Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Marta 89!
mamy ta sama date :)
Jak tobie minely pierwsze miesiace? czujesz juz bulgotanie, motylki a moze juz kopniaczki ?

Dziewczynki ja mam takie szczescie ze moja kolezanka ma wozek zielono czarny czyli idealny dla chlopczyka a siostra mojego T ma rozowo czarny czyli idealnie dla dziewczynki !! Takze z wozkiem nie mamy sie co stresowac i jedynie co to trzeba bedzie w spacerowke zainwestowac :) Mam nadzieje ze juz za tydzien bede wiedziala co nosze pod serduszkiem ( wizyte mam w poniedzialek) :)

Moj T cos kombinuje z wakacjami, nic mi nie chce powiedziec gdzie mnie zabiera a to bedzie taka nasza podroz poslubna hehe ciekwosc mnie zzera :):)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgb01sv108.png

Odnośnik do komentarza

witajcie! ja tez czytam i czekam na dziewczyny ktore mialy wizyty wczoraj i dzis ja dopiero w nast poniedzialek.ciagnie mi sie czas strasznie chyba za bardzo odliczam ale to siolniejsze ode mnie ;) ja zastanawiam sie nad wozkiem quinny buzz 3w1 albo tak jak ktoras z was juz tu pisala nad graco symbio jednak jakos te3kolowe wydaja mi sie nie stabilne.a ja odkrywam w sobie nowe kulinarne zdolnosci ;p super przepis na buleczki drozdzowe znalazlam.szczerze polecam!pyszne i latwe ,dodaje link : http://www.przyslijprzepis.pl/przepis/drozdzowki-z-serem-52?utm_source=pg&utm_medium=boksy&utm_campaign=podobneprzepisy

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywsg186ril6xal.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17g2p6m1em.png

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie :)
Dzisiaj pierwszy raz mialam usg przez brzuch :) trochę mniej widac niz przez te dopochwowe.
Dzisiaj moj synuś nie pokazał siusiaka leżał głowa w dół pięknie wywijal nogami rękawie
Jego nóżki same maja juz 8 cm długości a w całości ok 20 cm :)
Następne juz polowkowe badanie 14.07
Potem pochwale sie zdjęciami :)
Nie potrafiliśmy sie z mężem napatrzec :)

Ah i następne polowkowe usg bede miała znów dopochowewe bo lekarz musi dokładnie zobaczyć wszystkie narządy maluszka :)

Tak sie cieszę ze wszystko dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Megi no to duży synuś w Tobie rośnie :)
właśnie zastanawiałam się jak długo robi się usg dopochwowo... mi to bez różnicy jak byle jak najwięcej widzieć

ja do wizyty jeszcze niecałe 2 dni i strasznie się nastawiłam poznać płeć... choć mój mężuś mówi że obojętne mu czy teraz czy później, że on chce Dzidziulka zobaczyć i tego się doczekać nie może

dziś mnie trochę okrzyczał o te badania co pisałam... ale ja przecież odżywiam się normalnie nie głodzę, a że nie jem mięsa to żaden problem bo warzyw, owoców i nabiału jem bardzo dużo...

Odnośnik do komentarza

Martaa89 witam na forum. Jak się czujesz??
KariKari dzieki za info na pewno przejadę się do Świata Dziecka.
Zrezygnowana pięknie wyglądają te drożdżówki. Na pewno je zrobię. Już mi ślinka leci.
---
Dziewczyny jestem już po wizycie. Dzidzia rośnie jak na drożdżach. Strasznie się ruszała, ciężko było ją zmierzyć. Ma 8,5cm. Nóżkami się rozpychała :) Widok bezcenny. Niestety za wcześnie, by jeszcze zobaczyć czy to chłopczyk czy dziewczynka. P. dr powiedziała, że dopiero za 3 tyg będzie można zobaczyć. Jajko zniosę.
Dostałam L4 i receptę na duphaston, bo mam od czasu do czasu plamienia :( Niestety będę musiała wznowić branie tabletek :( Zakończyłam branie jakieś półtora tyg.

