Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Usmiechnieta u Ciebie juz nie tak zle:) prawie 35 tydz! wiec juz blizej niz dalej :)))
mnie przed chwilą tak zabolał brzuch dołem jak na okres ze myslałam ze zaraz Szymek mi wyjdzie..ale naszczescie wziełam nospe i przeszlo:P ale w podskokach dopakowałam reszte rzeczy do szpitala;D haha...

gabi zdjecia cudne:)) jakbym wygladała tak swietnie jak Ty tez bym sesje se walneła no ale ja jako wieloryb nie bede sie wychylać hahaha :))

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Gabi super fotki:)
Malyna no wreszcie z domku wyszłaś;) ciekawe kiedy Szymek się wykluje?:)
Kasia a Ty będziesz rodzić w Głogowie czy ze względu na cukrzycę musisz rodzić w Lubinie?
Elleves brałam i po skończeniu antybiotyku dalej biorę Dicoflor.
Majus co za głupota...ktoś Ci wreszcie pomógł? dalej tak bardzo boli?
Justys z jednej strony nadmanganian to tak odkazi, zwłaszcza jak niemyty maluch a resztki krwi pozostaną. Ale z drugiej strony emolient też ładnie wymyje i dodatkowo nawilży skórkę. Najlepiej sprawdzić jaką skórkę maluszek mieć będzie, bo jak mocno przesuszona, łuszcząca się (tak często się zdarza) to wówczas lepiej emolient, gdyż kalia tylko bardziej wysuszy...
Misiabella jakby mi teraz teściowa przyjechała to bym od razu urodziła;) niezła postawa;)
Monik słodki kącik:)
Uśmiechnięta na ten 36tydzień jak na zbawienie czekałam- a teraz już 37 więc całkiem odetchnęłam:)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv8u69b5gwy6bs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44j7p2ln7nw.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpc9aw40ro.png

Odnośnik do komentarza

uśmiechnięta a Ty tez jestes z Rzeszowa? Ja będę rodzic na Szopena tam jest mój lekarz prowadzący
igaJula apropo emolientu, ja kupilam oilatum i zastanawiam się czy balsamowac później małego czy po emoliencie juz nie ma takiej potrzeby?
malyna Ty to zawsze fajnie piszesz, i nawet jak piszesz ze cos zabolalo to i tak czytam jakby pozytywne emocje z Twoich w spisów :-) jak remont? Widać koniec?

Odnośnik do komentarza

IgaJula
Gabi super fotki:)
Malyna no wreszcie z domku wyszłaś;) ciekawe kiedy Szymek się wykluje?:)
Kasia a Ty będziesz rodzić w Głogowie czy ze względu na cukrzycę musisz rodzić w Lubinie?
Elleves brałam i po skończeniu antybiotyku dalej biorę Dicoflor.
Majus co za głupota...ktoś Ci wreszcie pomógł? dalej tak bardzo boli?
Justys z jednej strony nadmanganian to tak odkazi, zwłaszcza jak niemyty maluch a resztki krwi pozostaną. Ale z drugiej strony emolient też ładnie wymyje i dodatkowo nawilży skórkę. Najlepiej sprawdzić jaką skórkę maluszek mieć będzie, bo jak mocno przesuszona, łuszcząca się (tak często się zdarza) to wówczas lepiej emolient, gdyż kalia tylko bardziej wysuszy...
Misiabella jakby mi teraz teściowa przyjechała to bym od razu urodziła;) niezła postawa;)
Monik słodki kącik:)
Uśmiechnięta na ten 36tydzień jak na zbawienie czekałam- a teraz już 37 więc całkiem odetchnęłam:)

W Głogowie będę rodzić. Powiedział, że jak teraz coś będzie się dziać np. mocne bóle brzucha, brak ruchów, mam do niego zadzwonić i przyjechać do szpitala i on też przyjedzie ;) tzn. Że. W Głogowie. Jakbym miała w Lubinie to by mi powiedział od razu.

http://www.suwaczki.com/tickers/6sutdqk3tc2dpzmm.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Właśnie wstałam. Wykończyli mnie. Okazało się, że to nerw i mi go nie usuną dopóki nie urodze. Na razie antybiotyk i jak będzie dalej bolec to go otworzą, wsadza lekarstwo, ale nie wiem czy to taki dobry pomysł chodzić teraz z dziura. Antybiotyk jeszcze nie działa, ale jakoś ciągne. Byłam tak wykończona, że w końcu zasnęłam.
Moniik od poniedziałku zaczynasz 37, a kończysz 36 - teraz jesteś w jego trakcie. Super przygotowalas sypialnie :-)
Na prawdę trzymamy się nieźle, nasze bobasy są juz gotowe :-)
Gabi bardzo ładne zdjęcia. Sama mam ochotę strzelić sobie taką. To super pamiątka. Ale trzeba się aż tyle przebierać?

