Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, doczołgałam się.
Beznadzieja, że prawie wszystko usuwa ;//

Kari, skurcze moga juz byc bolesne i nieregularne. Dopiero regularne moga oznaczac rozpoczecie akcji porodowej.
Także spokojnie. :)

Gabi ja mam dla Młodego mydełko i oliwke z bambino. Połozna mówiła, ze na poczatek wystarczy coś do kąpieli, oliwka i krem do pupy i to wziąc do szpitala.
Najlepiej wszystko jednej firmy,by wiedziec, że ewentualnie uczula, bo jak kazde bedzie innej firmy to bedzie trudno stwierdzić.

Ja czuje sie beznadziejnie, kompletnie nie mam sił, nie moge sie rozgrzac i gardlo boli coraz bardziej. Apetytu tez brak, jadlam dzis tylko sniadanie ;/
Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej, bo mam wizyte i SR i nie mam zamiaru rezygnować, bo jutro sa zajecia o masazu i mozliwe, że pojdziemy na porodówkę.
Wracam do wyrka z kotem i herbata, bo G oczywiscie o 19 wyszedl na nockę ;/

ps. aabalik, czyzby syndrom wicia gniazda Ci się udzielil ?

Odnośnik do komentarza

Ja z corcia.jutro do lekarza znowu strasznie.kaszle, ciagle cos ,eh tak to juz jest,. Lenson kuruj sie mi osobiscie pomagaly te tabletki prenatal na gardlo i ten syrop dwa dni i lozko woda z cytryna i miodem i bylo super. Zdróweczka.zycze, caroline jak tam corcia??jak ty sie.czujesz?? Jak tam madzia w.domku z bombelkiem?? Ciekawe ktora bedzie.nastepna, hi u mnie jak narazie.cisza wiec pewnie po terminie sie rozpakujemy

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamusiom, które już na nogach ! :)
Ja dziś nockę miałam jak z zegarkiem w ręku. Wstawanie o 00:30, 1:30,2:30,3:30 i 4:30 a później już spałam do 7.50.
Chyba za dużo wypiłam na noc, albo cholera wie...
Malutka w nocy była wyjątkowo grzeczna, przekręcała się tylko leniwie z boku na bok, ale na szczęście nie fikała jak zwykle. Teraz aniołek też jeszcze śpi, chyba postanowiła dac mamie odpocząć przy poniedziałku :D

Chłop oddelegowany do pracy, śniadanko zjedzone, można jeszcze wrócić pod kołdrę !

Odnośnik do komentarza

Hejo. :)

Normalnie przespałam całą noc z 2! przerwami na siku, tylko! :D Jesteśmy u teściów, Oni mieszkają w bloku i jakiś bałwan od 8 rano wierci, stuka, puka Grrr!!! Ludzie sumienia nie mają... :(
Synek chyba też czuje się zirytowany bo rozpycha się aż miło. :)
Mnie jeszcze póki co choróbsko omija, ale mój mężuś całą noc miał katar i kaszel więc jak Go już bierze to i na mnie niebawem nadejdzie czas... Ale się nie dam! :]

Lenson- Jak się czujesz ? ? ?

Asiek- Zdrówka dla córci! :)

Carolinee- Jak tam? Jeszcze w szpitalu jesteście ?

Magda- Świeżo upieczona mamusiu, co u Was? :)

Sylwunia- Czytasz nas czasami? Pozdrawiamy!

