Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Krofka pokazny brzunio juz masz :) chyba mam podobny tylko bardziej okragly no i moja ciaza mlodsza ;)

Wlasnie Gabi jaki obiad i ciasto?! heh ale przyzanm sie, ze tez tak robie wiec wiem o co kaman ;P choc rzaadko sie klocimy.

A ja tylko czekam kiedy mlody bedzie mial dzemke. Wlasnie wrocilismy z zakupow i czekam az zasnie, zeby samej sie rzucic na lozko :)

Kasia79 faaajniutka corcia :D
A mnie jakos rozki nie przekonuja. Wole zawinac w kocyk...Moze dlatego, ze synek w lato sie urodzil i nie potrzebowalam...
Myslice, ze zima jest niezbedny?? Czy to tylko chodzi o noszenie dzidzi?

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

bombka czyli mam w zakładce takie samo tylko 70x140... Tylko nie wiem czy nie będę miała problemu z materacem hm..

My kupujemy mu oprócz łóżeczka komodę -trochę niższą niż Twoja i szafę - wszystko białe:)

My rożek dostaliśmy od rodziców - tez nie jest usztywniany, a powinien byc?

Dziewczyny a co z przewijakiem ? Lepiej taki na łóżeczko, czy wolnostojący?

Odnośnik do komentarza

Czaki młody urodził się w maju a o tak korzystaliśmy z rożka chyba z miesiąc. Bezpieczniej dziecko brać na ręce. Usztywniony mieliśmy więc nie było ryzyka nieprzytrzymania główki. Bardzo zadowolona byłam, bardzo chwalę i polecam niezależnie od pory roku. Dziecko w kocyku może się przelewać przez ręce, w rożku jest bezpieczne :)

ja nie wiem co Wy macie z tymi ciastami i gotowaniem po aferach. Dziwny komunikat wysyłacie - krzywdzisz mnie, to nic, tak Cię kocham, że zniosę wszystko i jeszcze Ci ciasto upiekę.... na moje oko to zataczanie błędnego koła, ale expertem nie jestem :D mojemu związkowi do ideału baaaardzo daleko ;) ale za chiny ludowe jak się wścieknę deserów nie ma, ni chuja!

przewijak mam nakładany na łóżeczko. Nie potrafię powiedzieć czy lepszy byłby wolnostojący, to chyba tylko kwestia metrażu pokoju/mieszkania/domu. Ale nawet jak dziecko fiknie nie daj Boże z przewijaka, to chyba lepsze lądowanie do łóżeczka niż na podłogę. Oczywiście to założenie jest mocno ekstremalne! Teraz kiedy młody jest duży i sam go zrzuca, nakłądam na łóżeczko tylko do przewijania a tak po prostu chowam z boku i po sprawie. Jedno jest pewne, jaki by przewijak nie był warto go mieć! na prawdę bardzo ułatwia przewijanie :)

Odnośnik do komentarza

ah Majus , dzieki, ciagle jakies zamieszanie, ciagle cos sie dzieje, ale wlasnie po to jestem teraz w domu, zeby odsapnac, skupic sie na sobie i ciazy - jako na 1 planie, uffff naprawde chcialabym sie tak kompletnie zrelaksowac. co do przysmakow - bulki z jagodami z cukierni, oj nie moglam sie oprzec ;)

bylam tez na USG dzis w Lodzi, wszystko poki co dobrze , jesli chodzi o serduszko :)
pogoda tez dzis lepsza, bo wczorajpadalo i bylomi zimno

http://www.suwaczki.com/tickers/rg509jcgm4g4slga.png

Odnośnik do komentarza

Majus dziękuję za informację.. :) Co do tej komody z przewijakiem, to mojemu mężowi się nie podoba.. I nie wchodzi w grę..

oosaa ja też nie rozumiem tego przymilania się po kłótni, chyba że to dziewczyn wina.. To inna sprawa.. Ale jeśli to facetów sprawka to zupełnie tego nie rozumiem..

a co do przewijaka, to miejsce mam.. Tylko nie wiem, który praktyczniejszy..

eh mój maluch ma dzisiaj drugi raz czkawkę i zupełnie nie wiem od czego eh..

