Skocz do zawartości
Forum

Wariacje zdjęciowe - Nasze brzuszki


Rekomendowane odpowiedzi

Mojej kumpeli do 6 miesiąca ledwo co było znać, potem ją wysadziło praktycznie z dnia na dzień :)
Ja ma końcówkę i jak tak patrzę na inne brzuchatki, to mam wrażenie, że mój jakiś mały jest. Mam nadzieję, że to źle nie świadczy...

Odnośnik do komentarza

Carolineee nie martw sie ze malo brzuszek widac minie dopiero w 24 tygodniu znajomi na miescie zaczepiali i pytali czy ja jestem w ciazy a pan na usg w 27tyg. stwierdzil ze napewno sie pomylilam w liczeniu ale jak zaczal badac to nawet dzidzia wieksza byl troche niz na ten tydzien a wiec przyjdzie czas i na Ciebie.
A jezeli chodzi o wage to ja na poczatku przytylam 4kg potem schudlam 3 a teraz w 30 tyg jestem ok. 11 kg na plusie a wiec nie ma reguly mi sie wydaje skoro dzidzia rozwija sie dobrze nie ma sie co martwic :D
Pozdrwiam was i zamiaruję się tez na zrobienie zdjęcia :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Super brzuchatki z Was a wagą się nie przejmujcie :) ja już 37 tydz praktycznie a mam + 11kg ;P . Jeszcze troszkę muszę wytrzymać ale już bliżej niż dalej , nam kazano wytrzymać do końca 37 tyg i mogę wtedy juz rodzic ale to teraz zalezy od mojej córci :) bo mamy bóle ale skurczy brak więc nospa i leżenie w wyrku co z tym ciężko ;)

Ja również gratuluję dzieciątek Kamie i Izie ;) niech wasze dzieciaczki pięknie i zdrowo rosną :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...