Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Gabi, Olusssia - ja to z Jaskiem to chyba zawału dostaniemy albo poród się zacznie tak oglądamy w nerwach :D i udało sięęęęęęę ! :D
Słyszałyscie Bronka tekst " Dziękuję i pozdrawiam polskich piłkarzy" hahaha, nawet go dziennikarz nie wyprowadził z błędu, że siatkarzy a nie piłkarzy a ja wielki LOL zrobiłam :D

Megiiiii
!!!! Uduszę Cię !! Marta pewnie ze mną !!! Martwiłysmy się, więc prosze wiecej tak nie robić i napisać chociaż jedno zdanie :*

Chyba każda się ze mną zgodzi, że zżyłyśmy się poniekąd ze sobą i jak któraś "znika" na jakiś czas z forum, to ktoś to zawsze wyłapie i inne zaczynają się martwić.

Swoją drogą Megi, duży ten Twój Colinek, ale może już w 35tygodniu "wyskoczy" i będzie z Wami :)
ps. ja już w sumie zdrowa, czasem chrypka mnie złapie jak za dużo mówie :D
wizyty w tym tyg
poniedziałek - Vanesa
wtorek - Gabi
środa - Soqlka, 111magda
czwartek - Carolineee
piątek - Olusssia, Aleksandra

Bedziemy Was wypytywac jak po wizytach :D ja do mojej mam jeszcze 2 tyg i 2dni, już odliczam, bo mialam przerwe aż 7tygodni od ostatniej !!!!! Także ogromne zmiany pewnie u Jaśka :)

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fi1173.photobucket.com%2Falbums%2Fr600%2Fzrebaczek%2FLupoComfort0901a_zps2241494c.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Fbaby-design-lupo-comfort-3w1-mimas-super-gratisy-i4308196396.html&h=320&w=240&tbnid=m1V3_hoiR2iw4M%3A&zoom=1&docid=fCycRDUgbsO6iM&ei=_icfVPO2F8fB7AbwiID4Cg&tbm=isch&client=firefox-a&ved=0CCEQMygBMAE&iact=rc&uact=3&dur=3929&page=1&start=0&ndsp=17 link do wózka, na stronie całkiem inaczej wyglada, wiec podaje zdjecie real. Marysia się zdecydowala na taki sam w granacie jak dobrze pamiętam :)

Kupiłam już teraz, bo w smyku jest promocja i są o 200 zł tańsze, więc nawet na allegro droższe są.

Odnośnik do komentarza

Genialny mecz!!:)

Meggi
Dobrze że wszystko w porządku!:) Rzeczywiście Twój chłopaczek już spory:) Super!! Dobrze pamiętam-to Ciebie bolał ząb? Już jest ok???

Carolineee
Ja dostałam od siostry takie paseczki testowe żeby sprawdzić czy odchodzą wody jak się ma wątpliwości. Nie wiem skąd je miała ale przypuszczam że są dostępne za grosze w aptece:) Zadzwonię do niej jutro i zapytam i dam Ci znać, gdybyś się jeszcze niepokoiła. Dobrze, że reagujesz na takie sygnały, aczkolwiek to na pewno zwyczajny śluz-nie martw się !:*

Piszecie o wyprawkach - ja dostałam wczoraj od teściowej karton ubranek które zbierała dla Wnuczka:P kupowała w lumpku i wszystko mi już poprała, wyprasowała.. A takie słodziaczkowe rzeczy że nie mogę się doczekać kiedy bedę stroić mojego małego Misiaka:)) Z tymi ubrankami od siostry to mam już wszystko:) W ogóle z wyprawki brakuje mi tylko przewijaka, aspiratorka do noska i kosmetyków-ale te ostatnie kupię na koniec. W tym miesiącu tak popłynęliśmy z uzupełnianiem wyprawki:) jak będę wszystko układać, to pstryknę jakąś fotkę:)

Nie odpiszę Wam wszystkim już bo padam na klawiaturę ze zmęczenia..... Dobrej nocy wszystkim!! Wyśpijcie się :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/sbigd5v.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Meggi- Super, że u Ciebie wszystko ok, z Twojego Colina już kawał chłopaka! :)

Kari- Super, że rocznica Wam się udała i wcale nie dziwię Ci się, że jesteś zmęczona. Odpoczywaj!

Carolinee- Ja od początku ciąży mam 'żółty' śluz i póki co dość gęsty, ale lekarz powiedział, że to normalne. Takiego śluzu jak Ty jeszcze nie miałam.

