Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

AgaPo czekamy na wieści... no więc jesteś kolejna w kolejce :)
Lenson - mi też stopy i palce u rąk puchną ale staram się dużo leżeć a buty zakładam luźne po prostu
obrączki już nie zakładam
Lenson każda z nas czuję się inaczej niż zwykle - mniej atrakcyjnie, ale jak dostaniesz zielone światło to działajcie... potem tygodniu ścisłego postu więc może to Was zmobilizuje... nasi faceci może nie powiedzą tego ale są pod wrażeniem tego jakie jesteśmy silne mimo że nam ciężko... i na pewno podobamy im się tak samo... no chyba że twój mężczyzna stwierdzi, że nie będzie zaglądał do dzidzi i w główkę uderzał - mój tak powiedział to tak się śmiałam jakbym super komedie obejrzała :)

Odnośnik do komentarza
Gość madalena0803

Hej termin mam na 22,12 właśnie też mam takie wrażenie ze wyglądam jak kupa przytyłam 8 kg a żyję się na 30 plecy bolą bóle przepowiadajace stają się bolesne. Ruszam się jak czołg i zgaga masakra mimo że brzuszek jest juz nisko. Czekamy na syna. Juz tak bym chciała go przytulic buziaki dziewczynki i pozdrawiam powodzenia :*

Odnośnik do komentarza

Witajcie !

na początek gratulacje dla nowych mam :) jak ja wam zazdroszczę ..każdego dnia czekam aby to już .Tak bardzo chciałabym mieć swoje Maleństwo przy sobie że nawet już przestałam bać się porodu i go oczekuję :)

Lenson ja wizyty mam teraz co tydzień i na każdej mam krótkie USG .już po 36 tygodniu bez mierzenia szyjki bo teraz to bez znaczenia .

Czy któraś z was po 36 tygodniu też ma wizyty co tydzień?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgupjyml4u9676.png

Odnośnik do komentarza

madalena, masz termin tak jak ja,czyli ówne 4tyg jeszcze :D

Kari, no mój daleko myslami jest od przytulanek, bo tak jak napisałas, ciagle ma wrażenie, że dziecko w głowę puka no i przejety jest, ze to juz niedlugo i trzeba sie przygotować. Chce być wzorowym tatusiem i wszystko jak najlepsze nam zapewnic i o tym teraz głównie myśli a nie o przytulankach :(

Odnośnik do komentarza

madalena0803 witaj :) zapraszamy do dyskusji :)
waga za chwile zacznie nam spadac :)
ja dziś ważyłam się i mam 9,5 kg na plusie ale na szczęście tylko idzie w brzuszek
bóle przepowiadające też mam przez weekend to aż myślałam, że zaczynam rodzić bo były na prawdę bolesne ale na szczęście nieregularne.... powoli i nasze organizmy ćwiczą i coraz bliżej finiszu jesteśmy więc to normalne

Odnośnik do komentarza

Chwilę mnie nie było a tu tyle czytania! !!!!!!
Ja mam wizytę w piątek !!!!!!!!!! Ale mam nadzieję cały czas że już na nią nie pójdę. Heheh.
Poogarniałam dom i nie wiem co dalej. Dziś mam ekstra humor, energię, słowotok :-) tylko jak to spożytkować?
Co do imion to tak musi się nam podobać a nie babciom, ciociom czy sąsiadom! Ja tylko myśląc o imieniu brałam pod uwagę jedno. Żeby nie było to imię z pierwszej 5tki popularności..
A wogóle to muszę wam powiedzieć że w bliskiej rodzinie urodzą się bliźniaki. Jestem w takim szoku. Tylko szkoda mi trochę dziewczyny bo ma 1, 5 roczne dzieckk więc jak maluchy się urodzą to będzie 3 w sumie malutkich dzieci...

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)

Czytam Was od początku tylko rzadko się odzywam. Czy u Was dzisiaj też tak mroźnie? Robię ostatnie pranie i czuje dzisiaj już chyba ten słynny niepokój :) W piątek miałam ostatnią wizytę. Mała waży 3300 i już taka mała nie jest :) Brzucho mega opadł ale szyjka długa do nieba i pozamykane tam na cztery spusty:) 02.12 mam się zgłosić do szpitala na CC ze względu na pośladkowe i mocno trzymam kciuki żeby donosić:) Co do mężulków mój też poza domem, aktualnie przez pół roku będziemy widywać się tylko w weekendy :(

ech... mnie też właśnie wywaliło i wykasowało połowę, dobrze, że część skopiowałam. Dzieje się tak chyba w momencie kiedy inna grudniówka dodaje post. Do tego ta reklama na każdej stronie wątku... Trochę to denerwujące...

