Skocz do zawartości
Forum

Test konsumencki „Powiedz stop wypadającym włosom!”


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Test konsumencki"Powiedz stop wypadającym włosom"uważam ,że był bardzo potrzebny.Każdy oczywiście kogo to interesowało mógł się w tym temacie wypowiedzieć , albo zapoznać.Dużo osób ma problemy , lub kiedyś miało,więc te ciekawe wypowiedzi na pewno pomogły w jakimś stopniu komuś kto tego oczekiwał.Jest tak że nie można się w sobie zamknąć ,jeżeli coś dolega i jest kłopot związany ze zdrowiem to
najlepiej , jak najszybciej poruszyć dokuczliwy problem . Wtedy
można liczyć na pomoc wśród społeczności poprzez wypowiedzi bo wypływa jakaś pomocna wskazówka .

Odnośnik do komentarza

Rosyjska ruletka....

Od roku walczę z wypadającymi włosami. Niestety specyfiki zewnętrzne nie pomagają, wewnętrzne również niewiele dają. Przeszłam również wszelkie najdroższe firmy, które miały dać rezultaty z cudownymi włosami-niestety nici z tego wszystkiego.

Zaciekawiona produktem, który Państwo oferujecie, postanawiam wziąć udział w konkursie i wierzę, że ten kosmetyk sprawi cud.

Odnośnik do komentarza

Jajka
Są nie tylko zdrowym pożywieniem, ale też znanym od tysiącleci kosmetykiem, wspomagającym również włosy. Jajka to przede wszystkim prawdziwa kopalnia witamin. Zawierają witaminy: A, z grupy B, D, E, H. Jest w nich mnóstwo minerałów - fosfor, siarka, magnez, potas, sód, mangan, cynk, miedź, krzem, chlor, jod, fluor, żelazo. Żółtka świetnie sprawdzają się w kompresach na wypadające włosy. Skórę głowy przed myciem smaruje się żółtkami, przykrywa ręcznikiem i czeka około godzinę, a następnie spłukuje.

Odnośnik do komentarza

Ponad rok temu zaczęłam mieć problemy z wypadającymi włosami. Tłumaczono mi to stresem. Owe tłumaczenie zaakceptowałam i z tą świadomością żyłam. Dbałam o dietę... produkty zbożowe, kasza gruboziarnista, makarony razowe, warzywa, owoce, nabiał... przestałam farbować włosy... Problem trwał nadal..., a nawet się nasilał. Postanowiłam zrobić sobie badania na poziom TSH... okazało się, że mam niedoczynność tarczycy... Wdrożono mi terapię hormonalną... i jest dużo lepiej... ale problem nie został do końca wyeliminowany... Włosów nie farbowałam już od dawna, ale miałam je dość długie i często wiązałam gumką... podjęłam decyzję: ścięłam i nie wiążę już gumką, do tego zażywam preparat z cynkiem... i wcieram kurację innej firmy... problem jest dużo mniejszy, ale nadal dość spora ilość włosów znika z mojej głowy... Chętnie wypróbuję kurację Creastim. Na rozmaite preparaty straciłam już majątek... mam dopiero 26 lat... jestem zdeterminowana i wygram walkę z moimi wypadającymi włosami.

Odnośnik do komentarza

na wypadajace włosy najlepszy jest stary i sprawdzony sok z brzozy lub sok z czarnej rzepy. bardzo dobrze działą tez zastosowana po myciu ziołowa płukanka - z pokrzywy lub skrzypu. olejowanie skalpu olejkiem łopianowym lub nacieranie go sokiem z cytryny lub mniej przyjemnym sokiem z cebuli lub czosnku.podtsawa jest oczywiscie dobra odzywka i wszelkie proteinowo-humektantowo-emolientiowe domowe maseczki np z jajka, olejów, przetworów mlecznych