Co do spania... Ja ostatnio mogę nie spać do 3 w nocy bo nie czuję zmęczenia, albo zaczynam ziewać, ale nie mogę zasnąć. Za to rano mogłabym spać do 12 i jeszcze w ciągu dnia... :)

JESZCZE JA, JA, JA mam wizytę w Piątek :D :D :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

wizyty w tym tyg
poniedziałek - Vanesa
wtorek - Gabi
środa - Soqlka, 111magda
czwartek - Carolineee
piątek - Olusssia, Aleksandra, Młoda Fasolka !

:)

Ok, ja chyba też idę spać, bo to kibicowanie mnie wymęczyło. Adrenalina schodzi i zaczynam padać na twarz :P a musze wstać jutro wyspana, bo świętujemy 3 trymestr i 7 miesiąc hihihi.

Odnośnik do komentarza

Meggi narobilas strachu! Jeszcze dzis myslalam o tobie! Ale jak weszlam na Forum i zobaczylam ze jestes odetchnelam bo wiesz wszystko moze sie zdarzyc i my tez bylybysmy wszystkie zaniepokojone,takze witaj!
Möj Semi przy twoim Colinie maciupki zobacz jak röznie dzieci rosna ale czy maly czy duzy wazne ze zdrowe! I masz nierodzic wczesniej tylko czekac na nas na 1.12!

Dziewczyny Polska mistrzem w czym? Niemam polskiej telewizji!

Mimi super ze wkoncu sie dowiedzialas ze dziewczynka pewnie juz szalejesz z ciuszkami!

Pateczka 14 kg to jeszcze zadna tragedia, teraz bedzie tylko dziecko roslo takze moze jeszcze z 3 kg przytyjesz. Co do spania to ja wrecz przeciwnie,jestem nocnym Markiem,spie malo bo juz niewygodnie,ciezko jest sie przekrecac,wstawanie siusiu a w dzien niejestem zmeczona by spac.

MlodaFasolko brzusio fajowy !

KariKari mi tez juz bardzo ciezko,czuje jak mi nogi o cipke ocieraja,dupa mi urosla,brzuch przeszkadza i wogöle czuje sie jak slon! Niema sie w co ubrac czlowiek czuje sie nieatrakcyjny i wzdety! Mam do tej pory 10 kg na plusie ale jakos czuje sie spuchnieta. Do tego boli mnie lewa strona czyli posladek i uciska mnie na kregoslup,w nocy budze sie z bölu i musze sie przekrecic na prawy by niebolalo! No musialam sie wyzalic!
Maly dzien w dzien aktywny,kopie caly czas chyba ma po mnie ze niespi,czkawke ma juz 3 dzien,bawi sie z tata w pukanie,maz sie jara! Wkraczam w 8 miesiac w tym tygodniu!

Lenson fajnie ze wracasz do zdrowia!

Wisia ja tez mam ochote na sex i to nawet bardzo ale maz sie jakos obawia i jak dojdzie do tego wkurzam sie ze brzuch przeszkadza ze z tego nic niemam bo juz sie nieda w ulubiunych pozycjach jedynie maz ma przyjemnosc.
Reszta dziewczyn zycze udanych wizyt i duzo zdröwka!

Odnośnik do komentarza

Megi jak dobrze, że się odezwałaś – byłam pewna że jest ok a twoja nieobecność to brak czasu… no a tu wy sobie gołąbeczki gruchaliście we dwójkę – i dobrze, bo niedługo zmieni się i mniej będziecie mieć czasu dla Siebie… super… Twój Maluszek na prawdę wielki jest w porównaniu do mojej Niuni… no ale więcej takich numerów nie chcemy. Chociaż jedno zdanie mogłaś napisać do nas :)
Zazdroszczę tym, których maluszki już tak duże są i rozwiązanie jest na początek miesiąca…. A ja muszę tyle czekać… dla mnie to cała wieczność
Dziewczynki wszystkim i każdej z osobna życzę udanych wizyt i samych dobrych wiadomości. Oczywiście czekamy na relacje i zdjęcia maluszków obowiązkowo :) Ciocie formowe też chcą popatrzeć i się nacieszyć.
Pateczka – dałam radę przygotować przyjęcie a dziś się dziwię, że dałam radę… ale kosztowało mnie to dużo sił, teraz muszę je zregenerować…. Aż zaczęłam się martwić bo moja Niunia mało kopała, ale dziś już widać wypoczęła i ładnie mamusie obudziła… od razu mi się humor poprawił :)
Marta A – pięknie to ujęłaś o samopoczuciu – lepiej się nie dało :) niestety ten ból to masz to co ja czyli niestety nie pocieszę Cię – to rwa kulszowa i jeśli boli lewa strona to kładź się na prawej to powinno pomóc.
Jeśli którejś z Was nie odpowiedziałam lub pominęłam to pewnie nie miałam nic mądrego do powiedzenia... Dziś jakaś rozbita jestem, na dupsku siedzieć nie mogę i kręgosłup dokucza :(
Dziewczynki a czy wy też czujecie się jakbyście zakwasy miały - nie dość ze w tyłku, pryz brzuchu to jeszcze w nogach...
Miłego deszczowego dnia dziewczynki i całusy wirtualne dla wszystkich maluszków :)