Gratuluje naszym świeżym Mamusiom, teraz pewnie nie wiedzą w co ręce włożyć i nie w głowie im fora kiedy mają przy sobie swoje długo wyczekiwane i ukochane Skarby:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmrvsa5tny.png

Odnośnik do komentarza

ps. Mimmi 88 też byłam na uczelni, ostatni raz do stycznia i też ledwo wysiedziałam otwierając okna i wietrząc wszystkie sale. Chyba reszta roku nie była zachwycona :) Ale mieli ubaw kiedy unosiłam się w trakcie dyskusji z wykładowcami hormony robią swoje i dodały mi kilka punktów odwagi szczególnie kiedy kazali mi się uspokoić "bo urodzę", a wykładowca patrzył z przerażeniem :)

Dorzucam też linka do fajnych sanek, które znalazłam w sumie nie na tą zimę jeszcze, ale na przyszłą czemu nie :)
http://allegro.pl/sanki-op-lux-z-budka-regul-pchaczem-i-spiworkiem-i4789911316.html

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmrvsa5tny.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki dzis pospałam jak zwykle z 3 przerwami do wc :) mała dzis obudziła tatusia kopniaczkami o 6 :) przytuliłam sie do M i ona go po pleckach boksowałą hehe zdziwiony ze mała ma tyl e siły :) kruszynka mi spi w nocy od paru dni w dzien szaleje do 22 potem idzie słodko spac :)
Dzis na sniadanko zrobilam jajecznice bo mi sie chciało ze swoiskich jaj z szynka i cebulka :) i soczek z grejfruta i pomaranczy jak zwykle :) i ciemna bułeczka :)
NA obiad mam gulasz wołowy z papryka z kasza i buraczkami bo juz za mna chodził :)

POsprzatałam z gory na doł dom po odkurzałam i pomyłam podłogi powycierałam kurze wymyłam łazienke :) i teraz troch eodpoczywam :)

JUtro mam zajęcia w sr z mezem temat;
Osoba towarzyszaca przy porodzie :)
W nastepny pon mam wizyte to bedzie 38.1 tydz i ostatnie pobranie krwi w sobote na hbs :)
niewierze , że w kazdej chwili moge urodzic ale mam przeczucia ze to bedzie w terminie heheh małej chyba tam dobrze zobaczymy co mi powie na wizycie czy szyjka sie szykuje czy ni e:)

Dziewczyny gratuluje udanych wizt i piszcie po wizytach :)

Lenson współczuje Ci choróbska ja bym sobie odpusciła dzis sr jak bym taka chora była bo jeszcze wyjscie z domu a jest tak zimno moze cie bardziej dobic jak gardło cie bedzie coraz bardziej bolałao to pedz do lekarza bo angina jest niebezpieczna !

Tez obstawiam że Megii urodził :)

Zaraz sie zbieram i jade na zakupy :)
NAszczescie mi nogi nie puchna palce u rak troche ale juz przeszło ale obrączki juz nie zakąłdam ginka ostatnio mi juz mowiła zebym nie zakładała ....

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Hej Kochane :-) musze Wam zdac relacje z wizyty.. 2 tyg do terminu, rozwarcie 3 cm! :-) Bole mam okropne.. W zasadzie lekarz mowil ze porod juz sie zaczal, tylko kwestia kiedy pojawia sie TE skurcze.. Moze dzis, moze za pare dni... Witek wazy 3.5 ale lekarz mowil ze jest juz na tym etapie wieksze prawdopodobienstwo bledu pomiaru, a 10 dni temu Maly mial 2700 wiec za duzo by przybylo. A mi z kolei waga spadła od ostatniej wizyty... LENSON a TY już po wizycie? Przepraszam że wam nie odp więcej znów, ale na telefonie źle mi síe pisze:/

Odnośnik do komentarza

olusssia7- bardzo przykra sprawa. Też bym na Twoim miejscu mu wszystko wygarnęła bo i tak już nie ma nic do stracenia. Ale tak jak mówi mimi_88 nie zostawiłabym tej sprawy tak łatwo. Chociaż wiadomo, że w tym stanie niekoniecznie musisz mieć ochotę latać po uczelni i zgłaszać zażalenia na takiego palanta. No niestety tak już jest, że w kolejce Cię czasem z wielkim brzuchem nikt nie wpuści, a co dopiero liczyć na odrobinę wyrozumiałości.

Odnośnik do komentarza

olusssia7 - w takim razie jest to zwykły cham i prostak, jakich pełno wszędzie. Zgadzam się z koleżankami - wystosowałabym odpowiednie pismo do rektora z opisem sytuacji. Niestety, facet nie ma za grosz kultury, nie bójmy się interweniować w naszej sprawie. Mam tylko nadzieję, że mu nie nasłałaś w tych mailach, bo on może to wykorzystać przeciwko tobie. Ciąża jest naszym naturalnym prawem i nie pozwólmy, żeby ktokolwiek z tego drwił. A magisterką się nie przejmuj - zrobisz, dasz radę! jak nie teraz to innym razem, nie ty jedna - nie ostatnia w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

witajcie mamusie w ten mroźny dzień :)
Ja też mam w tym tyg wizytę w czw, będę miała wymaz pobierany. Następna wizyta chyba za 2 tyg, a później co tydzień.
Fajnie, że tak dużo przybyło nas na fb grupie.