Meggi- Kobieto! Daj znać co u Ciebie! :)

KariKari- Ja też mam co raz częstsze i silniejsze skurcze, czasami nawet się ich boję! :p A jeszcze skończył mi się przed wczoraj magnez i czuję je wyraźniej... Tak już chyba będzie do samego końca. :)

aaabalik- Nieźle! Maraton sprzątania w nocy... :D U mnie powolutku chyba też udziela się syndrom sprzątania, ale jeszcze nie miałam akcji z nocnym sprzątaniem, ale oczywiście wszystko przed nami. :D

Mój teściu wczoraj pojechał do pracy na 4 tygodnie, jak wychodził to rzucił do mnie tekstem, że jak wróci to ma nadzieję, że będziemy już w trójkę. :D No ja te z mam taką nadzieję... :)

Miłego Dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie :)

W końcu poniedziałek i można odpocząć :) Weekend spędziłam w szkole i mam dość ;/ Dupa już mnie normalnie bolała od tego siedzenia a do tego strasznie gorąco w tych salach ;/

Carolineee gratulacje dla Ciebie, śliczna córeczka :)) Ależ ci zazdroszczę :P
Nuria Lensos też się dołączam do samotnych żon :( Mój mąż też albo cały dzień w pracy, albo całą noc w pracy, a jak ma wolne to cały dzień na budowie (niestety jeszcze nie naszej tylko u swojej siostry) :( Jak nasza na wiosne się zacznie to już chyba w ogóle każdą wolną minute tam będzie spędzał bo sami będziemy budować, tzn. mężuś ze szwagrem będzie. Także wiem kochane co czujecie i łączę się z wami w bólu :P
KariKari ja co kilka dni mam takie wieczory, że czuję ból i takie jakby sztywnienie w dole brzucha, które przechodzi aż do pleców. Nie wiem od czego to zależy, że przez kilka dni nic a później coś się dzieje;/

Przeziębionym mamusiom i ich pociechom życzę szybkiego powrotu do zdrowia :))

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

No witam i ja z rana... weekend minął mi całkiem aktywnie. Sobotę spędziłam z rodzicami bo mąż do wieczora w pracy a niedziela to obiadek i odwiedziny u rodzinki. Jaka śmieszna reakcja jak mówię że został mi tydzień do terminu to każdy w szoku że tak wyglądam no j że wszędzie chodzę. No a co mam siedzieć w domu?!
Mi w sobotę strasznie brzuch twardniał i to tak przez jakieś 2 godz. Aż czułam jak mi skórę rozrywa.. chyba drugie tyle rozstępów mi wyszło właśnie w sobotę. .. ale wczoraj i dziś już spokojniej. Biorę się za jakieś porządki żeby trochę się poruszać. ..

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;) po weekendzie;)
Ja dziś mega wyspana oby każda noc do porodu tak wyglądała;)
Wczoraj dostałam SMS id koleżanki, urodziła dziewczynkę 3950 i 57 cm pierwsze dziecko a jak skurcze dostała po 18 to o 20,40 już mala była z nią;) super sprawnie poszło, dodam jeszcze że miała krążek i po jego zdjęciu byla w ciąży jeszcze 2 tygodnie i 6 dni;) małej chyba się jednak tak nie spieszyło;)

Asiek25 oby córeczce szybko przeszło. I daj znać po wizycie;)
Lenson zdrówka życzę.
Jem truskawki fajne godziny na wstawanie nie ma co;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane mamusie:) duzo Nas sie pojawilo w grupie na fb. Milo Was widziec. :) ja juz po wizycie. Dzis gbs mialam pobierany,szyjka sie skraca,glowka nisko. Hmm gin powiedziala,ze spokojnie jeszcze 2tyg powinnam wytrzymac do nastepnej wizyty:p a to bedzie 8.12:p czas pomalu pakowac rzeczy do szpitala. U mnie trzeba miec wszystko wiec troche tego bedzie:p jakos samopoczucie mam do bani... pachwiny bola,glowa boli. Tragedia..

