Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Czaki, mam się dobrze, dupa trochę lepiej, dzięki ;)))

Em87 - kurcze, trzymaj się jeszcze w całości :)) Ja w sumie nie wierzę, że za 8 dni będzie z nami już nasza mała.
Ja mam wrażenie, że nie kocham jeszcze tej kruszyny..... ale mam ogromną nadzieję, że jak się pojawi to pokocham od razu. Mojej znajomej zakochanie się we własnym brzdącu zajęło jakieś 3 miesiące, mimo iż dziecko długo wyczekiwane było.
Też obawiam się, że jesień może wpłynąć na psychikę.

Em87 - jak czop wypadnie to lepiej nie współżyć bo bakterie mogą się dostać bezpośrednio do dziecka, bo te już nie jest chronione. Sorry ale odkorkowałaś się już ;)

W ogóle mąż dziś zadzwonił że musi jechać na delegację jeszcze i że wróci we wtorek w nocy, kiedy na środę rano mamy termin :( pier... praca!

Kasia79 - partacze! ja ostatnio na pobraniu byłam świadkiem jak pielęgniarki rozmawiały że w labi spieprzyli komuś wyniki :) hmmm...

Odnośnik do komentarza

Bombka oj nie wiedzialam, ze masz konkretny juz termin-przepraszam, chyba jaks strona mi umknela albo czegos nie pamietam.
Pewnie odliczasz dni :) i jak sie domyslam wszytskie dziewczyny ze skierowaniem do cc.

oojjjjj co raz to gorzej ze mna... :/

Misiabella dziekuje za komplement. Milo mi, ze Ci sie podoba zdjecie. Uwierz mi, ze to tez nie moje klimaty, ale masz racje dobry-mily-cierpliwy fotograf wiedzacy co robi jest bardzo wazny.

Bombka czasem tak bywa, ze milosc przychodzi z czasem. Wydaje mi sie, ze ma na to tez wplyw trudnosci porodu i pomocy po...Czym mama bardziej zmeczona tym ciezej skupic sie tylko na milosci..
Ja z kolei zastanawiam sie jak podziele milosc na dwojke szkrabikow ;)
Em chyba nie ma dobrego czasu na dzieciatko ;) Bywa ciezko ale nie wyobrazam sobie zycia bez dzieci..To jest chyba caly sens naszej egzystencji ;) oczywiscie w moich oczach :) Zaluje, ze wczesniej sie nie zdecydowalismy chociaz maciezynstwo w kazdym wieku ma inny wymiar..;)
Ugo co tam po wizycie? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Elleves aaa widzisz jeden wydatek mniej w przyszłości :D wycieczkę do KRK Staś ma z głowy :D

bombka Bądźmy dobrej myśli :) Nie my pierwsze i nie ostatnie ! Damy radę :)

lipa z tym czopem :(

Czaki za każdym razem jak mówię swojemu mężowi o wątpliwościach powtarza mi to samo : nigdy nie ma dobrego czasu na dziecko.. i rzeczywiście tak jest :)

Trochę już przeżyliśmy we dwójkę.. niebawem będzie 9 lat, więc chyba powinniśmy w końcu podzielić naszą miłość na troje :) Jestem dobrej myśli :)

Na pewno mamy w sobie tyle miłości by podzielić ją na więcej osób - w moim i bombki przypadku na troje (w tym momencie:)) i w Twoim na czworo :)))

Eh ta pogoda mnie dobija :(
Nie mogę wyjść na spacer :(

Odnośnik do komentarza

Czaki, tak, termin znamy od soboty, mam nadzieję że obejdzie się bez zmian :)
Ja też się zastanawiam jak to by było gdybym wcześniej została mamą :) Późno się znaleźliśmy z mężem, a wszystko przychodzi z czasem... ciekawa jestem strasznie jak mała będzie wyglądać :) dzieci po porodzie nie należą do najpiękniejszych ;)
Za chwilę wyruszam do lekarza... stresuję się jak nigdy :) Boję się, że może zmienić zdanie... albo coś będzie z małą nie tak, albo jeszcze coś... to chyba przedostatnia wizyta przed rozwiązaniem (chyba że za tydzień powie, że mamy sobie odpuścić).

Czaki, no i jak tu obdarować miłością po równo każde z dzieci? :)

Odnośnik do komentarza

My z K jesteśmy ze sobą prawie 5 lat , prawie bo 19 listopada będzie 5 ;) a po ślubie mamy przeszło rok także myślę że dzidzia już mogła być . Bo oczywiście była wpadka :D wpadka ale kochane i chciane ;) dziś kupiłam mega nalepki na ścianę dla małego podobają mi się :D Dziewczyny jak myślicie na ile starczy mi kołyska ?