olussia7 co za cham z tego wykładowcy. Ja bym zgłosiła sprawę do dziekana. Jest to bardzo nieprofesjonalne zachowanie, ale z reguły Ci co są najniżej w hierarchii to chcą pokazać co to nie potrafią.
Lenson współczuje choroby, a do ogólnego lekarza się nie wybierasz dzisiaj? Jak domowe sposoby nie pomagają to lepiej prędzej zastosować antybiotyk.
4leks4ndr44 przygotowania do porodu u Ciebie już na finiszu. Może będziesz następna?
Vanessa zazdroszczę weny do sprzątania, mi się nie chce :/
KariKari co do imienia to my też długo się zastanawialiśmy, na początku chcieliśmy żeby mała się nazywała Elena, ale później zmieniliśmy zdanie na Dominika. To jest wasza decyzja, każda z nas miała momenty, że zastanawiała się nad imieniem dla maleństwa. Co do puchnięcia to stopy nie puchną mi ale obrączkę ciężko mi ubrać, dlatego rzadko teraz noszę.
Młoda fasolko a to teraz masz ostatnią wizytę, a później tylko czekać na poród? do terminu masz jeszcze dużo czasu.
aasiak moja kotka jest w miarę grzeczna, co prawda łóżeczko jeszcze nie stoi, ale do kołyski nie wskakiwała. Oduczyliśmy już ją spania z nami, ale i tak się stresuje jak to będzie.
mamaMa ja będę miała wizyty co tydzień od 9 miesiąca.
madalena0803 witaj na forum :)

Też myślę, że Meggi urodziła.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

No i mężuś wrócił z pracy z gorączką. Nafaszerowałam Go lekami i śpi. Biedactwo moje nawet na l4 nie może pójść, bo dopiero od 1.12 dostanie 'normalną' umowę... I będziemy się męczyć.

Aleksandra- To teraz pozostaje Ci tylko czekać :D

Olussia- Co za H*j na kaczych łapach!!! Normalnie szowinistyczna świnia!!! Nie dziwię się, że puściły Ci nerwy...

Marta89- Nie, kochana w piątek mam ostatnią 'pełną' wizytę u lekarza. A później co 2 tygodnie samo ktg i sprawdzanie szyjki. :)

Vanessa- Podziwiam Cię za tą energię. :D Moja podłoga w kuchni nadal czeka na wyszorowanie :p A ja czekam na przyjście energii. :D

Sówka25- Na pewno wytrzymasz do 2. Już nie dużo Ci zostało. :)

Iza-Majka- he hehe może i nie dotrwasz... :D

madalena0803- witaj :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Ollusia no to niezła akcja z tym wykładowcą. Ty grzecznie kulturalnie a on potraktował cię jak gówniarza i jeszcze publicznie wyśmiewa. Tak nie postępuje dorosłą inteligentna i kulturalna osoba. Zgłoś to do dziekana. Niech wie, że umiesz się bronić.
Kurcze dziewczynki piszecie o rozwarciu.... uuu zaczyna robić się poważnie :)
Lenson a może faktycznie odpuść sobie dziś SR bo po co masz się męczyć i inne ciężarne zarażać.... poleż w domku
u mnie dziś ostatnie zajęcia SR aż mi szkoda bo fanie tam jest, fajni ludzie i miło spędzony czas.... no nic czas iść dalej....
Miłego dnia mamunie.... która następna w kolejce do rodzenia? Coś nas tu mało zostało..... czyżby te które milczą już miały swoje Skarby przy sobie....

Odnośnik do komentarza

Fasolcia sama sie dziwie skad mam tyle energi ale czytam ksiazke a własciwie koncze czytac i tam własnie pisze ze przed zblizajacym sie porodem niektore kobirety dostaja mega energi inne przeciwnie słabna wiec chyba zaliczam sie do tej 1 grupy :) mam ciaze donoszona wiec moge bez obaw ta energie wykorzystac :) jedynie po posiłku chwile odpoczywam tak jak teraz własnie :) czekam na mojego M dam mu jeść i jade na zakupy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jakie macie zdanie na temat półki nad łóżeczkiem ?
My mamy tak małą sypialnię, że nawet teraz się drzwi nie zamykają jak postawilismy łóżeczko i nie ma opcji żeby wcisnąć gdziekolwiek jakąś komodę choćby w innym pokoju.
Na półce chciałam mieć lekkie rzeczy jak pieluszki w koszyczku, kremy i inne kosmetyki do pielęgnacji żeby miec to pod ręką. Nie wyobrażam sobie zostawiać córki samej na przewijaku i latać po mieszkaniu szukając wszystkiego co potrzebne. Ale oczywiście nasze kochane przyszłe babcie mają odmienne zdanie i są oburzone pomysłem zawieszenia półki nad łóżeczkiem. Moje koleżanki w ten sposób mają zagospodarowany kącik dla maluszka i jakoś to funkcjonuje...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...