Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

Maja zapewniona prace u naszego nastepcy wiec nie szukaja nowej.
Ja zaczynam 36 tydzien. Kurde jak czas zapierdziela. Bardzo szybko minely te kilka miesiecy i mam nadzieje ze pozostale tygodbie mina jeszcze szybciej ;)
Przez ostatni miesiac czuje sie fatalnie ale pomimo wszystko bede chciala jeszcze przynajmniej raz przez to przejsc :) (chce miec 3 maluchow)
I nikomu nie zycze zeby przenosil ciążę. Przez nastepne dni moze mnie tu nie byc albo bede glownie czytać ale mozecie sie juz zaczac rozpakowywac ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/o148ha00o0x1sy1t.png
http://s3.suwaczek.com/20140614580120.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,dziś lub jutrp jadę do rodziców na weekend,muszę przywieźć pozostałe rzeczy od bratowej dla Małej-wózek,wanienkę,przewijak i jakieś drobiazgi.Pewno bedę się troche bała tej jazdy,teoretycznie już się chyba nie powinno jeździć autem w takiej ciąży,no ale jak mus to mus.Miłego przedłużonego weekendu dla wszystkich jak bym już nie miała czasu się odezwać.

Odnośnik do komentarza

Bry :)
Dzisiaj trohe chlodniej 18stopni u mnie pokazuje ale jest git dla mnie przynajmniej.
Macie moze jakis sposob na katar i kaszel bo mnie cala noc cos meczylo a nie chce prochów łykac wiec stwierdzialam ze najpierw naturalne sposoby.
Juz zamowilam sobie mleczko zeby mi kupili to cieple z maslem i miodem bede pila a jak narazie to siedze ubralam sie cieplej i goracą herbatką malinowa sie rozgrzewa.
Tez nie mialo mnie kiedy wziasc :/
Malutka dzisiaj spokojniejsza nawet rano sie wytrachalam bo od 6:30 jak moj pojechal do pracy to kopniaka mu dala na pozegnanie i spokojna do 8 była ale moze sobie przysnela bo w nocy o 3 wojowala :)

Znalazlam na olx.pl super ubranka dla dziewczynki kobitka chce oddac za free ale warunek jest taki ze odbior osobisty a ze mieszka w warszawie to ja odpadam ale moze ktoras z was by chciala to niech sie odezwie to podesle jej linka

mamaali i jak tam aukcja udana ??

jana3 to fajnie ze wyjezdzasz troche odskoczysz od codziennosci, tylko sie nie forsuj z tymi rzeczami zeby cie cos nie wzielo bo niby wsio lekkie ale jednak :) milego weekendu

Kinga88 daj znac jak tam po badaniach

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

a no rzeczywiscie wziac :P widze ze i nie z pamiecia ostatnio u mnie zle ale i z pisownia juz nie mowic o tym ze polskich znaków nie pisze :)
syrop z cebuli pomaga a przynajmniej nie kaszle juz :)

kurcze juz 13:00 a ja nic nie zrobilam jakoś dziwnie sie czuje jak tak leze i nic nie robię, zwykle latalam jak szalona a teraz kazdy kaze mi sie nie forsowac i lezec i lezec .... zle mi z tym... no ale juz nie dlugo DAM RADE... :)

co polecacie do jedzenia ?? bo u mnie obiad pozniej robie bo
kazdy pozno z pracy wraca a trzeba cos zjesc....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3 niestety przebili mnie i nie wygrałam, ale na 16sta dziś mam kolejną aukcję;)
Na kaszel i katar cebula+cukier , masć majerankowa ułatwia oddychanie.

Z tego co wiem, to żeby przyśpieszyć poród przez herbatę malinową to trzeba było by pić ta herbatę dzień w dzień i to taka prawdziwa herbatę a nie taką torebkową gdzie jest więcej tej substancji smakowej niż tej maliny;)

Wy już wszystko gotowe macie a ja nie mam jeszcze wanienki, kosz Mojżesza leży nie poskręcany, pampersów brak itd;) Ale torba mniej więcej spakowana jak urodzę to mąż będzie zapierdzielał po resztę rzeczy

Fajnie już niektóre z was mogą rodzić u mnie jeszcze ze 2 tygodnie na spokojny tydzień do rodzenia;).

