Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Chaotic tak jak piszesz dokładnie te psy są przyjazne miłe i pieszczochy niesamowite, ja uczulam ludzi na branie psów od niewiadomych hodowców i schronisk te psy są po przejściach i niebezpieczne.

Martucha88 ja też od nocy wymiotuję do tej pory żle się czuję i mam mdłości brzuch właśnie mnie tak samo boli, jak by dalej mi tam coś siedziało czego nie wydaliłam ustami w nocy, też mam masakre dziś..... ale i karolina24 te się czuje coś nam siadło na żołądku a że nasze dzieciny są duże dodatkowo nam uciskają je.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgqtkfodf75l3q.png

Odnośnik do komentarza

Laski! Nie obżerać się to i brzuchy będą spokojne! (powiedziała ta, która w oczekiwaniu na gotujące sie ziemniaki zezarła paczkę delicji a zaraz potem pochłonęła koperkowe ziemniaki, 3kotlety mielone i wazową łyżkę duszonej gestej marchewki na słodko) :D

Rany, ale mi miło po takim obiadku, ziemniaki al dente jadłam bo juz nie mogłam się doczekać.
A w zanadrzu nam loda w zamrażarce i juz po niego pedze!

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamuśki:)

Nie miałam internetu i umierałam z ciekawości co u Was...
Niestety czytam i widzę, że wieści u Magdaleny okrutne.
Strasznie mi przykro(*)
Ale tak jak dziewczyny pisały musimy być silne i myśleć o swoich dzieciątkach, jesteśmy już na finiszu :D

Monka-
gratuluję szybkiego porodu:) Dużo zdrowia dla Was :)

A ja od poniedziałku wieczora czuje skurcze, nie są jakieś silne, ale są. Mam nadzieję, że dotrwam do wtorkowej wizyty. Muszę mieć pobrany wymaz! A dopiero w poniedziałek kończę 36 tydzień, muszę wytrzymać...
Dziś byłam już na ostatnich wynikach, jutro odbiór i można się rozdwajać ;P

Nie wiem co jeszcze Wam napisać, teraz będę na bieżąco:)

Odnośnik do komentarza

Monka1
gratulacje:-)

Ja dzisiaj zostalam przyjeta na patologie ciazy. Mam lezec do 39 tc teoretycznie bo do nadcisnienia i cukrzycy doszlo jeszcze malo wod:-( smutno mi nie mam pojecia o tym co i jak. lekarz powiedzial ze moze przez nadcisnienie lozysko sie starzeje. tak wiec leze i nie wiadomo kiedy i co.
na opieke narazie nie narzekam. 3 razy dziennie sluchanie tetna. 2x ktg. 4x pomiar cisnienia i cukru. tylko ta dieta cukrzycowa. lekarz uprzedzil ze trzeba samemu jedzenie kolowac bo w szpitalu dieta cukrowa to nie dieta cukrowa. dzisiaj zupa buraczkowa rozgotpwana kasza z gestym macznym sosem i klops.... czyli nic nie zjadlam:-(

http://s5.suwaczek.com/201409215572.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Monk gratulacje i dużo zdrówka!
Klaudia trzymaj się dzielnie, dużo już nie zostało. Wam również życzę dużo zdrowia.
Karliczek często masz te skurcze? Mi moja gin mówiła, że jak nie ma ich często to nie ma się czym martwić.
Iwa ja również apeluje o fotki maluszków, dzisiaj rozmawiałam z siostrą, że dziewczynki to bardziej się spieszą na świat i ja z chłopakiem to pewnie jeszcze poczekam i proszę kolejna córeczka już na świecie :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09kmgcadk7p.png

Odnośnik do komentarza

Ja też słyszałam, że dziewczynki szybciej wychodzą, ciekawe jak to będzie :-)))

Monka, gratulacje :-)))

Mirisz, Iwa, Chaotic, najsympatyczniejszy pies jakiego w życiu spotkałam to był właśnie amstaf (suczka :-). Do tego stopnia, że trzy razy się oszczeniła i za każdym razem przynosiła mi swoje szczeniątka, można było je wyściskać i wyprzytulać ;-) (była pieskiem chłopca, którym się opiekowałam w ramach wolontariatu). Cud nie pies, ja sobie życzę, żeby kiedyś mieć psa z takim charakterem. Oczywiście jest tak, jak piszecie, zależy skąd pies, w czyje ręce trafił, jak był chowany.

Karolina, co do sesji, to możemy się jakoś umówić już na spokojnie po Twoim porodzie. Jak będziesz spokojna i oswojona z maluszkiem (bo przy pierwszym dziecku trzeba dać sobie czas :-). Takie typowe sesje noworodkowe robi się od 4-14 dnia życia, ale możemy zrobić sesję później, np. Ciebie z maluszkiem, na pewno wyjdzie pięknie. Szczegóły ustalimy już jak będzie wiadomo, kiedy te nasze porody się odbędą ;-)

Martucha, ja miałam bóle TYPOWO jak na okres, tylko takie regularniejsze i mocniejsze.

Odnośnik do komentarza

A i jeszcze dzisiaj byłam u lekarza (kontrolnie z tym moczem kazała mi przyjść) i powiedziała, że po 36 tygodniu mogę już wszystko robić, współżyć ile chcę i w ogóle :-) Także jeszcze dwa/trzy tygodnie i spróbujemy zmotywować pannę do wyjścia :-) Za 1,5 tygodnia mam pobierany wymaz. I podobno od 34 tygodnia można pić herbatę z liści malin, ciekawe czy to coś naprawdę daje... :-))

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny z góry dziekuje na pewno wypróbuję to na zgagę bo już nie mam siły do niej ... Ja wiiem że takie uroki ciąży ale to jest coś strasznego ;(

Zosia śliczny przewijak :) Ja mam dwa ;D jeden pewnie też sprzedam bo po co mi a jest w bdb stanie ;D

O ja Martucha ! Trzymam kciuki kochana ! Nie rodziłam więc Ci nie powiem czy takie bole występują ...
Ale może zadzwoń chociaż do swojego ginekologa .

Monka moje gratulacje ! Dziewczynki u nas na forum rządzą ! GRATULACJE!

Karliczek o proszę czyżby przywitamy kolejną fasolinkę ? :)

Klaudiazd odpoczywaj kobieto ! NAJWAZNIEJSZE JEST DZIECIATKO I TY:)

chaotic ja też to zauważyłam że większość dziewczynek się pcha :) Chyba jeden chłopczyk jest Tak ?

kamamama a skąd Ty jesteś ? Fajna taka sesyjka ;)

A przede mną dzisiaj wizyta :) Matko czemu tak późno ... Na 21 ...Jeszcze tyle jechać ... No ale jak mus to mus ;D :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0a78e8hdwc.png

http://www.suwaczki.com/tickers/neomdcimp5cyra81.png

Odnośnik do komentarza

Kamamama ok umowimy sie juz po porodach. Dawalas swoj nr do tabelki bo moj tam jest.

Klaudia zd szkoda ze musisz w szpitaly byc ale z drugiej strony to przynajmniej dzidzie maja na oku.

Zosiy gdzie ty to miescisz.? Sliczny ten przewijak.

Monka gratulacje. Super ze tak szybko ci sie udalo tak ekspresowo. A jak sie zaczelo skurcze czy wody? I co ci z tym pessarem zrobili? Sam wypadl czy wyjeli?

Milka a robisz cos zeby skurcze wywolac czy nie kazali

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09kqtlwealj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...