Skocz do zawartości
Forum

Czy mam szansę na bobaska?


Rekomendowane odpowiedzi

spragniona_życia
Taką jak Ty. :) wizytę mam za miesiąc ale się martwię bo mnie brzuch pobolewa mam mdłości i zaczęły mnie delikatnie pobolewac piersi ale to moze stres i PMS. Nie wiem ale czekam może to fasolka mi rośnie :) chciałabym bardzo ale z dystansem podchodze do tego. Moja babcia z niedoczynnoscią tarczycy wrodzoną urodziła 4 dzieci :D

o to ekstra, czyli wynik jest w granicach normy skoro taka niska dawka, ale jak się stara o bobasa to trzeba dobijać wynik do ok 1. niedoczynność nie oznacza braku dzieci, trzeba brać skrupulatnie leki codziennie i będzie ok :) a skoro podejrzewasz że tam może być fasolka to tym bardziej trzeba brać eutyrox, ja właśnie muszę zbadać sobie Tsh bo w ostatnim badaniu miałam ok 2 a biore leki już spory czas. życzę Tobie aby się okazało że rośnie w brzuchu fasolka :) to będziesz mnie zarażać ciążą :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie zostały mi 3 dni do @, mam od wczoraj mdłości, lekko mnie kuje w jednym miejscu w podbrzuszu no i temperatura to w okolicach 37,1 już tydzień więc może jest szansa :) a jak by się okazało, że tak to jak najbardziej będę zarażała :) ale testów nie robię jeszcze bo ostatnio się zawiodłam i myślę tak jakby to miały być objawy PMS.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

spragniona życia, zaciskam mocno kciuki żeby okazało się że jest fasolka :) mój gin powiedział że muszę powtórzyć badanie Tsh bo jedank przy braniu codziennie leków to wynik mam za wysoki, i jak znowu się powtórzy że wynik ok 2 to przepisze mi większą dawkę eutyroxu. zaczynamy starania z mężem za dwa miesiące :) nie mogę się doczekać :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam ból piersi nie do wytrzymania i musialam zastosowac żel żeby leków nie brać. Mój M nie każe mi sie nakrecac ale zobaczymy. Do tego mdłości i bol brzucha ale taki nie bardzo bo mi sie wydaje ze na dnie i na gorze macicy a znam dobrze moj organizm i takiego nie mialam jeszcze..
Więc trzymam kciuku za Ciebie to moze w przyszlulym roku wkleimy zdjecia naszych maluchow :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Tak będzie. Mnie podolewa, a raczej mrowi brzuch i tak profilaktycznie biorę xennę... wiem, że nie powinnam, ale czuję się lepiej i jestem bardzo śpiąca... ból piersi troszkę minął, ale dlatego że przeskoczyłam w większy rozmiar biustonosza.

silver - zobaczysz i wspomnisz moje słowa, że będziemy w przyszłym roku dumnie z naszymi maluchami paradować :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

tak przeczytałam wasze wypowiedzi i nastroiłyście mnie pozytywnie dziewczynki...
ja już mam fasolkę ale ciągle mam strach, czy serduszko bije, czy fasolka tam jest... a do wizyty jeszcze tydzień...
dumnie jest powiedzieć jestem mamą ale myślę, że tak samo dumnie będzie dla was mówić będę mamą :)
ja jak sobie powtarzam, że będę mamą, że będę tulić maleństwo to nadal nie mogę w to uwierzyć....
dziewczynki regenerujcie się i do dzieła... a za jakiś czas założymy temat postępy naszych dzieciaczków i będziemy się jedna przez drugą przechwalać postępami rozwojowymi naszych dzieciątek :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj z rana jak zawsze powinnam dostać. Byłam u lekarza 30 kwietnia i powiedział że owulacja to kwestia 2-3 dni. W niedziele 4 maja czułam bolesne kłócie w lewym jajniku z ktorego miala byc owulacja i dzialalismy i przed i po. No i od 3 dni mam tak jakby objawy. Mrowienie. Mdłości. Jestem ospala. Monitorowalam temperature i nie spada. Ale to może być PMS. Ale chce fasolke... i juz nie wiem...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...