Odnośnik do komentarza

Witam Was w piękny słoneczny poranek - no aż mi się dziś chce żyć.... w nocy w miarę spałam, śniadanko rano zjadłam i jak wróciłam do łóżeczka to cudnie mi się spało, nawet wygodnie i moja Królewna dała mi pospać :)

Wstałam patrzę na koszuli a na lewej piersi plama - ojojoj myśle sobie pociekło i zaczęłam się śmiać.... na prawdę mam dziś cudny nastrój i nie radzę nikomu go psuć :)

też widziałam, że spora grupa dołączyła do grupy fejsowej :) bardzo miło i na pewno będziemy na bieżąco z porodami :) hihi

dziewczynki powiedzcie mi czy ja jakaś stuknięta i niezrównoważona jestem że mi się zaczyna imię odmieniać dla córeczki.... początkowo zastanawialiśmy się nad Maja i Gabrysia, potem mężuś zaczął mówić Gabrysia i tak zostało każdy jak pytał to tak mówiliśmy, a mi teraz się odmienia i chyba wolę Maja.... no ale z ostateczną decyzją czekamy aż się urodzi i wtedy łatwiej będzie zdecydować mam nadzieję... ja jakaś inna jestem chyba

chwalić się dziewczynki która ma w tym tygodniu wizytę oprócz mnie :)

Odnośnik do komentarza

Ja! Ja! Ja! Ja mam w piątek O S T A T N I Ą wizytę :D
Jak to dziwnie brzmi... Ostatnia wizyta. :)

Co do imienia, chyba nie tylko Ty tak masz... U Nas właściwie odkąd zaczęliśmy rozmowę o dziecku, synek miał być Piotr a córeczka Julia. I tak jak w 100% jestem przekonana do imienia Julia tak Piotr jakoś takoś nie na 100% Ale tak jak mówisz, jak ktoś pyta to jest Piotr, ale jak się urodzi i na Niego spojrzymy to decyzja zapadnie... Mi taaak bardzo podoba się Filip albo Albert. Ale zobaczymy... :) Jednak zawsze miał być Piotr.

To cieszę się Twoim dobrym humorem. I oby trwał jak najdłużeeeeeeeej. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Widzę że nie tylko ja mam problem z kotem...
Mój kot wszędzie wchodzi gdzie popadnie nawet sam sobie szafki łapami otwiera :/ ostatnio wlazł w kuchni i rozszarpał mi całe opakowanie mąki! :/ myślałam że go ....
Obawiam się właśnie że będzie wchodził do łóżeczka. Ostatnio kupiliśmy wanienkę to tak się do niej pchał że zaczął ją swoim cielskiem przewalać;/ od niczego nie da się odgonić go, wszystkiego jest ciekawy. Siedział już w wózku, foteliku samochodowymm... martwi mnie to. Dlatego od tygodnia oduczamy go spania z nami w sypialni :/ ciężko ale po mału są jakieś efekty bo jak zobaczy że się spojrze to spierdziela z łóżka naszego :D

Widzę że nie tylko ja mam problemy z bólem na @ i kłóciem w kroczu. Dziś jak wstałam to myślałam że mnie rozerwie od środka. Chodzić nie mogę normalnie...
Na dodatek zlapał mnie w nocy ból krzyża i już zerwałam się na nogi wystraszona.. ale to na szczeście jeszcze nie było to ;)

KariKari ja miałam nazwać dziewczynkę Maja jakby była ;)
W pt wizyta !! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8s18q6gsz.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/58eedew.png

Odnośnik do komentarza

Kari, podziel się nastrojem, bo ja czuje sie jak kupa a dziś tyle rzeczy na miescie do ogarnięcia. Nawet nie cieszy mnie fakt, że dziś wizyte mam :(
Co do imienia, to mi się ciagle odmienia Jaś, Antoś, Krzyś i póki co jest synek albo Młody a po porodzie jakoś się ustali :D
Zreszta pamiętam jakie były kombinacje z imieniem dla naszej kotki i w końcu wyszło Figa, bo jest i od samego początku była bardzo figlarna :D

madziara1991, super że wizyta udana. Ja mam dziś na 14.30 i też bede miec pobierany gbs.