Kurde moja gin miała zadzwonić i telefon milczy ... jak nie zadzwoni to się przypomnę o 17stej

Odnośnik do komentarza

Witam.Wczoraj rano mialam biegunke,potem w nocy i dzisiaj rano.Tak mnie przeczyscilo że szok.Nie wiem,czy to nie przed porodem.Mam takie skurcze pochwy i w odbycie bolesne.I temperatura mi sie podwyzszyla,goraco mi sie robi,brzuch tak napiety że szok.A tu musze zastrzyka sobie dac clexane i ciezko mi wbic.Ja kurcze nie chce jeszcze rodzic.Mam stresa,bo jutro na 24 h maz do pracy zostane w domu sama.Teraz czuje bol w krzyzu i takieparcie na dol.Trzymajcie kciuki,zeby sie wszystko uspokoilo.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t0osvcu.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jvongjz.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie:-) Od dwoch dni juz w domku jestem:-) Dosc mialam szpitala:-) Nadal jedna stope mam spuchnieta i zastrzyki musze sobie (sama) robic z Fraxiparyny:-( Gdzie ja okropnie igiel sie boje:-/ Najwidoczniej nie rozpedzili skrzepu spod kolana:-( Mi tez jest strasznie ciezko juz chociaz to dopiero 35 tyd. i 4 dzien:-) Powoli kompletuje torbe do szpitala:-)
Dzis troszke zdenerwowalam sie w sklepie:-/ Bardzo mily pan przepuscil mnie w kolejce zebym dlugo nie stala z moim ogromnym brzuszkiem.. I co uslyszalam od starszych babek?!Z jak to tak przepuszczac bez kolejki dziewczyne skoro ciaza nie jest taka wysoka!!! Az krew mnie zalala,ale puscilam uwage mimo uszu. Kupilam jedna rzecz i czym predzej do domu udalam sie:-) I postanowilam,ze jak one tak dla mnie to i ja dla nich i wiecej nie przepuszcze zadnej(zapamietalam,ktora to taka znawczyni kobiet w ciazy) w kolejce:-) Wredna jestem ha ha:-) Ja tez od jakiegos czasu mam silne bole w dole brzucha,jakby mala/maly(okazalo sie,ze doktor nie moze potwierdzic nam ,ze to corcia bedzie:-/ ) chcial/a wyjsc. Ale po kilku sekundach mija. I do tego biodra,nogi i kregoslup ostro bola. Znajomi smieja sie,ze niedlugo to z gorki beda mnie toczyc:-) Taka okragla zrobilam sie:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalenka1990

mnie dla odmiany w pachwinach boli choćbym zakwasy miała ;/ a jak mi mała przydzwoni nieraz w pęcherz to az mi powietrza brakuje z bólu xd

Ale dziewczyny jak by nie patrzec to mamy już bliżej niż dalej :D ja osobiscie nie moge sie doczekac a z drugiej strony boje sie jak diabli :P

Odnośnik do komentarza

teosia trzymaj się jeszcze!!

Pani Buhler ja tez cholernie nie nawiedzę zastrzyków.Jak idę na głupia morfologię to zaciskam zęby i babki się ze mnie śmieją;) .Będę miała cesarkę więc jak mi walną strzykawkę w krzyż to chyba si ę zesram na tym łóżku;).A tobie współczuje codziennie się kłuć ała!!
A jeśli chodzi o te baby to pewnie bym je do parteru tam sprowadziła z moim ciętym językiem;)

A ja dalej czekam na tel od mojej gin wrrr .... i jeszcze znów aukcji nie wygrałam co za pech!

Odnośnik do komentarza

Ja na obiad polecam to: pychotka
Wszyscy mi mowia ze brzuch mi opadl i chyba maja racje bo czuje go na nogach jak siedze....
Ja tez mialam dzis przezycie ze starymi kur*ami...
Uslyszalam ze na pewno sie puscilam i nie znam ojca skoro jeszcze siedze w pracy z takim brzuchem i pewnie dziecko bedzie cierpiec bo siedzenie na kasie w sklepie to gowno nie praca i hanba a do tego wyplata mala...
No i tesciowa dzis znow mnie wkurzyla. Biedna nie moze zrozumiec ze od przybytku glowa tez moze bolec...

Co do wyprawki to ja tez nic nie mam. Kupilam wczoraj tylko czapeczke i paczke pieluch bo jak mam zagrozenie ze moge urodzic w kazdej chwili to wole miec. Mam kilka bodziakow, z 6-7. Skarpeteczki, otulaczek i to co mi nadawali na warsztatach za free.
Dzis mlody strasznie nisko mi sie wierci i sprawia mi ból...

http://www.suwaczki.com/tickers/o148ha00o0x1sy1t.png
http://s3.suwaczek.com/20140614580120.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...