Odnośnik do komentarza

Iga Kasandra dzięki dziewczyny:) zawsze staram się pisać z humorem;) przynajmniej jest wesolo:D
a remont do przodu cały czas;) będę w poniedziałek na mieszkaniu to zobaczę jak postepy:) ale już bliżej nniż dalej:)
jej czuje ze chyba się coś niedługo znacznie. ...coraz częściej boli mnie ten brzuch jak na okres i brzuch twardnieje i w krzyżu pobolewa. .....w sumie już może wychodzić hehe tylko nie wiem jak reagować na te bóle.

Majus bidulko nie ma nic gorszego niż bolacy ząb. Może pogryz apap i wokół zęba przyloz i tak trzymaj dopóki się nie rozpuści. Mi pomagało. A apap można w ciąży brać.

Kasia dawaj do Lubina pójdziemy razem rodzic będę weselej:D heheh

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

uśmiechnięta jeśli chodzi o twardnienie brzucha o to samo pytała się dosłownie wczoraj. Jesteśmy na podobnym etapie ciąży więc chyba jest wszystko w normie ;) U mnie dziś już lepiej, po prostu dużo odpoczywaj i nie przemęczaj się. Ja wizytę mam we czwartek więc może się coś więcej dowiem.

gabi super sesja :) będzie co wspominać za kilka lat :)

Majus podziwiam Cię za anielską cierpliwość. Ja to chyba bym sama tą babę wysłała na porodówkę żeby jej wywołali poród! Bądź dzielna :*

Anmiodzik jak dobrze, że troszku lepiej u Ciebie :) Jesteśmy na tym samym etapie więc tym bardziej trzymam za Ciebie kciuki :) Nie rodzisz wcześniej niż ja ;) Pamiętaj :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/19873

Odnośnik do komentarza

Gabi85, co tu dużo gadać, czy z brzuchem, czy bez jesteś superlaska :). Będziesz miała świetną pamiątkę:).
Majus, kurczę, bardzo współczuję, że też takie rzeczy muszą się w ciąży przypałętać, co za cholerstwo Cię męczy:(.
Moniik, słodki kącik dla bobaska. Ja mam złożone łóżeczko, muszę wyprać ochraniacz, różek, o kurna i kupić te prześcieradła, ciągle o czymś zapominam :D.
Dziewczyny w jakiej temperaturze prałyście ochraniacz na łóżeczko, żeby z nim się nic nie stało? W sumie jeszcze go nie wypakowałam, może te informacje znajdują się na jakiejś metce.
Malyna, kurczę, jak teraz tak dobrze im idzie z remontem, to może skończą przed twoim porodem :). Je też mam codziennie, około dwóch razy ból jak okresowy, silniejszy niż w tamtym trymestrze, połączony z bólem kręgosłupa i czasem krzyża. Jak tam z szyjką dowiem się za tydzień.
Dziewczyny rozmawiałam, a właściwie teściowa rozmawiała, z lekarzem pediatrą, jej siostrą cioteczną, ona powiedziała, że nieszczepienie jest totalną głupotą i ludzie się naczytają bzdur w internecie i każdą chorobę łączą ze szczepieniem. Ona poleca szczepionki skojarzone, że są bardziej oczyszczone i lepsze. Mój brat tak samo uważa i tak samo szczepił swoją córkę, też jest lekarzem, ale bardziej urzędnikiem. Oboje też polecają szczepienie na , meningokoki i pneumokoki i rotawirusy. Oczywiście każdy zrobi , jak uważa, ale ja raczej pójdę za ich opinią.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

hey laseczki,

pojechałam dziś z mężem na mega wyżerkę do restauracji, skoro to nasza ostatnia sobota we dwoje (której połowę mąż spędził w pracy..)... jutro się przeprowadzam do rodziców, bo małżonek jedzie w delegację, więc by było bezpieczniej jadę do nich. Żal mi kotów, bo same zostaną ;)
We wtorek wieczór wraca, w środę raniutko mamy się stawić do szpitala.. buzi buzi i.... zostaję sama :( i czekamy...