Odnośnik do komentarza

Madziara dopiero przeczytałam twój wpis...bardzo mi przykro - a czy to takie już pewne - może to chwilowy kryzys i wrócicie do siebie? Nie znam sytuacji więc nie wiem co powiedzieć.... Pamiętaj, że nerwy i stres nie są wskazane ani Tobie ani twojemu maleństwu.

Dziewczynki obiecałam wczoraj dodać zdjęcie więc dodaję - w bluzce więc wygląda na mniejszy....

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_16922.jpg

Odnośnik do komentarza

Megi dobrze, że się odezwałaś, duży już Twój maluszek :)
Kari podziwiam Cię z tymi przygotowaniami, mnie czeka 12. 10 pierwsza rocznica i nie wiem co zrobię :/ ładny brzusio
Młoda fasolka ładny brzuszek i fajny pomysł na zdjecia :)
Madziara przykro mi, może wszystko się jeszcze naprawi
Lenson ładny wózek, a jak zdrówko?
dziewczyny powodzenia na wizytach, napiszcie jak było
Mnie dzisiaj czeka przejrzenie kartonów z ubranka, co mi się przyda.
Ile kupowałyście kompletów pościeli? ja jeszcze nie mam i zastanawiam się ile kupić. Któraś z was wrzuciła linka do pościeli http://allegro.pl/posciel-4cz-135x100-dwustronny-ochraniacz-minky-i4599314339.html, fajna jest ta pościel a jak wygląda?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Hej
Marta89 ja mam dwa komplety na zmianke,mysle ze powinno starczyc najwyzej sie dokupi:)
Straszna noc miałam obudzilam sie o 2 z bole KOLKI! w lewym boku mnie tak ciagnelo ze bolalo mnie nawet przekrecenie sie;/ wystraszylam sie troche wstalam,wzielam nospe i polozylam sie dalej,ale jesli znowu sie to powtorzy wybiore sie dzis do lekarza.
Czy ktoras z was tez miala cos takiego??zazwyczaj mialam tak po jakims wysilku,jak szybko szlam,ale wyczytałam ze jest tez cos takiego jak kolka jelitowa w ciazy...

https://www.suwaczki.com/tickers/5b098ribpvkjd9gk.png

Odnośnik do komentarza

Młoda fasolko piękne zdjęcia;)

Lenson super że wracasz do zdrowia;)

Kari dobrze ze imprezka się udała ale ty musisz teraz odpoczywać i jeszcze raz odpoczywać;) piękny brzuszek;)

Gabi chyba ty pytałaś o głowę wiec ja tak mam w ciąży na początku częściej teraz sporadycznie, budzę się i moja pierwsza myśl jest taka że boli i mnie głowa a potem że będzie boleć do wieczora aż się położę spac; (i właśnie tak jest glowa boli cały dzień;( ale od mniej więcej 2 miesięcy nie martwię się głową bo dużo bardziej boli mnie kręgosłup; (
Gabi a tak po za tym to mi się dziś śniłas; ), byłaś chwile przed terminem i właśnie zaczęłas rodzic;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Lenson
Wybacz mi :) bede juz sie meldowac :) nie mialam czasu dziewczyny nawet ani razu tu nie zagladalam przez tydzien. Nie myslalam ze sie bedziecie o nas martwic bo tak to tez dziewczyny raz pisza raz nie ale jak by nie bylo jeszcze raz dziekuje i bardzo to mile :)

Aleksandra
Mnie bolaly zeby dobrze pamietasz :) a wiec bylam u denstysty wyczyscil mi je dwa razy jakas igla dal lekarstwo w zelu do tego ja co dwie godziny mylam i staralam sie dojsc do tylu szczoteczka i przeszlo :) mysle ze nastepny raz jak znowu zaczna bolec to bede mogla je juz wyrwac.

