Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) co do rozstępów nie mam narazie nigdzie poza... piersiami. Piersi są tak posiekane że dajcie spokój... mimo że smaruje się systematycznie od prawie samego początku. Jakoś nie wierzę w te specyfiki ;) Jak będą chciały wyjść to wyjdą i tak . Co do teściów ja mam pewnien dystans . Niby są w porządku ale chyba są zazdrośni o swojego synka... :| ona robi lepsze to i tamto bo synkowi smakuje.... ehhh...

Mimi_88 Ja właśnie zastanawiałam się żeby swoją sprzedać ale nie wiem czy się to uda i tak pozostałam narazie na myśleniu :P

Wrzucam swoją kreację .

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_16118.jpg

monthly_2014_09/grudnioweczki-2014_16119.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8s18q6gsz.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/58eedew.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny przestancie pisac o tej karpatce, bo slinotok mam do samej ziemi. Bede musiala przez Was zrobic, bo uwielbiam ja.
Mimi moja suknia slubna wisi w szafie. Marzy mi sie sesja zdjeciowa z dziewczynami w sukniach po latach. Niezla zabawa by byla. Mam nadzieje ze zmieszcze sie w nia haha
111magda mi lekarz nie wspominal o zakazie glaskania po brzuszku. Kolezanka mi to powiedziala, ze ja to lekarz opie... ;)
Moni skorzystam z porad Twojej sr. My jeszcze nawet nie zapisalismy sie do sr ;( Zawsze cos innego wypada

Odnośnik do komentarza

U mnie też na razie chyba na myśleniu się skończy ;-) Jak z kasą będzie krucho to wtedy będziemy szybko wystawiać hehe :D Ależ mi się na wspominki wzięło jak zaczęłam przeglądać zdjęcia z wesela :D
W ogóle bardzo mnie wtedy rozśmieszył mój 4 letni chrześniak :0 Gdy Ł przyjechał do mnie i wysiadł z samochodu ( wiadomo przywitanie z rodzicami itp) to mój chrześniak tak fajnie go za ręke sam złapał i przyprowadził do cioci :D To nie było ustawione a tak słodko wyglądało :D

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza mały ma się świetnie waży już 900 gramów klejnoty na miejscu znowu się upewniłam że to mój mały synek mnie kopie,jedynie co to niestety od jutra do szpitala by sprawdzić dokładnie te parametry cukru bo jak lekarz powiedział to na co dzień glukozy nie pijemy i najlepiej będzie sprawdzić przy normalnej diecie dla cukrzyków jak organizm daje sobie rade,zdrowie mojego synka najważniejsze wiec zrobię wszystko, najgorsze ze rocznica ślubu 11.09 wypadnie w szpitalu ale odbijemy sobie to w weekend.

Odnośnik do komentarza

O to widzę że nie tylko ja świętuje rocznicę ślubu. U mnie 12.09 mija 5 lat... ależ ten czas leci:) a tak na marginesie u nas taka dobijająca pogoda. Pochmurno, smutno... do tego nie mam co ze sobą zrobić. .. obiad wczorajszy... prasowania nie ma... w domu w miarę czysto... zostaje kanapa tv i ja.... nie lubię takich dni. Powiedzcie dziewczyny jak idą wam zakupy dla dziecka i siebie? Wszystko już macie?

Odnośnik do komentarza

u mnie rocznica ślubu pierwsza stuknie 21 września... :) z tej okazji robię rodzinny obiad dla Nas i rodziców naszych którzy się bardzo lubią i często spotykają więc fajna okazja będzie :)
w cukierni karpatki nie było - więc musiałam zadowolić się pączkiem :(
ja dziś jak wrócę do domku to kładę się i leżę.... dzień lenia.... zasłużony.... a kwiatka przesadzę jutro... nie zając nie ucieknie :)
co do wyprawki to brakuje mi tylko wózka, łóżeczka z materacem i kosmetycznych rzeczy. Chociaż wózek i łóżeczko wybrane, tylko iść z kasą do sklepu i kupić :) więc to prawie też mam :)

takie rzeczy jak elektroniczna niania i laktator to zostawię na później... tu się nie śpieszy...
a jak się urodzi Niunia to kupimy leżaczek bujaczek z huśtawką, którą planowaliśmy: http://www.cudownaplaneta.pl/pl/lezaczki-bujaki-i-hustawki-niemowlece/64474-fisher-price-hustawka-lezaczek-bujaczek-3w1-swing-n-rocker.html

