Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Vanesa 35, sliczne ubranka :)

Ja jeszcze nie mam termometru i nie wiem jaki wybrac ;/ tak samo z laktatorem.

Soqlka, tez wziełabym torbe "you'll never know" :D

Poruszyłście temat świat, jaaaaa ! :D Tak jak Wielkanoc jest dla mnie mdła tak Boże narodzenie uwielbiam i cały ten około świateczny kicz :D
Choinka będzie żywa, chociaż boję się jak nasz kot na nią zareaguje :D
co do jedzenia nie ma mowy bym sobie odmówiła uszek, barszczu i pierożków, bo cały rok na nie czekam :))
NBawet dziś na SR był temat karmienia piersia i wypytałam położną i powiedziała, że spokojnie w rozsądnych ilościach można jeśc. :))

Gabi82, nie za dobrze masz z tymi obiadkami od mamy? hihi :) czemu obejdziesz się smakiem wigilijnych potraw? :( ps. nie wolno nam głaskac brzucha, bo może to wywołać skurcze Kochana !
U mnie dziś królowała kalafiorkowa :)

asiek25, dlaczego jak urodzisz przed świetami to nie ruszysz nic świątecznego?

JemTruskawki, ja Cię wywoływałam kochana :))

Nuria, ja mam wózek baby design, wiec nie pomogę w tej sprawie, ale co do fotelika to cabrio fix jest lepszy, bo nowszy, ulepszony i wiekszy. Ponoć city to starsza wersja i dzieciaczki szybciej z niego wyrastają.

Odnośnik do komentarza

Vanesa – ja nadal biorę magnez bo jeszcze do porodu trzeba trochę poczekać. Ale pewnie odstawię za 2 tygodnie. Biorę teraz głównie ze względu na kurcze w łydkach. Fajny ten misiowy kombinezon z h&m.
MłodaFasolka – ja jestem normalnie śpiochem a co dopiero teraz. Aż się boję o której zacznę wstawac od przyszłego tygodnia jak nie będę miała przymusu... A co do choinki to taaaaak... pierwszy raz od wielu lat będę miała żywą choinkę :D
Mam kupiony termometr Microlife NC100. Zastanawiałam się nad wersją 150 ale w sumie jest droższy i ma póki co mało opinii i to porównywalnych do 100. Mój wygląda na to, że dobrze działa.
111magda – Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z twoim maluszkiem. Może to tylko błąd pomiaru. Nie nakręcaj się póki nie dowiesz się czegoś więcej.

Po raz trzeci z rzędu spędzamy wigilię tylko we dwoje z mężem (no może będzie we troje :p ) więc będzie tylko barszcz i pierogi z kapustą i grzybami. No i jakieś ciasto, piernik albo makowiec. A co do zjedzenia potraw wigilijnych. A że liczę na szybszy poród niż w terminie to na wszelki wypadek przygotuję na zapas chociaż te pierogi. I podjem sobie wcześniej ;p

Też się zaczęłam ostatnio martwic wydatkami jak zobaczyłam ile nas wyprawka kosztowała do tej pory. Musieliśmy praktycznie prawie wszystko kupić sami, bo nie dostaniemy za wiele od rodziny. Dobrze, że już wszystko prawie jest co potrzeba. Ale za to znowu samochód musi iść na kontrolny przegląd i się boję że nie dadzą bezproblemowo stempla tylko znajdzie się coś do naprawy... :/

Co do pasów poporodowych to ja nie zamierzam takowego kupować. Ćwiczenia po porodzie muszą wystarczyć.

Heh, zaraz mąż leci do sklepu kupić mi owoce. Strasznie mi się chce, a nic w domu nie ma. Pierwszy raz w ciąży wysyłam go specjalnie po coś, bo zachcianek zasadniczo nie miałam żadnych. Ostatni miesiąc ciąży to uznałam, że warto skorzystać, hihi :)

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaanli21un7ohr.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5englt40xe.png

Odnośnik do komentarza

Carolineee kciuki zacisniete i jakby co to daj znac
Ja tez nie wiem jaki termometr wybrac.
Laktatora na razie nie kupuje. Wybiore tylko model a pozniej w razie czego meza wysle :) Jaki model polecacie? Jaki kupilyscie?
Vanesa fajne ubranka kupilas
Lenson mama gotuje to jem ;) Termin mam na 19 grudnia. Mam nadzieje ze wyjde na swieta ze szpitala. Poza tym nie wiem czy bedziemy jezdzic od stolu do stolu z nasza krolewna. No chyba ze wczesniej ja przywitamy

Odnośnik do komentarza

Gabi82, ja już mamie zapowiedziałam, że jakbym urodziła w okresie około świątecznym i nie bedę jeszcze w stanie walczyć z garami to wyśle G po pierożki, uszka i barszczyk :D

Podłączam się do pytania o laktator :)
G zapowiedział, że mi kupi, więc pewnie tez pojedzie do sklepu jak się okaże, ze potrzebuje.
Ponoć ręczny Avent ma nawet nawet, babki chwala :)