Odnośnik do komentarza

em87 czkawka jest normalna, i nie występuję po czymś więc luzik ;) Moją tłucze już od dawna, często kilka razy dziennie. Grześka przez pół ciąży tak tłukła, że chwilami już miałam serdecznie dosyć. Co chwilę mi aż brzuch skakał takie czkawki miał!

Dziewczyny nie mogę się oprzeć, rozbawił mnie filmik strasznie, wiem, że jestem okropna, i szczerze gościowi współczuję, ale leję jak dzika :D

Odnośnik do komentarza

U mnie remont dobiega końca ale ciągle jest bałagan czego nie lubię. Bylam dziś na przeglądzie u stomatologa i mam mała dziurkę wiec dostalam lekarstwo i mam zapytać gina czy mogę ze znieczulenie zrobić tego zęba czy lepiej bez. Zobaczymy co powie bo IDE w poniedziałek. Eh juz mi smutno bo mój maz znowu idzie dziś na imprezę ze znajomymi z pracy... A ja znowu będę siedzieć sama

Odnośnik do komentarza

Oosaa hahahahahha dobry filmik:P taki naturalny i zyciowy:P

em czkawka to ni zlego:))) to znaczy ze dzidzia zdrowo się rozwija:)) a czkawka jest od tego ze połyka lapczywie wody plodowe;)))
za to mój to od dwóch dni się rusza jakby chciał a nie mógł. ..zaraz mu kuksanca dowale to się raz dwa ruszy:P hehehe

agni to dobrze ze z sercem oki:) bo serduszko najważniejsze:)

Kasia tez kupiłam taki zwykly:) tylko ze w sowy:D dla mnie syknie:) po co kupować nie wiadomo jakie jak i tak to tylko na chwile:) a córcia śliczna modelka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ale dziś lecicie z postami!:) Ja raczej zdecyduję się na przewijak na łóżeczko, z prostej przyczyny, pokój jest za mały, no i wolę mieć dwie komody "normalne" na ciuszki. Jutro skoczymy do miejsca pielgrzymek przyszłych rodziców - ikei (te klopsiki i szarlotka:), też mieliśmy kupić takie malm, chociaż się zastanawiamy, bo mój M znalazł tańsze prawie o połowę na internecie tyle że mniejsze. Tylko obawiamy się tego, jak wyglądają na żywo. Podaję link, jakby kogoś interesowała komoda za 200 zł: http://allegro.pl/duza-komoda-5-szuflad-szafka-biala-polskie-meble-i4538163578.html
Kuchnie też obczaimy, bo nie wiadomo, co będzie z naszym stolarzem, chociaż wolelibyśmy go lub mniejsze studio kuchenne, niż te standardy z ikei, gdzie trzeba ładować maskownice po bokach, bo wszystko jest z góry określonych wymiarów.
Kasia79 ładny rożek i ładna córka:)
Nastawiam się na rożek z usztywnieniem, które można w każdej chwili wyciągnąć.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Hehe dziewczyny!! To nie tak jak myślicie. Ja sie do niego wcale nie przymilam. Chciałam mu udowodnić tym, że ma wszystko a nie docenia. Jutro juz jade, dlatego zrobilam mu ostatni obiad i ostatnie ciasto. Napisałam do tego dłuuuugi list. Wszystko mu tam wyżygałam :) co o nim mysle, jaki jest, to była raczej lektura, a nie list :) Dałam mu do zrozumienia, ze teraz zostaje sam, nei ebdzie juz miał obiadu podanego pod nos, nie bedzie miał ciast i piwka, które mu kupowałam do obiadu, bo pózno wracał zmeczony z pracy, nie bedzie tez miał sexu, którego nigdy mu nie odmawiam. Napisałam mu, ze skonczy sie to wszystko bo zostaje sam na kilka tygodni. Ani sobie nie ugotuje poządnie, ani sie do kogo słówkiem bedzie miał odezwac. Poprzewracało sie w dupie, bo miał za dobrze. Dlatego ten obiad i ciasto :) jestem twarda i uparta, nie przymilam sie jak wiem, ze nie zawiniłam :) chociaz nie mówie, ze jestem świeta, bo zawsze dodam swoje 3 grosze w kłótni. I prosze ...jaki efekt po tym liscie, obiadku i ciasteczku? Mozecie sie tylko domyslac :) Wygrałam tą wojne :) !!!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv093e5eso0fxzy5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmne6ydyz4px1ba.png