Odnośnik do komentarza

od dwóch tygodni jestem mamą i mój organizm zaczyna czyni9ć różne figle,starając sie powrócić do przed ciążowego stanu...Między innymi zaczynają mi wypadać włosy,przyczynia sie do tego dieta odnośnie karmienia dziecka i brak witamin jakie brałam w ciąży..Mój sposób to:po umyciu zawsze nakładam odżywkę kupioną,po spłukaniu nakładam jedwab,aby dodać im blasku i życia.Co 3 dni wyciskam cytrynę +jajko i łyżka oliwy i wcieram w głowę,trzymam 20 minut ispłukuje..jednak najlepszą bombką witaminową jest czarna rzepa-wyciskam sok z niej i wcieram w głowę-nie pachnie ładnie ale gwarantuje wzmocnienie i super efekt po dłuższym stosowaniu!!!U mnie było w rodzinie łysienie plackowate i rzepa potrafiła pobudzić cebulki i zaczął rosnąć meszek...ufam naturze!!!Polecam!

Odnośnik do komentarza

Witam, niedawno zaczęły mi wypadać włosy po zastosowaniu henny. Staram się dbać o moje długie włoski jak mogę. Kiedyś odkryłam, że przestają mi wypadać jak traktuję je brązowym cukrem...być może ma właściwości podobne do miodu. Robię więc maseczkę z rumianku, miodu i brązowego cukru którą wcieram we włosy razem z szamponem. Ponadto staram się zawsze w zimie nosić coś na głowie bo kiedyś jak nie nosiłam to też mi wypadały i kupiłam sobie piękny zdobiony kapelusik który sprawia że jest mi ciepło i czuję się atrakcyjna :) . Cieszę się , że tyle tu różnych ciekawych porad, na pewno niektóre z nich postaram się przetestować :)

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Kurację Creastim do przetestowania otrzymują:
AngelaS77
wiolap
milena7
kasienka20o
izka2700
Burcon
barara
anka92
Maka55
Magda J.

Zwycięzcom gratulujemy! :)
Prosimy o przesyłanie swoich danych do wysyłki nagrody (nick z forum, imię i nazwisko, adres i telefon) na adres e-mail konkursy@parenting.pl, w tytule e-maila podając nazwę konkursu.

Testowanie będzie trwało 2 tygodnie od momentu otrzymania produktu. Prosimy o wstawianie opinii w tym wątku konkursowym.

Odnośnik do komentarza

tez mam problem z wypadajacymi wlosami po porodzie. Ostatnim czasy jest ich coraz wiecej. Ostatnio nawet na szczotce znalazlam pasmo wlosow. Probuje wszystkiego, szampony odzywki maseczki masaze i nic nie dziala jestem totalnie zalamana. Nie susze wslosow by ich dodatkowo nie oslabiac. Spinam luzno wlosy , delikatnie je czesze biore rowniez witaminy ale to nic nie daje. Dlatego bardzo bym chciala zostac testerka i tak nie mam nic do stracenia

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Kurację Creastim do przetestowania otrzymują:
AngelaS77
wiolap
milena7
kasienka20o
izka2700
Burcon
barara
anka92
Maka55
Magda J.

Zwycięzcom gratulujemy! :)
Prosimy o przesyłanie swoich danych do wysyłki nagrody (nick z forum, imię i nazwisko, adres i telefon) na adres e-mail konkursy@parenting.pl, w tytule e-maila podając nazwę konkursu.

Testowanie będzie trwało 2 tygodnie od momentu otrzymania produktu. Prosimy o wstawianie opinii w tym wątku konkursowym.


Drodzy Testerzy, czekamy na Wasze adresy z niecierpliwością. Prosimy o ich przesyłanie. Pamiętajcie o umieszczeniu nazwy konkursu w tytule e-maila.

Odnośnik do komentarza

Redakcja
Redakcja
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Kurację Creastim do przetestowania otrzymują:
AngelaS77
wiolap
milena7
kasienka20o
izka2700
Burcon
barara
anka92
Maka55
Magda J.

Zwycięzcom gratulujemy! :)
Prosimy o przesyłanie swoich danych do wysyłki nagrody (nick z forum, imię i nazwisko, adres i telefon) na adres e-mail konkursy@parenting.pl, w tytule e-maila podając nazwę konkursu.

Testowanie będzie trwało 2 tygodnie od momentu otrzymania produktu. Prosimy o wstawianie opinii w tym wątku konkursowym.


Drodzy Testerzy, czekamy na Wasze adresy z niecierpliwością. Prosimy o ich przesyłanie. Pamiętajcie o umieszczeniu nazwy konkursu w tytule e-maila.

