Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec przepis:
400g krowek
200g iryskow smietankowych
3lyzki mleka
pol kostki masla-ja dalam takiego prawdziwego
150-200gram ryzu tego dmuchanego,ja kupilam w tesco taka duza paczke 250g

Maslo z mlekiem rozpuscic dodac cukierki i wszystko rozpuscic na bardzo malym ogniu mieszajac,zeby sie nie przypalilo,jak calosc bedzie mialo jednolita konsystencje wrzucic ryz i wymieszac. Poczekac az calosc przestygnie troszke(innaczej kulki nie beda chcialy sie lepic) i lepic kulki wielkosci jajka:-) rece sie strasznie beda kleily ale sa naprawde pyszne. I ostrzegam bardzo slodkie:-)
Smacznego:-)

Maselko rozpuscic z mle

https://www.suwaczki.com/tickers/5b098ribpvkjd9gk.png

Odnośnik do komentarza

Pateczka dobrze ze wszystko ok! Ja pomietam te szyszki jeszcze z dziecinstwa,mama nam takie robila,super dzieki za przepis!

Vanessa mala fajnie rosnie,napewno sie jeszcze obröci.

iza-majka szkoda ze niewidzialas malej. Super zakupki!

Madlenka sprawdz co i jak,ja tez chyba jutro pöjde do lekarza bo ledwo co chodze,brzuch znöw stwardnial i mam taki böl po lewej stronie jakby to byla kolka az sie chodzic i lezec nieda ,niewiem co to jest do cholery!

Carolineee ladny wözek podoba mi sie!

Aleksandra Laska z ciebie !
Zazdroszcze wam wszystkim ze macie juz poukladane wszystko i pokoiki zrobione ja mam wszystko w kartonach i workach bo czekam na przeprowadzke,mam nadzieje ze zdaze ze wszystkim!
Dzis czyli przed godz robilam pierwszy raz golabki z pieczarkami i ryzem! Sa w piekarniku beda na jutro ale farsz pröbowalam super palce lizac,napewno beda dobre!

Odnośnik do komentarza

MartaA- polecam wózeczek jak nie wybrałaś jeszcze :) w sklepie sprawdzałam jak sie prowadzi, składa, rozkłada i super :D Firma Adamex model Jogger :) Rozważałam jeszcze model Pajero, ale jakoś tak ten bardziej mi przypadł do gustu chyba dlatego, że widziałam i macałam :D Dostępny na allegro, pewnie wysyłają i za granicę :)

narobiłyście smaka na szyszki... oj, kiedy ja to jadłam..! aż chyba zrobie :D ostatnio widziałam w tesco krówki na promocji :D A te iryski to gdzie mozna kupic i jak to wygląda??

Super, że po wizytach wszystko dobrze! :)

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :))
u mnie dzis lepiej, psiapsiolki mnie odiwedzily, wiec przez chwile nie myslalam o tym, ze cos mnie boli itd. i przyjaciółka przyjechała z newsem, że tez jest w ciąży ! :D co prawda dopiero 8tydzień, ale super :) bedzie miał synek towarzystwo :)))

Pisałyscie o jedzeniu, ja dzis znów nalesniki robialam. W ciązy co najmniej raz w tygodniu musze zjesc :D

Rano obudziłam sie z okropnym bólem w kregosłupie, moj talerz biodrowy boli juz nie tylko przy wstawaniu ale cały czas, no ale nic, wiedziałam, że to tylko kwestia czasu.
Musze się na kinesiotaping umówić.

Musze się Wam pochwalić, bo dziś wypatrzyłam 2 kombinezony na zimę. Jeden za 10 zł a drugi za 2paczki mokrych chusteczek dada :D

Jutro zamawiam rzeczy apteczne itd. mój G już sie zadeklarował, że zapłaci, bo powiedziałam mu, ze to ok 300 zł wyjdzie :P martwi się bardzo o nas i cały czas do niego dociera, że musimy już wszystko mieć przygotowane, bo synek jest niecierpliwy.

Kupiliśmy tez dziś naklejki na ściane z biedronki :D widziałam, że MłodaFasolka tez je kupila hehe http://www.biedronka.pl/pl/product,id,3314,name,naklejki-dekoracyjne

aasiak, dajcie znać jak po warszatach, bo my 22.10. idziemy :))

Aleksandra, super figura ! :) bardzo spodobał mi sie Twój kombinezon i mnie zainspirowalas do dzisiejszych poszukiwan :D ps. gratuluje porzadków w szafie :D

W środę jedziemy na spotkanie organizacyjne do SR, już nie mogę sie doczekac :D mam nadzieje, że lekarz nie zabroni mi chodzić ze wzgledu na tak nadaktywność macicy.

Carolinee, bardzo fajny ten wózeczek !!! :)

Vanesa35, super, ze z Wami wszystko ok ! :) I CÓRCIA jaka dużaaa ! :D

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_18352.jpg

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_18353.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Lenson ja mam na razie tylko próbki z ziaji ;)
Carolineee wózek na prawdę fajny.