Odnośnik do komentarza

Karikari
Moj lekarz mówi ze dopochwowe robi sie gdzieś do 20 tyg potem juz bobo jest na tyle duży ze widac ładnie i dokładnie na tym przez brzuch.
I ma racje dzisiaj słabo było widac nie tak dokładnie jak zawsze.
Tylko te polowkowe musi jeszcze zrobic od środka zeby sprawdzić wszystkie narządy ale wtedy nie bede juz widzieć w całości mojego synusia.

Nie ważne liczy sie ze Lekarz sprawdził wszystko serducho waliło mały ssał paluszka albo dłubal w nosie nie wiadomo :p i my z mezusiem szczęśliwi :)

Odnośnik do komentarza

Gabi a to test PAPPA miałaś na własne życzenie czy lekarz cię skierował?
kurcze ciekawa jestem ile długości ma moje Maleństwo?

niesamowicie kręgosłup mi dziś ogólnie ostatnio dokucza - miałam wrócić do domu i leżeć całe popołudnie a tu mężusiowi zachciało się ciasta biszkoptowego z masą mascarpone z owocami i nie mogłam odmówić... na to by położyć się do łóżeczka marzyłam cały dzień i w końcu się doczekałam.

czy wy też macie brzusie takie twarde?

Odnośnik do komentarza

U mnie jest 18 tydzien i u mnie same nóżki maja 8 cm a u Ciebie gabi82 cały maluszek 8,5 cm ?

Chyba wiem o co chodzi u mnie lekarz mierzy nogi potem główkę brzuszek i dodaje a u was mierzy maluszka w pozycji embrionalnej i mowi wymiar dlatego zawsze będzie tak mało wychodzić .
To jest oczywiste ze jak gabi twój maluszek by sie wyprostowal to miał by dobre 14 cm jakoś :)

Odnośnik do komentarza

KatiKari moja gin zalecila mi test pappa. Zrobilam go ze 2 tyg temu, pisalam o nim. Malenstwo ogladalismy w bardzo duzym powiekszeniu. Momentami nie slyszalam lekarza, tsk bylam wpatrzona w monitor :)
Vanrsa tydzien temu na papierze najpierw pokazalo sie kilka kropel czerwonej krwi. Pozniej przez pare dni mialam brazowy sluz. Wtedy nie bralam juz duphastonu. Mam zaczac znowu go brac. Mam 14t3d wg dziejszego badania.
Megi moja gin zmierzyla mi dzidzie od glowki do pupy jakos pod skosem, bo inaczej sie nie dala zmierzyc, bo siedziala. Raczej krecila sie. Napewno jest duzo wieksza ale jak ja zmierzyc jak sie strasznie kreci

Odnośnik do komentarza

Hej hej :) miałam dziś zabiegany dzień cały czas w samochodzie się przemieszczałam po miescie i załatwiałam różne sprawy. Ogólnie nic ciekawego.

Pisze do mnie w wiadomościach poziomka... bardzo obraźliwe rzeczy i w sumie nie wiem po co i dlaczego i co z tym zrobić. Wiecie może czy da się do jakoś zablokować? Nie mam ochoty czytać wiadomości tego złośliwego babska.

Odnośnik do komentarza

Carolineeee- Napisz do Nich powinni coś pomóc.

]http://parenting.pl/portal/strona/kontakt-z-nami
5. W przypadku uzasadnionego podejrzenia popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, wyrządzenia szkody lub krzywdy osobie trzeciej, naruszenia praw osób trzecich lub notorycznego, pomimo ostrzeżenia, naruszania postanowień niniejszego Regulaminu lub kodeksu netykiety Forum przez Użytkownika, Usługodawca jest uprawniony do zablokowania lub usunięcia Konta Użytkownika.- To z regulaminu forum.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

a już myślałam, że Poziomka się uspokoi bo widziałam, redakcja wykasowała jej posty obraźliwe....
Carolineee zgłoś to bo taki człowiek nie ma prawa Cię obrażać

z tym mierzeniem maluszka to powiem wam, że wczoraj się zastanawiałam, bo lekarze mierzą tak prosto od główki do dupci a tak na prawdę biorąc pod uwagę te wymiary nasze dzieciaczki są większe, bo wiadomo pozycja wyprostowana a skulony maluszek to różnica no i długość nóżek dojdzie :)

ja jutro dowiem się jak się miewa i ile urosło moje Maleństwo - kurcze już bym chciała nazwać że to Ona lub On... liczę, że jutro się uda :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...