Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Zaklinaczka dzieci - wiele kobiet to polecało by przeczytać - wiadomo nie zastosujemy się w 100%, ale na pewno jakieś metody u Nas się sprawdzą. Warto więc wiedzieć, by nie panikować a próbować interweniować. Warto przeczytać ją raz a po urodzeniu warto zaglądać do rozwiązania konkretnego problemu

co do bebiprogramu to cała instrukcja:
1. logujesz się na swój profil
2. na dole strony jest NAPISZ DO NAS
3. pokażą się ekspertki a poniżej tego jest NAPISZ - zadaj pytanie ekspertom - i tu właśnie piszesz....
Powodzenia i mam nadzieję, że w miarę czytelnie pomogłam :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny wczoraj dostałam pakiet z kołysankami za darmo,a dziś pościel do łóżeczka jest prześliczna synek będzie leżał jak mały książę teraz czekam na łóżeczko i potem zakup kosmetyków tylko ciągle zastanawiam się nad marka czy wy macie już wybrane kosmetyki ??? ,wczoraj dostałam tez informacje ze w Smyku sa urodziny i jest -70 % ale chyba się powstrzymam przed zakupami bo bez sensu robić zapasy na 6 miesięcy,ciesze się ze u was wszystko dobrze i spokojnie wszystkie czekamy na rozwiązanie

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny 3 dni nie odzywałam się bo w niedziele goście ,w poniedziałek zakupy i wizyta u internisty po paski do glukometru jakieś sprzątanie obiad i tak zleciał poniedziałek,dziś słodki wypoczynek bo w sobotę znowu goście mam urodziny i zastanawiam sie jak podołam obskoczyć 12 osób dobrze ze będzie moja kochana mama to mi pomoże .

Odnośnik do komentarza

Mhm, KariKari narobiłaś mi ochoty na soczek :P Szkoda tylko, że wczoraj byłam na zakupach i o tym nie pomyslałam... a lubię taki z jabłka, cytryny, marchewki, szpinaku i buraczka :) Mniam mniam! W ogóle nie czuc buraków i buraczka, a to bomba witaminowa i na hemoglobine dobrze wpływa :P Po tym soczku mi skoczyła w górę nareszcie troszkę. już jest w okolicach 12 :)

Ja tak się zbierałam do zakupienia całej seri Mamo Tato co ty na to? ale jakoś zapomniałam o tym, no ale chyba sobie zażyczę na mikołajki tą część o maluszku już nie o ciąży :P albo zresztą sama zamówie, to się jeszcze okaże :)

Dziewczyny, dobrze, że się odzywacie :) Czekamy na resztę!

Odnośnik do komentarza

Kari, zrobilam to co ja chcialam zrobic juz od jakiegos czasu z tym sprawdzeniem, kiedy która ostatnio się odzywała itd.
także skopiuje, zeby dziewczyny widziały, że mają się odezwać !
Mamuśki dawać znać, że u Was wszystko ok !!!! :
Aabalik
Jem truskawki
Monic
Mae
Sylwunia

kowalcia, aż mojemu pokazalam i obrazek i przeczytalam te historyjki, bo sa boskie :)

aasiak - no no nieźle, mieć córeczke juz 2 latka i o niej nie wiedzieć hihihi :))

Odnośnik do komentarza

ja już przeczytałam w oczekiwaniu na dziecko, ale to było jakiś czas temu i może jeszcze raz zajrzę. Miesiąc już kupuje książkę pierwszy rok z życie dziecka i jeszcze jej nie ma, a warto by było przeczytac przed narodzeniem :P
Dobrze, że wszystko dobrze po wizytach.
Squlka teraz tylko leżenie.

A jakie kupowałyście wkładki laktacyjne? używałyście już któryś? nie wiem jakie zamówić :/
Jutro idę na sr i będzie temat kąpieli i mam nadzieję, że położna doradzi jakich kosmetyków używać, bo dalej nie wiem :/

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) No to odespałam sobie noc. Normalnie chyba wrócił mi etap snu z I trymestru. Gdyby teście mnie nie obudzili niespodziewaną wizytą to dalej bym spała... :D
Nie lubię jak tak bez zapowiedzi wpadają...

A głodna jestem jak bym z dwa dni nie jadła, a mój kochany teściu przywiózł nam kurczaka z rożna na kolację :D :D :D Ale pachnie!