Ciekawa jestem czy zrobi mi jeszcze USG,czy juz nie robi sie po36tyg?
Aaa dziś mi strzela 36tyg. równe 4 tyg. do terminu :D
Co do Megi to mówie Wam, że pewnie urodziła :))

Tak jak pisałam czuje sie jak kupa i boje sie, że skończy się antybiotykiem, bo z gardłem coraz gorzej, ledwo sline przelykam i nic nie jem :( a pije po calym dzbanku herbaty cieplej, plucze woda z sola, mam syrop z mlecza, mam mleko z miodem i sluzówka caly czas czerwona jak diabli i boli. Wezly chlonne chyba mam powiekszone i glowa mi peka ;/
Także wcale nie mam ochoty dziś na wizytę a potem jeszcze mam SR i dzis bedzie o masazu i mozliwe,ze obejrzymy porodówkę. A ja kompletnie bez sil :(

Odnośnik do komentarza

Lenson- Przekichane, nie dość, że tak niewiele zostało do końca to jeszcze z choróbskiem się męczyć musisz... Biedactwo! A do lekarza idziesz ?

Madziara1991- Super,że po wizycie wszystko ok! :)

Ja w piątek też mam gbs i równy 36 tydzień, mam nadzieję na ostatnie usg, i może doktorek powie mi pi razy drzwi ile nasze dziecię mierzy :)

Wydaje mi się, że teraz to już te ostatnie tygodnie będą takie, że albo będziemy tryskać energią albo marudzić, że jest nam baaardzo źle i że wszystko nas boli. Ale pomyślmy o tym, że to OSTATNIE TYGODNIE! :D Całe 8 miesięcy dałyśmy radę z mdłościami, bólami wszelakiego rodzaju to teraz też damy radę. :D

He he ciekawe jak będę mówiła za 2-3 tygodonie. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Wizyty:
Poniedziałek – Lenson
Czwartek – KariKari
Piątek – Młoda fasolka, Aasiak

Lenson – uuu jakbym mogła to bym się podzieliła nastrojem…. Hmmmm a może coś słodkiego byś szamała na poprawę humoru? Trzymaj się i jak będziesz na wizycie i mam nadzieję ujrzysz swoje Słoneczko to oby się poprawiło. No i zdróweczka życzę bidulko... oby szybko choróbsko odeszło w niepamięć
Aasiak mi imię Maja od zawsze się podobało zanim jeszcze pomyślałam, że taka Kruszynkę chcę :) no ale na razie z mężem rozmawiałam i mówi że zdecydujemy później jak się urodzi na spokojnie, a jak ktoś mówi po imieniu o Malutkiej to ja zaznaczam, że to propozycja, że chyba nam się odmienia… no i że okaże się jak się urodzi jak będzie miała na imię…. I mam głęboko w poważaniu że komuś się bardziej podoba Gabrysia niż Maja jak to słyszałam na początku ciąży ;) imię ma się rodzicom podobać a nie wszystkim wkoło :)

Dziewczynki powiem wam, że w weekend jak przewijałam siostrzeńca 2 miesięcznego to aż zapytałam czego siostra smaruje mu maścią Bambino pielęgnującą zamiast linomagiem, na co odpowiedziała, że super nawilża, super pachnie, jest mega wydajny i skoro odparzenia nie ma to nie ma co… no i mnie przekonała dokupiłam też ten krem Bambino w plastikowym opakowaniu no Linomag tez mam… przynajmniej będę mieć porównanie, a takich rzeczy nigdy za wiele :)
Wyczytałam że przez pierwszy rok życia dziecko zużywa około 2500 pieluch…. Nieźle co?