Cały czas czekamy na Wasze dane. Prosimy o ich przesłanie, w miarę możliwości jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie forumowiczki i redakcję! ;) Wczoraj odpakowałam przesyłkę z kuracją Creastim (płyn przeciw wypadaniu włosów). Mam nadzieję, że opis produktu, który widnieje na opakowaniu i który brzmi bardzo obiecująco będzie nie tylko pustym zapewnieniem, lecz skutecznym w swym działaniu produktem. Już nie mogę się doczekać pierwszej aplikacji płynu na moje włosy. Zamierzam zastosować go jutro i obiecuję Wam, że na bieżąco będę monitorować efekty (które mam nadzieję za niedługo będą się pojawiać) i zamieszczać opinie na forum parenting.pl. Jeszcze raz dziękuję Redakcji za przyznanie mi nagrody i pozdrawiam serdecznie! ;) Śledźcie forum na bieżąco! :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :) 2 dni temu otrzymałam kurację Ducray creastim do przetestowania . Bardzo się cieszę że wygrałam, naprawdę się tego nie spodziewałam :) W paczuszce znalazłam dwie buteleczki specyfiku , po 30 ml każda ( jedna ma starczyć na miesiąc ) . Jestem już po dwóch aplikacjach płynu . Na temat skuteczności produktu nie mogę jeszcze nic powiedzieć bo na to jest jeszcze za wcześnie . Ale mogę powiedzieć że jego zapach bardzo przypadł mi do gustu . Jest bardzo ładny. Dużym plusem jest również jego opakowanie , czyli buteleczka z praktycznym rozpylaczem . Jest to bardzo wygodne w użyciu . Płyn kolorem przypomina zaparzoną słabą herbatę . Nie przetłuszcza on włosów . Buteleczka jest z plastiku , ale jest bardzo porządna , ( dobrze że nie jest szklana , bo znając moje szczęście to już by się pobiła ;D ) . Na buteleczce znajdziemy również miarkę ile płynu nam jeszcze zostało . No i na razie to tyle co mogę Wam powiedzieć o otrzymanej kuracji . Gdy pojawią się pierwsze efekty na pewno o nich poinformuję :) Zapraszam również na mojego bloga na którym zamieściłam recenzję : www.testowanie-i-probki.blogspot.com . Pozdrawiam, Iza :) Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie! ;) Dzisiaj po raz pierwszy zastosowałam płyn przeciw wypadaniu włosów. Rzeczą oczywistą jest to, że na efekty to jeszcze zdecydowanie za wcześnie, ale już mogę wymienić kilka plusów tego preparatu:
- wygodny w aplikacji (nie trzeba wcierac itp., ponieważ jest rozpylacz)
- bardzo ładny zapach
- przezroczyste opakowanie, które pokazuje nam ile płynu jeszcze zostało w buteleczce
- nie obciąża, ani nie przetłuszcza włosów.
Myślę, że z każdym kolejnym użyciem będzie coraz więcej plusów (zwłaszcza dotyczących skuteczności). ;) Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, nie lubię wypadających włosów.
Zupełnie nie pasują do mojego wymarzonego wizerunku - pięknych blond loków niczym z konkursów piękności, niedbałych i eleganckich, świeżych i rozwianych na wietrze.

W celu osiągnięcia tej boskiej fryzury robię, co mogę:
Po pierwsze, zdrowo ŻYJĘ, bo wiem, że podstawą zdrowych włosów jest zdrowy organizm.
Po drugie, DBAM o włosy, regularnie i bez wolnych weekendów, każdego dnia.
Po trzecie, OLEJUJĘ włosy, dzięki czemu są mocniejsze, zdrowsze i bardziej lśniące, a przede wszystkim mniej wypadają
Po czwarte, regularnie ODWIEDZAM fryzjera - czasem warto oddać włosy w ręce profesjonalistów!
Po piąte, CIESZĘ się życiem -staram się nie stresować, nie denerwować, cieszyć się przyjaźniami, miłością, nadchodzącą zimą!

Mam wrażenie, że moje sposoby działają, więc polecam je z całego serca!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...