wczoraj miałam taką dziwną sytuację... moja znajoma mnie zaprosiła na urodziny już z 3 tyg temu, które się odbyły właśnie wczoraj. we wtorek się dowiedziałam że mam się stawić w szpitalu na dodatkowe badania które miał wykonać mój gin, a to ze względu na to, że jego nie będzie w nadchodzącym tygodniu... więc pewnie to były ostatnie badanie przeprowadzone przez niego zanim mała się wykluje. i wiecie co... zadzwoniłam do tej koleżanki, że ja nie przyjadę bo muszę na badania... i że to ostatni mój weekend z mężem (i to okrojony do 1/2 soboty)... i dziś dostałam od niej smsa że jej przykro się zrobiło, bo zapraszała wcześniej specjalnie żebym mogła wszystko zaplanować itd. Eh smutno mi i o tym myślę w kółko. gdyby urodzinki wyprawiała miesiąc temu i to do tego jeszcze we wro a nie 30 km od wro to pewnie bym przyjechała. zaskoczył mnie ten sms rano od niej z "wyrzutem". Eh, musiałam się wyżalić bo przykro mi się zrobiło..

a wczorajsza wizyta u gina ok, ktg, przepływy - ok, brak rozwarcia.
Dziś odczuwam skurcze brzucha, chyba nieregularne ;) nie wiem, bo nie liczę i je ignoruję :) nastawiam się że najwcześniej w środę może się coś zacząć, bo nie może bez męża :P he he he.....

jezu, a dziś wtranżoliłam wielkiego burgera! mamy taką fajną restaurację niedaleko gdzie serwują żarełko slowfood, z produktów pochodzących ze znanych źródeł, krówki od tego pana, a mleko od tamtego :) i wszystko lokalnie... naprawdę pyszny pomysł :)

Odnośnik do komentarza

Malyna
Iga Kasandra dzięki dziewczyny:) zawsze staram się pisać z humorem;) przynajmniej jest wesolo:D
a remont do przodu cały czas;) będę w poniedziałek na mieszkaniu to zobaczę jak postepy:) ale już bliżej nniż dalej:)
jej czuje ze chyba się coś niedługo znacznie. ...coraz częściej boli mnie ten brzuch jak na okres i brzuch twardnieje i w krzyżu pobolewa. .....w sumie już może wychodzić hehe tylko nie wiem jak reagować na te bóle.

Majus bidulko nie ma nic gorszego niż bolacy ząb. Może pogryz apap i wokół zęba przyloz i tak trzymaj dopóki się nie rozpuści. Mi pomagało. A apap można w ciąży brać.

Kasia dawaj do Lubina pójdziemy razem rodzic będę weselej:D heheh

Wolę bliżej domu hehe, rodzice mieszkają 10 minut piechotą od szpitala, a moja najmłodsza będzie u nich na ten czas jak ja w szpitalu będę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/6sutdqk3tc2dpzmm.png

Odnośnik do komentarza

Malyna no mnie też właśnie pobolewa brzuch jak na okres. I nie wiem czy to mój Dzidziuś tak zdziwia czy moje kiszki bo znowu nic nie strawiłam i ze tak brzydko powiem jakie wlecialo takie wylecialo. Ja jutro skończe pakunki bo dziś przyznaje, nie chcialo mi sie :)

Kassandra no ja właśnie też mam lekarza z szopena i pewnie tam bede rodzic tylko ze ja sn najprawdopodobniej, być może sie spotkamy bo termin mam na 25 :)

Mili_i miło że nie jestem odosobnionym przypadkiem, ale powiem Ci ze czekam na wizyte u lekarza z utesknieniem, ale to jeszcze dwa tyg...

Dziewczyny, już niedługo listopad... Życzę sobie żebym nie została z Was wszystkich na samym końcu hehe :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...