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny w pochmurny dzien :) Nie spie juz od 6 mała mnie obudziła i po spaniu przewracam dom do gory nogami hehe :)

oj Karpatke to ja tez lubie :)

Mimi ja suknie sprzedałam 6 lat temy 2 tyg po slubie wtstawiłam zdjecia na nk ze slubu i 2 dziewczyny sie odezwały ze sa chetne kupic i czy chce sprzedac a ja ze tak chociaz na poczatku o tym wogole nie myslałam .... sprzedałam za fajna kase 1800zł a dałam 3600 wie za połowe ale ja miałam mega wielka i ciezka sukniena 3 kołach z organzy i kreszu była mega wypasna .....

w czwartek mam zajecia w szkole rodzenia temat Z"pielegnacja kikuta "... czyli pępuszka" ... bedzie niby Pani z Markusi beda fajne prezenty :)

Dzis na obiad robie mielone pulpeciki w sosie pomidorowym i ziemniaczki :)
A chodza za mna pyzy z miesem własnej roboty :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

A my pierwszą rocznicę ślubu mamy 28.12 a termin porodu na 26.12 :) Może synuś zrobi nam prezent... :D

Ja z wyprawki nie mam jeszcze wózka i łóżeczka, ale to w przyszłym miesiącu zamawiam. Z kosmetycznych rzeczy zamówiłam w aptece Gemini.
Jedynie sobie jeszcze muszę kupić staniki do karmienia i pidżamę albo koszulę.

A laktator, podgrzewacz itd kupię jak maluch się urodzi. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

O właśnie MłodaFasolka jak wspominasz o staniku do karmienia, też go jeszcze nie mam. Położna mówiła aby kupić większy - tzn miseczkę ( biust się zmienia po porodzie, inaczej układa, puchnie itp ) ale musi być idealnie dopasowany w obwodzie, ma nie wisieć, nie odstawać, strzelać jak się naciągnie i pod biustem też ciasno przylegać. Mówiła aby zmierzyć się pod biustem i odjąć 5. Taki kupić w obwodzie :)

Odnośnik do komentarza

U mnie brakuje z wyprawki tylko wózka i pare ubranek dla małego . Wszystko z apteki mam lozeczko stoi pościele na zmianę prześcieradła mam podgrzewacz sterylizator butelki smoczki mam pampersy chusteczki kosmetyki tez stanik do karmienia kupiłam pod biustem jak mam teraz + jeden rozmiar miseczki większy wkładki tez Wanienka ręczniki kosz na pieluchy przewijak ah wszystko wszystko czeka na Colina :)

Odnośnik do komentarza

No to dobrze że nie jestem sama z zakupami. Niby mam łóżeczko z wyposażeniem i troszkę ciuszków ale poza tym nic. Miałam w tym miesiącu kupić wózek ale tak się zastanawiam czy napewno to robić? Mam czekać ok 2 tyg na wózek wiec potem będzie stał 2 m-ce ? Chyba pomyślę o ubrankach i coś dla siebie. Bo tak myślę że jakby co to ja nawet teraz nie mialabym co wziąć ze sobą do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za wsparcie, i że się tak o mnie i moją małą wiercipiętkę martwicie! :)

Przeglądałam tą aptekę gemini i jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu się zbiorę i zamówię z niej potrzebne rzeczy, bo raczej po sklepach to ja nie pochodzę... no i wózek + fotelik z bazą wybrane, jeszcze jeden komplet pościeli kupić, komode i fotel do karmienia no i kosmetyczne rzeczy i będzie wszystko :)

