Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczynki.
Cieszę się, że po wizytach jest ok i super, że Sylwuniu się odezwałaś bo myślałam wczoraj o Was jak się miewacie. Piękna córeczka - sama słodycz.

Ja wczoraj byłam na SR była pielęgnacja i kąpiel maluszka.
Dziś leniwa jestem i tak do końca dnia przesiedzę i przeleżę.

Czas leci... jeszcze troszkę.... a ja coraz bardziej nie mogę się doczekać. Czuję się już gotowa na to wyzwanie i nie boję się :) oby tak było do końca.

Odnośnik do komentarza

Witam w ponury dzionek, ale wyspalam sie dzisiaj siuisu.tylko trzy razy w.nocy , synus jakos mniej kopie ale za tp bardziej sie wypina ale czasami to nawet za boli hehe ale kocham go za to hi sylwunia super ze juz lepiej zdroweczka dla was i.szybkiego powrotu do domku, no ciekawe ktora teraz.pojdzie hihi, no moja polozna tez mowila.ze 36jest juz.bezpieczny nie moge uwiezyc ze to juz nie dlugo

Odnośnik do komentarza

Asiek25, Antoś super. U nas będzie albo Antoś albo Krzyś bądź Jaś :)
Każdy nas pyta o imię, ale zdecydowaliśmy, że jak spojrzymy na dzieciątko to problem sam się rozwiąże :)

Dziewczyny, ale ja sie dziś wyspałam !! :D pierwszy raz od tygodnia chyba :P co prawda, budziłam się co 2h na siusiu, ale robię to na autopilocie i wracam do wyra :D
Też mam tak, że teraz na prawym boku w ogóle nie zasnę, bo po 30sek. mam zgagę aż w buzi prawię a na lewej stronie jest ok.

Mam dziś dobry dzień :) wypróbowałam dziś przepis na placuszki ze starego chleba i wyszły megaa :D nawet G się oblizywal.
Nie wiem jak Wy, ale jadę niedługo na starówkę na kawkę i rogala świętomarcińskiego, bo je uwielbiam mniaaam aż ślinka od rana mi cieknie na samą myśl. A potem idziemy z G do filharmoni, bo zaproszenie podwójne wygrałam na trojmiasto.pl także pozytywnie się zapowiada :)

Sylwunia, przecudna mała istotka :) mam nadzieje, że już niedługo wrócicie wszyscy szczęśliwie do domu. A Vanesa super dzielnia ! Musisz być dumna z takiej córki :)

No, dziewczyneczki, to która pierwsza i kiedy? Magda, Megi, Caroline? :))

Vanesa35, bardzo się cieszę, że córcia posłuchała. Aż mi ię łezka w oku zakręciła.
Życzę każdej z nas, by dzieciątka "znalazły" drogę do kanału rodnego hihi.
Mój kolosik już mnie uciska na szyjkę bezpośrednio, dlatego tak go mocno czuje, bo p.doktor powiedział, że już nie ma tam wód płodowych i dlatego czuje go tak mocno.
Już się pcha, sportowiec jeden :D

Wczoraj intensywnie za pranie się wzięłam torby, ręczniki, szlafrok w loveli i jutro chyba pakowanko, musze być przygotowana w razie czego. Stresik mam i co chwilę mam wrażenie, że wody mi się sączą a to tylko upławy :P

Odnośnik do komentarza

Lenson- ja mam to samo, dziwne wrażenie, że mi się wody sączą, ale to jednak tylko upławy... a chyba jestem przewrażliwiona :P i wypatruję ewentualnych objawów porodu, ale to chyba już normalne pod koniec ciąży. Ja moją małą też niziutko czuję, aż siedzieć czasami nie mogę bo mam wrażenie, że ją w główkę gniotę :P A rozbija się ostatnio, jak by mi chciała brzuch rozwalić i wyjść :D smacznej kawki i rogala! no i miłego relaksu w filharmonii ;)

asiek- Antoś bardzo ładne imię :)

izamajka- teraz może się nie śpieszyć, a za pare dni stwierdzi, że to już i mu się znudziło w brzuszku i nie będziesz wiedziała kiedy i się zacznie :) tak zazwyczaj jest, że jak się myśli, że jeszcze sie nie spieszy to się nagle dzidziuś dobija :P

Zrobiłam spaghetti- mniaaaaam! Na kolację chyba zjem drugą porcję :D Takkkk mi się chciało... z parmezanem no cudo! I do tego dopakowałam jeszcze ciacho które robiłam jakis czas temu - 3bit na herbatnikach (polecam!), i ciastka rurki z kremem jakies z Lidla- dobre, a żeby nie było za sucho to podlałam oranżadą, stary smak dziecinstwa :D No i jak nie mogłam ostatnio jeść za duzo, tak teraz jest lepiej i lepiej mi się oddycha bo brzuszek ładnie opadł! Więc jem normalnie już, jak nie więcej :P