No a z gorszych wieści dowiedziałam się, że moja teściowa będzie miała operację na serce... Nic nam mówić nie chciała bo nie chciała mnie denerwować... Nosz kurde! Ale swojemu synowi powiedzieć mogła. A zrobili na odwrót powiedzieli mi a Łukasz nic nie wie. Jak wróci z pracy muszę z Nim porozmawiać.

Dostała skierowanie od kardiologa do szpitala, poszła dzisiaj okazało sie, że miejsce najbliższe na 10 więc zamiast iść do lekarza po zwolnienie to jutro idzie do pracy! Kuźwa bo Biedronka bez niej upadnie! Wkurza mnie czasami ta kobieta... Teściu siły już do niej nie ma... Bo kobieta uparta jak nie wiem co.
Eh, jest jaka jest, ale dobra kobieta z niej.

Kurczaczku, nadchodzę ! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Młoda Fasolka a może ty przemówisz teściowej do rozumu... ahh te mamy nam każą chuchać dmuchać a same o siebie nie dbają a ty masz dobry argument, że ma się za swoje zdrowie wziąć by móc się najmłodszym członkiem waszej rodziny czasem zająć :)
Martaa89 ja jutro kupię jutro w empiku tą książkę...
wkładki laktacyjne mam z BabyOno i fajny mają pasek by przykleić do biustonosza.
U mnie najlepszym przyjacielem jest mąż - mogę mu wszystko powiedzieć, wiem, że zawsze mnie zrozumie i potrafi postawić się na moim miejscu... psiapsióły też mam, ale one inne życie mają i inne potrzeby często nie rozumiejąc mnie bo w sumie jestem jedyna która ma poukładane życie od początku do końca..
Leson to teraz będziemy obydwie pilnować by się dziewczynki odzywały.... oby wszystko z nimi było w porządku bo na prawdę się o nie martwię.... chociaż jedno zdanie niech napiszą by nas uspokoić..... kurcze :(

Odnośnik do komentarza

Kari- Próbowałam, ale nie wiem z jakim skutkiem. Łukasz wróci po 22 z pracy to z Nim porozmawiam... Znając Go to jutro pojedzie do Niej i ją zmusi do tego żeby poszła na L4. W końcu za 2 miesiące zostanie babcią, i musi być 'na chodzie' :) U Niej to jest pracoholizm w najczystszej postaci! 12h w biedronce i do domu 12h w biedronce i do domu... I tak w kółko. Oszczędzać się nie umie. Teściu jest tydzień w miesiącu w domu i nie chce jej się siedzieć samej w domu to pracuje. Ja rozumiem, ale ile można? Kurczę 20 lat już nie ma.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny niestety nasi teściowie to często już takie pokolenie które do roboty było przyzwyczajone. U mnie też tak jest. Moi rodzice już bliżej są tego pokolenia które raczej dba o siebie, ale teście niestety są wiekiem zbliżeni do moich dziadków i aż mnie rwie w środku gdy widzę jak o siebie nie dbają. Dopiero w skrajnym przypadku idą do lekarza, a zaraz po powrocie od niego dalej do roboty. Ja sobie postanowiłam, dopóki oni nie zaczną o siebie dbać to ja ich o żadną pomoc nie poproszę, choć mój mąż tego ode mnie oczekuje. Sorry ale rodzic, a zwłaszcza matka, powinna dbać o siebie żeby miała dużo siły na pomoc swoim dzieciom, a nie wyniszczać się w ich imię. Takie jest moje zdanie.

[http://s3.suwaczek.com/201501051556.png

Odnośnik do komentarza

Czesc mamusie i dzieciaczki :)

Nie daje rady was nadrobic :) jutro moze na spokojnie poczytam 10 stron :)
Dzisiaj padam juz na twarz bylam na zakupach kupilam sobie portfel pieknyy :) i 4 pizamki dla Colina . I tutaj moje pytanie kupujecie tez cos w h&m ? Kupilam jeden komplet na 56 jeden na 62 a rozmiarowo sa wieksze niz te 62 ktore mam w domu z c&a i innych sklepow wiec albo ja trafilam na same krzywe powalone rozmiarowki albo oni nie umia szyc.

Vanesa
Weszlam zeby napisac ci specjalnie ze zrobilam dzisiaj zupke ta z miesem mielonym porem i serkami topionymi moj maz zjadl az dwa talerze i cieszy sie ze jeszcze pol garnka jest a mnie tez bardzo smakowala :) tylko chyba powalilam kolejnosc ale efekt koncowy jest okey z tym ze dalam wiele wiecej serkow i troche mocno na nie smakuje ale to nic :)

Odnośnik do komentarza

Megi- z tymi ubrankami to mam to samo.. jeden rozmiar, a wielkości ma kilka! Z pepco co innego,z nexta inne z h&m inne a z innych firm jeszcze co innego.. ;/ chyba nie ma sie co sugerowac rozmiarem i ubierac to , co jest dobre akurat.

