Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

kowalcia super ze jest wszystko ok dobrze ze pojechałas na ip przynajmniej spokojniejsza jestes :)

Wisia fajny brzuszek :) fajna kołyska

Gabi widze byłas na zakupach :)

Dzis u nas fajna pogoda sie zapowiada :) az chce sie wstac z łozka :)

Moj M ma urodziny sobote robimy imprezke jak zwykle mam duzo gosci bo 25 ! Ale ciocia piecze mi ciastai tort zawesze zamawiałam catering ale tym razem mama sie pofatygowała i zrobi catering pracuje w domu weselnym to ja tylko musze nakryc stoły i zimna płyte zrobic no i potem te sprzatanie najgorsze ale to mam mi tez pomoze jakos to bedzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,

Ciężko was nadrobić, u nas pogoda mało zachęcająca. Zimno strasznie brrrr. Obudziłam się z lekkim katarem, siedzę w ciepłym szlafroczku, wypiłam herbatę i chce mi się spać strasznie :/

Zdążyłam włączyć na końcówkę o tej cesarce na DDTVN

Co do kosza mojżesza to powiem wam, że też zaczęłam się nad nim zastanawiać. Boję się, że to może tylko zbędny wydatek. Ale gdybym miała luźną kaskę teraz to kupiłabym od razu.

Gratuluje wszystkich wizyty i waszych ładnych brzuszków :)
kowalcia dobrze, że pojechałaś i wszystko jest dobrze.

Ehhh nic mi się dziś nie chce....

Odnośnik do komentarza

Marta A moja Elina jest durna i wszytskich lubi :/ nie jest z tych trzesacych sie yorkow :p, a fajne te kolyski, wow a co wam z tymi biodrami sie dzieje :/ i pokaz wozek bo nie wiem o jakim dyskutujecie z Wiesia, a ten detektor tetna plodu na pewno jest na allegro bo ja taki mialam

wisia ty bys chciala cos ladnego z niemiec a dla mnie nic tu nie ma ja znowu bym chciala wszytsko w pl zamawiac poscieli jest wielki wybor i wogole wszytsko taniej w pl :) a nie ma komu przywiesc :/

kowalcia88 dobrze, ze z malutka wsio ok i rzeczywiscie kawal dziewczyny :)

Vanesa 35 to udanej imprezy

Odnośnik do komentarza

olusssia7 takie super majteczki moj maz tez mi polecil :D hehe ale sam niech sobie kupi i nosi do roboty :P, a ten stan czuwajacy ok zgadzam sie do pewnego czasu a potem przychodzi takie zmeczenie, ze ja tylko spalam calymi dniami i powiem szczerze ze nie mialam kiedy zjesc :/ duzo razy zdazylo sie tak ze maz wracal o 5 to dopiero obiad mi robil bo ja nie kontaktowalam, ale moze to tylko ja taka zamulona bylam, w nocy napaczatku tez wstawalam a potem nie slyszalam i moj musial wstawac i butelki szykowac

Odnośnik do komentarza

a wtedy nie mialam sterylizatora i wyparzalam butelki w garnku , wiec czasem jak nastawilam kociolek z woda do gotowania, zapominalam i wstawalam po 2 godzinach a tam nie bylo wody tylko spalony garnek, kiedys tez raczke od patelki przypalilam byl taki smrod, ze musialam jak najszybciej dziecko na podworko zabrac , lazilam z wozkiem i wylam bo nie wiedzialam co ze mna sie dzieje czemu nie mam energii... mam nadzieje, ze teraz bd lepiej

Odnośnik do komentarza

Dzis w naszym pieknym miescie Stuttgart swieci przepieknie sloneczko,balkon otwarty,cieplo wpada az sie zyc chce! Wstalam o dziwo dzis bez böli takze dzien sie fajnie zaczyna,opröcz tego ze maz w nocy jedzie na targi do Wloch i bedzie dopiero w poniedzialek co ja bede biedna robic?
olusia tak wiem ze Angelcare jest najlepsze i sa teraz tez z monitorem ale kurde cena okolo 200 € ale moze wylicytuje taniej.
Sylwia masz racje tu wszystko drogie ale wydaje mi sie ze ladniejsze i dobre gatunkowo ale jak czlowiek dobrze poszuka i poszperuje w internetach to znajdzie taniej.Chcialam cos zamöwic na Alegro ale tego niekapuje,niewiem jak to zaplacic i wiekszosc niewysyla za granice takze sie wkurzylam i go skasowalam.
Dziewczyny to wy musicie spora waliche wziasc do tego szpitala.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj moja mała o 23 zrobiła sobie taka imprezkę w brzuchu,ze nie mogłam zasnąć ;) cały brzuch skakał hihihi :) tak wiec dzisiaj dłużej sobie pospalam :)

Wisia dzięki za odpowiedz :) no wlasnie ja tez mam duży dom,i tak sobie pomyślałam ze z tym koszem bedzie mi wygodniej :) twoja wypowiedz była bardzo przekonująca chyba sie zdecyduje jednak :) dziękuje za linki!! Śliczne są z mamas&papas, ale ceny maja niezłe :P

Kari a ja wizytę mam we wtorek - zobaczymy co z naszymi szyjkami! Oby było dobrze! Tez sie zastanawiam nad monitorem oddechu, wkleilabys tu linka o tym o którym pisalas?

