Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Wowo, super pomysł, wykonanie jeszcze lepsze :))
Ja jestem pod piatką! :)) Dziewczyny, jeśli pozwolicie, nie będę na razie wpisywała więcej danych. Chyba że można jakoś zamknąć dostęp do tej listy tylko dla nas. Mam trochę opory przed wrzucaniem osobistych informacji do publicznego oglądu... Jeśli Wam przeszkadzają te luki mogę się usunąć, no offense ;)

Dziewczyny, żarty się skończyły !!! Mam brzuch! :D Teraz już raczej nie mogę udawać, że to tłuszczykowa oponka!!! :P Kurde, w kilka dni tak urósł! Ciekawe co mój TŻ powie jak wróci i zobaczy... hihihii

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fcsqvekaynbvo.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxdqk3s8wcv28r.png

Odnośnik do komentarza

Teraz ja najstarsza ;-) i najszybciej urodzę :-D U nas dziś dzień mamusi z synusiem. Zabrałam smyka na basen!!! Kiedys chodziliśmy, jak młody miał 3mce, ale potem chorował i nie było jak. Dziś na początku przerażenie i standardowe "mamuś, idziemy do domu" ze łzami w oczach. Potem oczywiście płacz, ale dlatego, że musieliśmy wyjść z wody. Ale serio, siły nie miałam, samej z dzieckiem w wodzie ciężko. Za tydzień powtórka;-) Dziś postanowiłam zadbać o swoją kondycję i zapisałam się na siłownię :-D instruktorka powiedziała, że spokojnie do 7-8-mca mozna ćwiczyć, oczywiście specjalny program dla ciężarówek :-) Zaczynam we wtorek. Cieszę się, ze choć na chwilę wyrwę się z domu, a tatuś będzie miał okazję pobyć z synkiem. Lekarz przeciwskazań nie widzi a jak zapytałam, czy mogę na rowerze jeździć to powiedział, że dopóki mam siłę to jak najbardziej. O!

Odnośnik do komentarza

Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę! Już sama nie wiem co ze sobą począć w domu, maluszek czuje się odtrącony, bo nagle mama nie nosi go na rączkach, nie podrzuca. Czuję się taka bezużyteczna, najchętniej bym przespała jakieś dwa miesiące, żeby już wszystko było dobrze... Trzeba doceniać zdrową, prawidłową ciążę, ja pierwszą miałam naprawdę dobrą, a i tak narzekałam ;-) A teraz ani do pracy, ani się z synkiem pobawić, ani nic...

Odnośnik do komentarza

No to faktycznie KAMAMAMA biedna jesteś, ale musisz to przetrwać, zdrowie Twoje i dzidzi najważniejsze :-) Także odpoczywaj a maluszek się wreszcie do spokojnych zabaw przyzwyczai. Mnie mój maluch zaciągnął do tańców przy szalonej muzyce z antyradia :-D Też mu na każdym kroku tłumaczę, ze dzidzia w brzuszku itp., to jak się rowerkiem za bardzo rozpędzę bo np pędzimy do przedszkola potem ja do pracy to mówi -mamuś, nie tak szybko, bo dzidziuś w brzuszku będzie płakał ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...