Odnośnik do komentarza

Gabi.. cieszę sie, ze podzialalo. Każdy ma swoje sprawdzone strategie i nie ma co negować.. grunt, ze działa!

ja uzywalam przeeijaka na lozeczko i teraz nie bedzie inaczej. W zupełności wystarcza. Bralam go nieraz na pralkę do łazienki, żeby po kapaniu Natalke na nim położyć i tam odprawić wieczorne rytuały.. a samo przewijanie często odbywało sie na łóżku, tapczanie, fotelu.. gdziekolwiek było pod ręką i wygodnie i tutaj sprawdzały sie świetnie pieluszki flanelowe.. a najlepsze były takie flanelowe z ceratka z drugiej strony - polecam, by zakupić choć dwie na zmiane. Same flanelowe pieluszki dobrze sprawdzały sie jako kocyk podczas spacerów lub dziennych drzemek latem... Bo Natalka to czerwcowa dziewczyna. No i zawsze miałam ze sobą jak do kogoś jechalam by podłożyć pod córeczkę, kiedy ją kladlam na "obcej" sofie.. obowiązkowo też na wizytach lekarskich, na przewijak w poradni. A tetrowe.. 10 to mało! Przydają sie, jak dzidzius pije z piersi, by podłożyć, przetrzec, nałożyć przez ramię, gdy trzymamy dziecko do odbijania.. a juz na pewno innej osobie gdy bierze maluszka do odbijania by jej po 1 nie ulało, a po 2 by dzidzius nie stykal sie buzką z ubraniem innej osoby.. W praktyce więcej przykładów do zastosowania pieluszek sie znajdzie... A gdy małych wyrośnie, tetra super sprawdza sie jako szmata do mycia :P moja mama uwielbia nimi myć okna.. ja używam do podłogi w łazience ..a jedną czysciutką mam do gotowania klusek na parze Hehe

Sory za pisownię.. raz są polskie znaki, raz nie.. tak jak sobie słownik w telefonie zazyczy :/

Jeszcze spróbuje dodać zdj... Dzisiejsze:

monthly_2014_08/listopadoweczki-2014_15091.jpg

Odnośnik do komentarza

krofka13 jejku ale wielki ten brzuszek masz a ty taka drobniutka :))NOo ten filmik widzialam dobry dziadu jest ;p
Amiodzik tez niczego sobie masz ten brzuszek :))ale sliczne wasze sa brzuszki:)) a dobrze wiedzieć do czego stosowac te peluchy tetrowe i flanelowe;p
kurcze wam juz pepki wystaja a mi wciąż nie i wogule mam maly brzuch i dużo osob jest zdziwionych ze ja w ciazy jestem;p
Gabi95 gratulacje wygrania wojny:)) kazda kobieta ma sposob na swego faceta;p
oosaa filmik mega ale nie powiem tez tak kiedys mialam ale u mnie nie bylo takiej kałuży hehe
A ja mysle o tym ; http://allegro.pl/ceba-suzie-zestaw-komoda-wanienka-przewijak-3w1-i4508426868.html

Ale moja kochana Andrea dzis szaleje w brzuchu jak szalona tylko widze jak moj brzuch faluje i rozne wypustki ma;p ale wrescie usiadlam i odpoczywam cale mieszkanie na blysk zrobilam:)) jestem z siebie dumna ale teraz mnie kregoslup boli;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...