Odnośnik do komentarza

Lenson no ja właśnie też zamierzam jeść w święta, tyle że się nie przeżerać ale nigdy tego nie robię więc nie będzie problemu
to u nas się przykłada taką wagę do diety matki karmiącej, w innych krajach tego szału nie ma i nawet w polsce wiele kobiet odchodzi od bezsensownie restrykcyjnej diety
ja już mam z mamą dogadane że pierożki i zupę robi bo normalnie ja się tym zajmuję ale w tym roku raczej nie będę nawet próbować

ja stawiam na termometr microlife nc150 a z laktatorem mam problem bo nie wiadomo na ile będzie potrzebny
ręczny avent jak najbardziej jest ok tylko pytanie czy przy zapotrzebowaniu większym na dojenie ręczny da radę

http://s7.suwaczek.com/201412201755.png

Odnośnik do komentarza

Ja kupilam Elektryczna z Avent bo ta reczna mozna sie zamachac na smierc a elektryczna szybko idzie. Co do pasa moze spruböje ale sa tez fajne majteczki z guma do formowania brzucha moze to cos da. Pamietam jak moja siostra nie mogla sie doczekac uszek na wigilie i w dzien wigili robiac je odeszly jej wody i musiala do szpitala ,urodzila synka w wigilie i uszek nie zjadla! Ja raczej zywej choinki w tym roku niebede miala tylko mala dekoracje bo juz popakowalam wszystkie swiateczne rzeczy do kartonöw bo myslalam ze bedziemy swieta spedzac w nowym domu ale raczej nic z tego nie bedzie. Ale ciesze sie przynajmniej z tego ze po swietach moge kupic swiateczne rzeczy za polowe ceny by miec na nastepny rok.

Ola wyrazy wspölczucia utraty cioci!

111magda moze to tylko taki urok malenstwa,nie denerwöj sie na zapas napewno bedzie dobrze!

jemtruskawki zgrabny,maly brzusio! Sporo masz tych rzeczy.

Sylwia az milo sie zrobilo widzac was !

Mee to juz mozesz leniuchowac i tak cie podziwiam tak dlugo pracowac!

iza-majka super brzusio az ciezko uwierzyc ze to juz niedlugo!

Megi wiedzialam ze lubisz plywac !

Fasolka ty zaczelas sie wszystkim martwic a ja zrobilam sie bardzo spokojna i niesamowicie czujna,budzi mnie wszystko kazdy odglos kazdy szum,moze juz maciezynski instynkt sie wlonczyl?

soqla bierz torbe,nie zajmie duzo miejsca i bedziesz pewniejsza ze wrazie czeko masz pod reka!

Carolineee czekamy na wiesci.

Przyklady tych majteczek.

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_20049.jpg

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_20050.jpg

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_20051.jpg

monthly_2014_11/grudnioweczki-2014_20052.jpg

Odnośnik do komentarza

Marta A, takie majtki wydaje mi sie, że możesz dopiero po połogu załozyc, zreszta z pasami jest to samo.
Także i tak te 6tyg. trzeba sie przemeczyc naturalnie.

Ja nie jestem zdecydowana własnie na elektryczny, bo wydam ponad 2oo zł, prawie 300 i sie okaze, ze uzyje 3 razy albo wcale a kasa wydana ;/ wole chyba cos młodemu kupić, jakiś leżaczek za te pieniadze.
Nie wiem, musze to przemysleć jeszcze.
Jutro chyba sie finalnie spakuje :)

Tymczasem idę spac, branoc wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki :)
Co do choinki u mnie bedzie sztuczna :)
Laktator zakupie Baby Ono połozne mówiły ważne by był dwufazowy :)

Dzis nawet pospałam w nocy bo ostatnie dwie nocki po 4 godz spałam tylko !
Na sr wczoraj był temat szczepien wiec tez juz wiadomo co i jak duzo tych szczepien !
Pytałam o ten magnez połozna czy brac powiedziała zeby odstawic w 36 tyg i zaczac pic herbatke z lisci malin i olejek z wiesiołka podobno dobrze przygotowuja macice do porodu i wywołuja skurcze :)

Wwigilie pewnie cos po troszke pokosztuje barszcz z uszkami rybke karpia kapuste z fasola uwielbiam ale raczej jej nie zjem w tym roku moczki makowki troche zjem ....:)
Sałatke jarzynowa :)filety z morszczuka w zalewie chyba tez w tym roku nie zjem a uwielbiam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Co do laktatora z doświadczenia polecam Avent ręczny naprawdę bardzo dobrze odciąga, nieprawda, że trzeba się namachać miałam też elektryczny i ręczny jest o niebo lepszy a i cena fajniejsza :) a do smarowania zbolałych sutków polecam maltan moim zdaniem najlepszy :) Termometr Microlife testuję już od roku jest super! Co do pasa poporodowego niestety po cc nie można aż tak szybko wrócić do ćwiczeń i wtedy sprawdza się dobrze, żeby brzuch się nie "relaksował" i nie wisiał ;)
My w tym roku ze względu na Marysię choinkę ubieramy już 1 grudnia bo i dla niej i dla mnie mogłaby być przez cały rok :D niestety w gre wchodzi tylko sztuczna ale i tak będzie magicznie :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuqbwvy.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

My nadal jesteśmy wyłączeni z życia w związku z remontem mieszkania. Rety już mam dość. Strasznie dużo czasu to schodzi. Mojemu K skończył się urlop i teraz wyjechał na 3 dni w delegacje. Ale mógł mnie wziąć ze sobą więc mam 3 dni laby :D Nie muszę gotować, w hotelu jest basen więc się relaksuje. No i jesteśmy nad pięknym jeziorem. Śmiejemy się, że to nasza podróż poślubna ;) Chociaż dojazd był trochę męczący dla mnie. Strasznie się denerwuje, że nie zdążymy z tą przeprowadzką.