Fasolka ja mam spakowany rożek , ale kocyk też wezmę bo nie wiem czy będzie potrzebny a do domu daleko będzie żeby K dowiózł najwyżej poleży w torbie.

http://www.suwaczki.com/tickers/uannyx8dilyw28lz.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dxom4z178ztb7e1b.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Listopadoweczki ;)
Mam pytanko, czy któraś z was zamawiała moze cos z NEXT? Na stronie ciuszki wyglądają super i chce zamówić. Piszą tam,ze od 80 zł dostawa gratis? Az jestem w szoku? Czy trzeba płacić cło? Wiecie moze jak to wyglada? Jakościowo sa fajne?
Byłabym wdzięczna za odp:)wszystkiego dobrego i spokojnych rozwiązań w listopadzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

bombka moja znajoma urodziła dziecko z downem i nie wiem jakim cudem lekarz prowadzący nic jej o tym nie powiedział, ze ma chore dziecko, dlatego przeżyła szok. Dziecko odrzuciła, płakała, nie chciała jej widzieć , karmic...dopiero po tygodniu zaczęła do niej zaglądac, brac na rece, a teraz? świata poza swoją córką nie widzi. Wiec głowa do góry, bo wierze, ze jak zobaczysz swoja kruszynę, to zakochasz sie od pierwszego wejrzenia :)

fasolka ja tez podobnie jak monik biore kocyk i rożek.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv093e5eso0fxzy5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmne6ydyz4px1ba.png

Odnośnik do komentarza

Ja już po wizycie. Wszystko w porządku. Niunio główką do góry, ale lekarz mówi że jeszcze piętnaście razy się może odwrócić i jeśli zechce tak się rodzić to ja na to wpływu mieć nie będę i będzie cc. Więc mam się nie nastawiać ani na jeden ani na drugi rodzaj porodu.
Wy już popakowane, ja się jeszcze nie mogę do tego zabrać, może to strach?:)
Z tą Kożuchowską to trochę dziwne-przez 9 miesięcy nie wyciekło zdjęcie z brzuchem? schowała się w zakonie? chyba że widziałyście jakieś to podrzućcie
oosaa my jak byliśmy w Krakowie to też stołowaliśmy się w tych gruzińskich kuchniach i bardzo nam smakowało, a teraz taka informacja....buuu
bombka zazdroszczę Ci tej wiedzy kiedy dzieciątko będzie już z Wami; co do kochania to nie mam wątpliwości że jeśli jeszcze do nas nie dociera ta miłość to pojawi się tak, jak nasze dzieciątka po tej stronie brzucha:)
Kasia79 aż strach pomyśleć czy tak jak gubią się próbki to mogą być próbki również przypadkowo zamieniane!!!!

Odnośnik do komentarza

Fajnie ze Małgosia Kożuchowska urodzila, ja tez ja bardzo lubie. w ogole lubie takie pozytywne informacje :-)
Pisalam wam ze pan doktor badal mnie normalnie (szyjka krotka 1cm, i bardzo bolalo podczas badania, lekarz mowil ze dziecko bardzo naciska na szyjke-dlatego ten bol) i wlasnie mam pytanie -czy to normalne ze po tym badaniu znowu zaczely sie skurcze przepowiadajace ,a juz bylo pare dni spokoju.wzielam dwie nospy i troche odpuscilo.

Odnośnik do komentarza

ja biore rozek i taka wielka pieluche bambusowa 120x120cm :)

dzis sie okazalo ze 22.10 rano to dopiero mam sie zglosic na oddzial a kiedy bedzie cc to nie wiadomo:) mam juz skierowanie i bedziemy czekac. takze ufff dobrze ze tak a nie w pedzie bo maz by w biegu z wyjazu doslownie do nas dolaczyl. a tak to na spokojnie.
w pt mam sie pojawic na ktg.
kazdy dzien dodatkowy to lepiej dla corci.

gabi, kurcze straszne z ta historia znajomej... oby nasze dzieci byly zdrowe. to najwazniejsze.

ugo, pakuj sie:) nie ma na co czekac ;)

Odnośnik do komentarza

heej:)
Która ogląda dzisiejszy mecz?? P. poleciał po czipsy i piwko i zaraz zaczynamy^^ Mecz ze szwabami mnie nakręcił:)

Pisałyście tu coś o karmieniu przed kąpielą. Moja położna mówiła, że najlepiej godzinę przed kąpielą, żeby miało czas się usrać a jeszcze nie zdążyło być głodne bo wtedy kąpiel masakra:)
fasolka dlaczego nie jesteś zadowolona z kocyka?? Śledzę stronę "Sto powodów do szycia" i bajeranckie rzeczy babka robi. Ja zamówiłam kocyk z Emiludka i nawet fajny grubiutki...

Zastanawiam się bo mam jeden rożek, czy nie dokupić na zmianę drugi ale kocyk zamiennie chyba styka:)

bombka ja też się boję tej zmiany po porodzie:) Bo to już będzie ZAWSZE. Dzieci żłobkowe oddawałam rodzicom i heja do domu...a tu... czasami zastanawiam się czy dorosłam do tej roli...ale chyba najwyższy czas:)
em ja nie potrafię mówić do brzucha...czasami coś próbuję i czuję się idiotycznie:p Mam nadzieję,ze po porodzie pokocham od razu..bez jakiś baby-blusów:p

1. Dziewczyny co sądzicie o karmieniu piersią w miejscu publicznym?? Przeczytałam o babce, którą w galerii wyproszono do WC. I powiem wam, że ja nie wyobrażam sobie wywalic cyca w miejscu publicznym. Karmienie piersią jest dla mnie wstydliwe... i nie wiem jak sobie z tym poradzę w szpitalu..
2. Czy bebetto robione jest wszędzie tylko na zamówienie?? Jeśli tak to ile trzeba czekać mniej więcej??

Dodaję mojego brzucha i kocyk:)

monthly_2014_10/listopadoweczki-2014_18443.jpg

monthly_2014_10/listopadoweczki-2014_18444.jpg

http://s1.suwaczek.com/201412114580.png

[link=https://dzidziusiowo.pl/suwaczki]noborderhttps://dzidziusiowo.pl/suwaczki/5fa867d16cfeb.png[/img][/link]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...