Odnośnik do komentarza

Halo ! Widziałam, że byłam przez którąś z Was wywoływana więc się melduję po długieeej przerwie.
Tak właśnie myślałam o Was ostatnie kilka dni, wchodziłam, czytałam, ale jakoś sama nie mogłam się zebrać na dołączenie do dyskusji. Być może dlatego, że mamy ostatnio z małą spadek formy(albo po prostu ja mam). Brzuszek zaczął rosnąc w takim tempie, że mój J się smieje po powrocie z pracy, że jest większy niż gdy wychodził rano. Nie da się ukryć, że też już coraz bardziej odczuwam ten ciężar :D Kręgosłup przechodzi prawdziwe katusze, a w nocy totalny dramat, brzuch ciągnie na boki, boli, skurcze nóg plus Amelka daje popalić. Jedyny plus- zauważyłam, że budzi się mniej więcej już o tej samej porze, zawsze np około 4. Tak wywija, że nie ma mowy o spaniu. Wtedy sobie wstajemy, robię herbatę i czekam aż szkrab się zmęczy i troszkę odpuści.
Wizytę mam w przyszły czwartek- 19.11. Jestem bardzo ciekawa ile córeczka waży i trochę się stresuję bo po ostatniej wizycie dostała ostatnia szansę żeby się przekręcić. Teraz będziemy w 36 tygodniu, a ona nadal uparcie leży w poprzek :( Tracę nadzieję, chociaż wiem, że wiele dzieciaczków obraca się niewiele jeszcze przed porodem. Zobaczymy :)
Wzięłam się wreszcie za prasowanie ubranek, odnoszę wrażenie, że wcale nie jest tego tak wiele- ta i jeszcze jedna taka sama porcja, ale zupełnie się nie przejmuję, wiadomo, że dostaniemy na pewno jeszcze coś od gości którzy będą nas odwiedzać po porodzie.
Co do porodu... Zdaliśmy sobie dziś z moim J sprawę, że tak niewiele już zostało ! Aplikacja mówi, że do terminu porodu 38 dni, a co jeśli Amelka będzie chciała wyjść szybciej! Ależ to zleciało...
Udanego wieczoru kobietki, zmykam do teściowej na Marcińskie rogale :D !

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_19921.jpg

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_19922.jpg

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_19923.jpg

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_19924.jpg

Odnośnik do komentarza

KariKari widzę, że nie tylko ja mam taki leniwy dzień. Większość dnia przeleżałam, bo pachwiny mnie bolały. Gabrysia tak się układa, że uciska mnie. Na koniec pogniotła mi rączkami prawą stronę miednicy :) chyba ciasto ugniatała
MalgosiaK dobrze, że to nic poważnego
Asiek bardzo ładne imię, mi się podoba
Lenson również ładne imiona macie do wyboru
Nasza córeczka też jest bardzo nisko, czuję ją czasami na dole jak się wierci
Carolineee za mną strasznie chodzi lasagne, ale nie mam weny na zrobienie jej :( Smaka narobiłaś mi na spaghetti :)
Jemtruskawki piękne brzusio, jakbyś piłkę połknęła. Patrzę na suwaczek i u nas też pozostało 38 dni do porodu, coraz bliżej.

Odnośnik do komentarza

Sylwunia – super, że się odezwałaś. Przepiękne zdjęcie masz z córeczką. Dzieciątka przybrały nieco na wadze?
Asiek25 – ładne imię. Ja właśnie planuję nazwać swojego synka Antoś.
Iza-majka – teraz się może mu nie spieszy. Ale jak wiadomo sytuacja może się szybko zmienić, a szyjka w ciągu jednego tygodnia mocno skrócić. A póki co ciesz się ostatnimi chwilami wypoczynku (o ile to możliwe przy ciążowych niedogodnościach) zanim nastanie epoka pieluch :p
jemtruskawki – może się jeszcze twoja córeczka odwróci. Niby ciasno, ale skoro maluchy nawet tuż przed planowanymi cesarkami potrafią się nieraz przekręcić, to nie ma co tracić nadziei. Bardzo zgrabny brzuch masz :)

No to dzisiaj po wizycie u lekarza wyszłam z L4 :) Jeszcze tylko 3 dni w pracy i od przyszłego tygodnia i na mnie przyjdzie czas odpoczynku. Na kontroli wszystko ok, tylko trochę wolne tętno miał mój chłopczyk, bo około 120 na minutę. Ale potem podskoczyło do 130.
A tak poza tym o dziwo NIC nie przytyłam od ostatniej wizyty przed dwoma tygodniami. A w ciągu ostatnich 4 tygodni jestem tylko 1 kg na plusie!!! A we wrześniu przez miesiąc przybrałam 4 kilogramy. Teoretycznie to teraz powinnam bardziej tyć a tu zupełnie odwrotnie wyszło, w sumie to nawet tak naprawdę schudłam o jakieś 0,5 kg...

