Skocz do zawartości
Forum

Czy mam szansę na bobaska?


Rekomendowane odpowiedzi

Każdej z nas się uda - MUSI :)
a sny są tak piękne, że czasami nie chcemy się budzić...

pogoda na weekend nie nastraja optymistycznie więc dla tych starających się polecam winko fajny film i przytulanka z ukochanym, a dla nas już mających fasolkę polecam świeżo wyciskany sok też dobry film i przytulanko :)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny, ale pogoda co, zanim dojechałam do pracy to byłam cała mokra, dobrze że od 17:00 już weekend :)
KariKari-jak się kochana czujesz? wizyta u lekrza już tuż tuż :) w srodę zabczysz swoje bejbi:)
spragniona-życia- @ przyszła to i odejdzie za chwilę, i znowu będziecie mogli działać, ja czekam z niecierpliwością na okres ale chyba jeszcze beta hcg utrzymuje się we krwi skoro nie przychodzi, dziś wezmą sobie skierowanie i powtórzę kontrolnie czy dobrze spada bo mój gin powiedział że w przyszłym tygodniu powinno być już zero, w moim budynku gdzie pracuje mam Luxmed na II piętrze, jest to mega mega wygodne bo nie muszę latać po mieście żeby zrobić badania.

MartaAlvi-jak się zabierzemy do działań wszystkie w lipcu to ziemia tylko będzie się trzęsła haha :) oj dziewczyny jak bym chciała żeby nam wszystkim się udało zaciążyć niedługo :)

a dziś to tak jak KariKari mówi winko, jakiś fajny film i koc, gdybym wczoraj nie miała urlopu to dziś chyba bym wzięła na żądanie, bo pogoda tylko do spania:)

Odnośnik do komentarza

a ja się różnie czuję - raz lepiej a raz jak dopadną mdłości to masakra ale śmieję, się ze dzidzia daje mamci znać, że jest wszystko ok
a z wizytą u lekarza to już bym chciała, doczekać się nie mogę... gdybym mogla przyśpieszyć czas- nam wszystkim by się to przydało :)
pogoda tragedia i chętnie bym do domu poszła, ale niestety samo się nie zrobi.... mam luzik i robię co chcę - jak widać siedzę na forum i piszę :) hihi mi wolno wszystko nawet położyć się i na kanapie poleżeć.... kocyka tylko mi brak :)

Odnośnik do komentarza

U nas pogoda też straszliwa, ciagle leje i leje...
Mój piesior miał dzisiaj robioną sterylizację więc rano mnie lekki stresior dopadł, wiadomo :P Ale już ją mam w domku i sobie odpoczywa u siebie w wyrku.
Mnie też cos ostatnio brzuch pobolewa, niby jak na okres, ale tylko chwilkę i przechodzi. Dodatkowo mam sporo białego śluzu :/ nie wiem czy to normale. Silver miałaś tak?
No i cos mnie głowa chyba zaczyna boleć, chyba z powodu tej cholernej pogody...

Zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku [* 24.04.2014r.]

Odnośnik do komentarza

MartaAlvi
U nas pogoda też straszliwa, ciagle leje i leje...
Mój piesior miał dzisiaj robioną sterylizację więc rano mnie lekki stresior dopadł, wiadomo :P Ale już ją mam w domku i sobie odpoczywa u siebie w wyrku.
Mnie też cos ostatnio brzuch pobolewa, niby jak na okres, ale tylko chwilkę i przechodzi. Dodatkowo mam sporo białego śluzu :/ nie wiem czy to normale. Silver miałaś tak?
No i cos mnie głowa chyba zaczyna boleć, chyba z powodu tej cholernej pogody...

to znaczy, że u Ciebie cykl wrócił do normy więc pewnie niedługo i @ się pojawi :) u mnie żadnego śluzu nie ma, a jak byłam na usg to gin powiedział że cykl jeszcze nie wrócił mi do normy bo mam beta hcg we krwi, dlatego dzisiaj albo w poniedziałek powtórzę badanie żeby sprawdzić o ile znowu spadło, mnie też tak pobolewa niby jak na @ ale zaraz przechodzi;/ ja nie miałam jeszcze nawet owulacji, a od tego do okresu dwa tygodnie, więc chyba sobie jeszcze poczekam. U Ciebie ile minęło od zabiegu? niech będzie już ten lipeic

Odnośnik do komentarza

dziewczynki brzuch po poronieniu boli jakieś 2 tygodnie przy samoistnym, a przy zabiegu na pewno o wiele dłużej bo wszystko jest poruszone i musi ukrwienie wrócić do normy więc no-spę weźcie nie będziecie czuły dyskomfortu...
trzymajcie się i razem z wami chcę już lipiec :) chcę zobaczyć wasze dobre wiadomości o dwóch kreseczkach.... strasznie mocno wam dopinguje....

Odnośnik do komentarza

Nie nie, po zabiegu to owszem bolał mnie przez 2 dni, ale potem przeszło. Teraz mnie takie kłucia trochę dopadły, jak na okres, ale poki co cisza. Nie mogę się jakoś zebrać żeby pojechać tą bete sprawdzić czy spadła faktycznie do 0 ... Od zabiegu wczoraj minęły 3 tygodnie, także jeszcze nie ma ciśnienia, spokojnie czekam aż @ przyjdzie. A zrobiłam sobie test owu 9 dni po zabiegu, bo właśnie tak mnie bolało, niby wyszło że jest owulacja, pare dni potem powtórzyłam i juz ta kreska była słabsza. Ale lekarka mówiła, że to średnio możliwe żeby to owu była. Aaa sama nie wiem, cierpliwie czekam dalej :P

Zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku [* 24.04.2014r.]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny coś się ze mną chyba dzieje bo @ najpierw przyszła z opóźnieniem jednodniowym a teraz w 3 dzień trwania już jej prawie nie ma. Gdybym używała teraz tamponów to bym stwierdziła, że może nie możliwe było żeby się oczyściło może skrzep czy coś i wszystko po nocy mi przejdzie a ja używam podpasek i nic już prawie pół dnia i jak korzystam z toalety to też nic... Ale skrzepy były... I tak idę do gina ale się boję że coś nie tak... A teraz testu nie mam gdzie kupić...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Spragniona zycia
U mnie @przyszla po zabiegu rowne 28dni, tez trwala krotko bo 3dni, lecialy skrzepy, takze jeszcze sie czyscilo....
1wszy dzien nawet byla dosc skromnie, 2gi obfity a 3ci tez skromnie
Zaraz 4tego dnia mialam kontrole u gina i powiedzial ze wszystko ok:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...