Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Laseczki!
Dostałam szanse się wreszcie wyspać i co?? Obudziłam się 5.50 i juz jestem po śniadaniu o kawie ;)
Dziś jedziemy na piknik wojskowy do bunkrów pod Otwockiem, chłopaki się wyszaleja, a ja..? Będą rozdawać wojskową grochowke :)

U mnie też nowy tydzień się zaczął, we wtorek mam wizytę i wymaz do porodu.

Was też bolą pachwiny? Jak po jakichś wygibasach? I kość lonowa, szczególnie w drugiej połowie dnia.

Na tego emalia się nie mogę zalogować! Bo działam przez telefon pewnie.

Jak to nie kłopot podeslijcie mi te książeczki na

Zosia_1@wp.pl

Z góry dziękuję!

Jak wspominałam, od prawie 2lat opiekuje się już 2,5 letnia dziewczynka i dostałam po niej ciuszki dla maleństwa i wczoraj kolejna megapaka do 1roku i wczoraj się dowiedziałam, że wszystkie ciuszki mi tak będą oddawać w miarę wzrastania małej bo nawet jak zdarzy im się druga córcia to kupią jej wszystko nowe. A te ciuszki takie cudowne, i jak nowe!

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

AnulkaJ dziękuje bardzo za emaila ;)

Co tam u was dziewczyny ?
Pogoda fajna bo chlodno, mozna normalnie oddychać. Mam jakieś huśtawki nastrojów, na nic nie mam ochoty najchetniej zamknelabym sie w 4 scianach i siedziala saaama . Jakiś obłęd ! Eh ... Wszystko nie tak .
Wczoraj przyszla paczka jestem spokojniejsza majac juz cos z wyprawki do szpitala ... Ogolnie nadal mi twardnieje brzuch, a praktycznie jest caly czas twardy . Wizyta dopiero w środę ... Zobaczymy

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl2n0a78e8hdwc.png

http://www.suwaczki.com/tickers/neomdcimp5cyra81.png

Odnośnik do komentarza

Aniamama- cieszę się. że szpital masz już za sobą i teraz wypoczywaj dużo w domku. Wszystkie skracające się szyjki dbajmy o siebie szczególnie! Kolejny tydzień rozpoczęty- oby tak dalej:)

Mirisz- kolejna boroczka wylądowała w szpitalu. Ja też dostawałam zastrzyki ze sterydami-pamiętam, że bolało, ale tylko chwileczkę. Będziesz spokojniejsza wiedząc, że płucka są w pełni wykształcone jeśli tak jak u mnie masz zagrożenie przedwczesnym porodem. Głowa do góry:)

Wowo- co z Tobą? Jak Julka kulka się ma? Wszystko ok?

Perla- jak mi tu Ciebie brakowało! Jakoś ostatnio rzadko się udzielasz (tak jak ja:P ).

Iwa- świetne wieści! Chyba wszystkie Ci zazdrościmy tego, że wiesz kiedy będzie po wszystkim. Można się nastawić psychicznie. Gdyby lekarz podał mi konkretną datę to odliczałabym z radością dni hehe. Niestety poród naturalny rządzi się swoimi prawami i nie wiadomo kiedy nastąpi.
Sto razy Ci mówiłam, że powinnaś olać teściową. Jak zwykle Cię zdenerwowała, a Ty masz za dobre serce! Zerwałabym kontakt lub ograniczyła do minimum i nie gadałabym co u mnie słychać. Żmija jedna!

Twinsowa- wiadomo już kiedy Cię wypuszczą do domu?