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki :D

Dzisiaj normalnie dałam czadu ze spaniem... Wstałam o 14 zrobiłam obiad, zjadłam i poszłam dalej tulać się do podusi i wstałam koło 19 :D :D :D Mąż to się już ze mnie śmieje... No, ale nic nie zrobię, jak mi się oczy same zamykają. A na dworze leeeeeje...

Vanessa- SUPER! Widzisz jaką grzeczną królewnę masz i posłuchała mamusi i się obróciła. :)

Sylwunia- Boska ta Twoja córcia, i super, że niebawem będziecie już wszyscy w domku. A Twoja starsza córcia to faktycznie dzielna dziewczynka! Biedulka...

JemTruskawki- Cudny brzusio! Spokojnie, może jeszcze malutka się obróci. Jeszcze ma troszkę czasu...

Mae- To tylko się cieszyć, że kilogramy Cię omijają :D

Carolinee- Niezła mieszanka jedzeniowa :D :D :D

Lenson- he he ja też w nocy chodzę do wc na'autopilocie' i gorzej jak mąż zapomni zostawić otwarte drzwi od sypialni i łazienki... Już kilka razy przydzwoniłam główką w drzwi. :D :D :D
Ja rogale wciągnęłam wczoraj 2 sztuki z mlekiem. W IBI były rzekomo te oryginalne. Pf. rogal jak rogal :D Ale fakt że był pyszny...

MałgosiaK- To dobrze, że to nic poważnego. :) A co do pasa to jeszcze nie wiem, nie myślałam nad tym...

Olussssia- Żyjesz? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Halo
Dziwie sie co tu taka cisza byla dzisiaj a swieto przeciez :)

Malgosiak
Jak masz polozna to najlepiej zapytaj sie jej ona Ci doradzi najlepiej.

Vanesa
Fajnie ze mala fikla :)

Sylwusia
Slodka ta twoja lalunia :) jeziu jaka malutka a gdzie zdjecie synusia ?

Mloda fasolka
Nie chce madrowac :) ale mialas ostatnio badanie krwi ? Ja spalam jak popieprzona pare tyg temu a okazalo sie ze mam brak zelaza . Teraz juz biore i caly dzien moge latac fruwac i wogole oczy mi sie nie zamykaja.

Marta a
Kupie se kajak i bede plywac :)

Co do imion naszych pociech to mysle ze trzeba samemu wiedziec jakie sie podoba. Kazdy ma inny gust. Mnie sie strasznie nie podobaja imiona z przed 40 lat ale to tylko moje zdanie oczywiscie komu innemu nie musza sie podobac bardziej nowoczesne.

Monikam
Halo halo gdzie sie podzialas ? Wszystko ok juz dlugo Ci nie bylo.

Dobranoc dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Gość kristafowna

Olusia przykro z powodu cioci... lacze sie w smutku, wiem, co to znaczy.
Jemtruskawki czytalam na forach i ile kobitek, tyle opinii, zreszta do tych forow to podchodze bardzo sceptycznie. najlepiej zapytac jakiejs kolezanki, ja niestety nie mam takowej za granica.
Sylwia ale sliczne zdjecie z Malenstwem.

ciezko nadazyc za wami wszystkimi dziewczyny. poki co zycze spokojnej, nawet jesli znow nieprzespanej, nocy...

Odnośnik do komentarza

Mae fajnie że po wizycie wszystko w porządku i że odpoczniesz sobie w końcu na L4. Lada dzień zaczną się pieluchy :)
MłodaFasolka no to zaszalałaś :)
Iza-majka piękne brzusio
Olusssia przykro z powodu cioci
Dzisiejszej nocy pobiłam rekord wstawania na siusiu, co godzinkę :) Mąż współczuje mi tych wycieczek. O 6:20 nasza królewna zaczęła się wyginać i po śnie.
Za oknem wygląda, że jest rześko, ale zapowiada się chyba ładny dzień

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki :) pikna pogoda u nas słonko za oknem ale ja jestem dzis niewyspana ;/ spałam 4 godz mała cały czas mnie budziła kopniakami i rozpychaniem sie heh bardzo przyjemne ale w dzien chodze jak zombiee a nie umie zasnac ... ah chyba przejade sie na zakupy do h&m :)
zamowiłam dzis biustonosze do karmienia fajne i w fajnej cenie ...

Iza majka fajny brzuszek :)

jemtruskawki fajny brzusio :)pewnie mała ci sie obroci u mnie ostatnio była poprzecznie w 32 tyg a w pon juz była głowka w dół 35.2tyg :)

Mea super ze na wizycie ok :)

Co do pasa ja zobacze czy bedzie wogole potrzebny moja bratowa bez pasa po tyg miała płaski brzuch a potem cwiczyła i doszła do wagi z przed czyli 18 kg w 3 miesiace poszło :)

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_19961.jpg

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_19962.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...