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny:)
To kolejny weekend za nami:)i kolejna kruszynka na swiecie :)i teraz juz tak do konca grudnia:)Mam tak samo jka piszecie ze fajnie zobaczyc sie na fb:)

Kari
Dobrze ze zly nastroj minal i teraz juz lepiej i oby tak dalej:) a jesli chodzi o imie to normalne ze caly czas mozesz zmienic i moze ci sie spodobac inne masz jeszcze czas do czasu pojawienia sie malej kwestia dogadania z mezem:):)
madziara1991
Dobrze ze u lekarza wszystko ok i pod kontrola a pomysl z walizka jesy bardzo dobry nie ma co czekac lepiej niech postoi niz pozniej na szybko pakowac:)
marysia1002
Powiem CI ze dodalas mi troche otuchy bo widze ze kolezanka sporego dzidziusia miala czyli tak jak ja i widze ze mozna urodzic sprawnie nawet wiekszego bobaska:):)
iza-majka
no mozna powiedziec ostatni tydzien przed Toba a moze i mniej:) super ze jestes na chodzi a ludzi tylko stereotypami mysla ze jak ciezarna to ma sie toczyc lub tylko lezec. Widac ze powoli u ciebie jakies tam znaki sa ale narazie maqlenstwu dobrze u mamy:)
mimi88
Dzielna jestes tak siedziec na uczelni caly weekend.
mloda fasolka
Super ze noc minela spokojnie:) a mieszkanie w bloku niestety takie ma uroki ja jestem dziewczyna z bloku wiec rozumiem o czym mowisz. Musisz uwazac i starac sie zaradzic zeby ciebie nie rozlozylo.
Jemtruskawki
No to mialas maraton dzis w nocy oby to byla zbyt duza ilosc wypitych plynow bo tak wstawac co noc ciezka sprawa.
asiek25
Zdrowka dla ciorci. Udanej wizyty :)
Lenson
Jak sie czujesz cos sie poprawilo? oby :)zdrowka zycze:)

Carolinee
Jak sie czujecie? czy juz do domku?
Magda i Sylwia zapewne teraz nie maja dlowy zeby tu zagladac ale jak zajzycie to dajcie znac jak u Was?wszystkie jestesmy bardzo ciekawe:)
Meggi
Daj znac bo juz kazda sie martwi co sie stalo i mamy jedna mysl ze juz urodzilas:)

Ja dopiero sniadanko wcinam bo pozno wstalam ale o 3 sie obudzilam i do 5 krecilam sie wiec teraz to odespalam nieraz tak mi sie zdarza taka bezsennosc w srodku nocy mimo ze mala spi spokojnie. chyba wczoraj wiecej wypilam bo tez wstawalam do toalety czesto chyba z 4 razy a zazwyczaj 1-2 ale mala tez sie obnizyla jeszcze bardziej i uciska pecherz. Czuje troszke wiekszy ucisk na kosci ale nie boli mam wrazenie ze Hania jak mamusia jak ma termin to sie trzyma i nie wychyla i siedzi spokojnie w brzuszku.
Fakt ze termin tuz tuz juz kolejna sroda:):) zobaczymy co przyniesie ten tydzien:)
Milego dnia mamusie:)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Młoda Fasolka, jak sobie pomysle, że jeszcze 4tyg to WOOOOW, kiedy zlecialo tych 36?????? :P
i to mnie pociesza, chociaz jak pomyślec, że normalnie mogłabym sie nalykac czegos i odrazu by przeszlo a tak moge tylko rozlożyć rece i domowymi sposobami próbowac.
Tak samo wyskoczyły mi słabe, ale wyskoczyły rozstepy na jednej piersi i tez mi sie płakać chciało, że przez 8m-cy nic a teraz na sam koniec wszystko mnie dopada. Tak samo to puchniecie. Nie mogę butów załozyc, bo mam takie misiowe stopy, ze kostek nie mam. Czuje sie jak balon, słoń, hipopotan. Chciałam jeszcze przed porodem i połogiem coś po figować z G jak bysmy dostali zielone światło od gina, ale czuje się nieatrakcyjna i nie wiem czy coś z tego wyjdzie..
No, ale cały czas mam w głowie, że za tydzień już grudzien !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...