Byłam już na IP bo miałam twardniejący brzuch. Ale to były skurcze przepowiadające. Więc oboje się denerwujemy kiedy maleństwo się wykluje, kupujemy już resztę rzeczy, w tesco jest dużo przecen. Kupiłam też osłonki na sutki z tommee tippe. Całkiem fajne.

Jest mi już ciężko i niewygodnie, źle mi się śpi. Za to mój synek chyba nie narzeka bo aktywny jak zawsze.

Widzę, że piszecie o jedzonku i świętach. U nas żywa choinka i powiem wam szczerze, że ja nie zamierzam szaleć na punkcie jedzenia. Jakieś restrykcyjne diety wydają mi się przesadzone. Chyba będę jadła w miarę normalnie jak zawsze i obserwowała swoje dziecko jak reaguje.

Pozdrawiam was serdecznie i cały czas myślałam co u was, czy któraś się już może rozpakowała ;)

Odnośnik do komentarza

Hej. Po wczorajszej wizycie mala wazy 2900 i ma wloski na pól centym :) buźki nie widac bo ladnie ulozyla sie przodem do kręgosłupa wiec przygotowuje się do wyjścia.rozwarcia jeszcze nie ma ale gin mówi ze raczej urodzę w terminie albo przed. mnie mecza dolegliwości ciążowe ale pocieszam się ze juz bliżej niż dalej. Jesli ciśnienie będzie ok i nie będzie innych przeciwskazań to będę rodzic naturalnie. Poki co oczekujemy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgdjty1h1q.png

Odnośnik do komentarza

Magnoliam 2900 to tak jak moja:)ja mam 35.4tydz :)termin mamy podobny :)

MoniC super ze u Was wszystko ok :) odpoczywaj relaksuj poki jeszcze można :)Wiem remonty sa upierdliwe ale za to potem jest ładnie wszystko nowe czysciutkie az chce sie przebywac w takim domku :)

Kupiłam ten laktator :)
Ale od innego goscia który ma same pozytywne komentarze ten poprzedni ma duzo negatywow nie lubie od takich zamawiac :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=4789440207

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kobietki! Właśnie siadłam sobie z kawką i czytam co tam naskrobałyście.
Magnoliam super że po wizycie ok.
Monic zazdroszczę wyjazdu. I oby remont szybko dobiegł końca.
Moje słońce szaleje w brzuchu. To nieprawda że na koniec ciąży dzieci mniej się ruszają. .. mój synek daje coraz bardziej o sobie znać!
Dziś dostałam zakaz kupowania! !! Hehe. Od męża. Śmiał się wczoraj ze mnie że kupiłam już 3 kocyk. ... ale jak nie kupić takiego słodkiego z Kubusiem Puchatkiem? Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Oooo no to gratulacje dla sylwuni :) Cieszę się, że wszystko dobrze. Już powolutku pewnie będą się kolejne dopisywać :) Dzięki za wieści Vanessa :)

Magnoliam gratulacje z wizyty :) Fajnie, że miałaś okazje zobaczyć włoski ! Ja jestem też mega ciekawa czy mój synek będzie je miał i jakie.

Dla was również miłego dnia !
Siedzę teraz sama ale zaraz chyba wybiorę się na spacerek nad jeziorko. Co prawda bez męża ale chwila dla siebie samej też jest dobra.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Trochę mnie tutaj nie było, ale już nadrabiam zaległości. Ale dużo tego jest, oj trochę zajmie mi przeczytanie co tam u Was. Tak na szybko co ogarnęłam:

~4leks4ndr44 - Carolineee

dzięki, po zastrzykach czułam się dobrze. Carolineee - bardzo mnie uspokoiłaś, lekarz też mi uświadomił, że to dla dobra dzidzi. Teraz jestem spokojniejsza.

AgaPo - śliczne zdjęcie córeczki.

aasiak - kowalcia88 - iza-majka - mimi_88 - aabalik - piękne zdjęcie brzuszka.

Ja mam wizytę 26.11 Biorę się za nadrabianie zaległości, mam nadzieję, że teraz częściej będę tutaj wpadać, ostatnio nie maiłam neta i byłam trochę odcięta od rzeczywistości, ale dobrze mi to zrobiło.

Pozdrawiam Was cieplutko

Janek:) Mój Skarb
http://www.suwaczek.pl/cache/d6ff3e8e20.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...