Marta a
Wlasnie jestem po wizycie poloznej i powiedziala ze maly dobrze sie rozwija tylko jak nie chce zeby dalej w takim tempie rosl to musze zmienic diete. Twoj jest mniejszy chlopczyk bo pewnie zdrowo i madrze sie odzywiasz a my wcinamy wszystko co ma duzo cukru i pozno obiady dlatego mam 2 kg szczescia w brzuszku. Tak wiec niczym sie nie martw Semi bedzie wymiarowym zdrowym chlopczykiem :)

Kari
I ty tez sie doczekasz swojej laluni spokojnie :) i gratulacje z okazji pierwszej rocznicy :)

Ah dziewczyny dowiedzialam sie bardzo wazna rzecz dzisiaj od poloznej pewnie Ciebie Marta a to tez zainteresuje u nas w szpitalach nie musze prawie nic brac. Jedynie ubranka dla malego na wyjscie i ubrania dla mnie w szpitalu i wyjscie . W kazdym pokoju jest przewijak gdzie sa wszystkie rzeczy dla malego od kremow pampersow chusteczek do ubranek a mama daja tak samo wszystko czyli podpaski wkladki do karmienia wszystko wszystko czyli moja torba do szpitala tak naprawde to bedzie chyba mala torebeczka z suszarka bielizna pasta i szczoteczka :) to mnie cieszy :)

Ah a 8.10 zaczynam pierwsze zajecia w szkole rodzenia :)

Milego dnia mamusie :)

Odnośnik do komentarza

Megi super że się odezwałaś;) całkiem duże te twoje maleństwo; ), życzę Ci żeby nic się za działo a przynajmniej do 35 tygodnia;)
Lenson dobrze pamiętasz ja też taki wózek tylko właśnie granatowy;)
O widzę ze i ten tydzień jest bardzo wizytowy;) dziewczyny koniecznie dajcie znać ;)
Kowalcia podziwiam cię i zazdroszczę spacerku;) ja wolnym krokiem to mogę dojść tylko do najbliższego sklepu a gdzieś dalej tylko samochód;(

Madziara dopiero teraz przeczytałam twój wpis. Bardzo mi przykro nie potrzebujesz teraz takich emocji;(życzę zeby to był chwilowy kryzys i żeby się wszystko ułożyło po twojej myśli.
Megi bardzo dobre podejście w szpitalu, szkoda ze u nad tak nie ma;(

Pisalyscie o wadze a ja chyba nie mówiłam ile mi doszło na ostatniej wizycie wiec tak na razie +7 kg (oczywiście od razu ujęłam Kubę wiec wychodzi 5,6 kg na plusie;) ale teraz pewnie zacznę bardziej przybierać bo zauważyłam że w ciągu ostatnich 2 tygodni co najmniej kilogram doszedł;)

Dziewczyny mam do was pytanie czy któraś z was zasranawial się nad kupnem łóżeczka o wymiarach większych niż 120x60 np o wymiarach 140x70? Ja poważnie to rozważam ale jak to ja nie mogę podjąć ostatecznej decyzji;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jyqw72m9x.png

https://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpa9terjpy.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Madziara- Przykro mi, że w związku Ci nie wyszło, ale pamiętaj, że będziesz miała niebawem małą kruszynkę, która będzie całym Twoim światem :) Będzie dobrze!

RudaOpole- Mój maluch czasami też ma takie 'słabsze' dni, że Go nie czuje za mocno. Zauważyłam, że mój synek jest nocnym maluszkiem i najaktywniejszy jest wieczorem i... w nocy :D Dzisiaj tak dawał czadu, że musiałam na chwilę wstać. 2 w nocy a synek imprezkę miał :D

Marta89- Ja mam 4 komplety pościeli bo dostałam od mojej mamy w prezencie i 3 prześcieradła.

Pateczka- Ja czegoś takiego jak Ty jeszcze nie doświadczyłam, więc Ci nie powiem co to mogło by być. ):

Pan z Allegro napisał, że w ciągu 7 dni powinno dojść łóżeczko naszego maluszka, już się doczekać nie mogę, aż je rozłożymy :D

A co do maluszków powiedzcie mi jak często Wasze pociechy mają czkawki? Mój Piotruś potrafi ją mieć codziennie! I właśnie najczęściej wieczorem... Wiem, że to dobrze, ale to tak uroczo wygląda. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

wizyty w tym tyg :
poniedziałek - Vanesa
wtorek - Gabi, madziara1991
środa - Soqlka, 111magda
czwartek - Carolineee
piątek - Olusssia, Aleksandra

Marta A, głowa do góry, chyba każda ma w ciązy gorsze dni, ja to chyba tydzień taki miałam, ale synek pare razy kopnie i jakoś śmiech przez łzy się pojawia. Gratulacje z powodu 8.m-ca !!!! Sama widzisz jak niewiele zostało !! :)

madziara1991, czytałam wątek samotne matki, bardzo Ci współczuje. Jestem sercem i myślami z Tobą i Twoją Niunią. Może się ogarnie, jeśli nie to nie warto, dla Waszego dobra !!! Przede wszystkim dobra małej !!! Jeszcze zaświeci u Was słonczko, zobaczysz ! Jak coś pisz tutaj nam, może jakoś pomożemy !!

