone w mikroweli poduszki z ziarenek,jedna na brzuch druga w nözki to mi usnal ale jak na dlugo niewiem troche sie martwie bo widac ze by chcial spac ale nie moze.
Megi u ciebie tez tak bylo nie?
Jemtruskawki gratulacje,pochwal sie swoim szczesciem!
Lenson na ciebie to juz naprawde czas,bierz sie kobieto !
Trzeba powpisywac w tabelke narodziny dzieci bo niewszystkie chyba sa wpisane.

Odnośnik do komentarza

Hej.
Postanowiłam sobie, że dzisiaj nie będę marudzić ani narzekać.
Ogólnie czuję się do dupy!
Nie cieszy mnie nawet fakt, że kupiliśmy dzisiaj choinkę, od rana leje i jest +11C!
Na 16 jadę na ktg i zobaczymy...
Miałam nie marudzić nie ? :)

Marta89- Skubana! Szłyśmy łeb w łeb a Ty już rozpakowana! :D GRATULACJE :*

JemTruskawki- GRATULACJE! Odezwij się jak będziesz miała chwilkę. :*

Nuria, Vanessa- Dalej cisza? Normalnie jakieś uparte te Wasze dzieci. :D Trzymam kciuki żeby się rozwinęło! :*

KariKari- Łał! 3cm? Zawsze to bliżej niż dalej. :) Może niebawem się coś rozwinie.

Lesnson- Jak coś by Cię denerwowało to dla świętego spokoju bym podjechała na IP. Bo w sumie od 9 troszkę czasu minęło, ale jak czujesz, że jest wszystko ok?

Meggi- Ładnie ten Twój Colinek rośnie! :) No wiesz, ja już jobla dostaje i różne opcje pod uwagę biorę. :) Raczej się już nie nastawiam, że do świąt się rozpakuje, ale o Styczniu to nawet nie myślę! :D Jeszcze...

AgnesMagnes- Ja w nocy między nogami mam narzutę zwiniętą w rulon. Ale najgorzej boli jak wstaję z łóżka... Albo jak siedzę i muszę się podnieść. Wtedy brzuch boli jakby ktoś kamieni mi napchał i pachwiny. :/ A co do zgagi jak nie miałam praktycznie 9 miesięcy tak od tygodnia codziennie. Faktycznie też mnie chwyta po czekoladzie. :( Ale jeszcze jest Manti. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Jemtruskawki gratuluje!! :-)

Marta moj Witus tez tak ma..oczy mu leca, zmeczony na maksa, podsypia w minute a za moment placz.. Widac ze cos mu przeszkadza.. Ale nie zawsze. A przez sen ciagle stekanie i pierdzenie ;P
A co do przybierania na wadze to u nas to samo:) polozna mowi ze juz mu trzecia broda rosnie hehe

no kochane to mamy dwie kolejne dzidzie na swiecie! :-
Czekamy na nastepne Mamusie !! Trzymam za Was kciuki :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...