Gratuluję udanych wizyt :) Ciekawe jak z KariKari.

Kochane te kombinezony takie na wyjście ze szpitala i sam początek to w jakich rozmiarach macie? Bo ten co dostałam od siostry ma rozmiar 68 i nie wiem czy muszę kupować mniejszy.
Ja nie śpię już od 5 :( Właśnie wypiłam inkę, niepokoję się bo coś prawy bok dziwnie mnie boli, albo tak zaraz nad biodrem taki kłujący ból albo trochę wyżej jakby pod żebrem :(

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki widze ze nie tylko ja nie umie spac :)
Wybrałam mojego M do Pracy o 6-30 i juz nie umie spac i szperam po internecie jak zwykle :)
Mój M ma dzis dwa swięta nasza 6 rocznica slubu i Dzień Nauczyciela :)

Pateczka z przepisu napewno skorzystam :)

Iza- Majka spoko że wszystko ok to najwazniejsze :)

Lenson dobrze że już lepiej u Ciebie :)Nad kremem do brodawek sie jeszcze nie zastanawiałam ale kupie to co aasiak poleca :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny :)

Gratuluje wszystkich udanych wizyt :)

Lenson ja też jeszcze nie myślałam o kremie do brodawek.

Mimi a powiedź mi o tej próbce z ziaji, ma w składzie parabeny ? Ja właśnie przez to zraziłam się do ziaji. Kupiłam płyn do higieny intymnej, z serii dla kobiet w ciąży i dopiero w domu odkryłam, że mają to paskudztwo w sobie. A czytałam, że jest to bardzo szkodliwe.

Mój maluszek już też miał swoje poranne harce ;)

Ja dziś planuje się trochę rozpieścić i po śniadanku wyruszam na shoping :D

Kari czekamy na wieści, jak Twoja królewna.

Odnośnik do komentarza

Aleksandra –wprawiasz nas w kompleksy – taka chudzinka i jak ty masz dźwigać Maluszka w brzuszku?
My tu gadu gadu o zachciankach a biedni faceci potem muszą biegać po sklepach szukać tego co ta sobie w główkach wymyślimy co byśmy zjadły :) hi hi biedny ten ich los :)
Madlenka powodzenia i trzymamy kciuki by to był tylko fałszywy alarm by nic się nie działo niepokojącego – daj zna co lekarz ci powiedział
Carolineee bardzo fajny wózeczek :)
Vanesa bardzo się cieszę, że wizyta ok. No i faktycznie twoja dzidzia to pulpecik :) Na zwolnieniu jestem od 2 tygodni dopiero A z kontrolą to jestem świadoma, że mnie nawiedzą. Wprawdzie nie mam napisanego na zwolnieniu że mam leżeć więc oczywiste, że do firmy poszli by przypadkiem mnie tam zastać, ale dupa… odesłali ich do domu jak chcą się ze mną spotkać… a ja na nich czekam z utęsknieniem… choć znając ich zrobią t w najmniej spodziewanym momencie
Już jestem Kochane dziewczynki – wiem że czekałyście na wieści… Otóż jest super – :)
Szyjka twarda i zamknięta nie skróciła się już więc efekt leżenia przyniósł dobry skutek. Po infekcji ani śladu, wyniki badań super, pierwszy raz pani doktor mówi, że jest świetnie :) Potem USG podejrzeć Malutką :) Buziaczka nie chciała pokazać, ale w końcu się udało – podobna do mnie a łydki po tatusiu zgrabne ma :) Jeszcze sobie nogę na nogę założyła damusia mała :) Waży 1142g więc malusia jest w tych ich średnich no i długościowo też malutka będzie ale nieważne byle zdrowa :) No i moja córeńka taka grzeczna, że przekręciła się główką w dół i zapewne już tak zostanie…. Taka grzeczna i słucha mamusi :) więc same cudowne wiadomości :) kolejna wizyta za 3 tygodnie… ale się cieszę :)