Kari - ja zakwasów nie mam. Co do bólu Marty, może to być też co ja mam, czyli nerwy uciskają talerz biodrowy i też okropnie ciągnie do pośladka a nawet dalej przez miesień dwugłowy. Ból okropny :(
W końcu dodałaś fotkę, jaki ładny, elegancki, szczupltki brzusio :)

iza-majka bardzo fajnie łóżeczko się prezentuje :)

Marta89, ze zdrówkiem już dużo lepiej :)) co do pościeli to mam 2 komplety od sis, ale jeszcze jeden dokupie chyba nowy, za to prześcieradeł dostałam z 6 chyba :D

Co do organizacji imprez, mó G ma urodziny 5.11. i nie wiem jak ja cokolwiek zorganizuje :D

Pateczka, ja też jakiś czas temu miałam napad kolki, ale przeszło, ponoć w ciązy to normalne, bo jelita mamy już ściśnięte.

RudaOpole, Jasiek też ma takie dni, że buszuje a są też takie, że cisza, że finalnie muszę potrząsnąć brzuchem, bo zaczynam się martwić. Vanesa chyba też tak miała.

Megi1992 też bym chciała iść z torebką na porodówkę. Nie wiem jak ja się zapakuje i jeszcze maluszka jak to tyle rzeczy trzeba !!

Odnośnik do komentarza

MłodaFasolka, ja albo nie umiem rozpoznac czkawki albo mój synek jej nie miewa :P
Mój też ma imprezki w brzuszku wieczorem i w nocy :D

Marysia, kupujesz w jakimś stacjonarnym sklepie ? bo teraz w smyku są za 1250 zł :)
Co do łóżeczka, dostanę od mojej kiero. Jakoś w tym tygodniu po niego jedziemy, w sumie nie wiem jaki ma wymiar, ale chyba 120x60. Te wieksze często można przerobic na tapczaniki,co jest bardzo fajne :)

Odnośnik do komentarza

Marysia
A twoj lobuziak tez juz taki wielki co :) co do lozeczka to ja mam 70x140 i szczerze to wolala bym mniejsze mam mala sypialnie wiec duzo miejsca zajmuje a szczerze to 60 x120 calkiem by wystarczylo przeciez to sa malutkie bobaski jedyny plus to ten ze za jakis czas moge zrobic z tego tapczanik.

Mlodafasolka
U mnie czkawke colin ma raz na dzien czasami nawet nie
Marta89
Ja mam 3 przescieradla i 2 komplety poscieli ale mysle ze wystarczy bo na poczatku moj misiu bedzie spal w tym spiworku .

A co do tych szpitali i tej torby to wlasnie rozmawialam z mezem to jest najlepsza forma reklamy np pampersow firma daje je za darmo do szpitala tam mamusie widza ze maluszek je przyja sa okey wiec po wyjsciu ze szpitala tez kupuja pampersy albo kosmetyki w szpitalu je uzywaja to mamusia jest pewna ze sa dobre i w domu tez ich uzywa bo maluszek nic po nich nie ma :) nic sie nie dzieje bez powodu . We wszystkim chodzi o kase :)

Odnośnik do komentarza

madziara1991 trzymaj się, może się jeszcze wszystko ułoży, ważne żebyś się teraz nie martwiła ze względu na maleństwo.

Ja chyba też nie potrafię zaobserwować czkawki,albo moje maleństwo jej nie ma. U mnie zależy od dnia, dziś mała jest spokojna bardzo, ale wczoraj np. jak włóczyliśmy się z mężem po sklepach to strasznie szalała.

Co do bólu,mnie bolą... kostki u stóp, tak jakbym w coś uderzyła:p no i oczywiście kręgosłup, ale nie codziennie, zazwyczaj jak dużo stoję to wtedy.

Megi1992 zazdroszczę porodówki, też bym chciała mieć z głowy co zapakować do szpitala.

Odnośnie pościeli, nastawiam się na 3 komplety,1albo 2 już chyba mam od szwagierki tak że dokupię pewnie jeszcze jeden.

W tym tygodniu muszę zrobić badania - morfologię, mocz i toxo. A wizyta 29.09 :)
Chyba tylko ja się brzuchem nie chwaliła, może dziś zrobię zdjęcie :)

[http://s3.suwaczek.com/201501051556.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...