Moja kochana mama do szpitala mi zakupiła koszule do karmienia, rozpinaną po obu stronach bo nie mozna mi brzuszka uciskać, a wziełam same piżamy... i powiem wam, że super trafiła! Idealna, tak dla mnie w pół uda, więc dla dziewczyn poniżej 180 będzie jakoś do kolana, z fajnej bawełenki za 25zł na bazarku! no i tak mysle, zeby jeszcze ze 2 szt, sobie takich dokupić :) Warto chodzić w takie miejsca w poszukiwaniach, żeby za piżamę nie płacić 100zł! Ja ten błąd robiłam notorycznie kupując piżamy w H&M i Cubus... A ostatnio zakupiłam za 39,90 własnie przed szpitalem w Pepco, różowe spodnie w psie/kocie białe łapki i szara bluzka z dlugim rękawem z kociakami czarnymi - super :)
A więc ostatnio faworyzuję bazarek i Pepco :D :D

narobiłyście smaka na ciacho... karpatkę tak średnio lubię, ale zjadła bym za to jakieś dobre kokosowe ciacho, rafaello albo ananasowca mniam.... :) Jak nie jadłyście to polecam zrobić, łatwe i pyszne :)

Odnośnik do komentarza

RudaOpole kawał chłopa z niego :) Daj znać jak tam w szpitalu
MłodaFasolka jak mogłaś, a dla mnie? haha
Iza-majka wstyd się przyznać, ale w dalszym ciągu nic nie mam prócz wózków, które dostaliśmy. Łóżeczko już wybrane, ale nie zamówione. Jakoś nie mogę się zebrać :((
Ja też od jakiegoś czasu inaczej odczuwam ruchy. Nie są takie delikatne tylko mocne :) i bardzo częste, co mnie cieszy
KariKari fajny ten bujaczek. Bądź twarda. On nie krzyczy zjedz mnie :)
Jesteśmy już po wizycie. Z Gabrysią wszystko ok. Złapałam jakoś infekcję, więc z basenu znowu nici :(

Odnośnik do komentarza

U mnie rozstępów nie było całą ciąże smarowałam brzuszek ,aż tu nagle w ostanim okresie ciaży kiedy dzidzia zeszła niżej do porodu cały brzuch mi poorało masakra.Co do terminu porodu to z doświadczenia Wam mogę tylko powiedzieć ,że przy normalnej nie zagrożonej ciąży nie liczcie na wcześniejsze rozwiązania u mnie one przypadały prawie idealnie w dacie poczęcia czyli do kilku dni po terminie a ostatni poród miałam wywoływany i wspominam go najlepiej ,najszybszy i najmniej bolesny.
Wyprawkę już prawie cała mamy skompletowana brakuje nam tylko łoeczka ale nie mam parcia bo kupilśmy sliczna kołyską taka z wibracjami i melodyjkami słodka jak znajdę chwilę to wrzucę zdjęcia.
Imię dla chłopca miało być Emil ale już nieaktualne a dla dziewczynki nie możemy się zdecydować najbardziej jesteśmy skłonni do Liliany ale też mi się podoba Laura albo Mia ładnie też Tatiana może coś doradzicie.
a wracając do ruchów też je jakśoś inaczej czuję od kilku dni jakby bardziej leniwe troszkę się tym martwię

Odnośnik do komentarza

RudaOpole :) Daj znać jak tam w szpitalu
Carolineee super z jestescie juz w domu :)

Tez mnie na mleko wzieło ostatnio pije 2 szklanki dziennie rano kakao a wieczorem mleko albo płatki kukurydziane lubie z mlekiem i lubie tez kasze manne z mlekiem:)

wzoraj bolał mnie wieczorem brzuch jak na miesiaczke.....
Dzis narazie ok zobaczymy jak wieczorem ale wczoraj wywrociłam dom do gory nogami wiec moze ze zmeczenia oby......

Do wyprawki brakuje mi pare rzeczy jeszcze musze je w najblizszym czasie dokupic :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...