Pysiak- zgrabne nogi masz to pokazuj! Będziesz śliczną Panną Młodą! Nie mogę się doczekać Twoich zdjęć, bo oczywiście się nam pochwalisz prawda?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziołszki :)

Dziś jest dzień sprzątania i gotowania, będę piekła ciasto i spróbuję zrobić te knedle. Oczywiście wszystko w odpowiednim tempie i dostosowane do mojej kondycji ;)

Mirisz nie daj się w tym szpitalu ;)

Aniamama ja też zaczynam nowy :)

Iwa Twoja teściowa jest niepoważna czy ja źle zrozumiałam jej wypowiedź? Czy ona się nie cieszy, że wszystko z Tobą i z dzieckiem w porządku?? To nie do przyjęcia :/ Przykro mi, że ona sobie czyni takie opinie :( Aż mną czepie... co za graca :/

Pysiaku! Ty masz za 15 dni ślub! :O to już tylko 15 dni :D ho ho ho Jak się taka laska wystroi to świat Ci do stóp padnie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Asiek widziałam tą promocję i moim zdaniem warto kupić od razu 2, bo 1 się tyle nie zużyje, bo dziecko szybko roście. Ja mam dwie paczki jedynek z Dady czyli 56 sztuk. Siostra powiedziała, że z pewnością to starczy. I 80 szt dwójek, które dostałam, także mały zapas jest :) Na początek wystarczy, a potem będę prosiła o pampersy przy odwiedzinach, bo ciuszków mam sporo, a nikt z pustymi rękami do dziecka nie przychodzi.

Odnośnik do komentarza

hej. dzień upalny noc okrutna, z mężem zasneliśmy chyba koło 2 masakra.
do nas dziś przyjedzie moja koleżanka i na chwile zajedzie siostra z mężem.

Iwa widzisz nie ma co się wynikami na zapas martwić dobrze ze z maleństwem ok i masz już termin.

A co do tego terminu cc ze to fajnie bo wie się kiedy i jak ale to do końca też nigdy nie wiadomo bo akcja może też się wcześniej zacząć niż wyznaczony termin, przecież organizm i macica jak zachce im się porodu to nie ma zmiłuj i na termin cc nie poczeka.

aniamama witam w gronie krótkich szyjek. będzie wszystko dobrze tylko się oszczędzaj.

mirisz za ciebie też trzymam kciuki zeby maleństwo poczekało jeszcze.

Pysiaku to już odliczanie zostało do ślubu
dziewczyny pozdrawiam was wszystkie i życzę miłego dnia. zajrzę pewnie wieczorem

http://www.suwaczki.com/tickers/74dii09kqtlwealj.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane u nas na obiad kurczę pieczone :D Mam smaka:P

Pampersy-
mam kupione 3 paczki 1 po 43 szt. i 3 paczki 2 po 78 sztuk z pampersa potem mam zamiar zmienić na dady chyba że będą fajne promocje na Pampersy to wtedy zakupię :D

Zosia-
moje pachwiny aż pieką. Nie wiem co o tym myśleć w nocy spać nie mogłam, aż się Szymek zdenerwował i powiedział że jak się tak będę rzucać to on się do młodej przenosi w ramach protestu :)
Ogólnie to boki brzucha mnie cisnęły kiedy leżałam na boku, jak się położyłam na plecach to mały tak kopał że i tak się spać nie dało no i nogi i pachwiny odmówiły posłuszeństwa, więc biedne my :D

