Skocz do zawartości
Forum

Wariacje zdjęciowe - Nasze brzuszki


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie prawie +9 kg no ale jak widac wszystko idzie w brzuch i piersi z tego co mama mi opowiadała to ona przy pierwszym dziecku miała ogromny brzuch który szedł jako pierwszy a ona dopiero 2 metry dalej ha ha :) wiec u mnie wiadomo po kim mam :)

Odnośnik do komentarza

Ileż w końcu naskrobałyście he he he ale super i piękne macie brzuszki i cieszcie się nimi , bo ja już lada moment i mój brzuszek będzie na rękach noszony ;) Na piątek mamy termin , dzisiaj coś tam zaczyna się dziać i czekam aż się rozkręci akcja cała i pewnie w terminie równo urodze swoją piękna kochaną Kornelię ;)) która ma już ok 3400g .

Kochane życzę Wam abyście mało przytyły , zero rozstępów, cudownych kopniaków które czasami zabolą :) ale to sama przyjemność . Niestety nie uda mi się już zrobić zdjątka raczej na sam koniec chyba żeby stał się cud i zrobię ale teraz to ja nie mobilna jestem :D
Wrzucajcie i chwalcie się swoimi brzucholkami i dzieciątkami z USG ;) ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

z Om mam na 29 grudnia a z USG ostatnich 5 styczeń :)
spragniona życia jakiś czas temu czytałam sobie w staraczkach co tam u dziewczyn i jak przeczytałam, że ty też rośniesz to się ucieszyłam.... no u nas coraz bliżej.... cudowny czas i cudowny stan....
zdjęcia brzuszków super, ale jeszcze piękniejsze przed nami czyli zdjęcia naszych maluszków :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, ja mam tylko takie redakcyjne wtrącenie, otóż redakcja chce uporządkować nasze forum, przede wszystkim stronę główną, aby było nam łatwiej się poruszać po forum i czeka na Wasze propozycje. Można je wpisywać tutaj http://forum.parenting.pl/komunikaty/3150385,zmiany-na-parentingu do końca sierpnia. Zmiany nie zakłócą Waszych wątków, dotyczą jedynie wątków mało używanych. Czekamy na Wasze propozycje w dziale Komunikaty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...