Odnośnik do komentarza

KariKari super, że wszystko ok :)) i zazdroszczę wizyt, ja jeszcze tydzień muszę czekać :( Śmiałam się do mojego Ł, że w ciąży to codziennie mogłabym jeździć do lekarza :D
Co do kontroli z ZUS to słyszałam, że często kontrolują jeśli prowadzisz własną działalność, bo sprawdzają czy nie wymuszasz przypadkiem świadczeń. Tak samo ponoć jest z ciężarnymi, które miały krótki okres zatrudnienia przed ciążą. Jednym słowem chcieliby, żeby tylko im płacić a jak już w drugą stronę to kontrolują, żeby tylko coś znaleźć i zabrać kasę.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Kari Kari cudowne wiesci az miło sie czyta :) no to juz fajna wage ma twoja królewna i sie obróciła juz super !
Moja jeszcze nie a juz za pare dni 32 tydz poleci ciekawe czy sie obróci heheeeh nie chce cesarki ;/
Ale super ze wszystko ok to najwazniejsze :)
Niestet kobiety które maja własna działalnosc sa czesciej kontrolowane .... ale niech sobie kontroluja nawet jak Cie w domu nie zastana wystarczy jakies zaswiadczenie od lekarza lub paragon z zakupów lub z apteki ... i z głowy ....:)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Pani doktor kazała leżeć więc w ciągu dnia leżę, a nawet jakbym miała na zakupki lecieć to popołudniu lub koło wieczorka bo miałabym prywatnego kierowcę bo zostałam bez samochodu obecnie
ja się ich nie boję bo nic nie wymuszam, korzystam ze swoich praw i poszłam na zwolnienie w 7 miesiącu gdzie czas najwyższy a nie wymuszam od 2 miesiąca zwolnienia bo tak mi się chce... dobro dziecka najważniejsze dla mnie zważywszy, że jedno już straciłam więc nie maja powodu się czepiać. W związku ze swoim zwolnieniem lekarskim musiałam troszkę w firmie przeobrażeń zrobić i przez to muszę pracownika zatrudnić więc niech się cieszą, że kolejne składki im wpłyną niebawem. Nie dam się tym hienom. Człowiek uczciwie płaci składkia mimo to korzysta z opieki medycznej prywatnie, więc do tej pory nigdy nic od nich nie chciałam i nigdy zwolnienia nie miałam więc myślę, że powodu i haka na mnie nie znajdą :)

Odnośnik do komentarza

witaj jem-truskawki :)
no jest duża szansa, że dostaniecie najpiękniejszy prezent na święta :) w końcu Maluszki same najlepiej wiedzą, czy już czas :)
a jaka płeć Waszej Dzidzi? napisz coś o sobie, jak się czujesz i zachęcam do dyskusji i dzielenia się spostrzeżeniami :)
pozdrawiam

aasiak niestety nie jadę na warsztaty bo nie mam samochodu bo mąż w sprawach służbowych musi w teren jechać więc siedzę w domku a Ty się wybierasz?

Odnośnik do komentarza

Halo mamusie :)
Od wczoraj boli mnie strasznie brzuch caly czas wizyte mam dopiero w czwartek i jestem ciekawa co sie dzieje. Moj synus do tego kopie i rusza sie jak szalony co jeszcze wiekszy bol mi sprawia . Wczoraj jak rozmawialismy z babcia na skypie to sie popisywal skakal jak szalony i wypychal pupcie :) moj lobuz kochany az babcia nam sie wzruszyla i poplakala :)

Vanesa
Duza ta twoja lalunia :) rosnie jak szalona :) moj dziubek tez mial juz 2 kg w 30 tyg . Najwazniejsze ze zdrowe :) a jeszcze ci fiknie glowka w dol :)

Pateczka
Dobrze ze po wizycie tez wszystko okey i szkoda ze dopiero za 4 tyg nastepna wizyta co. A z tymi szyszkami to narobilas mi smaka moj smak dziecinstwa zawsze w sklepiku szkolnym w podstawowce je kupowalam . Kiedys i ja je zrobie :)

Iza majka
Dobrze ze wszystko okey :)
Marta a
Daj znac co ci lekarz powiedzial z tymi bolami . A liste co jest potrzebne z apteki potem ci wkleje ok bo teraz cos nie umie znow dodac zdjecia .

Mimi
Ja mam kombinezon na 62 . Do tego jeszcze dostalam taki bardzo cieply spiwor ktory da sie tez zapiac do maxi cosi i mysle ze wystarczy :)

Kari
Dobrze ze wszystko ok

Ah vanessa
Wszystkiego naj z okazji rocznicy slubu :)

Witsm nowa mamusie :)

Uciekam jeszcze troszke spac :) milego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość jem-truskawki

Pierwsza dzidzia, będzie dziewczynka :) Amelia. Z przyszłym mężem jesteśmy razem od 6 lat i już na początku znajomości wybraliśmy te imię więc nie musieliśmy zbyt długo debatować, pomimo licznych "propozycji" np teściowej czy babć :D
Mam 22 lata i o naszą córcie staraliśmy się ponad rok czasu, dlatego już oboje nie możemy się doczekać rozwiązania.
Jak do tej pory czułam się kwitnąco, od kilku dni już nieco gorzej. Jesteśmy w 31 tygodniu i brzuszek znacznie sie powiększa przy czym koszmarnie boli. Mam też od urodzenia przepuklinę pępkową, która daje o sobie coraz częściej znać... :( Mała jest bardzo ruchliwa i momentami mam wrażenie, że braknie mi skóry! Jestem osobą szczupłą, przed ciążą przy wzroście 170 cm ważyłam 54 kg, obecnie mamy na plusie +7kg.
Jesteśmy obecnie na etapie wyboru szpitala, podejmowaniu decyzji o wyborze własnej położnej, przyszły tatuś chce byc przy porodzie i mamy wokół tego wszystkiego ostatnio bardzoo dużo stresu. Nie mam pojęcia gdzie rodzić, a czas ucieka.
Bardzo korci mnie już kompletowanie wyprawki, jednak rodzina trajkocze, że jeszcze tyle czasu... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...