Wstawiam zdjęcie brzuszka... a może powinnam napisać BRZUCHOLA? :D Dawno nie wrzucałam.Ostatnio znacznie się powiększył... jak tak patrzę na zdjęcia wcześniejsze... o mamo! No ale jak na końcówkę to i tak nie jest źle, a widać tak tylko w obcisłych bluzkach, w bluzie praktycznie po mnie nic nie widać hehe :D Wybaczcie za bałagan na łóżku, ale wstałam bo sobie przypomniałam o fotce, a o ogarnieciu łóżka zapomniałam :P

MłodaFasolka- nie mów nic o kurczaku z rożnaaaaa! Ja sobie obiecałam w zeszły czwartek, że w środę 29 jak pójde na badania przed wizytą to zajdę na pitę z kurczakiem z rożna niedaleko Luxmedu :D i już mi od tamtej pory ślinka cieknie! :D No, ale jeszcze tydzien hihi, chyba, że wcześniej męża wyciągnę :D

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_18857.jpg

Odnośnik do komentarza

Pregosia- Masz rację, to chyba po prostu taki rocznik. Moja mama jest młodsza od mojej teściowej o 7 lat i też dużo pracuje, ale dla odmiany przy domu. 3 dzieci i ogarnięcie ich i ogrodu. Ale moja mama to lubi chociaż czasami też proszę ją żeby przystopowała bo zdrowie ma tylko jedno. :)

Megi- Ja dostałam sporo ubranek z H&M i właśnie głównie na 56, ale nie zauważyłam żeby były większe niż inne 56, albo nie zwróciłam na to po prostu uwagi. A co do ubranek z Pepco to w ogóle jest jakiś mexyk wszystkie 68 które kupiłam wygląda jak 62 innych firm. :D

Carolinee- Jak tylko teście pojechali odkroiłam kawałek kurczaka i wciągnęłam z bułką :D Niestety musiałam się opanować i coś mężusiowi zostawić jak z pracy wróci :p he he he Ale pyszny był!

Booski brzuszek masz ! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Meggii ciesze sie że zupka samakowała i Tobie i Mężowi :) JA tez ja uwielbiam jak zrobie gar to jem 3 dni heheh tak mi smakuje i jest syta ze 2 dania nie musze miec :) Z ubrankami tak jest niektore sa wieksze 56 i 62 a niektore mniejsze zalezy od firmy ...

Carolineee piekny brzusio duzy faktycznie :)

Młoda Fasolka uwielbiam kurczaka pod kazda postacia :) a z rożna uwielbiam u nas w jednym miejscu maja pyszne kurczaki z rozna :) chrupiaca cienkiutka skorka i tak dobrze przyprawiony czasem kupuj na obiadek do tego sałątke tam pyszna robia z szynki sera ananasa i pora z odrobina majonezu pieprzu i sola :) chyba w czwartk podjade po to na obiadek bo poki co dzis robiłam pomidorowa z ryzem to mam i na jutro i roladki drobiowe z papryka i serem :) ziemniaczki i surówka z białej kapusty :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

co do rozmiarów ciuszków to jak prasowałam zauważyłam że jedna firma drugiej nierówna... ale z ubraniami damskimi też tak jest niestety
H&m widzę zawyża rozmiarówkę, Pepco znów zaniżona.. według mnie w miarę wiarygodne jest c&a
Carolineee fajny brzusio... ale czas leci a tak pamiętam początki i wspólne dylematy w dziale w oczekiwaniu na bociana

właśnie wróciłam z mężem z marketu trzeba było kilak rzeczy kupić i niby tylko chwile a padłam jakbym cały dzień szopingu miała... za to zachciało mi się loda z Makusia i musiałam oczywiście go skonsumować... pychota :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny napisze tylko szybko jestem po wizycie Kuba waży 2 200 g w 32 tygodniu i 3 dniu pani doktor powiedziała ze raczej będzie duży to po tacie;) szyjka ładna ;) wyniki tez się poprawiły waga plus 9 wiec wszystko super tylko jedno małe ale Kuba nie ma zamiaru się przekręcić, ma czas do następnej wizyty za miesiąc, ja nawet nie myślę o cesarce wiec Kubuś głowa w dół;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...