Skocz do zawartości
Forum

Październikowe fasolki


Kinga1982

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś cały dzień na rowerku, no pięty to mi zaraz w d.. wejdą. Byłam z młodym na placu zabaw, potem na lodach, potem na lodach i ciastkach już z dużym, potem na 3różnych placach zabaw i wszędzie bardzo aktywnie, bo ja nie potrafię siedzieć na ławce i się gapić na bawiące się dziecko tylko razem ganiamy, chichramy się, łapiemy, chowamy, straszymy, śpiewamy i przy okazji inne dzieci się do nas przyklejają. Takie było szaleństwo, że te ospałe matki jak zobaczyły, że ja brzuchata tak ganiam to powstawały z tych ławek, jakby głupio im się zrobiło.
Maleńki właśnie słodko zasnął, i tak do rana mu zostanie :-D
Ja na szybko zrobiłam sałatkę jarzynową, połowę wciągnęłam, drugą zapakowałam na jutro do pracy.
Dzidzia w brzuszku tańczy ;-)

Odnośnik do komentarza

Karolina24: sorki, że teraz ale wróciliśmy niedawno do domku z odwiedzin. Lekarz mi powiedział ,że 140/90 w ciąży to w normie.Może nie koniecznie po leżeniu ale po wysiłku na pewno. Zwiększa się objętość i przepływ krwi to naturalne. Mi dziś coś skakało ale to chyba przez ciśnieniomierz. Już się wystraszyłam, a tu mój wraca biegiem do domu i ciśnienie 103/63 i zaczął się śmiać. Warto zainwestować w dobry ciśnieniomierz bo małego stracha miałam jak mi wyskoczyło 173/63 a za 5 min 103/67. Potem już cały czas w normie.

Ja przejedzona dwa dania i deser stanowczo za dużo:( teraz wypiłam siemie lniane i jest ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh3714i267vtp.png

Odnośnik do komentarza

Klaudia: śliczny brzuszek, laseczka no no:)
Dzień przeleciał szybciutko. Mam nadzieję, że dziś pośpię do rana:)
Zosia: pełen podziw szalejesz:)też tak bym chciała...ale jak to mój mówi odpoczywaj i śpi , żeby dzieciątko tez dobrze spało:)hahah zapewne będzie na odwrót jak się w mamę wda:)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh3714i267vtp.png

Odnośnik do komentarza

olala
Laski, a kiedy poznałyście płeć swoich brzdąców? W którym tygodniu już można liczyć na w miarę pewne określenie? A dokładniej, jest szansa, że poznam na najbliższej wizycie, tak ok połowy 16tego tygodnia? :)

Mi w 12-13 tygodniu powiedział, że wychodzi chłopak, ale nie na 100%. A ostatnio w 17.6 tyg. potwierdził wcześniejsze przypuszczenie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/uh0b6jj.png

Odnośnik do komentarza

Mój nie chciał się ujawnić na pierwszych prenatalnych tj w 12-14 tyg. Mój lekarz mi potwierdził syna w ok 16-17 tyg ale ja już wcześniej wiedziałam z tych badań z krwi.
Olala-jeśli się dzidziuś dobrze ułoży i pokaże co ma między nóżkami to będzie super:) Malyna u Ciebie też :) Ja strasznie byłam ciekawa i nie mogłam się doczekać tego momentu aż się dowiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...