U mnie w szpitalu dziecko jest cały czas z mama w pokoju i uważam, ze to super rozwiazanie :) nie chce zeby mi moje malesntwomzabierali

Mea witamy po przerwie:) ładny zgrabnych brzusio!!! Imie śliczne!

Młoda fasolka mi tez zdarza sie kłucie w pochwie i uczucie jak mała Napiera na pecherz chyba w tym okresie to normalne :)

Sylwunia a tam, nie dowiesz sie jak bedziesz wyglądać jak nie spróbujesz hehe :) raz sie żyje :) ja ścielam i nie żałuje! Ani przez chwile!:) chyba w innym czasie niż ciaza bym sie nie zdecydowała na takie zmiańy!

Marta A moja córeczka bedzie spać z nami w sypialni, najpierw myślałam ze w łóżeczku ktore potem przenieśmy do jej pokój, ale chyba zdecyduje sie tak jak pisałama ten kosz Mojżesza bo bedzie jej tak chyba lepiej i raz dwa i juz bedzie przy mnie jak bedzie płakać. Jej pokój oczywiście urządzamy i potem sie do niego przeniesie.
Śliczne ten kosz co wrzuciłas fotę, mi sie najbardziej podoba!!

Gabi super ze na wizycie ok! Ja ścielam mocniej włosy i teraz mi nie wypadają i odzyly

Kowalcie dobrze ze pojechałam i juz sie nie martwisz
Iza Majką i co było o cesarce? Spałam wiec nie widziałam :P mówili cos fajnego?

Olussiaa ale duzo rzeczy musisz wziąć!!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

W szpitalu w którym bede rodzic jest taka info, mega mało rzeczy!! Dla malucha nic, bo wszystko maja. Tylko rzeczy na wyjście.
Jeszcze zobaczymy co powie moja położna z tego szpitaka co mam wziąć.
"Podczas pobytu w szpitalu przydatne mogą okazać się rzeczy, które może Pani wcześniej przygotować:

przybory toaletowe
dwa ręczniki (najlepiej kąpielowy i zwykły)
pantofle
klapki pod prysznic
szlafrok
krem lub pomadka do zwilżania ust
1 butelka wody mineralnej niegazowanej"
Plus oczywiście wszystkie dokumenty.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Madlenka trzymam kciuki by z nasyzmi szyjkami było ok…. ja w poniedziałek mam wizytę…
Monitor oddechu z nianią wklejam obydwie wersje (z kamera i bez):
https://www.mall.pl/elektroniczne-nianie/angelcare-monitor-oddechu-ac1100 https://www.mall.pl/elektroniczne-nianie/angelcare-monitor-oddechu-niania-ac401-2-plytki

A ja dziś jak na szpilkach siedzę bo siostra zadzwoniła, że wody jej odeszły w nocy i w szpitalu właśnie jest czeka na to aż zadziała oksytocyna i do dzieła… więc dziś ostanę ciocią i już nie mogę doczekać się siostrzeńca aż się pojawi… i pewnie pojadę bo nie wytrzymam w domu… muszę go zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza

Zmobilizowałam się i wypełzłam do sklepu. I upolowałam w biedronce na promocji produkty lovela, u mnie zostały ostatnie sztuki ale zapłaciłam za proszek 16 zł, w rossmanie kosztuje 24 a w tesco widziałam za 26 więc jest różnica.

Co do tej cesarski to zdążyłam usłyszeć jak mówią, że to jest operacja i takie przecięcie mięśni po 10 latach odzywa się w bólach kręgosłupa.

KariKari to trzymam kciuki za siostrę i maluszka ! :)

Co do rzeczy do szpitala, u mnie jest tylko napisane (oprócz dokumentacji itp ) : pampersy, kosmetyki, ubranka dla dzieci. Co do rzeczy dla mamy ani słowa chyba, że kryją się pod postacią "bagaż podręczny". Ale położna wymieniała nam co jest potrzebne no i dostaniemy taką listę na koniec SR w pdf.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...