Odnośnik do komentarza

Sweetbobo ostatnio malo sie udzielam bo jakos tak czasu nie mam... praca praca I praca. Co prawda niewiele w tej pracy robie ale jednak to inaczej niz moc sobie samemu czas w domku zorganizować. Ale czego sie nie robi by potem z dzieckiem posiedziec jak najdluzej w domku :D
Choc szczerze mówiąc tyle sie dzieje na forum ze sama juz nie wiem co mam wam odpisywac. Dużo tego I nie moge jakos sie zebrac by ponotowac I poodpisywac kazdej choc czytaj to I ja bym sie wypowiedziala a jak koncze nadrabianie to juz sama nie wiem co ktora pisala :p za co was przepraszam.
Nizle macie przeboje z tesciowymi..nie zazdroszcze ale tak bywa niestety. Ja w sumie poki co nie narzekam. Moja jest pomocna zwykle poza jednym wyjatkuiem co raz pisalam (niedlugo nas odwiedza I chcialam by mi mojego 5-o letniego siostrzenca samolotem do mnie przetransportowala juz za zgoda siostry itd aby dziecko mialo wakacje,to sie nie zgodzila a kwestia byla tylko by w samolocie opieke zapewnic). Poza te jedna sytuacja byc moze z kwestii odleglosci 2500km lub wiecej bardziej jest pomocna (przy odrobinie pobrzęczenia co czasem mnie dobija) niz moja wlasna mama ktora po smierci ojca totalnie sie zmienila I jak sama teraz mowi cieszy sie ze jest sama dla siebiei wszystko tobi tylko dla wlasnych korzysci I pod siebie. To z tesciowa mam staly kontakt I w sumie lepszy więc nie mam co narzekac.

zdaje sie ze to kamama pisala o ksiazkach na kindla...moge prosic o jakies wersje na kindla wlasnie,byloby super. Jeszcze raz zapytam czy ktos ma komputerowa wersje "ciężarówką przez 9miesiecy"?

ja wczoraj chcialam wrzucic jakies ksiazki,odpalam moj stary komputer co go dawno nie uzywalam I po prostu odmowil posłuszeństwa. ..jak tylko moj Maciek go ogarnie by mazna bylo normalnie na nim funkcjonowac to I ja cos wrzuce choc glownie mam tematyke arabska typu "Arabska Żona" itd o kobietach ktore wychodzily za arabow I ich swiat sie zmienial w momencie wyjazdu do kraju męża. Sa to ksiazki na faktach co ja uwielbiam :)

Co do pachwin...tez zaczely mnie ciagnac od kilku dni. Sa na to jakies sposoby?moze jakies rozciaganie czy masaz?

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3elqekwr0.png

Odnośnik do komentarza

Iwa niezły ten Twój Mąż :D z moim mam podobnie ;) co do białych krwinek to też mam lekko ponad normę od 5 miesiąca ale gin mówi, że w ciąży to normalne, więc póki co nie stresuj się :) W temacie mebli - my zamówiliśmy łóżko 12 lipca, miało być na początku sierpnia a tu dalej ani słychu, ani widu :/ Jak ostatnio dzwoniłam - miało być w ciągu 7-10 dni (mijają dzisiaj) i dalej bez odzewu... Będę się awanturować w poniedziałek...
Gratuluję zdrowego Wojtusia -Playboy'a :D Szybciutko się rozpakujecie :)
Co do teściowej... Szkoda słów, ja bym zapomniała, że w ogóle istnieje bo po co sobie nerwy psuć...
Twinsowa serdecznie Ci współczuję... Trzymam kciuki, żeby się szybko poprawiło, żebyś mogła wrócić do domku :)
October super pomysł! :)
Moni śliczny brzuszek! :)Taki zgrabniutki :)
Karolina ja mam materiały ze szkoły w Wordzie, jak chcesz, to mogę Ci podesłać, ewentualnie wrzucić na naszego maila gdyby ktoś jeszcze był chętny :)
Tyszanka gratuluję udanej wizyty :) Uwielbiam hasełka Twojego gina :D
Mirisz kurczę, oby jeszcze trochę Twoje Malenstwo poczekalo... Oby wszystko było dobrze :*
Zosia melduję, że u mnie tak samo. Do tego okropny ból pleców wieczorem - nawet się przewrócić nie mogę bo boli :(
Pysiak na którą macie ślub? :D Przyjdę rzucić ryżem ;) Będziesz piękna Panną Młodą :*

To ja Wam teraz napisze, co u mnie...
Wczoraj moja Mama miała urodziny, byłam u niej już od rana, żeby jej troszkę pomóc. Ogólnie fajnie ale miałam wczoraj kumulację złego nastroju i warczałam na wszystko i wszystkich poza Mamą :/ I taka byłam wczoraj zła na moją teściową, że szok. Lubię ją ale dorosła kobieta a czasem jest jak dziecko we mgle :( ehh... Hormony mi się rozszalały i aż mi wstyd jak tak na to patrzę z perspektywy dnia dzisiejszego...

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhpxcubrdi.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny te w szpitalach trzymajcie sie dzielnie bo dzieciaczki jak widac daja rade I to dobrze :) to chyba juz te zaawansowanie ciazy ze tyle z nas do szpitala trafia,przykre tylko ze ta opieka zwykle jest jak ja opisujecie. Juz samo to duzo nerwow nastręcza:/ dziwie sie podejscia tych ludzi przy tobie Twinsowa a ty dzielna jestes. Ja to bym tam za taka opieke juz im dala popalic bo to sie w glowie nie miesci jaka znieczulica I jak to ze pielegniarki sane radza by sobie wegiel do szpitala samemu doniesc,a od czego one sa I szpital. Chyba wlasnie od tego...
Zastrzyki na płuca któraś tez bierze,bądź dzielna I ogolnie dziewczyny dobrze bedzie bo jak ma byc inaczej :D

Pysiak no no juz niedlugo slub... podziwiam twoja odwage bo ja chyba bym sie nie zdecydowała z takim zaawansowaniu na ślubpotem jeszcze ganiac dokumenty wymieniac itd na szybko przed porodem ,a ty idziesz jak burza I na pewno bedziesz piekna panna młodą ;) powodzenia

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3elqekwr0.png

Odnośnik do komentarza

Ania C. Moze przeslij te materialy na wspolnego maila bo ja tez bardzo chetnie bym skorzystala! :) Moj gin jest fajny i zlego slowa na niego nie dam powiedziec ;) A na hormony nic sie nie poradzi, ja na mojego tez ostatnio nakrzyczalam ze wychodzi przed blok na lawke posiedziec z kolegami, widzialabym go z okna. A pozniej mi sie glupio zrobilo, ze sie o ciulstwa czepiam i przeprosilam ladnie ;)

Perlaa czytalam niedawno Arabska Zone. Ale wstrzasajaca ksiazka ... i pomyslec ze takie rzeczy na swiecie sie dzieja :( tego araba najchetniej bym udusila wlasnymi rekami, co za gnoj.... ale opowiesc bardzo dobra, dobrze napisana.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprqps6h1sh18bu.png

Odnośnik do komentarza

Swojego czasu bardzo sie fascynowalam te tematyką I na tyle zgłębilam ten temat ze sama od wszelkich arabow z dala sie trzymam :D niesamowite jest to ze my sobie zyjemy w spokojnym swiecie a po drugiej str kuli ziemskiej dzieja sie takie rzeczy...ale sadze ze warto uswiadamiac sobie ze nie wszedzie jest tak dobrze jak u nas, ze to na co my narzekamy to tak na prawdę blachostki bo sa ludzie na swiecie obecnie co cierpia prawdziwy glod,niewole itd a nam sie to w glowie nie miesci...narzekamy na polskie realie ktore I tak porównując do wielu zakatkow swiata sa super ale tacy jestesmy,ze zawsze dazymy by bylo lepiej I chcemy wiecej. To tyle w tematyce ksiazkowej :p

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3elqekwr0.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
Przy badaniu dowcipnym wyszlo mi ze szyjka sie skrocila o bagatela 2cm od wczoraj, obecnie mam 1,5cm i co najlepsE lekarze twierdza ze to nic takiego, ze super, bo nie mam rozwarcia :D nic tylko skakac z radosci... a ja chcialam w nast tygodniu kupowac wozek i z mama na zakupach poszalec :D ... w pon bede miec dopiero usg i kolejne badanie gin bo wiekszosc lekarzy sobie dlugi weekend zrobila No i nie ma praktycznie nikogo dyzurujacego. ZAJEBIOZA.

http://www.suwaczki.com/tickers/relghdge0gdslw8c.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...